V. Radžvilas: Lietuvą gali pražudyti ne kas kita, o mūsų pačių visuomenės nesugebėjimas tarti savo žodžio

2019, 14 sausio, 18:16 | kategorija LPT | 21 komentaras | peržiūrų 501 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Po Konstitucinio Teismo (KT) sprendimo tapo kaip niekad akivaizdu – Lietuvą gali pražudyti ne kas kita, o mūsų pačių visuomenės nesugebėjimas tarti savo žodžio net tada, kai sprendžiami patys svarbiausi ir dešimtmečiams ar net negrįžtamai Tautos ateitį lemiantys klausimai.

Būtent KT nagrinėtas šitokios svarbos klausimas – kas Lietuvoje bus teisiškai laikoma šeima ir santuoka – nesusilaukė jokio dėmesio. Jį svarstant salė turėjo lūžti nuo į ją netelpančių piliečių. Teko dalyvauti šios bylos klausymuose: teismo salė virto laiko mašina, nukėlusia į gūdžiausius sovietmečio laikus. Teisėjų ištartų keleto frazių pakako suprasti, kad „svarstoma“ byla, dėl kurios sprendimas seniai iš anksto priimtas. Vyko niekingas moraliniu ir apgailėtinas intelektualiniu požiūriu spektaklis. Bet išsamesnis politinis ir teisinis šio spektaklio vertinimas – kita proga.

Šį kartą apie tai, kas atrodė slogiausiai – beveik tuščios salės vaizdas. Neabejotinai dėl dviejų priežasčių: arba nesuvokta bylos svarba, arba vėl mąstyta „praktiškai“, tai yra vadovautasi filosofija „manęs tai neliečia“. Apmaudžiausia, kad nebuvo tų, kurie turėjo atskubėti pirmieji – turinčiųjų vaikų. Greičiausiai pagalvojusių: mums tai nesvarbu, nes mūsų vaikai kurs įprastas šeimas.

Bet nepagalvojančių, kad šiame pasaulyje viskas susiję. Tiesa, ne visada lengvai pastebimu ryšiu. Įtvirtindamas iš pirmo žvilgsnio visišką absurdą – „lyties požiūriu neutralios šeimos“ sampratą – KT ne tik žengė paskutinį žingsnį tiesiant kelią ir „lyties požūriu neutralioms“ santuokoms.

Iš tikrųjų jis jau nuveikė nemažai ir sieks nuveikti kur kas daugiau – visomis išgalėmis plečia vaikų rinkos ribas. O tiksliau – kuria sąlygas augti jų paklausai.

Dėl mįslingų ir moksliškai nepaaiškinamų priežasčių vienalytės „šeimos“ niekaip ir niekada neįstengia natūraliai susilaukti vaikų. Bet argi jie nebūtini norint „įrodyti“ visuomenei brukamą genderizmo ideologijos „tiesą“, kad vienalytės „santuokos“ ir „šeimos“ yra „tokios pat“ kaip prigimtinės santuokos ir šeimos? Argi vaikai nėra būtinas atributas ir priedėlis norint palaikyti vienalytės „santuokos“ ir „šeimos“ visavertiškumo ir lygiavertiškumo prigimtinei santuokai ir šeimai regimybę? Kaip tokiomis sąlygomis gali nedidėti vaikų paklausa?

Ją ir skubama ne tik kurti, bet ir patenkinti. Vienintelis „išteklius“ – iš padorių, tvarkingų, bet neturtingų šeimų atiminėjami vaikai. Beviltiškai apleisti – netinka. Paklausios tik kokybiškos prekės. Todėl „reformos“ gynėjai ne tik nuožmiai įsikibę ir ragais nagais gina absurdišką smurto šeimoje apibrėžimą, leidžiantį bet kokia dingstimi atimti vaikus iš vargingesnių ir mažesnį socialinį svorį turinčių šeimų.

Toliau ciniškai žaidžiama nelaimingojo Matuko korta mėginant natūralų kiekvieno padoraus žmogaus atjautos ir gailesčio jausmą išnaudoti tam, kad būtų paralyžiuotas visuomenės gebėjimas blaiviai mąstyti ir perprasti tikruosius „vaikų gynėjų“ kėslus.

Pirmiausia – ideologinius bei komercinius jų vykdomos „reformos“ tikslus. Tačiau jų apetitai didesni – neužtenka net išplėstinio ir savavališko smurto apibrėžimo. Spekuliuojama ir vaikų ,,nepriežiūros“ sąvoka siekiant iškelti nepakeliamus reikalavimus daugybei nelengvai gyvenančių ir sunkiai dirbančių šeimų. Tai daroma jau išmėgintu būdu – vėl žaidžiant kartą sėkmingai išmesta dar viena apeliavimo į žmogišką atjautą ir jausmus korta. Šį kartą ja tapo iš tiesų sukrečianti gaisre sudegusių vaikų istorija.

Spekuliuojama ir vaikų ,,nepriežiūros“ sąvoka siekiant iškelti nepakeliamus reikalavimus daugybei nelengvai gyvenančių ir sunkiai dirbančių šeimų.
Vytautas Radžvilas

Niekas neabejoja ir nesiginčija, kad net vienas tėvų nesužiūrėtas ir sudegęs vaikas – baisi nelaimė ir tragedija. Tačiau beatodairiškai spekuliuoti tokiomis istorijomis ir uždrausti nors trumpam palikti vienus net 6-8 metų vaikus, kaip kad demagogiškai reikalauja ,,reformatorių“ savajam reikalui ginti pasitelkti ne tik psichiatrai, bet ir priešgaisrinės apsaugos specialistai, reiškia negailestingai ginti dirbančias šeimas į iš anksto parengtus spąstus. Tokios šeimos ciniškai stumiamos į primetamos alternatyvos žabangas, kai tenka rinktis – atsisakyti įprasto gyvenimo ir gyvybiškai svarbaus darbo arba rizikuoti būti apkaltintoms „nepriežiūra“ ir prarasti vaikus.

Didiesiems „humanistams“ ir jautriesiems „vaikų gynėjams“ nė motais, kad liūdnos, bet apskritai retos ir atsitiktinės neapdairiai paliktų vaikų nelaimių istorijos (ne nuolatos paliekamų girtaujančių ar valkataujančių tėvų – apie juos kita kalba) nepaneigia fundamentalios tūkstantmete žmonijos patirtimi patikrintos tiesos: visame pasaulyje užaugo nesuskaičiuojama daugybė nuostabių žmonių, kurie, būdami vaikiūkščiai, ištisas dienas praleisdavo žaisdami su savo bendraamžiais. O jų tėvai sunkiai triūsė, kad uždirbtų jiems duonos kąsnį ir, šitaip užauginę ir pastatę ant kojų, išleistų į pasaulį gyventi savarankiškai.

Juo labiau šie veidmainiai „vaikų teisių gynėjai“ nenori prisiminti, kad tokio amžiaus vaikai daugelyje visuomenių jau pradėdavo dirbti, ir tai buvo laikoma būtina ir nepakeičiama jų auklėjimo ir brendimo sąlyga. Tūkstantmetė žmonijos sukaupta patirtis ir net paprasčiausia sveika nuovoka jiems tėra kliuvinys siekti tikrojo tikslo – sukurti kuo didesnę tariamai „vaikus neprižiūrinčių“ įstatymo „pažeidėjų“ grupę. O hipertrofuotas „rūpinimasis“ vaiko saugumu yra tik šį tikslą slepianti skambių žodžių širma.

KT sprendimą ir vaikgrobystę siejanti nematoma gija pirmiausia yra juos maitinantis bendras idėjinis šaltinis – liberalkomunistinė genderizmo ideologija. Ji yra komunistinė, nes numato absoliučią valstybės teisę savavavališkai apibrėžti, kas yra santuoka ir šeima, ir šitaip „išradinėti“ žmonijos istorijoje nematytas „santuokos“ ir „šeimos“ formas. Kaip jau minėta, tokioms „santuokoms“ ir „šeimoms“ ideologiškai pateisinti reikalingi vaikai. Ši komunistinė ideologija taip pat numato absoliučią valstybės galią savavališkai apibrėžti, kas yra smurtas, nepriežiūra ir kitos blogybės, suteikiančios pagrindą nusavinti vaikus. Kartu ši ideologija yra (neo)liberali, nes atveria galimybę suprekinti nusavintus vaikus „paleidžiant“ juos į rinką įvairių vartotojų poreikiams tenkinti.

Vienalytės „šeimos“, kurias pripažino KT, šitaip atverdamas kelią ir tokioms pat „santuokoms“, iš esmės yra ne kas kita, o dar viena savitų poreikių turinti, vaikų pirkėjų ir vartotojų grupė. Tokia yra ekonominė KT sprendimo logika. Kaip sakoma: nieko asmeniško – tik verslas. Genderizmas taip pat labai svarbus šio verslo plėtrai. Jį galima trumpai apibūdinti kaip liberalkomunistinės ideologijos taikomojo pobūdžio plėtinį, arba ataugą, kuri visiškai išryškėjo ir suvešėjo įskiepijus į šią ideologiją vadinamąją radikalaus socialinio konstruktyvizmo nuostatą.

Taikoma žmogaus lytiškumo sričiai, ši nuostata atveria kelią iš principo neribotai „socialiai konstruojamų lyčių“ įvairovei, o tuo pačiu – vis naujoms ir egotiškesnėms „santuokos“ ir „šeimos“ formoms. Taigi ir naujoms bei egzotiškoms vaikų panaudojimo galimybėms ir formoms. Tai nėra jokia karščiuojančios vaizduotės fantazija: mūšis dėl pedofilijos „normalizavimo“ jau prasidėjo ir vis labiau įsibėgėja. Nueita kur kas toliau, negu gali atrodyti į šios kovos peripetijas neįsigilinusiam stebėtojui.

Jeigu ir šios „pažangos“ nepavyks sustabdyti, taps tik laiko klausimu, kada pedofilija bus pripažinta normalia, viena iš daugelio, lytinių orientacijų, už kurios „diskriminavimą“ grės bausmės.
Vytautas Radžvilas

Jeigu ir šios „pažangos“ nepavyks sustabdyti, taps tik laiko klausimu, kada pedofilija bus pripažinta normalia, viena iš daugelio, lytinių orientacijų, už kurios „diskriminavimą“ grės bausmės. Žvelgiant į KT sprendimą per šitokio verslo intereso prizmę, nėra abejonių, kad jam plečiantis vaikų paklausa neišvengiamai augs. Štai kodėl KT sprendimas yra visos visuomenės, ir ypač vaikus auginančių tėvų, reikalas.

Nebūdami pilietiški ir nematydami reikalo užsukti į KT posėdžių salę galbūt patys to nesuvokdami išduodame ir galbūt – kas žino? – parduodame savo vaikus. O kai jie jau bus pardavinėjami masiškai ir šaukštai bus po pietų, neverskime kaltės tik jiems duotą uždavinį uoliai įvykdžiusiems KT teisėjams.

Būtų išties apmaudu, jeigu su kartėliu tektų pasakyti patiems sau: žinojome, supratome, bet likome abejingais ir pasyviais stebėtojais.

šaltinis: kaunoforumas.com

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentaras 21

 1. Ec says:

  Taip, sodomitai natūraliai nesidaugina, jų dauginimosi organas yra informacija ir dėmesio sau sutelkimas. Todėl manau gerai, kad nebuvo daug žmonių teismo salėje, jie nepritraukė daug žiniasklaidos,kas būtų sodomitams tik į naudą, o teismo sprendimo tai nepakeistų. Taip pat nesutinku su autoriumi dar dėl vieno teiginio – šio sprendimo sąsaja su vaikų grobimų vystytojais nėra nematoma, ta gija matoma kaip storas laivo lynas apvyniotas šviesą atspindinčia juosta. Visa kita yra labai teisinga. Mane labiausiai pykina, kad beveik visi kaltina KT dėl jo sprendimų ir mažai kas suabejoja jo reikalingumu aplamai. Juk KT Konstitucijos išaiškinimai dažniausiai yra žymiai sudėtingesni ir painesni nei pati Konstitucija, juolab dažnai ir prieštarauja Jai.
  Manau Lietuvai pirmas žingsnis turėtų būti žengtas pagal Islandijos pavyzdį
  Viską ką rašau yra tik mano nuomonė :)

 2. Ec says:

  Dar pridėsiu, manau, lietuviams pats laikas palaikyti Prancūzijos žmones.
  Geltonųjų liemenių manifestas:

  Ekonomika ir darbas
  1. Sušaukti visaliaudinį susirinkimą mokesčių reformos klausimu. Įstatymais uždrausti mokesčius, viršijančius 25 proc. piliečio turto.
  2. Nedelsiant padidinti 40 proc. minimalią algą, pensijas ir pragyvenimo minimumą.
  3. Nedelsiant sukurti naujas darbo vietas sveikatos apsaugos, švietimo, visuomeninio transporto, teisėtvarkos ir t.t. srityse, kad būtų užtikrintas reikiamas visų infrastruktūrų funkcionavimas.
  4. Nedelsiant pradėti 5 milijonų nebrangių būsto vienetų statybą, tokiu būdu sumažinant nuomos kainas, hipoteką ir sukuriant darbo vietas statybos srityje. Griežtai bausti merijas ir apskrities administracijas, kurios palieka benamius po atviru dangumi.
  5. Sumažinti bankų dydį ir padalinti bankų monopolijas, tuo pačiu apsaugoti finansinį sektorių nuo krizės. Uždrausti bankams su indėliais spekuliuoti biržose. Uždrausti „gelbėti“ nelikvidžius bankus mokesčių mokėtojų pinigais.
  6. Anuliuoti vidaus skolą kaip fikciją. Tokios skolos nėra, ji jau buvo išmokėta daugybę kartų iš eilės.

  Politika
  7. Su liaudies parama perrašyti Konstituciją įtvirtinant joje visišką liaudies valdžią. Įteisinti bendrus referendumus, kurie kyla liaudies iniciatyva.
  8. Uždrausti lobizmą ir įtakos schemas. Iki gyvos galvos uždrausti žmonėms, turintiems teistumą, užimti rinkimines pareigybes. Uždrausti užimti kelias rinkimines pareigybes tuo pačiu metu.
  9. Frexit. Išeiti iš ES, sugrąžinti mūsų politinį, finansinį ir ekonominį suverenitetą (tokia buvo žmonių valia 2005 m. referendume). Atkurti mūsų valiutą, išeinant iš Lisabonos sutarties. Vien tai mums sutaupys 50 milijardų eurų per metus.
  10. Sustabdyti bėgimą nuo mokesčių. Grąžinti 80 milijardų eurų, kuriuos 40 stambiausių kompanijų skolingos valstybei, kuri neskuba pareikalauti jų atgal.
  11. Nedelsiant sustabdyti tolesnę privatizaciją ir grąžinti valstybinėn nuosavybėn privatizuotą turtą: oro uostus, geležinkelius, autostradas, stovėjimo aikšteles…
  12. Nedelsiant pašalinti iš kelių radarus ir stop-kameras. Jie nesustabdo eismo įvykių ir yra ne kas kita, kaip paslėptas mokestis.
  13. Nacionalinė švietimo sistema – pašalinti ideologiją iš švietimo ir kritiškai peržiūrėti destruktyvias ir diskredituotas mokymo metodikas.
  14. Teisingumo srityje – padidinti biudžetą keturis kartus. Įrašyti įstatymuose didžiausią galimą laukimo laiką atliekant juridines procedūras. Supaprastinti teismų sistemą. Padaryti teisingumą nemokamu ir visiems prieinamu.
  15. Žiniasklaida. Padalinti žiniasklaidos monopolijas, pašalinti favoritizmą tarp žiniasklaidos ir politikų. Padaryti žiniasklaidą visiems prieinama ir garantuoti nuomonių įvairovę. Uždrausti redaktoriaus propagandą. Nutraukti žiniasklaidos subsidijavimą – 2 milijardai per metus. Nutraukti nuolaidžiavimą žurnalistams mokesčių srityje.
  16. Garantuoti pilietines laisves. Konstituciškai uždrausti kištis valstybei į švietimo, sveikatos apsaugos ir šeimos instituto reikalus.

  Gamta ir sveikata
  17. Įstatymiškai įpareigoti technikos gamintojus padidinti galiojimo laiką 10 metų mažiausiai. Įpareigoti juos turėti atsargines dalis.
  18. Taip greitai, kaip tik įmanoma, uždrausti plastikinės taros ir panašių pakuočių, teršiančių gamtą, gamybą ir apyvartą.
  19. Apriboti farmacijos kampanijų įtaką sveikatos apsaugos sistemai. Surengti visaliaudinį suvažiavimą dėl sveikatos apsaugos reformos.
  20. Žemės ūkis. Uždrausti GMO, pesticidus, kurie įtariami sukeliant vėžinius susirgimus ir endokrininės sistemos patologiją.
  21. Iš naujo industrializuoti šalį, atsisakyti importo, kuris daro didžiausią žalą gamtai.

  Geopolitika
  22. Nedelsiant išeiti iš NATO. Įstatymiškai uždrausti naudoti Prancūzijos pajėgas agresijose.
  23. Prancūzijos ir Afrikos santykiai. Nutraukti plėšikavimo politiką, karinį ir politinį kyšimąsi. Atimti iš diktatorių pinigus ir nuosavybę, kurią jie nesąžiningai įsigijo, ir atiduoti Afrikos liaudžiai. Nedelsiant grąžinti namo Prancūzijos pajėgas.
  24. Sustabdyti imigrantų antplūdį – mes neturim lėšų nei juos priimti, nei integruoti. Šis antplūdis sukėlė mūsų šalyje gilią krizę, kuri kelia grėsmę mūsų išgyvenimui.
  25. Užsienio politikoje – išskirtinė pagarba tarptautinei teisei ir pasirašytoms sutartims.

 3. Vaidas says:

  Trumpas,neišbaigtas sąrašas,kur punktas,kad prancūzas oficialiai gali turėt keturias žmonas?

 4. konkurencijos nėra says:

  Grb. Kam Komunizmą priplakėt prie pederąstų tarnų,
  vaikžudžių!?

 5. Vytas says:

  KT jau senai tapo politiniu prostitutu – dar nuo prezidento R.Pakso nuvertimo laikų, kai jam vadovavo toks „dvasingas“ pirmininkas E.Kūris. Todėl dabartinis jo sprendimas kelyje dėl vienalyčių santuokų pripažinimo vargu ar ką nustebino. Tačiau mane tikrai stebina tų 141 vadinamo seimo nario neadekvatumas , savęs asmeniškai, seimo, kaip aukščiausio įstatymų leidėjo, Tautos bei jos patvirtintos Konstitucijos absoliutus negerbimas. Juk realiai gyvenime tik piemuo tokio dydžio avinų bandą gali varyti ten, kur nori. O kas gi tas „piemuo“, kuris 141 seimo narį sugeba priversti leisti devyniems asmenims tyčiotis iš Tautos patvirtintos Konstitucijos? O juk pradžioje buvo visai kitaip. KT svarstė LR seimo priimtus įstatymus tik vienu aspektu – ar jie atitinką Konstituciją. Kaip ir turi būti. Viskas prasidėjo su R.Pakso nuvertimu iš prezidento posto, t.y. valdžioje būnant konservatoriams. Tada E.Kūrio vadovaujamas KT ir įvykdė pirmą POLITINĮ užsakymą – išversti iš posto Tautos išrinktą prezidentą. Su konstitucinių „dvasių“ pagalba. Gerbiami seimo nariai, negi nė vienam iš jūsų neužkliūva, kad į jus ir Lietuvos Konstituciją, tie 9 , niekieno nerinkti, „nusivalo“ kojas? O juk jūs – Tautos išrinktieji! Senai laikas KT panaikinti arba , kaip sakoma, „pastatyti į vietą“. Konstitucija – tiesioginio taikymo įstatymas ir aiškinti ar interpretuoti jo NIEKAS neturi teisės. Tame tarpe ir KT.

 6. saul says:

  Dabar jau kitas kliedi komunizmu.Ši bacila,musėt, laaaabai užkrati.Matyt,istorijos pamokos dar nevisus paprotino.Ši bacila nuo 20a.pradžios pražudė apie 100ml viso pasaulio žmonijos.Jai neprilygsta joks maras.

 7. Ec says:

  Noriu pastebėti, kad apie komunizmą straipsnyje nė žodžio, ir per visą istoriją komunizmas nepražudė nė vieno žmogaus. Jo tiesiog nebuvo :)
  O va tarybinės – bolševikinės Rusijos pradžioje buvo programos susijusios su vaikų nacionalizavimu, tik tuomet „vaikai priklausė valstybei“ o dabar bet kam tik ne tėvams. Esmė ta pati – atplėšti nuo tėvų, kad tie ne savo patirtimi remdamiesi auklėtų, o būtų galima į galvas pridėti bet ko, kad išaugtų reikiamas „įrankis“.
  Tėvai vaikus auklėja be naudos sau, kad ateityje jiems būtų geriau, ir jie darytų kuo mažiau klaidų, o kaip auklės tie kam „vaikai krenta iš dangaus“? Reikia bejausmio valdininko – viena programa, chamo policininko – kita, patrankų mėsos – trečia ir t.t.
  Viską ką rašau yra tik mano nuomonė :)

 8. saul says:

  Jūs teisus-komunizmo nebuvo.Bet komunistų buvo apssčiai.Tai …vat jie ir žudė.Prisiminkite Ukrainos holodomorą,Kombodžos Pol Poto nužudytus ir 50m klodais uzkastus,Angolos ir daugybė kitų žmonijai padarytų komunistų nusikaltimų .Juk ne šiaip sau,komunistu partija,kai kuriose šalyse, yra uždrausta.Na,o kas dėl Pavlikų Morozovų ugdymo sovietmečiu,tai mes dar toli.Nors…….visas pasaulis greitai juda kosmopolitizmo (tarp kitko,labai išaukštinto CCCP laikais)link.

 9. Ec says:

  Todėl ir kalba yra ne apie komunizmą o apie išsigimėlius prisidengiančius viena ar kita gražia idėja, kad ir utopine. Bet sakant A reikia sakyti ir B, žudymai buvo ir gerokai prieš komunistus, ir jiems esant, ir dabar, kai jų nebėra. Manau čia ne komunistuose esmė, komunistai tai tik vienas iš raudonų skudurų mojuojamų buliui, esmė yra tame kas mojuoja.

 10. konkurencijos nėra says:

  saul Tu papasakok apie Indėnų (savanorišką) išsižudymą vardarn anglosaksų gerbūvio svetimoj Žemėj!
  Tada dar pasidomėk kromvelio „nuopelnais“ …

 11. saul says:

  Istorijos nesuklastosi,kas buvo tai buvo.Dabar JAV indėnai valdo kazino,jiems mokama už jų žemėse stovinčias korporacijas ir gyvena gerai.Kitaip yra Rusijos teritorijoje,kur išžudyti čiabuviai.Likusieji neturi jokių teisių ir tik jų nuniokotas,užterštas žemes

 12. konkurencijos nėra says:

  Tai žodis Rezervacijos Amerikoj, Australijoj jum negirdėtas?
  Tarp kitko,leiskit paklaust, gal jūs gyvenot nemažą laiko tarpą ir ten, ir ten, kad taip užtikrintai konstatuojat tokiu jautrius dalykus?

 13. Kalba faktai says:

  Saul, dar ne taip senai 60-aisiais Australijoje baltasis galėdavo išmesti aborigeną iš baro, jei nepatiko šio veidas ar dar kas nors, galėdavo promušti aborigeną ir už tai nebūdavo baudžiamas. Analogiški procesai vyko Amerikoje su negrais. Dar daugiau Australijoje mišrios kilmės vaikai būdavo valdžios atimami ir auginami vaiku namuose, dangstantis kilniu tikslu suteikti jiems galimybes geresniam gyvenimui. Nei tarybinė, nei dabartinė RF valdžia nevykdė ir nrvykdo tokios politikos. Dar dagiau dar ir šiandien Australijos aborigenai neatgauna savo žemiu, nes valdžia tam neturi politinės valios, o tuo labiau galios pasipriešinti korporaciju interesams. Rusijoje gyvenančios etninės grupės turi geresnes sąlygas, nei Amerikos indėnai. Aplankyk nenetus, jakutus ir t.t. o po to pavažinėk po rezervatus tada galėsi palyginti. Pasakymas „indēnai valdo kazino“ visiskai naivus ir neatspindi tikrosios indėnu gyvenimo kokybės. Ir bendrai, tavo demagogijoje kvailystės neatitinkančios realybės. Dar daugiai tau labai trūksta išsilavinimo ir žiniu, nekalbant apie elementarią kultūra.

 14. Gintas says:

  Keista, kiek daug klausimų kyla, kurių kilti neturėtų. Lietuva yra ES, vadinasi turi vadovautis ES rekomendacijomis, viskas! Aš atsimenu pokalbių šou prieš stojant į ES apie tai kaip lietuviai važinės mersais ir gyvens kaip vokiečiai, bet juk ne dėl to Lietuva priėmė į ES, negi taip sunku suprati. Anglosaksų sakrlizacija ir aureoles kūrimas apsurdiskas, kartais net turintis ligos požymių, nes viskas kas iš vakarų, tai tik dėl mūsų gerbūvio gerinimo, nebejuokinkit! Anglosaksui aborigenai yra aborigenai ar jie Indijoje, ar Australijoje ar Lietuvoje! Niekada negalvojau, kad Lietuva taps pider..tijos rėmėją, bet pamąsčiau viską kaip buvo einama prie to viskas darosi aiškiau ir tai buvo tik įžanga į šeimos griovimą. Lietuvos politikams nusispjauti, nu šalis ne Lietuva ir dėl jos jiems širdies neskauda, todėl moralinių dalykų ieškojimas kvailai atrodo.
  Tokie veikėjai kaip saul nuostabos nekelia, teko matyti ne vieną laisvėje vaikštanti su baltu bilietų, nes išvežti artimieji negali kol jis pats to nenori, arba situacija labai bloga. Diskusija apie komunizmaa su žmogumi, kuris neskaitė marksistu veikalų, nesuvokia pasaulinės tvarkos, nesigilina į tam tikrus procesus, o viską suvokia per landzbergio eilėraščius apie rudnosiuka ir iš makaronų dozės per lietuviškas žinias yra neįmanoma,todėl kažką įtikinėti bergždžias reikalas…

 15. litvakas be plauku ir barzdos says:

  Kodel žmonės nesidomi šalies gyvenimo o tik klauso kas joje darosi, nes 5d menesio pradziai ateis komunalinei ir kredito priminimai,sendienos litvanijos žmogus paskandintas savo egzistavimo buvije ,be jokio prošvaisčių i šviesa. Dar keli šimtai metu adgal (+-) už naminukes ir kitoki alkoholį užkasdavo ismatu dobei dar gyvus. O šiandieną kas 100m rasi duris kur alhoholio galima isigyti. Tolimi projektai tokie kaip šeimos iskraipimas i kokia tik nori puse ,kad ir vyras su katinu ar moteris su pingvinu,bus uz ne tolimos ateities,iskripimai bus toleruojimi ir ginami konstitucijos,iskripeliai ir ligoniai gales drasiai deklaruotis kad vaiku susilauke su asilu,bezdzione,šuniu,visas zoo sodas. Dar keli šimtai metu o kas tas keli šimtai metu, tik akimirka.

 16. Ec says:

  Litvakas, manau, neteisus, nereikės laukti tiek ilgai. Norvegijoje jau įteisintos berods 36 santuokų rūšys (man fantazijos sugalvoti nepakanka nė ketvirtadaliui :) ). Matant greitį ir kryptį į kurią juda Lietuva, manau iki to liko ne per ilgiausiai, jeigu, aišku, leisim tam vykti
  Viską ką rašau yra tik mano nuomonė :)

 17. litvakas be plauku ir barzdos says:

  Ec primine norvegiją,bet čia dar tik trupinėliai,zuikio ašarėlės, su tuo kad bus masiškai, kai 99% publikos bus išbandę na ten pwz su šuniu,višta, asilų,jiu fantazijos man nedaginti ,manau čia as dar labai primitiviai tuos gyvunus paminejau . Taip kaip dabar yra su alhaholiu,99% buve ar esami ar būsimi alkoholikai,kas pažįsta zmogu kuris per savo gyvenima negėrė ne lašo alhoholio? Taip bus ir su ištvirkeliais,ir tokiai kapitaliai formuliai prireiks šoko terapijos kaip minimum dar 150/200metu.

 18. saul says:

  Visokiems ponams gintams norint apie ką nors diskutuoti,pirmiausiai reikia išmokti rašyti ir sklandžiai dėstyti mintisi.Asmenims dar net nepabaigusiems vidurinės,tas ,manau,kad neimanoma. Tarp kitko,kaip nekurie,aš esu daug Pasaulio Tautų pasaku perskaitęs ir dažniausiai bendrauju normaliuose tinklapiuose…ir su normaliais žmonėmis( pasikartosiu…dažniausiai) Čia aš ,aišku,ne apie tuos,kurių leksikone vyraujantys kodiniai žodžiai yra …..anglosaksai,pid…erEuropa ir panašios grožybės.Šias fobijas siūlyčiau išsivaikyti gryžus iš mokyklos arba…prieš nakttį iš po lovos.

 19. Jankus says:

  Saul, kaip suprantu normalus tinklapiai kur tavo lygio elitas renkasi tai delfi, 15min, propatria (megztos beretes), bernardinai (davatkos) ir vice (iskrypeliai ir liberastai). Tai sarmatu kontingentui tie tavo supratimu normalus tinklapiai yra menkaverciai cenzuruojami siukslynai po kuriuos kapstosi tik mulkiai, kuriuos krecia marksofobija ir oligarchofilija.

 20. konkurencijos nėra says:

  JARAS VALIUKONIS
  Lansbergis keičia spalvą!
  saul išsivrsk pats
  «Европа скатывается в культурном, духовном, не только демографическом смысле. Европейцы не хотят жить, они не хотят иметь детей, они не хотят, чтобы развивалась их цивилизация. Странные люди. Катятся к упадку. Это ждет и нас — может быть, не меня, я успею избежать», — с грустью заявил патриарх литовских консерваторов.

 21. HODOS says:

  Visu pirma,reiketu lietuvos zmonems is esmes pasidometi,kas valdo ju suniokota ir pazeminta sali.Jokios nepriklausomybes Lietuva 1991 m.negavo-siais metais amerikos „Liubavicio chabato „kabalistai (kurie sedi su savo juodom sliapom uz jums matomu marioneciu) okupavo visa buvusia SSSR kartu su Rusija.Pas juos „tradicija“ mazu vaiku prievartavimas ir skerdimas(DIEVAS bus Teisejas,uz toki barbariska genocida) ir aukojimas satanai.Pasidomekite Eduardo Hodos’o rabino is Ukrainos informacija you tube:HODOS, arba hodos-video.com. Jis jau pries 20metu parase knyga „Zydiskas fasizmas (Chazaru kaganatas).

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top