Valdas Vižinis. „Tai aš turiu būti jums dėkingas už JŪSŲ man atneštą laisvę?!!!“

2020, 14 sausio, 16:24 | kategorija LPT | atsiliepimų (48) | peržiūrų 1 016 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Valdas Vi=inis

Facebook | Gedimino Sadausko nuotr.

Asmeninės neapykantos konservatoriams manifestas:

„Tai aš turiu būti jums dėkingas už JŪSŲ man atneštą laisvę?!!!“

Prologas.

JŪS. Šis žodis tekste bus minimas tik daugiskaitai, ne pagarbai reikšti.

Žinote, yra daug priežasčių jūsų nekęsti. Tiek daug, kad visko neišvardinsi. Nevargsiu liedamas tulžį, galėsite dar ilgai tikslintis komentaruose.

Apsistosiu ties viena priežastimi. Svarbiausia šiai dienai.

Jūs mane apvogėte

Jūs iš manęs atėmėte Sausio 13. Neginčytinai reikšmingiausią dieną mano gyvenime. Kurios viešai nebešvenčiu. Nes įsikišote JŪS.

JŪS suprekinote Laisvės dieną ir metai iš metų dalyvaujate atminties šia diena politinėje prekyboje.

Jūs pasitvirtinote prekės ženklą – neužmirštuolę. Įdiegėte.

Kažkas kužda, jog šis prekės ženklas tvarkingai įregistruotas prekės ženklų registre.
Jūs iš to sukate politinį biznį. Neužmirštuolės ženklu neįprasmindami – įpurvindami Sausio 13 atminimą.
O dabar bėgėdiškai verčiatės – klaidinate apie tai nenutuokiančius žmones. JŪS ciniškai privatizavote daugumos Lietuvos žmonių šventus jausmus.

JŪS šiuo ženklu reikalaujate nepamiršti, kieno dėka esame laisvi. Prekiniu neužmirštuolės ženklu. Konservatorių partijos nuosavybe.

Nepamirškite, žmonės, kam esate dėkingi – ženklais rėkiate ir reikalaujate nepamiršti būti dėkingais JUMS.

Idealus partinės rinkodaros ėjimas. Štai ką reiškia savo tarpe turėti verslo profesionalus.
Ne ..ne jums esu dėkingas už šią dieną. Ir pasiruošęs tokius kaip jūs užmiršti, kad ir rytoj..

Sausio 13 d. išvakarėse Valdas Vižinis kartu su kitais vyrais stato barikadas. Dar vėliau kartu su kitais stoja prieš jedinstvininkus. Dar kiek vėliau Rudaminos garažuose vietinių meistrų padedamas ginkluojasi molotovo kokteilių dėže ir nusimato konkretų taikinį – prie Naujininkų tilto per geležinkelį stovintį šarvuotį.

Sausio 13 išvakarėse Valdas Vižinis renka iš giminių medžioklinius šautuvus. Atveža du. Prie apstulbusio amerikiečių žurnalisto, apsaugos vyrų atvesto, kad nuvežčiau į viešbutį, traukia juos iš po sėdynės vieną po kito ir demonstruoja užsieniečio panosėje ginklo ypatumus taikantis.

Tai Valdas Vižinis nuvežto ir išlipančio amerikiečio įvardintas kaip – „vy nastojaščy patriot.“ Ir šitą pagarbą pelnytai priima.

Gal tam turėjo įtakos ir tai, jog atsisako imti pinigus, o paprašo kuo tiksliau aprašyti kas vyksta.

Sausio 13 išvakarėse Valdas Vižinis buvo ir tarp Seimą saugojusių vyrų. Tik nutaręs, jog reikia kažko imtis daugiau, nei sėdėti, jis juos palieka.

Sausio 13 d. vakarą, išgirdęs duslius sprogimus Valdas Vižinis sėda į savo šeštus surūdijusius žigulius ir įsipainioja į atgal traukiančią šarvuočių vilkstinę, signalais ir šviesomis besiduodamas į priekyje važiuojantį šarvuotį. Išvažiuoja iš kolonos tik pamatęs išlindusį su automatu karininką gestais rodantį į automatą, mane ir kelis kartus patraukiantį pečiais, lyg sakytų .. o juk galiu, kam tau šitai..

Nuspėdamas jų maršrutą, aplenkęs koloną pastato Žirmūnų kiemuose užvestą automobilį, jei tektų bėgti. Įvykių ilgai laukti nereikėjo – pamato filmuojantį TV operatorių ir į jį bėgantį praporščiką, kurį partrenkia. Už tai, kad lietuviai turi apsipylusios dūmais šarvuotos technikos grįžimo į Šiaurės miestelį vaizdus, lietuviai turėtų dėkoti ne tik ,regis, barzdotam operatoriui, mikliai sėdusiam į jo laukusią volgą, bet ir šių eilučių autoriui, nešusiam kudašių nuo besivejančių kareivių. Tačiau įsėdus į automobilyje nubaustam automato vamzdžio smūgiu į smilkinį. Teko pasikruvinti, apsimesti ir sukniubti už vairo.

Sausio 13 visą naktį praleidžia prie Seimo.

Sausio 14 d. vakarą su bičiuliu G. Ruplėnu išvažiuoja į Leningradą. Pas Nevzorovą. Kai ką jam paaiškinti. Ilga kelionė per jau barikadomis pasišiaušusią Rygą, per kurias praleisdavo be kalbų, vien pamatę trispalvę, per Taliną, Leningrade –nurašinėtos tvoros „Ruki proč ot Litvy“. Tai ryškesni įspūdžiai.

Leningrade TV pas budintį reikalavome susitikimo su Nevzorovu. Atėjo tik atstovas iš redakcijos 600 sekundžių. Jo buvo paprašyta palaukti, kol surašysime laišką, kurio pabaigoje buvo parašyta – „my vas neboimsia.“ Ir laišką rusų žurnalistas Nevzorovas turėtų atsiminti. Dar vėliau išeidami ant laiptų sutikome atvažiavusį LRT žurnalistą R. Sartatavičių. Pasidžiaugėme, kad ne vieni.

Sausio 15 grįždami klausydamiesi radijo jautėme ..įvyko didysis lūžis.

Ir klausimas dabar JUMS, konservatoriai..

Tai aš turiu būti jums dėkingas už JŪSŲ man atneštą laisvę????

JUMS ???

Epilogas.

Daugybė žmonių darė TAi. JŪS ne tik iš manęs atėmėte, JŪS pasityčiojote iš daugelio lietuvių. SMULKŪS jūs SUKČIAI.

Papildoma medžiaga apie PREKĖS ŽENKLĄ „Neužmirštuolė“, dar 2015 metais registruotą TS-LKD partijos narės, Monikos Navickienės.

https://vpb.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/prekiu-zenklai/prekiu-zenklu-paieska/lietuvos-respublikos-prekiu-zenklu-duomenu-baze čia ->> https://www.vpb.lt/db/rezult3.php?appnum=2014 0069

Lietuvos LR prekių ženklų duomenų bazės išrašas

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 48

 1. Socialistas says:

  Taip ir neatsakei kodėl prie kapitalizmo vienos šalys gyvena blogai, o kitos gerai. Militaristiškai ir ekonomiškai stiprios šalys išnaudoja silpnesnes savo ekonominei gerovei kurti.Todėl kol gyvuos kapitalizmas bus karai ir žmonių išnaudojimas. Apie tai Leninas prie 100 metų raše knygos „Imperializmas, kaip aukščiausia kapitalizmo stadija“.
  Antra TSRS nors ir netobuloje socialistinėje santvarkoje žmonės gyveno geriau nei vakarų kapistalistinėse šalyse. Užtenka pvz, kad ir tokio faktao, kad D. Britanijoje maistos kortelės galiojo iki 1956 m. TSRS jos buvo panaikintos 1948 m., t. y. socialistinės subombarduota valstybė po karo atsigavo ir savo gyventojams užtikrinos gerovę žymiai greičiau nei kapitalistinė.
  1986 m. amerikiečių mokslininkai atliko lyginamajį tyrimą tarp socialistinių šalių ir kapitalistinių ir įrodė, kad socialistinėse šalyse gyvenimo sąlygos žmonėms geresnės. Tyrimas Capitalism, Socialism, and the Physical Quality of Life, autoriai: Cereseto S, Waitzkin H., santrauka:This study compared capitalist and socialist countries in measures of the physical quality of life (PQL), taking into account the level of economic development. The World Bank was the principal source of statistical data, which pertained to 123 countries and approximately 97 percent of the world’s population. PQL variables included indicators of health, health services, demographic conditions, and nutrition (infant mortality rate, child death rate, life expectancy, crude death rate, crude birth rate, population per physician, population per nursing person, and daily per capita calorie supply); measures of education (adult literacy rate, enrollment in secondary education, and enrollment in higher education); and a composite PQL index. All PQL measures improved as economic development increased. In 30 of 36 comparisons between countries at similar levels of economic development, socialist countries showed more favorable PQL outcomes (p less than .05 by two-tailed t-test). This work with the World Bank’s raw data included cross-tabulations, analysis of variance, and regression techniques, which all confirmed the same conclusions. The data indicated that the socialist countries generally have achieved better PQL outcomes than the capitalist countries at equivalent levels of economic development.
  Nuoroda:
  ajph.aphapublications.org/doi/pdf/10.2105/AJPH.76.6.661

 2. Socialistas says:

  Taip ir neatsakei kodėl prie kapitalizmo vienos šalys gyvena blogai, o kitos gerai. Militaristiškai ir ekonomiškai stiprios šalys išnaudoja silpnesnes savo ekonominei gerovei kurti.Todėl kol gyvuos kapitalizmas bus karai ir žmonių išnaudojimas. Apie tai Leninas prie 100 metų raše knygos „Imperializmas, kaip aukščiausia kapitalizmo stadija“.
  Antra TSRS nors ir netobuloje socialistinėje santvarkoje žmonės gyveno geriau nei vakarų kapistalistinėse šalyse. Užtenka pvz, kad ir tokio faktao, kad D. Britanijoje maistos kortelės galiojo iki 1956 m. TSRS jos buvo panaikintos 1948 m., t. y. socialistinė subombarduota valstybė po karo atsigavo ir savo gyventojams užtikrinos gerovę žymiai greičiau nei kapitalistinė.
  1986 m. amerikiečių mokslininkai atliko lyginamajį tyrimą tarp socialistinių šalių ir kapitalistinių ir įrodė, kad socialistinėse šalyse gyvenimo sąlygos žmonėms geresnės. Tyrimas Capitalism, Socialism, and the Physical Quality of Life, autoriai: Cereseto S, Waitzkin H., santrauka:This study compared capitalist and socialist countries in measures of the physical quality of life (PQL), taking into account the level of economic development. The World Bank was the principal source of statistical data, which pertained to 123 countries and approximately 97 percent of the world’s population. PQL variables included indicators of health, health services, demographic conditions, and nutrition (infant mortality rate, child death rate, life expectancy, crude death rate, crude birth rate, population per physician, population per nursing person, and daily per capita calorie supply); measures of education (adult literacy rate, enrollment in secondary education, and enrollment in higher education); and a composite PQL index. All PQL measures improved as economic development increased. In 30 of 36 comparisons between countries at similar levels of economic development, socialist countries showed more favorable PQL outcomes (p less than .05 by two-tailed t-test). This work with the World Bank’s raw data included cross-tabulations, analysis of variance, and regression techniques, which all confirmed the same conclusions. The data indicated that the socialist countries generally have achieved better PQL outcomes than the capitalist countries at equivalent levels of economic development.
  Nuorodos į patį tyrimą deja neleidžia įkelti, tčiau paguglinęs tyrimo autorių pavardės ir tyrimo pavadinimą turėtum nesunkiai rasti interneto platybėse. Nors abejoju ar ieškosi, nes tiesa per daug sunki, kad ją pakeltum.

 3. saul says:

  Atsiprašau,aš maniau,kad jau atsakiau.Pirma,tai Tavo klausimas nesuprantamas iš esmės.Jis turėjo skambėti taip-„kodėl vienos valstybės pasaulyje gyvena gerai,o kitos blogai’ Vietoj tavojo“prie kapitalistinės sistemos, turėjo bųti „aplamai“pasaulyje“,nes valstybių gyvenančių:“ne prie kapitalizmo“,paprasčiausiai nėra,nebent tu prie pastarųjų priskirtai KLDR ir Kubą.Mano atsakymas jau buvo-todėl,kad taip jau pasaulyje YRA.Kaip ir kodėl vienas specialistas,gydytojas,poetas,dailininkas,sportininkas,kaimynas yra geresnis už kitą.Aišku,daug kas valstybių išsivystymą ir raidą įtakojo.Pirmiausiai-geografinė vieta,kaimynai,ideologija,populiacijos dydis ir dar daug kitų veiksnių,netgi ir tų,kuriuos išvardinai ir tu.Bet kodėl tu neatsakai į maniškį klausimą-kodėl visos „a la socialistinės“ valstybės gyvena blogai.Koks,aplamai,socialistinės ar komunistinės valstybės apibrėžimas Tavo protu ir oficialiai? Koks tų valstybių „santykis“su privačia nuosavybe? Kas dėl tąvojo pavyzdžio su kortelėmis,tai yra visiška nesąmonė.Aš pats 1987-1990,taigi vėlyvajame CCCP laikotarpyje gavau talonų-kortelių.O jie būdavo viskam-batam,megztiniam,lygintuvui,skalbimo mašinai ar buteliui degtinės.Visą sovietmetį nusipirkti automobiliui ,galiojo paskyros,talonai ar dar kažkas….kaip tai ir bepavadintum.Manau,kad dar daug kas atsimena tą laikotarpį,kai nuo maždaug1980m sovietų sąjungoj, lentynos darėsi vis tuštesnės,pakol….jose aplamai nieko nebeliko.Kokie ten amerikiečių mokslininkai 1986 metais darė tyrimą aš nežinau.Nežinau aš ten ir tų jų išvadų.Nežinau ir ar jie žinojo,turėjo tikrą prieigą prie „sovietinio konclagerio ir jo satelitinių šalių“tikrosios statistikos duomenų.Tik ,manau,kad ir šiandien panašių mokslininkų atsirastų,ispiruotų arba ne…papirktų ar ,šiaip,naudingų idijotų,turinčių tikros informacijos ar ne.Panašių mokslininkų su panašiomis“diagnozėmis“ir šiandien pilna,kaip niekad. Na o Tavo tas maisto kortelių dalinimas CCCP ir UK,tai,aplamai,sukelia tik šypseną.Aha-atstatė CCCP sugriautą šalš.Sulyginai tu čia pokario Britaniją ir sovietus.Tai padarė „pokazuchą“ sovietai ir tiek.Netgi 1970 metais CCCP prie mėsos parduotuvių buvo kilometrinės eilės.Pokaryje sovietai „nuėmė“korteles ir jiems dzin-maisto patys prasimanykite.Tu geriau pakomentuok,kodėl CCCP degtukų dėžutė kainavo 1kap.? Tu nepasigėdyk pakomentuoti,kiek CCCP piliečių pokaryje vergavo,nugaras lenkė,žuvo dykai,be jokio atlyginimo.Gal galėtai parašyti šį skaičių,kokiose pramonės šakose jie „kėlė industrializacijos planus“? Kaip juos maitino,koks buvo jų mirtingumas.O juk jų buvo ne 1 milijonas.Kokiose pasaulio valstybėse ir kokiu mastu vyko panašūs reiškiniai? Nepamiršk dar paminėti,kokioje valstybėje išbujojo tokie veiksmai,kaip visuotinės vagystės iš darboviečių,kyšiai gydytojams,policijai? Kokioje valstybėje atsirado žodžiai -deficitas,blatas,paskyros? Taigi,ta Tavo TSRS,tik Tau pačiam gali būti pavyzdžiu.O gal dar Tau pavyzdys ir Kombodža su Pol Potu,kuri žudė ir 50 metrų storio klodais užkasinėjo savo šalies gyventojus?

 4. Gintas says:

  Keista, kaip lengvai bandai parodoma lyg ji kažką gali… Tar Tarybų sąjungos ir Jav viskas jau buvo sutarta ir valdžios perėjimas galėjo būti be aukų, bet kažkam reikėjo, kad ateityje galėtų tuo pasinaudoti. Ne veltui Audrius Butkevičius ir Ukrainos Maidane buvo… Visada buvo pabrėžiama apie beginklius žmones stojusius prieš tankus, o čia pasirodo medžiokliniai šautuvai ir molotovo kokteiliai. Neveltui už nuomonę, kuri nesutampa su valdžios galima gauti kalėjimą. Baltijos kelias, sausio 13, vasario 16,kovo 11 ir t.t Tai ne Lietuvos šventės, tai Rusijos šventės, nes mėnesį prieš prasideda laidos kokia bloga Rusija, kaip ji skriaudė Lietuvą ir tai kartojasi metai iš metų. Viskas suprantama, jav perėmė Lietuva kaip savo placdarma prieš Rusiją, taip kaio Jaltoje mažiausiai rūpėjo rytų Europos žmonės, taip ir žlungant Tarybų sąjungai, tiesiog atsidarė nauji medžioklės plotai…

 5. Socialistas says:

  Na taip žinoma, kai nežinai ką atsakyt, tuomet klausimas ne taip suformuluotas. Vėl nugalėjo tavo neišprusimas ir tamsuoliškumas.

 6. konkurencijos nėra says:

  Taip, apie 90metus įvyko medžioklės plotų perpasidalinimas tarp transnacionalų, o joms gojai, šekit nuogą kaulą. Kitaip tariant, skaldyk ir valdyk!

 7. saul says:

  Suformuluotas taip ar kitaip,bet aš į jį atsakiau,Tavo atsakymų nesulaukiu,nei po TRIS KARTUS užduotų,kiekviename mano komentare,kelių esminių klausimų,kurie paneigia visas čia Tavo dėstomas demagogijas.Tavo paskutinysis komentaras,tą tik patvirtina.Tu čia manai,jog laaaabai grąžiai susitvarkei ir „dailiai ir nepastebimai“nuvedei „strielkes“išvengdamas sąvojo atsakymo? Nė velnio-netokie jau čia visi kvailiai susirinkę,kaip tau atrodo.DDD Visgi koks,tavo mąnymu, tavųjų „socialistinių valstybių“ požiūris į privačią nuosavybę,daugiapartiškumą ir nuomonų įvairovę?

 8. Socialistas says:

  Nieko tu neatsakei, į bet kokius argumentus tu reaguoji kaip ir būdinga neišprususiems kapitalizmo reakcionieriams todėl net neskaičiau tavo prokapitalistinės tirados – ten pagrįstų argumentų vistiek nerasiu. Nėra tikslo atsakyt į tavo klausimus, nes tau neįdomūs atsakymai, tai svarbiausia parėkti garsiai ir be argumentų, kad socializmas – kvailystė, o kapitalizmas – vienintelis kelias. Tu pradžiai apsibrėžk privatinės nuosavybės sąvoką, nes esu tikras, kad neskiri privatinės nuosavybės nuo asmeninės, o tai yra didžiulis skirtumas.

 9. saul says:

  Na, bent dėl vieno,mes sutariaime,esame tos pačios nuomonės.Aš tavąsias ….ir dar atsikartojančas kelis kartus tiradas ir panegirikas komunizmui taip pat pilnai neperskaičiau.Visi pastebėjo,kad tu išsisukinėji nuo tau nepatogių klausimų ir tesugebi tik…nukreipti kalbą apie ką kitą.Ką aš skiriu ir ko nelabai,žinau tik aš pats ir mano aplinkiniai,o tavo galvelei,tikrai,kad reikia rimtos specialistų pagalbos.Ir čia joks nuomonių, požiųrio skirtumas nėra esminis.Joks normalios psichikos žmogus nepriskirtų visokias kubas,venesuelas ar š.Korėjas sėkmingų valstybių šeimai,o Portugaliją ir Indiją-prie socialistinių.Liūdna,žiauru,kad tokie komunistiniai dinozaurai veisiasi 30 metų po nepriklausomybės.Na o tu nenusimink,studijuok Marksizmą,Lenino raštus toliau ir stenkis nepaliaujamai skleisti šią šviesą mums visiems,idant mus pasiektų tąvosios visaaprėpiančios išminties didybė.Paskutinis mano komentaras tau,bet nepaskutinis apie tave.

 10. Socialistas says:

  Dalykiškai diskutuoti nemokėjai, nemoki ir nemokėsi. Tavo arkliukas reakcingas rėkimas tuščiais ir nepagrįstais lozungais. Man nėra nepatogių klausimų. Pats pripažinai, kad tau neįdomūs mano atsakymai, tu ieškai progos išsirėkti. Tavo įžeidinėjimai tik dar labiau pabrėžia koks esi bejėgis mažaraštis, nesugebantis pagrįstai apginti savo įstikinimų. Rėkavimas tuščiom skambiom frazėm nėra pągrįsta nuomonė.

 11. Pro says:

  Šiaip jau su Socialistu diskutuot neįmanoma iš principo. Jis nepripažįsta diskusijų logikos, todėl gaišti jam laiką verta tik dėl vieno, kad kiti pamatytų su juo turi reikalą.

  Stebėjau visą jūsų „diskusiją“, kur Socializmo šalininkas žingsnis po žingsnio prarado visas pozicijas, o galiausiai apskritai prisipažino, kad net „neskaičiau tavo prokapitalistinės tirados“.

  Tai klausimas Socialistui, – jei pats neskaitai, ką tau kalba oponentas – į ką tada atsakinėji savo sekančiame komentare?

  Kam knisi smegenis tiems, kurie čia yra, kurie skaito ir galvoja, kad stebi diskusiją, o iš tiesų mato skiedalus apie socializmą, kurie net neatitinka diskusijos linijos?

  Nenorėtum pats sau, su savimi pasišnekėt? Manau pasiektum kur kas geresnių rezultatų, nei čia, prarasdamas paskutinius pagarbos tau kaip žmogui likučius?

  Tiesiog neknisdamas niekam proto, jei bent kiek gerbi čia susirenkančius ir skaitančius žmones.

 12. Socialistas says:

  Kaip ir minėjau jūsu veiksmai pagal scenariju – parėkti neargumentuotai, bet skambiai. Sakai diskusiju logika. Ką tu vadini diskusiju logika?Savo ad-hominem reakciją, tuščius prokapitalistiniua lozungus ir įžeidinėjimus. Sutinku tokios reakcionieriu diskusiju logikos nepripažįstu. O jums diskusija su manimi neįmanoma, nes negebate dalukiškai argumentuoti ir pagrįsti savo įsitikinimu.
  Kaip tik vakar mačiau Edelman Trust Barometer Report, kurio 12 psl pamatysite capitalism under fire net 56% planetos gyventoju neigiamai vertina kapitalizmą. Jūs užstrigę 89-uju mitingu euforijoj, o karavanas eina tolyn.

 13. saul says:

  Labai įdomu būtų sužinoti ,kaip pasaulis vertina komunizmo idėjas ir komunistus.Labai įdomu, kiek proc teigiamai įvertintų? Komunistėliui svarbu neargumentuotai parėkauti ir pacituoti tuščius lenininius lozungus ar jo galvoje užstrigusias 60tųjų propogandines klišes.O argumentų….nulis.Susivėlęs visiškai savo prietaruose.Jo galvelė jau visiškai neišneša ir nesugeba atskirti buvusiųjų rusiško socializmo valtybių-draugelių nuo valstybės ideologijos.Jam labai gėda meluoti,bet jis priverstas,nes ir pats savo galvelėje neatranda nei vienos tikros soc.valstybės apart Š Korėją,tai ir mėgina viską velti kitiems.Bando sumenkinti pašnekovą,įveldamas visokas savo mažas ir niekingas pastabėles „kaip….Įtariu,kad tu nežinai,išsiaiškink,nuspręsk ar apsispręsk kuo skiriasi privati nuosavybė nuo asmeninės“arba koks skirtumas „Estija ar Švedija“.Nors pašnekovas nebuvo davęs jokio preteksto tokioms ar kitokioms dviprasmybėms.Jis pripažįsta tik savo logiką.Jis priskiria Indiją su Portugalija socvalstybėm ir priima Lenino raštus už Bibliją.Ir papūskit Jūs jam su savąja logika į gerą vietą.Na ir kas,kad jam nėra nei trisdešimties,svarbu,kad jis gyvena 60aisiais.Lengva postringauti apie laikmetį,apie kurį girdėjai tik iš tendencingų medijų.O už kokį Staliną,tai jis gatavas galvą paguldyti ar jei būtų jo valia,tai teisme apsiimtų ginti.Visi jo argumentai,kaip mano ,dar sovietmečiu, buvusio TSKP istorijos dėstytojo.

 14. Socialistas says:

  saul, koks tu apgailėtinas. Tu atkartoji mano žodžius ir viską apverti aukštyn kojom. Mane kaltini neargumentuotu parėkavimu? Gerai padarom akistatą. Prašom konkretų pavyzdį, kur aš ką neargumentuotai pasakiau (be faktų, be informacijos šaltinių), kur nepagrįstai tave išvadinau reakcionieriumi?
  Gal man iš tavo vapalionių surinkti tavo neargumentuotas ad-hominem atakas prieš mane, kadd ir iš pastarojo, cituoju: „Susivėlęs visiškai savo prietaruose.Jo galvelė jau visiškai neišneša ir nesugeba atskirti buvusiųjų rusiško socializmo valtybių-draugelių nuo valstybės ideologijos.Jam labai gėda meluoti,bet jis priverstas,nes ir pats savo galvelėje neatranda nei vienos tikros soc.valstybės apart Š Korėją,tai ir mėgina viską velti kitiems.Bando sumenkinti pašnekovą,įveldamas visokas savo mažas ir niekingas pastabėles „kaip….Įtariu,kad tu nežinai,išsiaiškink,nuspręsk ar apsispręsk kuo skiriasi privati nuosavybė nuo asmeninės“arba koks skirtumas „Estija ar Švedija“.Nors pašnekovas nebuvo davęs jokio preteksto tokioms ar kitokioms dviprasmybėms.Jis pripažįsta tik savo logiką.Jis priskiria Indiją su Portugalija socvalstybėm ir priima Lenino raštus už Bibliją.Ir papūskit Jūs jam su savąja logika į gerą vietą.Na ir kas,kad jam nėra nei trisdešimties,svarbu,kad jis gyvena 60aisiais.Lengva postringauti apie laikmetį,apie kurį girdėjai tik iš tendencingų medijų.O už kokį Staliną,tai jis gatavas galvą paguldyti ar jei būtų jo valia,tai teisme apsiimtų ginti.Visi jo argumentai,kaip mano ,dar sovietmečiu, buvusio TSKP istorijos dėstytojo.’
  Ar sugebi pasakyt ką nors argumentuoto su faktais, kurais pagrįstum savo nuomonę? Kaip sakiau garsus rėkimas, tai dar nėra argumentuota nuomonė.“
  Kalbant apie Portugaliją, atsiversk 1976 m Portugalijos Respublikos Konstituciją, preambulėje juodu ant balto parašyta: The Constituent Assembly affirms the Portuguese people’s decision to open up a path towards a socialist society“.
  Linkiu subręsti „dėstytojau“, nes elgiesi vaikiškai.

 15. Socialistas says:

  P.S.
  „Na ir kas,kad jam nėra nei trisdešimties,svarbu,kad jis gyvena 60aisiais.Lengva postringauti apie laikmetį,apie kurį girdėjai tik iš tendencingų medijų.“
  Eilinė nepagrįsta ad-hominem ataka.
  Siekiant paneigti tavo paskleistą tikrovės neatitinkančią informaciją apie mane, reikia pažymėti, kad aš gimęs Brežnevo laikais, dalyvavau sąjūdžio mitinguose Vingio parke ir Baltijos kelyje.
  Labai tikėtina, kad pats gimęs po 90-ųjų, taičiau kaip sakoma kuo jaunesnis komentuotojas, tuo sunkiau jam prie Stalino buvo.

 16. Socialistas says:

  Gėdytumeisi taip iškraipydamas mano žodžius ir dar užsipuoli:
  Tavo pateikta versija: „„kaip….Įtariu,kad tu nežinai,išsiaiškink,nuspręsk ar apsispręsk kuo skiriasi privati nuosavybė nuo asmeninės“arba koks skirtumas „Estija ar Švedija“

  Kaip aš parašiau: „Tu pradžiai apsibrėžk privatinės nuosavybės sąvoką, nes esu tikras, kad neskiri privatinės nuosavybės nuo asmeninės, o tai yra didžiulis skirtumas.“

  Ir jei tu nežinai skirtumo tarp šių dviejų sąvokų, tai supažindinu (nors vėlgi ko gero bergždžiai stengiuosi):
  Paprastai yra painiojamos privačios ir asmeninės nuosavybės sąvokos. Jei jums priklauso kokia nors stambesnė kompanija, socialistinių pertvarkymų atveju ji bus atimta ir priklausys liaudžiai. Tačiau tokie dalykai, kaip asmeninis automobilis, televizorius, drabužiai ir t.t. liks jūsų, nes jie nereikalauja samdomojo darbo.

 17. Socialistas says:

  Ir replika Dauniui ir jo svetainės administratoriams. Kai sulaukiat kritikos už savo vertimo klaidas, perdėtai jautriai reaguojate ir teisinate savo nekokybišką darbą, jei aš ką kritikuoju, mane pradedat cenzūruoti, įspėjimus rašyti, yra buvęs ir grąsinimas iš jūsų. Klausimas kodėl niekad necenzūruojate tikrų reakcionierių? Suprasti nesunku, jų pasaulėžiūra atitinką jūsiškę todėl leidžiate jiems čia dergtis be cenzūros. Išeina taip, sarmatai – tai gyvūlių ūkis su 2 kiaulėm kurios lygesnės už likusius gyvulius ūkyje.

 18. saul says:

  Komunistėlis bando teisintis,bet nieko neišeina.Vėl velia,kad jis kitaip išsireiškė.Taip jis taip ir parašė…-“ „Tu pradžiai apsibrėžk privatinės nuosavybės sąvoką, nes esu tikras, kad neskiri privatinės nuosavybės nuo asmeninės, o tai yra didžiulis skirtumas“. Tik vienas bet.Bet jis esminis.Iš kur jis ištraukė ar padarė prielaidą,kad aš neskiriu privačios nuosavybės nuo asmeninės? Ir dar,kaip koks mokytojas liepia man išsiaiškinti.Ir jis yra,mat,tikras DDD Lai kiti komentatoriai tada randa ,kur aš būčiau šias sąvokas sumaišęs ar parašęs.Taip,aš jokios Portugalijos konstitucijos neskaičiau ir neskaitysiu.Man to nereiki,kad aš žinočiau,jog Portugalijoj kapitalistiė santvarka DDDDD. CCCP konstituciją irgi galime pacotuoti.Kas iš to? Oooo tik dabar pastebėjau,kad komunistėlis net paabandė mums išaiškinti,kuom šios nuosavybės skiriasi DDDD Jam,rimtai,su galva.Ir dar parašė…-„Ir jei tu nežinai skirtumo tarp šių dviejų sąvokų, tai supažindinu (nors vėlgi bergždžiai stengiuosi)“-tai jau šiame komentare įterpė abejonę „JEI’,tu nežinai.O prieš savaitė tvirtino,kad aš nežinau.kum jis tvirtai įsitikinęs.Tai vat, taip viską ir velia.Dar vienas mokytojas DDDD Galvele tu……ŽINAU.Žinau ir be tavęs.Tai va tokios jo tos „ad hominem“.Po to dar……“Labai tikėtina, kad pats gimęs po 90-ųjų, taičiau kaip sakoma kuo jaunesnis komentuotojas, tuo sunkiau jam prie Stalino buvo.“ DDDDDD O tai čia kas???????????? Tvirtinimas ar prielaida????????????? „Siekiant paneigti“-….,ką dar jis galėtų įdėti? Ir nieko jis čia nepaneigė,tik nevykusiai vėl apsimelavo.Niekis.Melas-pagrindinis komunistėlių asmens bruožas ir :dorybė“ nuo seno,esanti „praktiškai“jų atpažinimo ir kokybės ženklas.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top