Valstybinis transliuotojas informavo apie prorusiškų jėgų telkimąsi valdžios paėmimui Lietuvoje

2016, 25 sausio, 7:05 | kategorija LPT | atsiliepimų (11) | peržiūrų 1 205 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Eilinį kartą stebime, kaip iš mokesčių mokėtojų pinigų išlaikoma TV įspėja savo žiūrovus apie rusiškos informacijos grėsmę ir prorusiškų jėgų bandymus paimti valdžią Lietuvoje. Beje, vėl pasinaudojant kažkada studentų daryto „tyrimo“ duomenimis, dėl kurio prokuratūroje jau buvo pradėtas ir nutrauktas tyrimas nepasitvirtinus jame išdėstytiems faktams, o atvirkščiai – buvo nustatyta, kad nesantaiką ir šmeižto kampaniją Lietuvoje vykdo valstybės institucija, – matome, jog estafetę perėmė sekanti komanda.

paveikslėlis

Žurnalistų etikos inspektorė atidžiai stebi priešiškų valstybei žiniasklaidos priemonių veiklą

 

 

 ekspertai.eu

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 11

 1. Mindaugas says:

  Kartais, man rodosi, jie bando save įtikinti, labai rimtais veidais, kad dantukų fėja egzistuoja, kaip ir kiti Holivudo pasakų personažai. Ir kuo daugiau jie atitrūksta nuo tikrovės, kuo garsiau skamba jų projektai. Yra akivazdus dalykas – ko jie nekritikuoja, tam jie ir tarnauja. Jų rimtumas yra labai juokingas.Taip tęstis nebegali, laikas pagaliau skirti pelus nuo grūdų ir nebebūti naudingais idiotais. Nelipkite ant to paties grėblio – jis per 25 metus baigia jau lietuviui galvą sudaužyti. 

 2. Skalvis says:

  Kaip sakoma: kieno vežime sėdi, to ir giesmę giedi. Manau, kad mūsų valdininkija bijo savo šešėlio ir viską bando suversti Rusijai ir Putinui. Tai yra juokinga. Jie juk suvokia, kad nėra savarankiški, o tik vykdo Briuselio ir Vašingtono nurodymus, prisidengdami įsipareigojimais. Kodėl jie bijo savo tautos nuomonės? Kodėl kitokiai nuomonei čia pat priklijuojama etiketė – prorusiška? Kliedesiai apie istorijos klastojimą…. Tai istoriją klastoja tie, kurie nutyli tiesą apie dalies lietuvių elgesį nacių okupacijos metais, apie pokario partizanų „žygdarbius“ ir kai kuriuos šiandienos įvykius. Bet ačiū LRT, kad paskelbė portalus, kuriuose galima paskaityti ir kitokią nuomonę. Kai kurių net negirdėjau.

 3. Joris says:

  Parazitai pralaimi informacinę kovą… Juk negali atvirai pasakyti, kad žmonės pradeda suprasti, kiek nesutampa visokios „IšTorines“ ir ofiaciolios versijos su realiu gyvenimu, su konkrečiais faktais, kai žmonės imasi tikrinti ir atidžiau vertinti jiems pametamą informaciją. Belieka tik susigalvoti išorinį priešą – geriausią kaimyną, tokį kaip Rusija, su kuria dar nesenai buvo susijusi bent trečia dalis Lietuvos ekonomikos, o dabar ir tą prašiko – ir jos įtaka (normaliai paaiškinti, kam Rusijai reikalinga Lietuva nepajėgia) apkaltinti visus mąstančius kitaip, kitaip suprantančius ir matančius kitokius ekon. ir polit. sprendimus. Valdžia, paremta melu, pradeda braškėti ir anksčiau ar vėliau sutrūnijusi kėdė suluš…

 4. Vytas says:

  Klausimas, pagal kieno dūdelę šoka LRT administracija ? O kas tai yra LRT ? Kur ir kieno iniciatyva dingo L i e t u v o s radijas ir televizija ? Kodėl LRT eterį yra užgulę tik tokie „ekspertai“, kaip nausėdos, savukynai ir t.t.? Nuo kada nusikaltimu tapo paklausti valdžios-o kam mums reikėjo išsinuomoti SGD terminalą už trigubai didesnę kainą, nei jis kainuoja nupirkti? Ir jei kas paklausia, tai jis jau „dirba“ Putinui, kodėl? Valdžia, ypač prezidentūros lygmeny, taip „kovoja“ su korupcija, kad dar iki šiol nė vienas stambus vagis nesėdi kalėjime. O juk LRT yra išlaikomas už v i s ų mokesčių mokėtojų pinigus. Ir jie nusipelnė gauti objektyvią ir visapusišką informaciją. ko neįvykdo visuomeninis transliuotojas, tą padaro kiti šios srities dalyviai. Ačiu jiems.

 5. aštrus says:

  Loviniai daugelis jų buve komunistai,priklause sec. tarnybom į savo būrį nenori nieko isileisti,nes daug per 25 metus prisukta makles.Tauta yra išsilavinusi ir puikiai mato visas suktybes,apyplešimus,bankų vagystes,turto užgrobimą ir tai matosi žmonių pasisakymai komentaruose.Kiekviename pasisakime beveik visi komentatoriai keikia yra ne gatyvus dabartiniais prie lovio,o tai matydami loviniai pradejo nervuotis.Ne duok dieve laimes Tauta rinkimus,visas mešlas išplauks į paviršių,jiems kelią didelį siaubą.Šiandiena niekas ne juda į priekį,nesutvarkyti verslui mokesčiai,šalyje likviduotos žemes ūkio gerybių eksporto rinkos,skurdas,bedarbyste,baudos,mokesčiai,kainų augimas,jokios atsakomybes,atskaitomybes. Vienas lovinių „žirgelis „rusai puola,tarnaujate rusams,apkaltina tuos, kurie ne priklause komunistams,ne buvo tarybiniai veikejai,ne prisieke lenino partijai,ne dirbo spec. sovietinem tarnybom.Visa savo didelį užsiauginta sovietmečių mešlą bando kliedesiais suversti su šakemis ant tu žmonių kurie niekada ne buvo tarybiniai jie tik nori tvarkos ir LAISVOS LIETUVOS.

 6. reklama says:

  Tai gi cia puikiausia reklama. Dalis tvartelio ozelio apkandziotu zmoniu issipagirios ir atsivers sarmatus ar ekspertus, ar panasiai.

 7. dabartiniams disidentams-gal pravers? says:

  Į psichiatrinę ligoninę jūs rizikuojate patekti tuomet, kai įgrystate kažkam, turinčiam valdžios ir (ar) pinigų. Paprastai tipiniai atvejai būna tokie:

  Susidūrus su policininkais, kurie vykdo svarbaus asmens pavedimą jus sudoroti (Žr. Hermanas ir Žaltauskas);

  Kai jūsų veikla gali aukštus ir įtakingus asmenis sukompromituoti, atimti iš jų valdžią ir įtaką (Žr. Daiva Guodienė skyriuje Straipsniai);

  Protestuojate prieš politinius sprendimus, kai visi aplink tyli (žr. Nina Kutko);

  Šeimyniniai konfliktai (žr. E.Antakauskienė);

  Asmuo valdo turtą, į kurį kėsinasi kiti (žr. D.Dzvokuvienė).

  Psichiatrinio susidorojimo procedūra gana tipiška. Policija gauna (ar pati surašo) pareiškimą, kad jūsų protinė sveikata tokia prasta, jog keliate pavojų visuomenei. Reaguodami į tai, jie užlaužia jums rankas ir veža jus į psichiatrinę ligoninę.

  Psichiatrai – iš pažiūros labai malonūs žmonės. Kalba ramiai ir širdingai. Psichiatras jums sako suprantąs, kad patekote čia per klaidą, pažada jums padėti. Tačiau turite suprasti ir jį – kadangi jus jau čia atvežė, tai jis stačiai privalo jus ištirti. Todėl maloniai prašo pas jį keletą dienelių paviešėti, o tuo tarpu jis atliksiąs formalius tyrimus ir, žinoma, po kelių dienų jau būsite namuose.

  […]

 8. Dalia says:

  :) Alia ir diktorėm liežuvis gi apsiverčia… akivaizdu, kad jiems labai patinka “oficiali valstbės politika“. Eik tu sau, koks šlykštus darbas, bet „Lelijon“, “Maximon“ dirbti, ar ‘gatvių šluoti, eiti nenori, kiba tik pusę dušelės parduota… Neįsivaisduoju, kokie turtai turi bti išplėšti apgaule iš valstybės ir tautos, kad taip drebėti dėl “prorusiško“ žmonių aimanavimo ir pasipiktinimo… Ir taip laiko mus debilais, kad jau patys nesuvokia. Lietuvos psichiatrai tyli, nes patys sistemos bijo. Gal ir man einat gultis, gerai apsičiupinėt po lova, kad koks Putinas nebūtų palindęs…

 9. Panzer says:

  Sena dainelė, užtenka pasakyti, kad viską užsakė Putinas ir šalies problemų kaip nebuvę…

 10. Ec says:

  Kai žmona paklausė kur prašvilpiau pinigus, atsakiau, kad ji Rusijos agentas, o šis klausimas yra Kremliaus provokacija pagal Putino nurodymą. Viskas, nutilo ir dagiau jokių klausimų neuždavinėjo. Man ramu :)

 11. tiesa says:

  taigi – gerai yra pasakyta; valstybe gyvenanti melo liūne, pasmerkta sunaikinti. po to ir tauta sunaikinama. pavz. sssr .

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top