Vandens stebuklingumas (2)

2011, 2 sausio, 15:20 | kategorija Sveikata | atsiliepimų (48) | peržiūrų 96 422 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Sausio 19 d. keletui valandų visas Žemės vanduo taps stebuklingas. Manoma, kad toks vanduo gali išgydyti ir sunkiausias ligas. Tai „Klaipėdai” teigė kaunietis technikos mokslų daktaras ir Lietuvos parapsichologų draugijos narys docentas Jonas DAINAUSKAS. Veikiamas energetinių Visatos srautų, ypatingos galios vanduo įgauna tris kartus per metus: sausio 19-osios, vasario 15-osios ir birželio 24-osios naktimis. Savo spėjimus apie daugelio manymu menkai įtikėtiną faktą, mokslininkas pagrindė trejų metų tyrinėjimų rezultatais.

Tampa gyvas
Pirmą kartą apie šį reiškinį J.Dainauskas perskaitė vieno rusų žiniuonio knygelėje ir nusprendė ištyrinėti, koks galėtų būti šio energetinio virsmo mechanizmas. Naudodamasis biolokacinėmis priemonėmis, mokslininkas trejus metus matavo sausio 19-osios, vasario 15-osios ir birželio 24-osios naktimis paimtų vandens mėginių energetiką.
Vandenį J.Dainauskas tyrė kas 10-15 minučių ir pastebėjo, kad jo energetinių savybių augimas trukdavo maždaug 1,5 valandos. Maksimalios energetikos vandens struktūra išsilaikydavo maždaug iki 7 valandos ryto.

Tokius tyrimus unikalia aparatūra atliko ir rusų mokslininkai. Jie užfiksavo, kad šio vandens savybės energetiniu informaciniu požiūriu atitinka gyvo audinio savybes.
Technikos mokslų daktaras mano, daugelio akimis mistišką reiškinį galima paaiškinti moksliškai. Skriedama savo orbita, Žemė įeina į tam tikrus laukus, kurių srautai veikia Žemę.

Gali išgydyti?
„Atlikdamas bandymus pastebėjau, kad keičiasi ne tik vandens struktūra. Visoje gamtoje vyksta galingi bioenergetiniai procesai”,- pasakojo J.Dainauskas. Tuo metu pasikeičia visos Žemės energetika, pakinta Žemės energetinės struktūros, geopatogeninės zonos iš neigiamų virsta teigiamomis.
Būtent todėl pakinta ir vandens savybės. Jo energetika išauga keliasdešimt kartų. Toks vanduo teigiamai veikia žmogaus savijautą, pasikrauna visi energetiniai centrai, pagerėja psichoemocinė būsena. J.Dainausko teigimu, kartais, vos panaudojus pakitusios struktūros vandenį, gali išgyti ir sunkiausiomis ligomis sergantys žmonės.
Kelioms valandoms stebuklingų savybių įgyja bet koks vanduo – jūros, ežero, upės ar vandentiekio. J.Dainauskas šmaikštavo, kad tuo metu stebuklingų savybių įgauna ir alus bei kitokie gėrimai.
Tačiau eksperimentų, kaip toks „stebuklingas gėrimas” veikia žmogų, mokslininkas dar neatliko.

Apsaugo viela
J.Dainauskas siūlė eksperimentuoti ir „Klaipėdos” skaitytojams. Sausio 19 d. naktį bei vasario 15-ąją ir birželio 24-ąją prisipilti į indus vandens. Kad ir iš čiaupo. Ir gurkštelėti, esant blogai nuotaikai, sergant – vietoj vaistų.
J.Dainauskas turi sukaupęs 10 metų rinkto „gyvo vandens” kolekciją. Ją laiko buteliuose. Savo unikalias savybes vanduo gali išsaugoti labai ilgai.
Tačiau padėtas ten, kur teka požeminiai vandenys, kitose energetiškai netinkamose vietose, vanduo netenka savo gydomųjų galių. Todėl mokslininkas patarė indą, į kurį įpilame gyvojo vandens, apjuosti varine viela. Arba lino, kanapių, kito natūralaus pluošto nešlapiu siūlu, surišant mazgelį. Tai – savotiška apsauga. Beje, seniau Rusijoje gimusį vaiką per pilvuką apjuosdavo raudonu siūleliu, kad jis būtų apsaugotas nuo pikto.

Išsaugo informaciją
Kaunietis mano, kad vandens molekulės išsaugo informaciją, todėl net lašelis gyvojo vandens, įpilto į paprasto vandens indą, pakeičia visą jo struktūrą. Tai reiškia, kad gyvojo vandens resursus galime nuolat dauginti.
J.Dainauskas priminė, kad apie neįtikėtinas vandens savybes užsimenama ir baltų legendose. Buvo manoma, kad maudymasis birželio 24-osios naktį žmogų veikia stebuklingai. Stačiatikiai šias datas sieja su Kristaus gyvenimu – sausio 19-ąją pagal senąjį kalendorių Kristus buvo krikštijamas. O vasario 15-ąją, praėjus 40 dienų nuo gimimo, Kristus buvo nuneštas į sinagogą.

Mokslininkai priėjo išvadą, kad vanduo – gyva substancija, turinti atmintį ir galinti gydyti…

Prieš kelerius metus japonų mokslininkas Emoto Masaru pateikė stulbinamus rezultatus – vanduo gali sugerti, laikyti ir perduoti informaciją apie tai, kas aplinkui vyksta. Vandens molekulės susijungia į klasterius – atminties kekeles, į jas vanduo „užrašo” informaciją. Vienoje molekulėje yra iki 440 tūkstančių informacijos plokštelių. Jei vanduo sugeria pozityvią informaciją, jis įgauna gydomųjų savybių, o jei sugeria negatyvias emocijas – „nuodija”. Mokslininkai mano, kad teigiamai vandens struktūrą veikia meilės, dėkingumo žodžiai, o neigiamai – neapykanta ir abejingumas. Su E.Masaru teiginiais sutinka profesorius iš JAV R.Rojus. Jis klasterius pavadino vandens nervų sistema, turinčia atmintį.

VANDUO
Vanduo, kurio yra žemėje, po žeme ir virš žemės, sudaro apie 70 proc. žmogaus organizmo – iki 95 proc.- kraujyje, daug jo – smegenyse. Kas žinoma apie “šventąjį ” vandenį, jo savybes, galias? Vietas su vadinamu “stebuklingu” vandeniu turime ir Lietuvoje. Tai vanduo iš Alksnėnų, Kleboniškio šaltinio šalia Kauno ir kitos vietos.

Štai kokias žinias pateikia mokslininkai iš Maskvos. Vienam iš mokslo tyrimo instituto filialų vadovaujanti medicinos mokslu kandidatė I.J.Martjanova priėmė savo pacientę, kuri prieš mėnesį atrodė jautėsi labai blogai, atrodė tarytum skeletas, nes sirgo sunkia onkologinio susirgimo forma. Šįkart pacientė buvo neatpažįstama, atsigavusi, papilnėjusi, su lengvai rausvais skruostais, besipasakojanti, kad jai grįžo jėgos, apetitas, gera nuotaika . Kas gi įvyko per toki trumpa, kelių savaičių laikotarpį?

Ji prieš Jėzaus Kristaus krikštijimo šventę /sausio 19 d./nuvyko į Troicos-Sergijevo vienuolyną pas tėvą Germaną. Jis surinko visus kenčiančius ir visa naktį juos “auklėjo”. Ryte išleido, prisakęs kiekvieną dieną maudytis vonioje, į ją įpilant vieną arbatinį šaukštelį “švento” vandens. Po savaitę trukusių procedūrų, minima pacientė pasirodė gydytojai J.Martjanovai .

Informacijos autoriai, kaip jie teigia, “netikėdami stebuklais”, nutarė ieškoti netikėto išgijimo priežasties ir paaiškinimo. Į 30 laipsnių pagal Celcijų vandens pripildytą vonią buvo įpiltas vienas arbatinis šaukštelis “švento” vandens. Pabuvus vonioje, jau po keliu minučių kaktą išpila prakaitas, lyg būtumei pirtyje, po to juntami lengvi kūno „pabadymai”. Procedūra tęsiasi 15 min. Net ir išlipus iš vonios, dar maždaug valandą kūnas degė lyg gerai išsipėrus pirtyje.

Kai tik minėtojo instituto darbuotojai matavimo prietaiso zondą patalpino virš “švęsto “vandens, prietaiso ekrane pasirodė slenkanti laužyta linija. Impulsas yra! Tačiau kokios spinduliavimo dažnių charakteristikos? Ir štai jas pateikia prietaisas. Jos tokios, kokias spinduliuoja absoliučiai sveikas organas!

Garsus rusu aiškiaregis Stepanas Baidusis savo knygelėje “Celitelnyje sekrety” tvirtina, kad gamta du kartus per metus pati energetiškai įkrauna vandenį.

Tai įvyksta  iš sausio 18 d. į sausio 19 dieną, nuo 24 val. iki 3 val. ryto. Minimu laiku vandeni geriausia imti iš natūralaus šaltinio, nors galima ir iš vandentiekio. Gyvą vandenį , turintį milžinišką galią, gamta sukuria iš birželio 23 dienos į birželio 24 dienos nuo 23 val. iki 3 val. ryto.

Kiek toks vanduo bebūtų laikomas, jis nesuges. Tas pat yra ir su sausio 19 d. vandeniu. Sausio 19 d., birželio 24 d. anksti ryte galima maudytis – tuomet jus veiks nepaprastų galių vanduo. Juk jūsų kūnas – tas pats vanduo. Jis taip pat yra veikiamas gamtos!/J.Dainauskas.žurnalas “Lemtis”/

Papildomai apie stebuklingas vandens galias:
Kaip sakė technikos mokslų daktaras, Kauno technologijos universiteto docentas Jonas Dainauskas, vadovaujantis Lietuvos parapsichologų draugijai, šis reiškinys stebimas kasmet tuo pačiu metu – sausio 19 d., vasario 15 d., ir birželio 24 d. naktimis. Jo metu gamtoje vyksta virsmai, pasikeičia visos Žemės energetika – padvigubėja foninis lygis, transformuojasi energetinės globalinės Žemės struktūros, iš neigiamų jos virsta teigiamomis. Dėl šių procesų pakinta vandens savybės, daugybę kartų padidėja jo energetika – iki 40 tūstančių bovių (bioenergijos matavimo vienetas). Šį vienetą 1930 metais nustatė prancūzų mokslininkas Būvis, pirmasis Cheopso piramidžių Gizos slėnyje tyrėjas.
“Šiuo metu vanduo, paimtas iš čiaupo, gamtos šaltinio – upės, ežero, šaltinėlio, stovintis ant stalo, – pasikrauna fantastiškomis energijomis. Jis tampa gyvas, – teigia Dainauskas.
Gyvasis vanduo negenda, išsilaiko metus ir daugiau. Maža to, net skiestas vanduo išsaugo tas pačias savybes, kurios neįtikėtinai veikia visus gyvus organizmus. Kaip tai paaiškinama?
Stebuklingas vanduo veikia mūsų energetinius centrus – čakras, t.y. mūsų bioenergetinį lygmenį, visus kūno organus, psichoemocinę būseną, gydo fizines, nervų ligas. Šis vanduo, vos panaudojus, net tą pačią akimirką, kartais išgydo net pačias sunkiausias ligas, vadinamas nepagydomomis”, – teigia mokslininkas, bet priduria, kad praktiškai šių stebuklingų savybių jis nėra tyrinėjęs, taigi, jo teiginiai daugiau teoriniai.

Patvirtinimai – legendose
Jis pataria įsidėmėti jo minėtas dienas – prisileisti iš čiaupo vandens į indus, naudoti jį maudantis, apsiprausiant, geriant – visais įmanomais būdais.
Maudydamasis vonioje, į kurią įpilta kad ir nedaug stebuklingo vandens, žmogus atsiduria galingo poveikio energijų sraute, jį užplūsta žvalumas, karštis, šiluma.
Aiškindamas šio neįtikėtino reiškinio priežastis, J.Dainauskas primena, “kad net baltų legendose užsimenama, kad maudymasis birželio 24-osios naktį stebuklingai veikia žmogų. Pats jis minėtas datas sužinojo iš rusų žiniuonių knygutės. Maskvos mokslininkai tyrė tokį vandenį unikalia aparatūra ir nustatė, kad jo savybės, spektras ir struktūra energetiniu informaciniu požiūriu atitinka gyvo audinio savybes.
J.DAINAUSKO teigimu, stačiatikiai šias datas sieja su Kristaus gyvenimu – sausio 19-ąją pagal senąjį kalendorių Kristus buvo krikštijamas. Vasario 15-ąją, praėjus 40 dienų nuo gimimo, Kristus buvo nuneštas į sinagogą.
“Aš, kaip mokslininkas, keliu viena iš hipotezių, jog tomis dienomis Žemė, skriedama savo orbita, įeina į tam tikras energijos laukų struktūras ir jų srautai veria Žemę. Kiek tai susiję su Jėzaus krikštijimu – ar tai buvo padarinys, ar priežastis, – į šį klausimą nėra atsakymo“, – teigia J.Dainauskas.

pirminio teksto autorė: Rolanda Lukoševičienė

Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 48

 1. artas says:

  Ačiū už informaciją, būtinai ja pasinaudosiu.

 2. lu says:

  tai kam ji gert jei mes patys ant 90 % is vandens sudaryti

 3. lilija says:

  agukras-tai 90 % vandens,o zmogaus organizme-50-70%

 4. erdvija says:

  Nelabai supratau. Imti tokio vandens is 18d. i 19d. Ar 19 d. po vidurnakcio ?

 5. Alina says:

  Si informacija yra lyg raktas i nauja gyvenima,kuriuo naudojosi musu proteviai ir kuria mes pamirsom,verta pabandyti ir….galbut pradeti gyventi kitaip,be ligu,be nuovargio ir laimingiems.

 6. Modestas says:

  Lilija visiškai teisi, jauno žmogaus orgranizmas susidaro iš 70% vandens, senstant, kartais jis nukrenta iki 50%.

  Na siūlyčiau pamėginti alternatyvą, kad nereiktų laukti tų trijų dienų metuose, kada galėsite pasinaudoti nuostabia gamtos dovana.

  Nereikia investuoti didelių pinigų į susidėvinčias vandens jonizavimo, mineralizavimo mašinas. Yra paprastesnis būdas. Japonijoje, Amerikoje tai labai populiaru, o europoje sparčiai populiarėja, tai koralų, sidabro ir mineralų pagalba vanduo tampa gyvu. Prašau rašykite į emailą atsakysiu į rūpimus klausimus. cgitmode@gmail.com

 7. zita says:

  TIKIU I DIEVA TIEVA VISAGALI…

 8. Aldona says:

  TAIP IR DAR KARTA TAIP.
  vANDUO YRA VISAGALIS IR BUTINAI TUO REIKIA NAUDOTIS GERTI MAUDYTIS IR NAUDOTI VIETOJ VAISTU.AS TAI ISBANDZIAU IR JAU KELETA METU NAUDOJUOSI IR VISIEMS SIULAU TAI TIESA.
  ACIU KAD TAIP GERAI ISAISKINOTE VISIEMS ACIU.
  ALDONA
  NAUDOKITES TAI DIEVO DOVANA.

 9. EDGARAS says:

  sia informacija sutinku jau nebe pirma karta. yra daug pasakojimu ir legendu. is esmes cia parašyta teisybe. tik reike pridurti kad is saltinio reike imti vandeni o tas kuris stovi stiklinei nieko jam ipatingo nepasidaro, tas kur bega vamzdziai prisikaupia daug neigiamos informacijos, geriausia toki vandeni semtis is vadinamu sventu saltiniu(jie taip vadinami tik del to kad gydo o kas tas sventumas nelabai kas gali ir pasakyti) . seip kasdieniam vartojimui rekomenduociau imti is baznycios sventa vandeni jai neturite kitos galimybes. ten kunigai meldziasi prie to vandens ir maldom ikrauna teigiama informacija i ta vandeni. auksciausia kokybe ira staciatikiu baznycioi nes susirenka didele grupe zmoniu ir meldzesi praso malones dekigumo meiles globos. mano pacio pastebijimu geriausia eiti i tame mieste seniause sinagoga iskarto po ju tos sventes kai jie meldziasi visa nakti. praktiskai po kiekvieno gurksnio vandens tu toks kaip zybsnis bum atsigauni laimingas daug minciu motivacijos geros nuotaikos. energijos. kas esate is klaipedos birzelio 23/24 nakti siulau kartu vaziuoti i lopaiciu pilikaklni pasisemti vandens ten slypi musu proteviu ismintis, ten musu karalius Mindaugas gydesi persautas streles , ten paskutinei musu didingos praeities likuciai ir jie mus daro iki siol stiprius.

 10. Zita says:

  Mielieji, nestudijuoju aš tų dalykų, apie kuriuos jau neturiu kada giliai įnikti, tačiau galiu patvirtinti, kad išbandžius tai padaryti, gavau neginčijamą įrodymą, kad pripildžius net iš čiaupo vandens į stiklainį, apjuosus jį vario vielute, paragavau po trijų savaičių, o jis buvo tyras ir toks šviežias, kad neturiu daugiau ko pridurti, pagėriau jo, bet nekontroliavau, ar kas pagerėjo, nes nusiskundimų ypatingų neturėjau, o šiandien pabandžiau pradėti gerti jį po truputį ir laukt, kad pagerės stuburo negalavimai.Matysiu, bet norint, kad vanduo, susijęs su stebuklingais sutapimais Kristaus atžvilgiu, turiu šiek tiek pati padėti sau, gyvendama nors šiek tiek pagal Kristų. Bučiuoju, myliu, linkiu sveikatos

 11. Mindaugas Vilkis says:

  Edgarui – kaip tada epidemijų metu žmonės nuo švęsto vandens užsikrėst sugebėdavo?

 12. BALTAI.LT says:

  Rusiškos religijos ir žydiškos religijos propagavimas
  http://www.baltai.lt/?p=1857

 13. tema says:

  tikek toliau gal pades:)))

 14. tema says:

  Paparasyk savo kristaus gal pades

 15. ara-copy says:

  Nepanašu, kad čia rašytų patys BALTAI.LT – savo svetainėje persispausdinę šią pačią informaciją iš šios svetainės, būtent apie vandenį, o ne apie religiją.

  Kur čia matote (nerašysiu gerbiamasis, nes slepiatės po svetimu, jums nepriklausančiu vardu) apskritai kažkokios religijos propagavimą? Kalbama tik apie vandens savybes tam tikru metų laiku, kurios gali būti ir ginčytinos, tačiau nesietinos su absoliučiai jokia religija, nes nesiūloma jokių religinių ritualų.

 16. Sigitas says:

  Neisivaizduoju kaip galima tiketi tokiais paistalais. Net jeigu ir is tikruju vanduo turi kazkokiu isskirtiniu savybiu ir dar tomis dienomis. Argumentacija netempia net iki archimedo desnio (nepamenu kurioje klaseje apie ji mokina 3 ar 5) lygio. Tai tik paistalai visiskai pypt reiskinio, jeigu toks yra, tikra tirynejima.

 17. bicelis says:

  Dzigitai, prie ko cia tas tavo desnis ?  Straipsnis, labai  aiskus yra. jeigu tu jo nesuvoki ar tu tikrai zinai, jog cia kazkokie paistalai yra… tai pateik faktu!  jeigu net 1930 metais,  akmens amziaus metais, Buvis nustate, jog vandens energetika yra padidejusi. Siais, technologiju laikais, kazkaip niekas dar nepaneige, jo atradimo ( ismatavimo)

  tai visi durniukai aplinkui, o tu ne ? nors ka as cia sneku… jeigu, vsi i naturalia medicina sulystu… kas vaistininkus islaikytu ? o jie gerai gyvena, net  pinigu turi leisti lankstinukus maximos lygio :)  vadinis biznis eina.

 18. paistalai says:

  Pasiskaitykite bent jau lietuviškoje vikipedijoje apie „mokslininką“ Emoto Masaru http://lt.wikipedia.org/wiki/Masaru_Emoto
  Aiškina apie vandens klasterius, vandens kristalų stuktūrą, gebėjimą kaupti informaciją, greičiausiai nežinodamas, kaip veikia vandenilnis ryšys, tarpatominė Van der Walso sąveika, kas yra dipolinė sąveika. Jokiai nepriklausomai mokslinei laboratorijai nepavyko pakartoti jo rezultatų, vadinasi visas jo mokslas yra pseudo lygmenyje.
  Staipsnyje prajuokino štai kas: „Technikos mokslų daktaras mano, daugelio akimis mistišką reiškinį galima paaiškinti moksliškai. Skriedama savo orbita, Žemė įeina į tam tikrus laukus, kurių srautai veikia Žemę“. Labai jau moksliškas paaiškinimas, kur praeina Žemė? Pro gravitacinius, elektromagnetinius, koks to lauko energijos tankis? Rašykite teisybę, ne mokslinis paaiškinimas, o pasakų lygio paaiškinimas.
  Mielieji žmonės, daugiau galvokite savo galva. Nepamirškite kritinio loginio mąstymo svarbos. Beje Dievo egzistavimo neįmanoma įrodyti, kitiems žmonės savo gyvenimu galima tik parodyti (bet ne įrodyti), kad Dievas egzistuoja. Visiems geros dienos:)

 19. albexas says:

  Taip iseitu,kad visas vanduo, suliniuose, zemeje, upese, ezeruose , juroje , net  zmogaus organizme esantis,turi pavirsti stebuklingu ir negendanciu. Kam dar kazka tai daryti?

 20. Algirdas says:

  Čia nieko neperšama per prievartą – pirkti fasuotą vandenį įvairiais kiekiais ir pan.
  TIKĖJIMAS – vaistas nuo visų ligų

 21. Jura says:

  Bet kodėl tą vandenį reikia kažkur pilti ar įsipilti, jei jį visą žemėje tomis valandomis visata ar Dievas padaro stebuklingą???? :) :) Jei tuo metu ežere, iš čiaupo ir visur kitur vanduo stebuklingas, o jo savybės išlieka labai ilgai, tai kam tada jį kaupti? :) Be to, ir mūsų kūne vanduo tampa stebuklingas, tai kam jo reikia papildomai??? :) :) Kažkas čia ne taip??? :) :)

 22. atsiliepimas says:

  1.Raudonos juosteles yra zydu naudojamos
  2. Idomu suzinot kokios fizikines jegos daro ta vandeni stebuklingu

 23. Lauretana says:

  „Lauretana“, alpinis šaltinio vanduo iš Italijos Monte Rosa kalno, yra priskiriamas mineraliniam vandeniui dėl savo nepakitusių savybių ir staigaus išpilstymo į butelius dar prie šaltinio, o ypatingas tyrumas ir itin maža mineralų (kietųjų ir sausųjų dalelių) koncentracija leidžia laikyti vandenį „Lauretana“ lengviausiu Europoje.

  Rekomenduojamas tiems, kurie myli save

  Plačiau: http://lauretana.lt/

 24. Saulius says:

  Nusivyliau „Sarmatais“, kad tokius vėjus propaguoja. Be žodžių.

 25. Ula says:

  Ar sunku isgeri to vandens, nepeikus tokiu saipsniu ir neziurejus i tai labai skeptiskai, gi nenumirsite, o jei kas pagares, tai valiooo…

 26. man įdomu says:

  Va aš brituose dabar ir man pasidarė nebeaišku kokią valandą čia reikia tuo vandeniu praustis ir jo įsipilti atsargai? kaip tas vandens pasikeitimas eina per Žemę? pagal laiko juostas? 

 27. Saulius says:

  Meleji pasauliniame daug lengviau ir paprasčiau kai žinok ši bei tą

 28. Saulius says:

  Kodėl viską nuo mūsų slėpė na todėl ką gobšūs tik sau apie savie

 29. Saulius says:

  Nusivylimas kai susivelia to ko nežinai žinotumėte būtum kiyoks

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top