VIENYBĖJE JĖGA – TIKĖJIME – PERGALĖ !

2020, 13 sausio, 8:52 | kategorija LPT | atsiliepimų (7) | peržiūrų 255 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

plakato „Lietuva 1991-01-13“ autorius:
Dailininkas Tautvilas Rinkevičius

Lietuva 1991-01-13

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 7

 1. Dailis Ivekauskas says:

  Ponas dailininke! Prieš darydamas patriotinį plakatą pradžioje pasidomėk ką reiškia kryžius ir nukryžiuotas ant jo žmogus.Tikroji lietuvybė nieko bendro su tuo,kas pavaizduota tamstos sukurtame plakate neturi ir negali turėti.Istorijos ar faktų nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.Jūs ne pirmą kartą pateikiate visuomenei plakatus su iškraipytais istoriniais Lietuvos simboliais.

 2. Dalia says:

  Tikroji krikščionybė nieko bendra neturi su bet kokia stabmeldyste. Plakatas pasibaisėtinas…. Jūs dar padejuokite dėl visom prasmėm žūvančios tautos, lyg pasekmės neturėtų priežasties…

 3. saul says:

  Na gerai,sakai ,kad lietuvybė nieko bendra neturi su kryžiais ir t.t. Na o tada ,kokia tauta turi ką nors bendro su krikščionybe? Lietuvybė-ne,tai gal tada prancūzybė,vokietybė ar itališka tapatybė turi? Kodėl tu nori religiją susieti su kokios tai tautos tapatybe? Krikščionybė gyvuoja tik apie 2000metų.O tai gal tu nori lietuvybę susieti su stabais ar žmonių aukojimu? Na o kokią tada tautą tu saistai su islamu arba budizmu?

 4. konkurencijos nėra says:

  Iš kur ir dėl ko atėjo kryžiaus vajus?

 5. Pro says:

  Kryžius – jau ne vieną šimtmetį lydi lietuvių tautą. Tad tai yra objektyvi realybė, ypač, šiai dienai nesant kitų, tvirtesnių simbolių, į kuriuos gali atsiremti visuomenė.

  Ir nereikia primint apie kažkada buvusius dievus – jie pasirodė per silpni prieš to meto valdovų norą įeiti į vakarų civilizacijos draugiją. O gal jie tiesiog neturėjo kito pasirinkimo.

  Bet kuriuo atveju – kryžius yra geriau už vaivorykštinę vėliavą, o tuo pačiu palaiko ir mūsų tautinę trispalvę.

 6. Dailis Ivekauskas says:

  Tikrasisi kryžius ir Jėzaus iš Nazareto neštas tikėjimas skiriasi nuo esamo kaip vanduo nuo vyno.Ant tikrojo kryžiaus yra pavaizduotas stovintis ,pakelta galva ,rakomis į žonus žmogus,kurio dešinėje pusėje yra saulės simbolis,kairėje-mėnulis,virš galvos žvaigždės,o po jo kojomis pavaizduota Žemė su atitinkamais užrašais,kurie skellbia žmogų esant savo Žemės šeimininku,saulė ir mėnulis -padėjėjai,o virš jo galvos -neaprėpiamas kosmosas.Žydai Jėzų persekiojo,nukankino ir pasityčiojimui prikalė ant kryžiaus perkalę vinimi kojas,rankas ir vietoje žvaigždžių ant galvos uždėję erškėčių spyglių vainiką.Tuo jie parodė,kas bus su visa žmonija ateityje ir privertė garbinti ne žmogaus dievišką dvasią o kančią.Kunigai,popai tarnauja žydams,garbina jų sukurtus stabus,žemina žmogaus dievišką prigimtį,bažnyčios yra ne kas kita kaip energijos siurbikės ir smegenų praplovimo vietos.Kodėl eiliniai krikščionių kunigai vaikščioja juodomis sutanomis? Nes juoda spalva viską paslepia.

 7. Tautvilas says:

  …ačiū už atsiliepimus. Pasisakiusio „PRO“ nuomonė, sutampa su mano mintimis ir požiūriu.
  Pagarbiai, šio plakato autorius dailininkas Tautvilas Rinkevičius.
  El. p. taurinster@gmail.com

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top