Vokiečių valdžia neapgynė piliečių nuo atėjūnų užpuolimų, tačiau sėkmingai išvaikė antiimigracinį mitingą

2016, 9 sausio, 19:55 | kategorija Realybė | atsiliepimų (2) | peržiūrų 2 019 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

pegida

Šiandien Vokietijos mieste, Kelne, įvyko (vyksta) antiimigracinio judėjimo Pegida organizuotas mitingas, skirtas protestui prieš Naujametinės nakties Kelne įvykius, kai pabėgėliai-imigrantai organizavo masinius vokiečių moterų užpuolimus, kurių metu jos buvo apiplėštos, prie jų buvo seksualiai priekabiaujama, įžeidinėjama ir net prievartaujama. Policija gavo jau virš 100 pareiškimų iš nukentėjusių, ir šis pareiškimų skaičius didėja.

Didžiausią vokiečių pasipiktinimą sukėlė tai, jog policija trynėsi įvykių vietoje, tačiau ničnieko negalėjo (ar nenorėjo) padaryti, o suvestinėse buvo pranešta, jog Naujųjų metų naktis praėjo ramiai, be ypatingų incidentų. Kas iš esmės buvo grubus melas iš valdžios pusės. Spauda gi, ir TV kanalai nutylėjo šiuos įvykius iki pat sausio 4, kol apie tai pradėjo rašyti užsienio informacijos agentūros ir skandalo tapo nebeįmanoma nuslėpti.

Tad šiandien, Pegidos mitingo metu (visiškai taikaus) vokiečių išrinkta valdžia, nesugebėjusi apginti savo piliečių esant tikrai būtinybei, visiškai neblogai sugebėjo suorganizuoti to mitingo išstūmimą ir išvaikymą iš aikštės, pasitelkusi net vandens patrankas (žiūrėti nuo 3:06:00 val), kurių, beje, žada pirkti ir mūsų išrinktoji valdžia. Ir tą vėlgi, parodė to didžiausio Lietuvos priešo, Putino RT televizija tiesioginės transliacijos metu. Kiti TV kanalai vėl nutylėjo. Bent kol kas.

Mitingo išvaikymo vaizdo įrašas:

Beje, vėliau mitinguotojai vėl susirinko prie stoties ir 18.40 val Lietuvos laiku susibūrimas stoties rajone vis dar tebevyksta.

Tiesioginė transliacija:

 

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Petras Mureika: ekspol.pareig. ..eksavia....... says:

    Tai, kas įvyko Vokietijoje – nusikaltimas, …. vokiečių valdžia nieko nedaro šiuo klausimu,….. tai reiškia, kad Merkel su savo vyriausybe – ATSAKINGI……. lauk iš šalies nusikaltusius pabėgėlius…..!!! …….. ….. šaunuoliai eiliniai vokiečiai…..!!! ………  jie turi teisę reikalauti teisingumo, tvarkos, saugumo savo piliečių atžvilgiu savo šalyje….!!! ……. tegul nugali TEISINGUMAS…..!!!

  2. Dalia says:

    TEISINGUMAS nugalės, tik kai Nuotaka bus paimta, o likusiems Didysis Sielvartas kokio nebuvo nuo pasaulio sukūrimo, kurio gale – viską apimanti ugnelė (trečias pasaulinis karas). Ir nereik čia ieškot užpakalį smegenų. Pragaras jau čia žemėj. Du šimtai milijonų biesų šiam laikmetį išleisi. PABAIGOS PRADŽIA.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top