- Sarmatai - https://www.sarmatas.lt -

Vokiečių valdžia neapgynė piliečių nuo atėjūnų užpuolimų, tačiau sėkmingai išvaikė antiimigracinį mitingą

pegida

Šiandien Vokietijos mieste, Kelne, įvyko (vyksta) antiimigracinio judėjimo Pegida organizuotas mitingas, skirtas protestui prieš Naujametinės nakties Kelne įvykius, kai pabėgėliai-imigrantai organizavo masinius vokiečių moterų užpuolimus, kurių metu jos buvo apiplėštos, prie jų buvo seksualiai priekabiaujama, įžeidinėjama ir net prievartaujama. Policija gavo jau virš 100 pareiškimų iš nukentėjusių, ir šis pareiškimų skaičius didėja.

Didžiausią vokiečių pasipiktinimą sukėlė tai, jog policija trynėsi įvykių vietoje, tačiau ničnieko negalėjo (ar nenorėjo) padaryti, o suvestinėse buvo pranešta, jog Naujųjų metų naktis praėjo ramiai, be ypatingų incidentų. Kas iš esmės buvo grubus melas iš valdžios pusės. Spauda gi, ir TV kanalai nutylėjo šiuos įvykius iki pat sausio 4, kol apie tai pradėjo rašyti užsienio informacijos agentūros ir skandalo tapo nebeįmanoma nuslėpti.

Tad šiandien, Pegidos mitingo metu (visiškai taikaus) vokiečių išrinkta valdžia, nesugebėjusi apginti savo piliečių esant tikrai būtinybei, visiškai neblogai sugebėjo suorganizuoti to mitingo išstūmimą ir išvaikymą iš aikštės, pasitelkusi net vandens patrankas (žiūrėti nuo 3:06:00 val), kurių, beje, žada pirkti ir mūsų išrinktoji valdžia. Ir tą vėlgi, parodė to didžiausio Lietuvos priešo, Putino RT televizija tiesioginės transliacijos metu. Kiti TV kanalai vėl nutylėjo. Bent kol kas.

Mitingo išvaikymo vaizdo įrašas:

Beje, vėliau mitinguotojai vėl susirinko prie stoties ir 18.40 val Lietuvos laiku susibūrimas stoties rajone vis dar tebevyksta.

Tiesioginė transliacija: