Vokietijoje išprievartautos 13-metės mergaitės istorija vienų pripažįstama, kitų – ne

2016, 27 sausio, 21:45 | kategorija LPT | atsiliepimų (12) | peržiūrų 1 378 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

prievartautojasRemigijus Sinkevičius

Gerbiami skaitytojai. Visų pirma norėčiau kreiptis į pastovius šito tinklalapio skaitytojus. Esu giliai įsitikinęs, kad yra tokių, kurie lankosi šiame tinklalapyje nuo pat jo įkūrimo. Kaip ne kaip, bet jau eina šešti jo gyvavimo metai. Naudodamasis man suteikta proga, noriu jums visiems priminti, mieli skaitytojai, kad čia rašantys ir verčiantys straipsnius autoriai dirba nemokamai, aukodami savo laisvalaikį ir savo lėšas. Be jokio atlygio! Norėčiau pastebėti, kad šis tinklalapis sugebėjo suformuoti tam tikrą skaitytojų požiūrį į vykstančius aplink mus įvykius, ne be reikalo mes jau linksniuojami sisteminėje žiniasklaidoje ir TV, mums kabinamos etiketės ir šablonai, nes portalas tapo tikra rakštimi sistemos sėdmenyse.

Tačiau mane nuliūdino vienas faktas, atvėręs daugelį Lietuvos visuomenės piktžaizdžių. Aš norėčiau pakalbėti apie paskelbtą 2016 metų sausio 23 dieną straipsnį: „Vokietijos rusai sudaužė afro-arabų pabėgėlius, už 13-metės rusų moksleivės prievartavimą“.

Šiame tinklapyje retai tenka matyti tokią gausybę komentarų. Nežinau gerai tai ar blogai, tačiau mane suglumino komentarų turinys. Kalbant diplomatiškai, vyko tautiečių tarpusavio kiršinimas, kaip aš vadinu – vienaląsčių amebų reagavimas į tiesioginius dirginimus.

Šiaip blaiviai pagalvojus, koks progresyvus bebūtų tinklalapis, bet jis vis tiek tautiečiams daro „meškos paslaugą“. Visų pirma, skaitytoją įpratina prie komforto, kai paspaudus keletą mygtukų, galima gauti informaciją, dėl kurios po to galima būtų linksmai praleisti laiką, virtualiai „skaldant galvas tarpusavyje“, tam reikalui net neatkeliant sėdynės nuo kėdės. Iš kitos pusės ir sistemos planktonas, toks kaip žurnalistų etikos inspektorė Gražina Ramanauskaitė-Tiumenevienė, turi ką veikti ir gali pateisinti į jo veiklą pompuojamas lėšas, pinigus, kurie yra atimami iš mūsų visų, mokesčių pavidalu.

Grįžkime prie paminėto straipsnio ir pamėginkime pagalvoti, kas gi nutiko, kam tas naudinga ir kokios gi viso to pasekmės. Ir svarbiausia, pabandykime daryti tai kiek įmanoma be emocijų, nors 13- metės išžaginimas nepaliks nieko nuošalyje.

Susirasti papildomos informacijos, man nesudarė didelio vargo. Užteko įvesti tik miesto pavadinimą, kuriame buvo straipsnyje paminėti įvykiai ir informacija pasipylė, kaip iš gausybės rago (video):

Štai Rusijos pirmojo kanalo naujienos perduoda informaciją, dėl mergaitės dingimo. Padarytas vertimas vokiškais titrais, nes tikrai, ši informacija Vokietijos žiniasklaidoje nutylima ir Vokietijoje skleidžiama tik alternatyvios ir neformalios žiniasklaidos pagalba (priminsiu, kad mūsų tinklalapis priskiriamas būtent prie tos pačios žiniasklaidos).

Kas supranta rusiškai, galite pasižiūrėti patys, o kitiems galiu paminėti tokį atskleistą faktą, kad nepilnametė mergaitė buvo tardoma policijoje dvi valandas, nedalyvaujant tėvams ir psichologui. Net tokioje „šalyje“, kaip Lietuva, tai visiškai neleistinas dalykas (prisiminkite Drąsiaus Kedžio bylą). Mergaitė per tardymą palūžo ir visą kaltę prisiėmė sau, todėl oficialios policijos, valdžios ir žiniasklaidos tarnybos pareiškė, jog trylikametė mergaitė (!) savanoriškai sutiko lytiniam aktui su keturiais vyrais.

Čia protu nesuvokiami dalykai, kurie negali kelti jokio noro tokiomis temomis net diskutuoti. Kaip bebūtų baisu, bet pagal Vokietijos įstatymus lytiniai santykiai leidžiami nuo keturiolikos metų, tačiau vienas iš partnerių negali būti pilnametis. O čia keturi suaugę vyrai ir jie paleidžiami į laisvę?

O štai čia protesto mitingai, kuriuos suorganizavo vokiečių išeivijos iš Rusijos atstovai. Noriu atkreipti visų skaitytojų dėmesį, kad Vokietijoje demonstracijos tučtuojau išvaikomos, jeigu jos nesankcionuotos. Kodėl policija nevaiko šitų demonstracijų? Šiose nuorodose pateikiami video:

http://schutzengel-orga.de/presse-news/in-ganz-deutschland-wird-wegen-der-vertuschten-vergewaltigung-des-13-jaehrigen-maedchens-demonstriert/

http://schutzengel-orga.de/presse-news/russendeutschen-gehen-wegen-einem-maedchen-in-deutschland-auf-die-strasse/

Bet už tai Vokietijos žiniasklaida ieško krislo Švedijos policijos akyje, primygtinai nenorėdami rąsto matyti savojoje:

Jau kelinti metai iš eilės Švedijos policija nutyli seksualinio prievartavimo atvejus, mat jiems yra uždrausta minėti nusikaltėlių kilmę. O Švedijoje dar prieš įvykius Kelne jau buvo fiksuojami tokio pat pobūdžio seksualiniai išpuoliai, kuriuos vietinė policija tikslingai nutylėjo. Tik dabar Švedijos politikai atkuto ir pareikalavo tyrimo dėl policijos neveiklumo, atseit, mes politikai to nepakęsime. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Žurnalistas klausinėja afganų bendruomenės Švedijoje pirmininką, kuris pripažįsta, jog afganų mentalitetas labai skiriasi nuo europietiškojo, kad pagal afganų auklėjimą vyras moterį prilygina…čiužiniui.

O čia dar vienas perliukas:

Austrijos mieste Gracas teisiamas musulmonų išeivijos jaunuolis išžaginęs… dešimtmetę mergaitę. Teismo nuosprendis 4,5 metų ir 1000 eurų moralinei žalai atlyginti (juokingai maža suma). Bet šis didvyris yra prieš tai išžaginęs, dabar laikykitės už kėdžių… septynmetę. Bet dėl tos priežasties, jog buvo nepilnametis, nebuvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

Skeptikai dabar pasakys, kad visokių išsigimėlių yra, net ir mūsų pačių tarpe. Be abejo, tačiau su savais mes dar susitvarkome auklėjimo pagalba, o anų auklėjimas visiškai kitoks iš principo. Todėl, mano giliu įsitikinimu, tam ir buvo taikoma mirties bausmė, kad tokius išsigimėlius galima būtų suvaldyti. Bet juk mes laikomės vakarietiškų vertybių. O prie ko priveda šitos vakarietiškos vertybės, toli ieškoti nereikia, viskas vyksta mūsų pašonėje:

http://www.alytiskis.lt/naujienos/diena/kraupi-zmogzudyste-alytuje-losimo-aparatu-salone-admiral-peiliu-sub-19665/

Nieko nesakantis straipsnelis, tiesa? Paskaitytum, kaip nekrologą, o gal ir iš viso neskirtum jokio dėmesio. Tačiau faktas šiurpą keliantis. Tas pilietis T.B. Alytaus policijai žinomas recidyvistas, neseniai buvo išėjęs iš Alytuje esančio kalėjimo. O kodėl jis subadė pilietį O.K.? Todėl, kad jis triukšmavo? Atsakymas labai paprastas. Tam piliečiui T.B. nėra ką veikti laisvėje, jis vėl grįžo į savo „kurortą“. O kodėl jis subadė vaikinuką? Todėl, kad jis gaus maksimalią bausmę ir toliau sėdės savo „kurorte“, išlaikomas jūsų, mokesčių mokėtojų, sąskaita. Ir patikėkite, ten jiems kurortas, kurio jie visiškai nebijo, o mirties bausmės liberalioje sistemoje – nėra. Ir visi išgamos šaiposi iš mūsų.

Taigi, mieli skaitytojai, jūs gavote iš manęs „meškerę“, o „žuvį“ jums teks susigauti patiems. Nemokate kalbos? Gera proga jos pasimokyti, pasiteirauti pagalbos pas vaikus, pažįstamus, kaimynus. Laikas imtis veiklos, nes klausimų daugiau, nei atsakymų. Kodėl Europoje imigrantai žagina moteris ir policija nesiima jokių priemonių, kad tai sustabdytų? Kokios to priežastys, kad policija neveikli? Kodėl apskritai vyksta organizuotas tautų persikėlimas į Europą? Kas už to slypi? Į šituos klausimus, šiame tinklalapyje, yra pateikta didelė gausa informacijos, tereikia tik „pasiknisti“ tinklalapio archyve.

Nebūkime vienaląsčiais, mieli tautiečiai.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 12

 1. Kindziulis says:

  Rusų mergaitės gaila, bet kas dėl vokiečių moterų prievartavimo tai gavo ko norėjo, mat jiems musulmonai geriau nei rytų europiečiai. Vokiečiams už tokį požiūrį į mus neatleisiu. Duskit nuo savo musulmonų. 

 2. Skalvis says:

  Okupantai pirmiausiai prievartauja okupuotų teritorijų moteris. Išvada – Europą okupavo musulmonai.

 3. Konkurencijos nėra says:

  Europos naikinimas įsibėgėja…

 4. Ec says:

  Tad kam tarnauja valdžia?

 5. Konkurencijos nėra says:

  Pirmiausiai banksteriam, o po to sau…

 6. Algimantas says:

  Nesvarbu, kad šiandien išprievartavo ne jūsų dukterį, jeigu migrantai ir toliau taip organizuotai plūs į Europą, tai tėra laiko klausimas. Pabaigai jie išprievartaus ir tų, kurie juos dabar dangsto žmonas bei dukteris.

 7. zzz says:

  Pritariu Algimantui ir Kindziuliui.Bet čia tik žiedeliai obuoliai bus rudeniop.

 8. Vytas says:

  A.. Merkel, kviesdama į Vokietija užsieniečius, o po to versdama toje aferoje dalyvauti ir kitas ES valstybes, grubiai pažeidė visus esamus ES kūrimo dokumentus. Vokietija, Švedija , o netiesiogiai ir kitos valstybės jau skina to nusikaltimo vaisius. Tik va mūsų veikėjai- prezidentė D.Grybauskaitė, URM šefas L. Linkevičius ir jų pagalbininkai europiliečiai auštrevičiai ir ko – nemato ar nenori matyti, kad mažų valstybių nuomonės apie Europos ateitį niekas neklausia. Bet šiuo atveju grėsmė iškilo ne tik mažom valstybėm, bet ir didelėms, ypač Vokietijai ir Prancūzijai, kur musulmoniškos diasporos yra labai didelės. Nėra pasaulyje nuosaikaus islamo. Islamo kredo – visa kas neislamiška reikia naikinti.

 9. idomu says:

  kodel cia komentarai vienpusiai??

 10. pusė tiesos irgi ... says:

  Autorius mini ir nagrinėja tik vieną pusę minėto straipsnio, dėl kurios abejingų greičiausiai nėra. Bet lanku apeina kitą pusę, kuri prikabinta prie mažiau pažeidžiamos. Dėl to ir kyla nepasitenkinimas iš labiau save gerbenčių skaitytojų.

 11. Ec says:

  Autorius, kaip rašo, davė meškerę, o žuvį (kitą pusę tiesos) tusi susižvejoti kiekvienas. Jei tą kitą pusę tiesos susižvejojai – pagarba

 12. pusė tiesos irgi ... says:

  Ec, dėkoju už rūpestį mano žvejojimo įpatumais, bet … . Aptarinėjamas straipsnis buvo apie 400-us džigitų ant 120-ies žirgų, kurių veiksmų motyvas buvo Lizoz istorija. Po šeimos advokato interviú A. Šarij, o tai dar ne pabaiga, daug kam turėtų pasidaryti gėda, nebent jie turi kiaulės akis ir toliau bet ką ir bet kaip pritempinės prie savo įsivaizduojamų norų.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top