Vokietijos mieste Kelne prieš Naujuosius metus įvykdyta apie 80 moterų užpuolimų

2016, 5 sausio, 17:05 | kategorija Realybė | atsiliepimų (15) | peržiūrų 1 046 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Kelno stotis

Ženklas prie Kelno geležinkelio stoties įspėja apie kišenvagius | Reuters fotografija

Kelno miesto merė Henrieta Reker sušaukė ekstra pasitarimą su policija po gautų pranešimų apie tai, jog Naujųjų metų išvakarėse mieste įvyko apie 80 moterų užpuolimų. Pareiškimų policijai apie užpuolimus vis daugėja. Šiuo metu jų skaičius jau perkopė 100.

Dauguma jų įvyko šalia centrinės geležinkelio stoties. Pagal išankstinius duomenis, juose dalyvavo apie 1000 agresyviai nusiteikusių ne vietinės kilmės jaunų vyrų. Kas aiškiai sako, jog tai migrantai. Bet Vokietijos valdžia bando apsimesti, jog tai, kas įvyko su dabartiniais karo pabėgėliais-migrantais visiškai nesusiję.

Kelno policijos vadovas pranešė, jog dauguma užpuolikų buvo išeiviai iš arabų šalių ir iš Šiaurės Afrikos. Policija aiškina kad užpuolikai neturi nieko bendro su pabėgėliais iš karo zonų. Esą jie atvyko prieš du metus iš Šiaurės Afrikos ir matyt jų integracija buvo nesėkminga.

Mažiausiai viena moteris buvo išprievartauta, o dauguma buvo apiplėštos. Tarp nukentėjusių yra ir moterys policininkės. Būrys kitataučių apsupdavo moteris ir liesdavo kur tik norėdavo, net nekreipdami dėmesio į jų vyrus. Daugumai tų moterų tai prilygsta prievartavimui mūsų suvokimu, juolab, kad tai buvo vykdoma viešumoje.

Policija bando išsiaiškinti ar ši nusikalstamų užpuolimų lavina buvo organizuotu ir iš anksto suplanuotu aktu. Taip pat tiriami mobiliųjų telefonų ir apsauginių stebėjimo kamerų vaizdo įrašai.

Kaip praneša vietos televizija, Kelno policija ruošiasi paprašyti pastiprinimo iš kitų Vokietijos rajonų ir nustatyti papildomas stebėjimo kameras mieste.

Politikai susirūpinę dėl vasario 4-10 dienomis vyksiančio Kelno gatvėse karnavalo, kai gatvėse bus šimtai tūkstančių žmonių.

Taip pat ateina pranešimai apie moterų užpuolimus Hamburge ir Štutgarte. Neabejojama, jog didelė dalis įvykdytų nusikaltimų nutylėti.

Valdžia baiminasi augančios visuomenės pasipiktinimo bangos.

šaltiniai:

rusų kalba: bbc.com
anglų: bbc.com

sarmatas.lt komentaras:

Šiandien sausio 5 diena, o minimi įvykiai vyko Naujųjų išvakarėse, ir visą šį laiką Vokietijos žiniasklaida ir kitų šalių žiniasklaida, taip pat ir Lietuvos MIP,  laikė užspaudusios informaciją tol, kol dėl nukentėjusių nuo užpuolimų pareiškimų tiesiog nebegalėjo tos informacijos nutylėti, kažkaip privalėjo reaguoti, nes informacija pateko į internetą. Čia galima suprasti aiškiai, jog mes galime gauti pilną informaciją tik tuo atveju, jei tursime kaip prispausti sistemines MIP. Kitu atveju liksime už informacijos srautų ribų.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 15

 1. zzz says:

  Kaip greit po žydėjimo pradėjo nokti vaisiai.Po metų ES bus baisiau negu siaubo filmuose.Bet liaudies išmintis niekada neklysta,ko norėjo tą ir gavo.

 2. ar says:

  Ar vokiečiai ir toliau tylės, kai tyčiojamasi iš jų moterų net jų akivaizdoje, ar ir toliau rems savo bobų-bobą, dėl kurios užgaidos nesaugu gyventi ne tik Vokietijoje?

 3. Mindaugas says:

  Na taip. Istorija sukasi ratu. Anksčiau europiečiai prievartavo ir plėšė Afrikos bei arabų šalis, dabar Damoklo kardas kabo virš jų pačių galvų.

 4. Ec says:

  zzz, manau tu neteisus, žiedai tik skleidžiasi, vaisiai dar nenoksta

 5. gojus says:

  ar -> tylės. kažkada buvo straipsnis, kaip tylėjo Prancūzijos didžiavyriai, kai juos užėmė naciai ir ėmė moteris iš Prancūzijos dukterų. O vyrai niekingai tylėjo ir džiaugėsi, kad jų neliečia… Po karo tas moteris Prancūzijos dižiavyriai teisė myriop už ištvirkavimą ir bendravimą su naciais. Tylės ir sotūs vokiečiai. O paskui galės piaro pasidaryt tokias moteris teisti, kurios viešali leidosi čiupinėjamos ir nesipriešino atėjūnams.

 6. ji says:

  facebook.com/Anonymous.Kollektiv/videos/vb.271619909551143/1023406274372499/?type=2&theater

 7. pindakas says:

  Nieko jūs nesuprantat. Kuo blogiau tuo geriau.
  Kiek gerų naujų idėjų gaus žalią šviesą. Tame tarpe čipavimas, nuolatinis video stebėjimas, išaugusios policijos teisės, užrištas internetas ir panašiai. 
  Aršūs pabėgėliai labai padeda valdžiai šia prasme. Jei pakliųtų ramūs – juos tektų kiršinti dirbtinai….

 8. fb nerijus sk says:

  Jau geriau lietuvoje Siras,ar irakietis,nei pilieciai is afrikos;)pastarieji deje skersai ant visko…tikekimes LT ju nebus.

 9. Ina says:

  Chi………..“Mažiausiai viena moteris buvo išprievartauta, o dauguma buvo apiplėštos“ Na, išprievartauti mažiau, negu vieną – neįmanoma. O kažin per tą laiką ant LT kiek buvo tokių atvejų? Nors čia imigrantais dar nė nekvepia. Tegu vokiečiukės netepa savo nekvepenčių dalykų vien ant imigrantų:) Be to, pusplikė moteriška tiems imigrantams lygi prekei:) Ką padarysi, kad jų auklėjimas dar mena moralinius kriterijus. Žinia, prekė TOKIŲ žmonių akimis – lieka preke… Maximos preke. Priseis mažiau grožybėmis iš silikono puikuotis viešose vietose…tikra bėda.
  O vaikus į šulinį gal irgi imigrantai pas mus sumetė?
  Beje, jei dauguma tų įvykių – apiplėšimai, ir tik viena prievartauta, tai mano kaime apsčiai bobučių iš kurių ridikulius „šustriakai“ ištraukia. Gaila, žinoma. Gaila man ir iš mano namų kiemo išneštų daiktų, pavogtos mašinos…. tik tie ilgapirščiai labai jau lietuviškų veidelių – tik pragertų.

 10. Ina says:

  Gaila,IR ČIA komentarai jau trinami…

 11. klysti says:

  per Lrytas TV ir kit TV tokia afrikietė nuolatos reiškiasi ir „moko“ kaip turi gyventi lietuviai Lietuvoje. Per laidą „Patriotai“ ši afrikietė patarinėjo moteriai, kad jeigu jai iš Trakų dirbti į Vilnių per toli, tai ją privalo vežti vyras į darbą ir iš darbo su TAXI. Matot kaip reikia, o jums lietuviams neva dundukams nedaeina. Ir kam TV kviečiasi tokias į laidą, jeigu abejingai žiūrėjau į tuos atbėgėlius, tai dabar negaliu į juos net pažiūrėti.

 12. Mindaugas says:

  Inai. Teisybę rašote.

 13. Dalia says:

  Su pindaku sutinku visų šimtu procentų, nes taikliausiai teisybę parašė.. Va, kur esmė!

 14. Ina says:

  Mindaugui:
  ačiū:)

 15. Replikonas2 says:

  taip islamistai pasveikino vokiečius (moteris, o ypač — vyrus) su šventėmis… Trumparegė politika jau duoda vaisių…. Ką sėja – pjauna…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top