ZDF: Maskva gina 13-metę mergaitę „politinės propagandos dėlei“

2016, 28 sausio, 19:23 | kategorija Genocidas | 19 komentarų | peržiūrų 928 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

zdf.de

ZDF pareiškimas

Menamas 13-metės rusų vokietės mergaitės išprievartavimas išprovokavo įtampos augimą Berlyno ir Maskvos tarpusavio santykiuose. Vokietijos užsienio reikalų ministras Steinmeieris kreipėsi į rusų vyriausybę siūlydamas nesinaudoti šia byla kaip politine propaganda. Taip jis sureagavo į užvakarykštį Rusijos užsienio reikalų ministro Lavrovo pareiškimą. Rusų MIP pranešė, jog rusų mergaitę pagrobė ir išprievartavo, o vokiečių valdžia tą nuslėpė. Berlyno policija paneigė šią informaciją. Andreas Kiunast reportažas.

Įrodymus to, jog rusų-vokiečių santykiai vis giliau grimzta į krizę, Maskvos pasiuntinys Berlyne gavo vakare: „Ateikite prašom į užsienio reikalų ministeriją“. Vokiečių valdžia duoda atsaką.

Migrantai laikė 13-metę mergaitę kaip sekso vergę 30 valandų. Nors Berlyno policija paneigė šią rusų televizijos papasakotą informaciją, Maskva vis tiek kaltina vokiečius informacijos slėpimu.

Užvakar užsienio reikalų ministras Lavrovas pavertė šią bylą politika, nes mergaitė – rusų vokietė.

Vokietijos užsienio reikalų ministras Steinmeieris atmetė savo rusiškojo kolegos kritiką, padaręs tą tiksliai, nebūdinga jam maniera.

Frankas-Walteris Steinmeieris, Vokietijos užsienio reikalų ministras: Nėra jokių priežasčių ir pateisinimų tam, kad panaudoti tai (incidentą su 13-mete mergaite) kaip politinės propagandos įrankį, siekiant paveikti ir be to sudėtingų debatų, migracijos Vokietijoje tema eigą, ir kurstyti juos.

Propaganda, kurstymas, įtakos darymas – visa tai pirmoje eilėje nukreipta į rusų diasporą Vokietijoje. Neramumai išaugo po to, kai per televiziją buvo parodytas video siužetas su pagyrūnišku prisipažinimu. Kadrai sudaro įtikinamą įspūdį, tačiau iš tiesų jie datuojami 2008 metais.

Claudia Roth, Bundestago vice-prezidentė: Pereitą savaitę mes matėme, jog ši dezinformacija, šitas gandas, kurį Lavrovas tikslingai įgarsino visam pasauliui, gali mobilizuoti žmones Vokietijoje.

Vakare Berlyne buvo pranešta, jog rusų pasiuntinys buvo informuotas apie tikrą įvykių eigą šios bylos tyrime. (tai byla visgi yra?)

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 19

 1. Mindaugas says:

  O kas gi belieka sakyti šitai liberastinei Vokietijos vyriausybei? Jeigu ne rusai, šita istorija net nebūtų išėjusi į viešumą….O kokia gi dabartinė Vokietija? Tai šalis, kurioje klesti vartotojiška degeneratų „kultūra“, globalizmas, amerikonizmas; tai šalis, kurioje legalizuota ir masiškai plėtojama prostitucija, į kurią įtraukiama vis daugiau ir daugiau moterų; klesti narkomanija ir jaunimo savižudybės; tai šalis, kurioje tvirai veikia lytinių ištvirkėlių klubai, organizacijos, užimami netgi ištisi miestų kvartalai; tai šalis, kurioje žlugusi šeimos institucija, „miręs“ tautos gimstamumas ir galų gale, tai šalis, kurioje viešpatauja galinga ir nepermaldaujama finansinio kapitalo diktatūra. Taigi, naivu tikėtis, kad fricų vyriausybė atskleis visą tiesą….žaisti „rusai puola“ korta jiems labai paranku.

 2. Ec says:

  Taip, manau, perbėgėliai savo saugumui mokysis bent kelis žodžius rusiškai, aukos tautybės patikrinimui prieš būsimą prievartavimą. Vokietės taip pat mokysis rusiškai, savo saugumo užtikrinimui

 3. Tangas says:

  kai 1945 m.  sovietų kareiviai prievartavo vokietes tai buvo laikoma teisėtu karo grobiu. Kai sąjungininkai po karo išprievartavo Vokietiją kaip valstybę, tai buvo pateikiama kaip didžiulė pergalė. Tai vat ir nemyžčiokit mesje bolševikai, ką pasėjot tą it ravit

 4. Pajungti smegenis reikia says:

  1945 m vokiečiai atseit ne prievartavo nei rusių nei žydžių. Tai kas ką čia pasėjo? Tai gal dar į raganų medžioklės laikus nukeliauti, kad tik rusus kuom nors apkaltinti.

 5. Skalvis says:

  Tuo Rusija ir skiriasi – ji gina net ne rusus, bet net savo buvusius piliečius. Kai Lietuvos piliečiams nutinka bėda užsienyje, tai paleidžiama mintis, kad viskam yra teisinės priemonės. Tai kodėl jos negalioja? Pvz ką padarė teisiškai Lietuva dėl jaunuolio nužudymo?

 6. Konkurencijos nėra says:

  Tai vat ir nemyžčiokit mesje bolševikai, ką pasėjot tą it ravit

  Tangas      papasakok, kaip elgėsi fricai okupuodami Rusiją

 7. Ec says:

  Kaip gražiai, beveik choru visi pripažinom, kad Vokietija okupuojama

 8. Konkurencijos nėra says:

  Ji okupuota 45m , o dabar su ja daro ką nori okupantai…

 9. Mindaugas says:

  Tangui: Nekartokite jankių propogandos, paskleistos 1991-1993 m. ir finansuotos CŽV, tuo labiau, kad jau senai žinoma, kad šie faktai iš pirštų išlaužti. Galiu pasakyti dar daugiau, kad tie milijonai išprievartautų vokietukių yra sajungininkų darbelis (britų ir amerikiečių)…..siūlau jums susipažinti su Anglijoje, profesorės Miriam Gebhard  išleista knyga „Kai atėjo kareiviai“. Joje puikiai aprašomi britų ir JAV kareivių įvykdyti prievartavimai. ir tai tik aisbergo viršūnė….

 10. Konkurencijos nėra says:

  Mindaugai   DEŠIMTUKAS

 11. zzz says:

  Dar vyko karas,o vienas rusų kareivis išprievartavo lietuvę,mano kaimynę,po pietų jis buvo sušaudytas visos gatvės gyventojų akivaizdoje.Tai tokia tvarka buvo rusų armijoje.Kas buvo Vokietijoje nežinau,nes nebuvau.Ten tikriausiai ir buvo sušaudytas ne vienas rusų kareiviukas.Dabartinė okupacinė armija prievartauja visur,net Japonijoje.

 12. To Skalvis says:

  Pasiulyciau pasidometi daugiau, kaip rusija ‘gina’ savo piliecius. Uztenka pasivazineti po rusijos provincijas, pasikalbeti su gyventojais ir  pasimato visas grazumas. Taigi neuzkibkit ant rusijos propagandos kabliuko..

 13. Kindziulis says:

   2 To Skalvis. Kaip suprantu daug važinėjai po RF, pasidalink savo akimis matytais įspūdžiais.

 14. Dalia says:

  To Skalviui, mane sudomino pasivažinėjimad po Rusijos provincijas. Jei ne paslaptis, ko gi ten po tas Rusijos provincijas važinėjatės? Labai įdomu. Atsakykite prašau. Jūs pats važinėjatės, ar kiti esami, ar menami žinovai rusų provincijų? Turiu klausymų ir daugiau, bet pradžiai pakaks tiek. Ačiū ir laukiu atsakymo.

 15. Egis says:

  Mindaugas rase:-„O kas gi belieka sakyti šitai liberastinei Vokietijos vyriausybei? Jeigu ne rusai, šita istorija net nebūtų išėjusi į viešumą….O kokia gi dabartinė Vokietija?“ Na,o ka siandien parfasys mindaugiukas,kai visa ta istorija pasirode FEIKAS?????Daugiau klausykite puckino su lavrovu.Melagiai ir yra melagiai.

 16. Mindaugas says:

  Egiui: na taip Lietuvos nemeluojanti žiniasklaida jau paskelbė, kad tai feikas…..tik šaltiniai Vokietijoje sako ką kitą. Ponas Egi, mažiau klausykite ką kalba MIP o ieškokite alternatyvių informacijos šaltinių, juos lyginkite ir tik tada darykite išvadas…

 17. Egis says:

  Aciu uz vertingus pamokymus,bet Vokietijos ziniasklaida si ivyki nusviecia taip pat,kaip ir Lietuvos.Ir ,netgi,pasipiktinusi rusiskaja politine provokacija.Vokietija netgi nusiunteoficialu rasta rosiejos uzsienio reikalu ministerijai.Va teeep !!!

 18. Mindaugas says:

  Egiui: aš turėjau omenį ne oficialią Vokietijos žiniasklaidą. Pasidomėkite plačiau ir atmerkite akis. Ta pati oficialioji Vokietijos žiniasklaida neigė Naujametinius prievartavimus Vokietijoje….

 19. x says:

  Tai, kad oficiali vokieciu ziniasklaida neneige, tik galimai nuslepe (o cia didelis skirtumas). O straipsnis, tai pats pripazysta, kad tas isprievartavimas tai rusu provokacija ir yra melaginga informacija. Prideda, kad vis tik byla yra, norint lyg parodyti skaitytojui, kad tipo isprievartavimas buvo (nors vokieciai tai oficialiai paneige), bet kas toje byloje neaisku.
  Smirda kremlium tokie „itarus “ straipsniai. Tipo mes taip itariam, nors ir irodyta, kad melas, bet kadangi skaitytojai „protingi“, tai tarp eiluciu turi suprast, kad vokieciai blogi, o rusai saugo savo piliecius. Taip pat nesvarbu, kad rusai atvirai meluoja ir smeizia kita valstybe.
  Dabar laukiam, komentaru, kad Lietuva ir jos ziniasklaida irgi meluoja ir del tos priezasties rusai gali daryt ka nori ir viska pamirstam

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top