Zigmas Vaišvila (ne Vytautas Landsbergis). Siaubiamiškio pasaka Nr.4

2021, 25 sausio, 10:16 | kategorija LPT | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 230 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Zigmas Vaišvila

„Apie rusų karžygį Nikitą Nevalną ir nemirtingąjį Koščejų iš Lietuvos“. 2021 metų sausio 24 diena

Senokai koronoviruso lietuviškas stipendininkas Vytautas Landsbergis pasaką beporino. Net rusišką. O gaila. Mat, rusų liaudies pasakos ir šiais laikais aktualios. Ypač vaikučiams prieš miegą. Jose taip pat daug baisių herojų, kuriais galima pagąsdinti.

Visų pirma, tai – Koščejus nemirtingasis, kuris iš net iš karžygio Nikitos pagrobė gražuolę Marją. Karžygiui teko įveikti daug kliūčių, kad susigrąžintų gražuolę.

Šiais baisiais koronaviruso laikais gražuolę Marją-Rusiją, turinčią daug paslapčių, iš Koščejaus nelaisvės vaduoti vėl puolė karžygys Nikita. Šį kartą Nevalnu pasivadinęs. Iš mirties patalo vos pakilęs.

Bet Nevalnas yra nevalnas – gražuolė Marja-Rusija, o ir Marija-Lietuva dar žino, kad lietuviškai šis rusiškas žodis reiškia nelaisvas. Tad nevalnas šis karžygys pačioje Marjoje-Rusijoje, kurią valdo Vladimiras. Ne bet koks caras, o užsimaskavęs didžiais rusų tautos žodžiais: Vladi – valdyk, Mer – didis, taikus.

Netikėk, karžygy Nevalnai, gražiais žodžiais, nes nemirtingasis Koščejus gali prisimesti ir naciu iš Vokietijos, ir rusišku Vladimiru. Ir net lietuvišku Koščejumi, paskelbtu Marijos žemės dideliu saugumo garantu. Net pavarde panašia pasivadinęs.

Sausio 23 dieną lietuviškai užsimaskavęs Koščejus atėjo prie Marjos-Rusijos pasiuntinio Vilniuje namų. Ir atėjo ten bendrininkas, pasidabinęs Rusijos-neRusijos, Marjos ar Marijos perdažyta vėliava. Tas vėliavininkas kyštelėjo vėliavą smarkiajam lietuviškam Koščejui, kuris ją švystelėjo į gilų vandenį.

Karžygy Nevalnai, nepamiršk, kad nemirtingasis Koščejus caraičio Ivano mylimąją princesę Vasilisą net varle buvo pavertęs. Kol kas varlė iš šio vilnietiško vandens kažkodėl neišniro. Matyt, dar šalta.

Netikėk, karžygy Nevalnai, lietuvišku Koščejumi, jo gražiais žodžiais. Pats kūrei Marjai-Rusijai „Progreso partiją“, dabar jau ir „Rusijos Ateities“ partiją. O lietuviškas Koščejus 2003 metais įstojo į Lietuvos nacionaldemokratų partiją ir tapo jos vado Mindaugo Murzos pavaduotoju, dalyvavo judėjime, nukreiptame prieš Lietuvos narystę Europos Sąjungoje.

O lietuviško Koščejaus šis vadas žmoną gavo iš Vladimiro valdomos Maskvos. Oi, oi… Ir nepamiršk, kad Marijos-Lietuvos dalia yra per amžius būti valdoma Vladimiro valdomos Marjos-Rusijos valstybės paslapčių.

Ir nesuprasi prieš miegą, vaikuti, ar tai Rusijos_Marjos paslaptis, ar tik Vladimiro paslaptis? Oi, oi, oi… netikėk Koščejumi iš Marijos-Lietuvos žemės, net ir iškeitusiu pronacių partiją į Marijos-Lietuvos žemės tikrų patriotų partiją.

Kažygys Nevalnas nepailsdamas kovoja su Marjos-Rusijos priešais – korupcijos partijomis, vagių ir nusikaltėlių partijomis… O lietuviškas Koščejus to nedaro… Ir blogai apie valdžią nekalba. Ir suimtas ar įkalintas nebuvo. Ir pinigų plovimu ar grobstymu, kaip pats Nevalnai, jis kaltintas nebuvo!

Tiesa, rusų kalbos lietuviškas Koščejus sakosi nepamiršęs. Tačiau tuo atsargesnis būk, Nevalnai! Pasitikėk tik savimi! Nes lietuviškam Koščejui, lyg kokiam saugumiečiui, leista nesilaikyti Marijos-Lietuvos įstatymų! Tokios išimtys paprastiems žmonėms mūsuose neleidžiamos. Tik nemirtingiesiems! O jis – vienas tokių, kuriam net koronaviruso įstatymai negalioja!

Ir pagalvok, Nevalnai, kodėl didysis Marijos-Lietuvos pasakorius Vytautas Landsbergis šios pasakos pats neparašė?..

Saldžių sapnų, vaikučiai! Tikėsimės, kad ryt, po Siaubiamiško nakties, kažygys Nevalnas įveiks ir lietuviškąjį nemirtingąjį Koščejų!

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top