9/11 ir žmonijos ateitis

2011, 8 vasario, 23:09 | kategorija Istorija | 9 komentarai | peržiūrų 1 854 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Neseniai mano dėmesį patraukė trumpas vaizdo filmukas, kuris aiškiai rodė sprogimus bokštuose jų griuvimo metu. Tada aš vis dar bandžiau ginti Bušo vyriausybę, sakydamas, kad galbūt dujos ar teroristų padėti sprogmenys galėjo sprogti, bet nepagalvojau viena – kodėl būtent griuvimo metu. Tačiau man užkliuvo kitkas. Būtent. Aš pastebėjau, kad jų griuvimo metu buvo pažeisti bent du fizikos dėsniai, kurie turėjo veikti esant nevaldomam sugriuvimui.

Pirmasis – prasidėjus griuvimui, viršutinė šiaurinio bokšto (dangoraižio) dalis pasviro, bet taip ir nenusviro (palikdama bokšto dalį žemiau lūžio nepažeistą). Vietoj to, ji pradėjo laisvai kristi stačiai žemyn (pažeistas impulso tvermės dėsnis). Taip galėjo nutikti tik pašalinus atramos tašką, o tai ir buvo padaryta sprogmenimis. Beje, jeigu pastatai taip gražiai patys sugriuvinėtų, tai milžiniška pastatų griovėjų pramonė tiesiog neturėtų ką veikti ir liktų be pragyvenimo šaltinio.

Antrasis – esant bokštų kolapsui, kai kurios tų pastatų dalys krito žemyn, o kai kurios tiesiog kilo į viršų (pažeistas energijos tvermės dėsnis). Vadinasi turėjo būti kažkokia nematoma jėga slypinti tuose pastatuose. Ir vėlgi, atsakymas yra tik vienas – sprogimo išlaisvinta energija. Na, nebent dar, koks gyvas, netyčia iš lėktuvo iškritęs ir kolapso išbudintas teroristas, pamatęs, kad dangoraižis jau griūna, kiekviename aukšte pakartotinai susisprogdino.

Vėliau mano matytuose vaizdo filmuose, buvo parodyta, kad netgi ir pats kolapsas vyko greičiau ar tuo pačiu greičiu kaip kad kretančios to pastato dalys, t. y. – be jokio pasipriešinimo ar netgi sprogimų sukelto vakuumo pagreitintas. Be to, ir pats griuvimo frontas per pastatą slinko greičiau (ir simetriškai, lygia greta) nei pats pastatas. Na, sveikas protas sako, kad jeigu pamatas kolapsuoja greičiau nei stogas, vadinasi nagus yra prikišę pirotechnikai.

Be šių dviejų mano pastebėtų detalių, galbūt ir nebūtų buvę didesnio noro kapstytis praeities dalykuose. Juo labiau, kad aš visa tai buvau stebėjęs tiesiogiai tų įvykių vykimo metu net negalvodamas apie sugriuvimo pobūdį, nes man tada rūpėjo ne kaip, o – kas ir kodėl. Be to, ir informacijos dar buvo per mažai, kad ką nors spręsti, kaip kad dar nebuvo ir oficialių paaiškinimų, o vėliau viskas pasimiršo. O ir ilgai negalėjau patikėti, kad tai iš tiesų vyksta ar įvyko.

Taigi, džinas buvo paleistas. Ir aš radau daugybę įvairiausių įrodymų internete, kad rugsėjo 11-osios įvykiai yra vidaus darbas (Amerikos žmonės tai įvardina kaip ‘inside job’). Dabar vyksta labai sunkus (kai kurie, bandydami apginti oficialią versiją, net nusišneka sakydami, kad netgi, jeigu tai būtų tiesa jie tuo netikėtų ir pan.) JAV žmones budinantis darbas ir jau matyti to darbo vaisiai. Buvo įkurta parlamentinė komisija, kuri aišku buvo fiktyvi, bet visgi buvo, o tai yra rodiklis, kad tų taip vadinamų konspiracijos teorijų ir savaime suprantama žmonių keršto yra BIJOMA.

Bušas netgi yra pasakęs, kad ‘mes netoleruosime tų piktavališkų konspiracijos teorijų’, taigi ir jų autorių. Tačiau šių metų pavasarį į šias tiesos ieškotojų gretas įsijungė ir Holivudo žvaigždė Čarlis Šynas… (yra duomenų, kad jis buvo užsipultas ar netgi užpultas, bet tai reikėtų dar pasitikslinti). Šiuo metu yra vykdoma plataus masto šviečiamoji kampanija bei organizuojamos įvairios konferencijos, yra kuriamos draugijos. Labai svarbi šiuo požiūriu yra konferencija kurios tikslas buvo – tų įvykių tyrimo atnaujinimas.

Iki šiol minėjau tik tai, kas mane privertė tuo susidomėti, bet neminėjau iškeltų klausimų ar kitokios filmuotos medžiagos, kuri aiškiai įrodo Bušo administracijos ir kariškių melą, tų įvykių suplanavimą bei sąmoningą įvykdymą.

Taigi, pirmiausia apie melą. Turbūt jau antrą dieną po įvykių, Bušo vadovaujamų nusikaltėlių klikos buvo sukurta tikroji konspiracijos teorija (liaudiškai – tiesiog pasaka), kad, esą 19 arabų teroristų darbas. Iš kurių iki šio meto net 5 buvo rasti gyvi ir energingi, gyvenantys savose šalyse. Dar įdomiau, kad Muchamedui Atai (plėšikų vadui) per Pakistano žvalgybos vadą JAV sąjungininką (beje, jeigu prisimenate, tai jie nuvertė demokratiškai išrinktą Pakistano vyriausybę ir tarptautinė bendrija net nesulojo … akivaizdu kas už to stovėjo) buvo pravesta 100 000 JAV dolerių prieš pat 2001 metų rugsėjo įvykius.

O jau vykstant karui prieš Talibaną ir Osamą, jam du kartus buvo sudarytos sąlygos pasprukti iš Afganistano, ir ne bet kaip, o antrąjį kartą oru … kai, vykstant karui, visa oro erdvė virš Afganistano buvo geriau saugoma nei namuose. Iš čia kyla du rimti pasvarstymai: arba JAV karo pramonė reikalauja užsienio priešo ir visai nemano jo sunaikinti, arba, kad tas priešas iš tiesų yra ne joks priešas, o bičiulis. Abi teorijos turi daugybę argumentų ir, žmogus, turintis bent šiek tiek smegenų, jais neturėtų suabejoti.

Nes, jau karo prieš Alkaedą metu (jis buvo paskelbtas antrą dieną po teroro akto), Bin Ladeno šeimos nariams buvo leista išskristi iš JAV, kai tuo metu, net JAV piliečiams nebuvo leidžiama įskristi į savo šalį. O dar prieš šį teroro aktą pats Bušas buvo su jais susitikęs Saudo Arabijoje. O ir pats Bin Ladenas buvo gydomas JAV klinikoje vienoje iš Persijos įlankos šalių. Visa tai yra dokumentuota ir JAV, ir užsienio šalių naujienų bei spectarnybų. Dar keisčiau, kad kad ir kiek su Bin Ladenu bekovotų visas civilizuotas pasaulis, jo turtai, ne mažėja, o didėja…

Buvo meluojama visur ir apie viską – apie Irako masinio naikinimo ginklus, apie tai kodėl nebuvo pakelti naikintuvai į orą, apie tai, kad ant Pentagono nukrito komercinis avialaineris, kai filmuota medžiaga, beje pateikta pačių kariškių, aiškiai parodė sprogimą, bet be lėktuvo ir aišku kodėl nebuvo rasta nė skutelio jo nuolaužų, tačiau buvo rasti pirštų antspaudai ir DNR (dar kartą pabrėšiu, kad tokia yra oficiali versija… siaubas kokie bukapročiai!!!). O ir kita filmuota medžiaga įrodo, kad dar kurį laiką netgi stogas nebuvo įgriuvęs, tačiau visos, tuos vaizdus turinčios, netgi privačios kuro kolonėlės, saugumo kameros, buvo konfiskuotos ar įslaptintos.

Taip pat, buvo pateikti keleivių pokalbiai su savo giminėmis, kai susisiekimo su žeme galimybės yra, turbūt, 1 iš 100 ar dar mažesnė (patys tai galite patikrinti). O ir pokalbiai tiesiog juokingi. Vienas iš jų yra maždaug toks: ‘mama, čia Jonas Jonaitis, tu tiki manimi mama? Juk tiki, ar ne?’… ‘taip tikiu tavim, tu mano sūnus…’, ir panašiai. Nuo kada sūnus paskambinęs savo motinai prisistato jai vardu ir pavarde bei prašo atpažinimo patvirtinimo? Kitas nesąmonių rinkinio egzempliorius yra iš Bušo kalbos, kai jis buvo paklaustas ką jis jautė tų įvykių metu ir jo atsakymas buvo maždaug toks – ‘aš sėdėjau prie TV ekrano ir stebėjau kaip pirmas lėktuvas rėžiasi į šiaurinį bokštą ir pamaniau, kad gal tai yra piloto klaida…’.

Didesnės nesąmonės ir sugalvoti neįmanoma. Pirma, jokia televizija niekada nerodė kaip pirmas lėktuvas įsirėžia, antra, taip pagalvoti gali tik pats didžiausias idiotas, nes visi keleiviniai skrydžiai yra pilotuojami autopilotu bei visos trasos yra toli nuo pastatų, o trečia, tuo metu, kai jis tariamai turėjo tai žiūrėti, jau buvo žinoma kas vyksta. Čarlis Šynas, net paironizavo, kad turbūt prezidentai turi galimybę žiūrėti net tuos TV kanalus, kurie Mūsų Visatoje net neegzistuoja. Dar vienas faktas iš pačios tų įvykių pradžios.

Kai Bušui pranešė, kad lėktuvas įsirėžė į dangoraižį, jis dar pusę valandos sėdėjo su vaikais Kalifornijoje, nors pagal protokolą, tokių įvykių metu yra privaloma kuo skubiau prezidentą nuvesti į saugią ir slaptą vietą. Iš čia išplaukia, tai, kad Bušas žinojo kam iš tiesų ir koks pavojus yra. Net, jeigu ir nežinojo, tai jo viešas apsilankymas pas vaikus ir po pirmųjų pranešimų likimas su jais, tiesiog statė į pavojų tų pačių vaikų gyvybes. O gal tai buvo bailio skydas pavojaus akivaizdoje? Taip dažniausia elgiasi žmogžudžiai ir kitokie civilizuoto pasaulio atmatos.

Po šiai dienai nerasta nė viena sveika lėktuvo juodoji dėžė, tačiau vieno teroristo pasas, pasak oficialios versijos, buvo rastas sprogimo vietoje. Spėju, netyčia iškritęs iš teroristo kišenės pro liuka sprogimo metu…čia jau ne tiek melas, kiek absurdas. Dar daugiau, kai jau įrodymu prisikaupė gana daug, kad netgi pats bukiausias toj žemėj jau būtų suabejojęs Pasaulio Prekybos Centro (PPC) 7 pastato savaiminiu, ugnies sukeltu, sugriuvimu, tada tų pastatų savininkas pats pripažino, kad buvo nuspręsta tą pastatą nugriauti (tokie darbai planuojami dvi tris savaites, o kur dar sprogmenų parinkimas ir išdėliojimas, nepamirškim, kad buvo intensyvios liepsnos visame pastate), nors prieš tai oficiali versija aiškiai įvardino tai, kaip savaiminį sugriuvimą… O tame pastate buvo visų svarbiausių JAV tarnybų būstinės – CŽV, FBI ir kitos.

Ir savaime aišku juose buvo svarbių ir mafijai nepalankių bylų archyvai. Buvo užvestas tyrimas ENRON kompanijai, kuri finansavo Bušo rinkimų kampaniją bei daugumą Senato ir Kongreso narių bei kuri yra tapati G.Petriko firmelei Lietuvoje, t.y. apie 500 mln. dolerių buvo skolinga žmonėms ir net nesiruošė jų atiduoti. Be to, PPC savininku trys mėnesiai prieš 9/11 tapo toks tipas Sylversteinas, tas pats kuris ir prasitarė apie kontroliuojamą nugriovimą. Šešios savaitės prieš, jis apdraudė dvynius nuo teroristų atakų ir pralobo 7 milijardais dolerių!!! Kriminalinė policija seniai tuo būtų susidomėjusi, bet aišku ne mafijos ar kapitalistų valdoma. Be to, tie dvyniai buvo su vėžį sukeliančiu asbestu izoliuoti nuo įvairiausių galinčių kilti gaisrų. Jo pašalinimas būtų kainavęs 100 kartų daugiau nei pats kompleksas.

Įdomiausia, kad šioje melo ir nesąmonių karuselėje buvo atsiduręs ir Kubos klausimas. O būtent. Klintono valdymo metu buvo išslaptinta informacija apie planuojamą karą prieš Fidelį Kastro ir ten aiškiai buvo planuojama šaudyti savus žmones gatvėse, susprogdinti kelis miestus, numušti savus avialainerius su žmonėmis, ir kaltę suversti Kubos komunistams. Tačiau šį Pentagono planą atmetė Kenedžio vyriausybė. Aš manau, kad jis dėl to ir buvo pašalintas, kaltę suverčiant … komunistui. Internete galima rasti filmuotą medžiagą ir apie tai – mirtinas šūvis nunešantis trečdalį prezidento galvos buvo iššautas iš priešingos pusės nei kad šaudė Osvaldas.

O kur dar Vietnamas, Panama, Pearl Harboras, Afganistanas, Palestina, Egipto ir arabų šalių pralaimėjimas… ir sąrašo galas dar labai labai toli. Be JAV karinės mašinos visa tai būtų neįmanoma. Egiptas buvo užpultas, kaip tik tada kai JAV žvalgyba pranešė, kad egiptiečiai atlieka karines pratybas ir mokymus (buvo išjungti visi radarai kuriam tai laikui ir kaip tik tuo metu Izraelio bombonešiai atakavo). Tik tarp kitko – egiptiečiai buvo instruktuojami … ne ko kito kaip JAV kariškių-šnipų.

Be to, JAV centrinės žvalgybos vadai, beveik visi yra ar buvo kilę iš Volstryto, t.y. iš bankininkų-teisininkų luomo. Maikas Rupertas, buvęs slaptųjų tarnybų darbuotojas, du kartus šautas, kelis kartus įkalintas, pažeria daugybę dokumentų ir išslaptintų bylų, įrodančių, kad visi kapitalistų-imperialistų nusikaltimai – tik dėl pinigų ir turtų, ir be abejonės valdžios ar galios, kuri visa tai ir duoda. Taip pat, kad JAV ekonomika yra palaikoma narkotikų ir ginklų pinigais bei nusavintais kitų valstybių gamtos turtais. Daugybė vyrų, drąsių ir sąžiningų pareigūnų, pasipriešinusių režimui, tiesiog yra išnaikinti ar be žinios pradingę. Prieš JAV įsigalėjimą Afganistane, iš jo į JAV patekdavo 0% visų į JAV įvežamų narkotikų.

Po TSRS pralaimėto karo, ir įsigaliojus JAV statytiniams, tas srautas pralenkė net Kolumbiją (nes CŽV tiesiogiai yra plantacijų savininkė, kai kitur reik dar ir su narkobaronais sutarti) ir dabar yra virš 40%. Ir visa ši informacija yra vieša, ją tereikia norėti pamatyti ir suprasti. Remiantis M. Rupertu, kasmet JAV ekonomika, t. y. bankininkai, kariškiai, teisininkai ir kiti turčiai, per CŽV vykdomą narkobiznį, gauna virš 500 milijardų JAV dolerių grynų pinigų, o tai sudaro apie 1/7 visos JAV ekonomikos dalį. Praktiškai visa JAV pramonė gyvena per karo pramonę, neaplenkiamas net mokslas. Tai yra milžiniškas verslas, todėl visi protingieji ir sąmoningieji šio pasaulio gyventojai priešinasi globalizacijai, nors ji ir turi teigiamų pusių ir ateitis be jos neįmanoma. Tiksliau, yra priešinamasi stambiųjų buožių įsigalėjimui pasaulyje.

Dabar apie rinkimus. Internete galima rasti filmuotą medžiagą ir apie galimybę klastoti rinkimų rezultatus. Kelių komisijų nariams buvo parodyta kaip tai yra daroma. Viena moteris, net pravirko, taip stipriai ją paveikė masinio mulkinimo galimybė ir savo bejėgiškumo kovoti demokratiškais būdais prieš parazitų luomą suvokimas. Beje, kas domėjosi Bušo perrinkimo istorija, tas labai gerai žino, kad viskas labai nešvariai įvyko. Dar ir dabar, daugybė neatsakytų klausimų į kuriuos yra tiesiog nereaguojama, kaip kad vyko pas mus prezidentinio skandalo metu ir visų, be išimties, rinkimų metu. Pasaulis giliai ir ilgai serga. Reikia patiems nesnausti ir nebūti kažkieno valdomai avinų bandai. O tereik tik stipriau pasipurtyti ir parazitai neatsilaikys.

Jei grįšime prie 9/11, tai vyriausybės ir mafijos kontroliuojama žiniasklaida išleido DVD apie tuos įvykius…ir pamiršo, kad kai kurie žmonės turi galvą ant pečių. Tuose videofilmuose aiškiai galima išvysti prie lėktuvo pilvo pritvirtintą masyvų krovinį (turbūt teroristai beskrisdami sugebėjo jį ten pritvirtinti, panašiai kaip kosmonautai, išeidami į atvirą kosmosą), o ir sprogimus dar prieš įsirėžiant lėktuvams į tuos bokštus… faktai kalba patys už save.

Liudininkai… Jų yra daugiau negu kai kam norėtųsi ir visi jie kaip susitarę kalba vieną ir tą patį – buvo daugybė sprogimų prieš kolapsą. Žmonės, dirbę tuose pastatuose, pasakoja apie vykdytus gręžimo darbus aukštuose, kuriuose buvo tik tarnybinės patalpos (33, 66 ir 98 aukštuose) ar vykdytas evakuacijos pratybas. Yra netgi fotografijos tos pačios patalpos, kurios buvo padarytos skirtingomis dienomis vykstant tiems darbams. Jos aiškiai parodo koks buvo intensyvus dulkių nusėdimas biure. Kai kurie žmonės buvo perspėti, neiti tą rytą į darbą ar neskristi tam tikrais reisais – kai kurie taip ir pasielgė. Trys savaitės prieš sugriovimą visam savaitgaliui buvo dingusi elektra… O tai reiškia, kad visos saugumo kameros buvo išjungtos. Už tų pastatų saugumą tiesiogiai buvo atsakingas … Dž. Bušo jaunesnysis brolis Mervinas.

Be to, buvo atleistas iš darbo vienas darbuotojas iš vienos organizacijos, kuri turėjo pateikti žmonėms paaiškinimą, tai yra sukurti pasaką, kaip ugnis galėjo įveikti bokštus dvynius. Net nėra reikalo sakyti kodėl – jis tiesiog pasakė tiesa apie ugnį ir plieną. Nors ir taip akivaizdu, kad norint išlydyti plieną ir taip jį priversti sukolapsuoti, yra statomos specialios krosnys su deguonies intensyviu padavimu. Tuo tarpu oficiali versija sako, kad būtent ilgai trunkanti (truko vos valandą) karšta ugnis (tiek karšta, kad žmonės šalia jų net skarelėmis pagalbos šaukėsi) sulydė plieną (o vis dėlto, išsilydžiusio plieno buvo rasta, tačiau ties pamatais, o ne ten kur jo turėjo būti pagal oficialią versiją) ir dėl to abu broliai dvyniai sugriuvo.

Akivaizdu, kad ties pamatu sulydyti plienui buvo naudojami tiek sprogmenys, tiek ir termitai, tai tokie junginiai kuriuos vartoja kariškiai pjaustyti plienui. Beje, viename iš epizodų aiškiai ties įsirėžimo vieta matomos žiežirbos, kaip kad metalo apdirbimo ceche, o ir aiškiai styro kampu nupjauti pamatiniai laikantieji plieno strypai. Dar daugiau, projektuotojai tuos bokštus būtent ir suprojektavo taip, kad jie atlaikytų didžiausio to meto (ne ką mažesnio nei įsirėžusio) avialainerio įsirėžimą. Na, internete galima rasti netgi kelias vaizdo juostas su aiškiai girdimais ar netgi juntamais sprogimų garsais, o ir akys neapgauna – prieš pat prasidedant kontroliuojamam sugriovimui, išsiveržia iš to aukšto liepsnos, nors iki tol tebuvo tik dūmai. Na, nežinau, gal plienas sakau užsidegė…

Visos viso pasaulio privačios ir valstybinės žiniasklaidos priemonės yra keleto turčių valdomos, todėl šią informaciją galima rasti tik internete. O tiek CNN, tiek NBC Amerikoje vykdo griežtą cenzūrą šia tema, o jeigu ką ir parodo, tai tik tam, kad išsityčioti iš tiesos. Vienas profesorius taip ir pasakė, kad jūs bičai kvailai atrodote, o ne mes, tikėdami tokiomis nesąmonėmis, kurias patys ir skleidžiate.

Dar kartą pasikartosiu – įrodymų yra netgi per daug, kad kiltų kitokių minčių. Visiems pamačiusiems juos savo akyse, nekyla jokių abejonių kas iš tikrųjų vyko. Man netgi akivaizdu, beje kaip ir didžiajai daliai akademinės visuomenės, kas tai suplanavo ir įvykdė bei kam tai buvo naudinga. O prisiminus kuo remiasi musų vyriausybės ir partijos, pasidaro aišku kas iš tikrųjų valdo mūsų Lietuvą ir kas valdo pasaulį. Mano atsakymas – žmogžudžiai ir padugnės.

Sarmatas.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. Sarmatas says:

  Kuo daugiau informacijos ir pateikimo šaltinių, tuo greičiau ji pasiekia žmones. Kuo daugiau žmonių sužino tiesą, tuo sunkiau melagiams savo darbus dirbti.

 2. Antanas says:

  Gaila,kad ne visi zmones zino tiesa.Stato filmus ir parodo ,kas jiems yra naudinga.Visos MIP(masines informacines priemones randasi JAV zydu rankose.Taigi,ko mes galime tiketis is ju?Tik melo.Siulyciau paziureti M.G.Zdanovo paskaita.Ji vadinasi Globalizmas,genocidas.Randasi INTV.RU.Pirmiausia nuspaudziate Kategorijos,toliau einate Obrazovanie ir ten raste.Labai puikus filmas apie siandienini pasauli.Aciu.

 3. Sarmatas says:

  Kas supranta rusiškai, INTV.RU iš tiesų daug žinių.

 4. untony says:

  jau neber ka rasyt Sarmatu puslapy kad sitas senienas dedat. Ar ce tycia kad svarbius reikalus paslept. Pilnas internetas sito zeitgeist pridetas tai dar ce reikia. Maniau protingesni sarmatai :D

 5. Jaunius says:

  Gal ne visiems pakliuvo tas zeitgeist. Mačiau filmą konkrečiai apie tuos lėktuvų sprogdinimus 11 d. Nemažai žmonių nežino tų dalykų. Girdėjo tik tiek, kiek oficiali spauda skelbė. Gerai, kad įdėjo šį straipsnį. Perskaitys tie, kas nematė, o paskaityti tai nelabai yra kur. Karštas komentaras kadais spausdino. Bet negi dabar ieškosi to laikraščio.

 6. Kindziulis says:

  Jo zeitgeist pats „slapciausias“ filmas pasaulyje. Toks slaptas, kad vos kino teatruose nerodo. :)

 7. Sarmatas says:

  Esmė ta, kad žmonės skaito šį straipsnį. Vadinasi ši žinia yra savalaikė ir naudinga.

 8. ell amm nu jo says:

  amerikosai neturi kitos iseities tik protestuoti pries toke valdze iki pat galo

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top