Akcija Vilniuje „30 metrų parašų prieš priverstinę imigraciją“ [video]

2016, 6 vasario, 18:22 | kategorija Realybė | 13 komentarų | peržiūrų 552 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

akcija

2016-02-06, šeštadienį, Vilniuje, įvyko akcija, organizuota asociacijos „Nacionalinis interesas“ ir „Visuomeninio komiteto prieš priverstinę imigraciją“, kaip tarptautinės demonstracijos prieš „Europos islamizaciją ir masinę imigraciją“ dalis, – suderintas renginys, nukreiptas prieš priverstinę imigraciją, pavadinimu – „30 metrų parašų prieš priverstinę imigraciją“, kuriuo pabaigoje buvo išskleistas 24 000 žmonių, pasirašiusių peticiją prieš minimą procesą, parašų sąrašas, siekęs 30 metrų. Primename, kad visoje Europoje šiandien vyksta analogiški renginiai, nukreipti prieš masinę imigraciją, ir, kad Vilnius (Lietuva), tik dalis tų renginių visumos. Taip pat, šiandien, toks renginys vyko Klaipėdoje. Europoje tokie renginiai vyko Čekijoje, Slovakijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Olandijoje, Britanijoje, Prancūzijoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Bulgarijoje, Danijoje, Airijoje ir Italijoje. Sąrašas nėra baigtinis, kadangi ryšys nebuvo idealus.

Akcijos Vilniuje video reportažas:

 

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 13

 1. Komentaras says:

  Palaikau

 2. Mindaugas says:

  Jei palaikai ES ir NATO, tuomet neverk ir dėl emigrantų, dėl Europos islamizacijos….O šiaip, nenoriu nieko įžeisti, bet šiuos veiksmus laikyčiau klounada, kadangi viskas seniausiai jau nuspręsta dėl Europos ateities…Ir ne pačioje ES, o už Atlanto.

 3. Ec says:

  Mindaugai, nesutinku, net jei ir nuspręsta kažkur užjūryje, nereiškia, kad turim pasiduoti. Gal tokie renginiai po truputį esamą situaciją išsiūbuos į rezonansą. Šis renginys nors mažas bet pasipriešinimas ne perbėgėliams bet dabartiniams valdžioje sėdintiems

 4. Mindaugas says:

  Ec: gal ir taip, tačiau aš manau, kad tai tuščias jėgų švaistymas. Pačią SISTEMĄ reikia keisti…

 5. Alvydas says:

  Darimas kažko yra geriau už pasyvumą, nors ir sunku suburti kritiškai mąstančių žmonių didesnį kiekį , bet tai daryti verta, kad abejingieji matytų ir suprastų.

 6. pasyvumui-ne says:

  Nebūkime pasyvūs, kovokime už savo ir mūsų vaikų ateitį, už mūsų valstybę ir jos piliečių saugumą. Tik nevykėliai eina nuleidę galvas į kapo duobę nesipriešindami. Nejaugi mes nevykėliai? Geriau jau kristi kovoje, negu pasiduoti sunaikinimui.

 7. vo tep says:

  Mindaugai, sutinku su tavim, kad reikia keisti sistemą, bet vienintelis būdas teisiškai tai padaryti yra rinkimai. Ir šitas renginukas, kad ir nedidelis, gali pakeisti, kad ir kelesdešimt žmonių mąstymą ir atitinkamai balsavimą per Seimo rinkimus.  Tikrai nesutiksiu su tuo, kad tai yra tai tuščias jėgų švaistymas.  

 8. Kindziulis says:

  Mindaugai, aš labiau pritariu R. Paulausko nuomonei, kad sistemos keisti nelabai gerai, lietuviai tik pradeda priprasti prie ES tvarkos, kaupti kažkokį turtą/nuosavybę. O dabar vėl esminiai pokyčiai ir vėl eilinį kartą lietuviai prarastų sukauptą turtą/ pinigus. Juk keičiantis santvarkoms/ sistemoms nukenčia žmonės. Sutinku, kad ES yra žlugęs reikalas, bet kas būtų geriau, ar dabar šaltas dušas, ar laukti kol viskas savaime išsispręs, nesu tikras. Be to žmogaus prigimtis tokia, kad net ir žinodamas jog ateina galas dauguma žmonių lauks to galo, bet nesiims jokių veiksmų, kad viskas greičiau baigtųsi.

 9. Mindaugas says:

  to vo tep: pasakysiu, ką manau. Žaidžiant pagal SISTEMOS suformuotas taisykles, žaidimo baigtis yra aiški. Nejaugi jūs manote, kad SISTEMA leisis būti sunaikinama? Paprastas logiškas mąstymas leidžia suprasti, kad politinės partijos, keliančios grėsmę SISTEMAI, ne tik nebus prileistos prie rinkimų, bet su jomis bus susidorota politinių partijų kūrimo metu…SISTEMAI naudingos tokios partijos, kurios sukuria antisistemiškumo įvaizdį…„antisistemiškumas“ yra nemažos vadinamojo elektorato dalies pageidaujamas politinių veikėjų įvaizdžio bruožas, tai nenuostabu, kad bet kuriam veikėjui, asmeniui, ar partijai, šiomis „gaivališko antisistemiškumo“ aplinkybėmis, yra naudinga formuoti savo, kaip „antisistemininko“, taigi, „kovotojo už teisybę“, įvaizdį (nepriklausomai nuo to, ar faktiškai iš tiesų toks yra). Todėl neturėtumėte stebėtis tuo, kad daugelis politinių veikėjų mėgina – vaizduoti save būtent tokiais „antisisteminiais“ veikėjais. Ką gi daryti? Artėjančiuose rinkimuose, aš, deje, nematau nei vieno tikro „antisisteminio“ kandidato, todėl manau, kad VIENINTELIS ANTISISTEMINIS VARIANTAS – RINKIMŲ BOIKOTAS…

 10. Mindaugas says:

  Kindziuliui: Palaukite, kuomet ES pradės griūti, va tuomet bus tikrai TIKRAS šaltas dušas…Prasidėjus ES griūčiai nepavyks ne tik išsaugoti savo santaupų ir turto, bet bijau, kad mūsų visų laukia daug rimtesni išbandymai…Todėl manau, kad kuo anksčiau išstotume iš ES, tuo tik būtų geriau. Taip, nepritariu R.Paulausko nuomonei. Manau, tai daugiau nei demagogija. Laukti kažko kitko būtų neapdairu ir naivu.

 11. vo tep says:

  Mindaugai, juk tu pats rašei, kad  „…Pačią SISTEMĄ reikia keisti…“   Tai tada pasakyk koks kitas variantas apart tiesioginiai seimo rinkimai. Revoliucini variantą nepriimu, nes po to būna tik blogiau. 

 12. virgis says:

  Mindaugas taip guldo galva už kremlių, kad nepagalvoja kada rosieja pradės griūti koks dušas, o tikriau cunamis bus jos pasieniuose. O juk nedaug beliko Jai, jeigu nafta, dujos nebrangs.

 13. Mindaugas says:

  virgiui: kur įskaitėte, kad aš galvą už Kremlių guldau? Nereikia savo fantazijų kitiems žmonėms prikergti. Jūsų žiniai, Rusija tokia pati niūri buržuazinė valstybė, kaip ir Lietuva, draskoma savų prieštaravimų ir problemų. Rusijoje aš matau vieną-atsvarą vienapoliui pasauliui.
  vo tep: o jūs pats pagalvokite ir surasite atsakymą….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top