Antrasis Žemės gynėjų suvažiavimas Kėdainiuose [video]

2014, 23 vasario, 14:30 | kategorija Realybė | atsiliepimų (8) | peržiūrų 1 287 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

foto

AŠ NEPARDUODU LIETUVOS | sarmatas.lt fotografija

2014 vasario 22 dieną Kėdainiuose įvyko antrasis Žemės gynėjų suvažiavimas, skirtas išspręsti kylančius organizacinius, veiklos, proceso trukdymų, bei kasdienius klausimus, susijusius su referendumu dėl Lietuvos žemės nepardavimo užsieniečiams.

Dėl Konstitucijos 47 straipsnio sugrąžinimo į pirmykštę, 1992 metų redakciją, kur buvo sakoma, kad: „Lietuvos žemė, miškai ir vandenys nuosavybės teise gali priklausyti tik Lietuvos piliečiams ir valstybei“. Sekantis referendumui teikiamas klausimas yra reikalavimas sumažinti būtinų referendumui surengti piliečių parašų skaičių iki 100 000, vietoje dabar esančių 300 00 parašų. Ir papildanti 9 straipsnį nuostata, kad referendumu priimtas Konstitucijos pataisas galima keisti Tik visuotiniu referendumu.

Pirmą kartą nepriklausomos Lietuvos istorijoje buvo peržengta ši labai aukšta, 300 000 parašų riba, tačiau nežiūrint į tai, šio fakto niekaip negali ir nenori pripažinti nei LR Seimas, nei prezidentė, nei Vyriausioji rinkimų komisija, kuri privedusi jos pačios susikurtą balsavimo situaciją iki absurdo, tik stebuklo dėka sugebėjo kažkiek susitarti tarpusavyje ir tik remdamasi įvairiomis išlygomis perdavė šį klausimą spręsti Seimui, nors pagal referendumo įstatymą, Seimui nesuteikta teisė nieko spręsti šiuo klausimu, išskyrus referendumo surengimo datą. Nežiūrint į tai, viešojoje erdvėje šis klausimas kvestionuojamas pačių įvairiausių lygių politikų ir teisininkų, visiškai neturinčių jokios teisės tą daryti.

Todėl visiems šiems aukščiau išvardintiems ir keliantiems kliūtis surengti referendumą trukdymams spręsti, buvo nuspręsta kviesti šį Suvažiavimą, kur ir buvo aptarti visi šie dalykai.

Vienas referendumo koordinatorių, Julius Panka (Tautininkų Sąjungos pirmininkas) savo pasisakymo metu pranešė, kad penktadienį, t.y. 2014-02-21 dieną, VRK buvo užregistruota iniciatyvinė grupė, inicijuojanti referendumą dėl Lietuvos valiutos – lito išsaugojimo.

Papildomai norėtume jums pranešti, kad nuo pirmadienio, t.y. nuo 2014-02-24 dienos svetainėje http://www.zemesvardu.lt kviečiami registruotis savanoriai norintys ir galintys tapti rinkimų apylinkių komisijų nariais ar stebėtojais.

Registruotis savanoriais

Siūlome jūsų dėmesiui gana ilgą 2 valandų Žemės gynėjų suvažiavimo vaizdo įrašą. Suprantame, kad tokį ilgą video reportažą peržiūrėti labai sudėtinga ir galbūt nuobodu, tačiau prisiminkime, kad tie žmonės, kurie jį rengė ir jame dalyvavo aukojo ne tik savo laiką ir lėšas, kad jį surengti – jie stengėsi ir dėl tų, kurie net nežinojo, jog toks suvažiavimas bus. tad peržiūrėkime kantriai ir dėmesingai – juk visa tai skirta jums mūsų Žemės gynėjai ir tiesiog gyventojai.

paveikslėlis

Papildoma informacija:

Jei kas norėtumėte prisidėti prie lipdukų spausdinimo, atsispausdinti kažkokį kiekį, dalintis jais su kitais, klijuotis ant automobilių ar kur kitur, kad kuo daugiau žmonių rastų informaciją apie referendumą, apie jo reikalingumą , bei kitos informacijos, kas susiję su aktualiais Lietuvos klausimais galite atsisiųsti iš žemiau esančios nuorodos.

  Informaciniai Lipdukai spausdinimui Referendumo tema (14,9 MiB, 4 072 atsisiuntė)

Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 8

 1. Irgi Sarmatas says:

  Lėtaeigis Jūtūbas – rašo , kad dar vis ‘procesina’ ir rodo kažkur tai iš vidurio įrašą. Bet Sarmatai, kaip visada, įvykių smaigalyje. Nes kiti tyli š….nas suraukę.

 2. Valdas says:

  Man perėjus į yotube įrašas atsidarė. o svetainėje ne.

 3. anonimas says:

  Taip – kiti tyli š….nas suraukę

 4. Rokas says:

  Jau visur veikia, matyt, kad didelis failas, tai ilgai krapštėsi youtube.

  Pagarba montavusiam video – įsivaizduoju kiek čia darbo yra sudėt dviejų valandų konferenciją, pašalinant tai, kas nebūtina, sudedant papildomus įrašus ir t.t.

  Kažkada teko 6 minučių filmuką montuoti – tai nemeluosiu – užtrukau daugiau nei pusę dienos. Po to nesiimu daugiau.

  Kalbant apie tai ką mačiau – referendumo organizatoriai nežada nuleist rankų, greičiau jau atvirkščiai, žada jas kelt dar arčiau valdžios inicijuodami lito išsaugojimo iniciatyvą, kuo galime tik pasidžiaugti – lietuviai dar nemirė šioje Marijos žemėje – jie gyvi ir jau pamažu pabunda iš to nuodingo miego į kurį juos buvo sukišę „nepriklausomybės“ vadai.

  Tuo galime visi kartu pasidžiaugti – jau turime tvirtą viltį išlipt iš šios moralinės duobės, kurioje iki šiol braidome.

 5. Arvydas says:

  Atviri Nepriklausomybės priešai, kaip ponia iš Daukanto a., ir užsislaptinti, kaip ponas iš balkono, jau seniai apsijungė ir dar pasitelkę liberstines pajėgas bei fliugerinį premjerą, perėjo į atvirą karą prieš Tautą. Ar nulenksime galvas, ar pasipriešinsime valdžiažmogių savivalei, priklauso tik nuo mūsų. ŽG suvažiavimas jau neblogas žingsnis.

 6. BIAS'ui says:

  Gerai rodo, bet nesumontuota taip šauniai!
  Renkuosi SARMATAS’o versiją!

 7. Jurgis Bielinis says:

  Estai padravę žemę jau rauda. Čia yra prisidėjję begalę daug sukčių. Tas procesas pradėjo veikti baigentis karui. Norima atkurti Žečpospolitos ribas. Turite žinoti, kad lenkai pretenduoja į Mikolo
  K
  rupavičiaus nusavintus dvarus. Pokarinį partizanų karą ateisim perVelykas – Kalėdas buvo tuščiai paleista Vakarų, kad pasipiškitume ir mūsų būtų mažiau…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top