Antroji Lietuvos nacionalistų atšaka rengia piketą prie Kauno Soboro

2015, 13 vasario, 12:06 | kategorija LPT | 7 komentarai | peržiūrų 748 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisKaip jau turbūt daugelis tuo besidominčių žino, Lietuvoje yra dvi nacionalistų kryptys. Viena jų įsivardinusi save tautininkais ir apiforminusi savo juridinį statusą į partiją (TS), kita gi, dar tik žengianti pirmuosius žingsnius politinėje arenoje ir pasivadinusi „Nacionaldarbininkais“, vadovaujama Žilvino Razmino.

Ir ta ir ta turi daug bendro. Ypač prisiminus, kad dabartiniai LTJS, TS anksčiau sisteminių MIP buvo vadinami naciais, bei neretai fašistais.  Šiai dienai šiais epitetais-etiketėmis sisteminių MIP apdalinama naujoji, pretenduojanti tapti politine – jėga.

Pastaruoju metu tapo pastebima šiokia tokia trintis tarp šių dviejų darinių, mat jie abu kaip ir savinasi bendrą abiem identifikatorių – nacionalizmą. Todėl konkuruoja viešojoje erdvėje, kaltindami vieni kitus kažkokių autorinės nuosavybės teisių pažeidimu (kai kurių šaltinių pasisakymais), nors iš esmės jokių autorystės teisių neturi nei vieni, nei kiti.

Tačiau šiuo atveju mes nenagrinėsime jų panašumų ar skirtumų, paliksime išsamesnį šios temos nagrinėjimą vėlesniam metui – dabar tiesiog norime pranešti, kad vienas šių darinių – Nacionaldarbininkai – vasario 15 dieną, Kaune, 13.00 valandą prie Soboro rengia piketą, kvietimo į kurį turinį galite išklausyti žemiau pateiktame video kreipimesi.

Tiesą sakant, visada verta susipažinti su tuo, ką siūlo ar teigia pretenduojanti tapti nauja politine jėga pusė, mat ji bet kuriuo atveju gyvens ir veiks tarp mūsų, todėl verta žinoti, ko galima iš jos laukti. Neturėkime išankstinių nusistatymų ir mažiau kliaukimės sisteminių MIP vertinimais. Jie dažniausiai būna dosniai apmokėti jau esamų valdančiųjų politinių darinių. Labiau pasitikėkime savo protu ir asmenine patirtimi.


Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 7

 1. Mantas says:

  Nuorodos be teksto tiesiog šalinamos kaip spamas

 2. gintaras says:

  Akis bado Nacionalistu simbolis Raudona veliava,tikuosi dar neuzmirsom sovietines. Skritulys su dantraciais-masoniskas simbolis,o kujis su pjautuvu(pakeistas kardu) sovietinis masoniskas sibolis(pakeicia skriestuva).Kokios pirmos mintis apie tokia organizacija? Tai kad ji sukurta masonu(laisvuju murininku) diskredituoti musu trautiskumo ir saviraiskos idejas.Buciau labai laimingas jei klysciau.

 3. Mindaugas says:

  Viską vyrai iš Nacionaldarbininkų daro teisingai. Tai vienintelis judėjimas, pasisakantis prieš oligarchinį-teroristinį Lietuvos režimą, prieš okupacinį NATO režimą, prieš NATO steigiamų bazių Lietuvoje, pažeidžiant Lietuvos konstituciją, statybas bei prieš kitą evrosojūzo nešamą „gėrį“. Aplamai, vyrai kovoja prieš valdančiąją kliką ir antisocialinę-plutokratinę oligarchinę sistemą – ne už žodinę, bet už tikrą Lietuvos nepriklausomybę ir socialinį teisingumą.

 4. Ausius says:

  Ar čia tas pats judėjimas „nauja jėga“ – senai įkurtas Mindaugo Murzos „nacionaldarbininkų“? Nemanau, kad be nacionalinteligentų gausis kas nors daugiau, negu bruzdesys ir šnipštas. Žmogus , kalbantis su rusišku akcentu man visada sukeldavo penktos kolonos įtarimą dar nuo Šventojo Sąjūdžio laikų. 
  Provokatoriai ir skaldytojai, – vienykitės su Tautininkais ir nebeklaidinkit Tautos.

 5. ruta says:

  Pagyvensim – pamatysim.Kiekviena partija , judejimas turi teise i buvima .Gal tada sistemines Lietuvos partijos , pavirtusios i UAB piniginiams sriautams skyrstyti sukrus , pamaciusiuos konkurencija ?

 6. algimantas says:

  Aš manau, jog viską pamatysime laikui bėgant,
  todėl verta įsiklausyti į patarimą išsakytą straipsnyje:

  Nesiremkime išankstiniais nusistatymais – laikas viską sudėlios į vietas, nes juk gali būti, kad tai iš tiesų taps mūsų atstovaujamoji jėga. Nesvarbu, kad dabar ji dar tokia nėra, tačiau ji gali tokia tapt.

  Neuždarykime jai iš anksto durų, nes, primenu – Lietuvoje šiandien tokios jėgos nėra, kuri atstovautų visos visuomenės interesus. Yra partijų kratinys, kurios iš esmės plaukia paviršiumi ir mažai kuo skiriasi viena nuo kitos. na nebent nereikšmingomis detalėmis, o atstovavimo klausimo apskritai nėra.

  Todėl siūlau palaukti, pasidomėti ir nedaryti išankstinių karštakošiškų išvadų. Laikas viską sudėlios į vietas. O prieš pagrindinai pasisako (įtariu) kitų, konkuruojančių partijų atstovai. Nes argumentai labai jau populistiniai.

 7. PP says:

  Ausiau, kokiais tautininkais? Pankos ir Co? Taigi jie kišeniniai landsberginiai tautininkai. Rusai puola. aaa, bee…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top