Apie tai, kaip ir kam buvo surinkta daugiau nei 350 000 parašų T.V.Raskevičiaus nušalinimui iš Seimo ŽTK pirmininko pareigų

2021, 15 vasario, 14:09 | kategorija LPT | atsiliepimų (2) | peržiūrų 414 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Nuotolinė spaudos konferencija. Ant Stalo 365 tūkstančiai parašų

Iš kairės: Raimondas Grinevičius, Artūras Orlauskas, Antanas Kandrotas – nuotolinėje spaudos konferencijoje apie 365 tūkstančius parašų, surinktų siekiant nušalinti T.V.Raskevičių ir Seimo ŽTK pirmininko pareigų

Spaudos konferencijos įrašas apačioje ↓↓↓

Visuomenės aktyvistai, pasak jų pačių, atkreipė dėmesį į padidėjusį, daugiamandatėje apylinkėje pagal sąrašą išrinkto (vienmandatėje žmonės nepalaikė) Seimo nario Tomo Vytauto Raskevičiaus aktyvumą, kuris iš esmės, pasak jų, susivedė į homoseksualios visuomenės dalies sąlygų gerinimą, normalios orientacijos visuomenės sąskaita.

Buvo atkreiptas dėmesys į tai, kad šis, tik spėjęs Seime apšilti kojas politikas, iškart griebėsi įstatymo, ginančio nepilnamečių visuomenės narių teises nuo žalingos informacijos poveikio, kuris apėmė ir homoseksualizmo propagandą. Jis pareiškė, jog laiko šią dalį diskriminacine ir norėtų panaikinti, apie ką pranešė savo interviu alfa.lt laidoje

Taip pat jis išgarsėjo ir tuo, jog griebėsi pataisų dėl partnerystės įstatymo įteisinimo, kas faktiškai skirta būtent homoseksualams, nes normalioms šeimoms jis visiškai nereikalingas – jos, kilus poreikiui, visada gali susituokti.

Visuomenininkai atkreipė dėmesį ir į tai, jog įteisinus partnerystę sekantis žingsnis būtų homo-santuokų įteisinimas, ko neslepia nė pats Raskevičius, savo interviu alfa.lt portalui teigiantis, jog po partnerystės įteisinimo iki santuokų turėtų praeiti koks dešimtmetis, kas iš esmės yra tik bandymas sušvelninti situaciją.

Todėl, matydami, kad T.V.Raskevičiaus rankomis Lietuvoje pradedama griauti normali šeimos ir visuomenės sankloda, pasak jų pačių, jie nutarė surengti balsavimą ir surinkti parašus, kad neleistų šiam politikui taip lengvai vystyti savo veiklos Seimo Žmogaus teisių komitete, kur, pasak jų ginamos tik homoseksualų teisės.

Tomo Vytauto Raskevičiaus svajonė

Tomo Vytauto Raskevičiaus svajonė

Paieškoję T.V.Paskyroje jie atrado ir tikrų „perliukų“, galinčių sukelti abejones T.V.Raskevičiaus nuoširdumu, kai jis tvirtina, jog jis stengiasi dirbti visos Lietuvos visuomenės, o ne vien LGBT bendruomenės labui. infa.lt įkelia čia vieną jų su Facebooko vertimu, kuris nėra visai tikslus, tačiau jo prasmė net sušvelninus skamba nekaip, normalios Lietuvos gyventojų dalies atžvilgiu.

Turima omenyje pati pirmoji eilutė, kur Tomas Vytautas Raskevičius kalba apie savo svajonę:

„I had a dream to make this country work for LGBT people“ – „Turėjai svajonę, kad ši šalis dirbtų LGBT žmonėms“

Pilnas tekstas vertimui:

„I had a dream to make this country work for LGBT people. My dream has brought me to places I have never imagined. Now I will be responsible for making it work for everyone.

I have been elected as the Member of the Lithuanian Parliament Seimas with the Freedom Party. The first political LGBT person to do so.

With great power comes great responsibility. Thank you for everyone, whom I had a chance to learn from.

The incredible journey continues.“

Ar kas nors iš tų, kurie žino ko jis siekia Seime, tiki, jog jis atsisakė savo svajonės sekančiose eilutėse? – Visuomenininkai nepatikėjo ir ėmėsi organizuoti parašų rinkimą.

Tokiu būdu, paskelbus kvietimą visuomenei – jos aktyvumas buvo stulbinantis, pasirodė jog šis klausimas – tai viena iš skaudamų normalios orientacijos visuomenės šeimų vietų. Per 19 dienų žaibiškai buvo surinkta daugiau kaip 330 000 žmonių parašų.

Reikėtų pažymėti, jog parašų rinkimas vyko informacinės blokados sąlygomis – portalas 15min užblokavo Facebook socialiniame tinkle PETICIJOS tekstą, paskelbtą infa.lt portale, kuriame buvo nuoroda į pačios PETICIJOS formą, ko pasekoje daugelis žmonių neteko galimybės laiku jos surasti ir pasirašyti. Blokavimo pretekstas buvo daugiau nei juokingas – kažkas PETICIJOS tekste, skirtame mūsų valstybės vadovybei 15min žurnalistei pasirodė ne visai atitinkančiu faktinę situaciją ir praėjus trims dienoms po straipsnio parašymo, PETICIJOS tekstas su nuoroda į PETICIJOS formą buvo užblokuotas.  Įdomiausia, kad tas tekstas skirtas Lietuvos vadovams. .ir jau jie turėtų vertinti kas jame gerai ar negerai. Bet 15min nusprendė, kad jų pareiga apsaugoti šalies valdžią nuo visuomenės skelbiamo „feiko“. Pagirtinas uolumas.

Tiesa, dalijimasis nuoroda internete vyko visais kitais kanalais, daugybė žmonių peticijos teksto esmę jau žinojo iš trečiųjų aprašymų, todėl buvo dalijamasi tiesiogine nuoroda į google formą. 15min pastangos davė visai priešingų vaisių – daugybė žmonių akivaizdžiai suprato, jog šis portalas nėra žiniasklaidos priemonė – jis uždirba savo egzistavimui blokuodamas kitus portalus (tarp viso kito). Štai čia yra EP puslapyje įdėta įdomi nuoroda apie šio ir dar vieno portalo užsiėmimus: https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/P-9-2020-002312_EN.html

Ir galiausiai pagrindinis šios akcijos organizatorius, Raimondas Grinevičius nutarė padaryti viešą vaizdo transliaciją pristatydamas šią istoriją Lietuvos visuomenei, ką neužilgo matysite:

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Vytas says:

    Šaunuoliai, AČIŪ jiems visiems, o ypač pagrindiniam iniciatoriui. Tik reikia neužmiršti, kad KONSERVATORIAI (TS-KP) savo partneriais pasirinko tą laisvės partiją, jie balsavo už seimo žmogaus teisių (?) komiteto sudėtį. Tik paskutinis kvailys gali pagalvoti, jog Raskevičius nebandys įgyvendinti savo „svajonės“, tą jis jau pradėjo daryti. Tokie seimo nario (ir komiteto pirmininko) veiksmai – visuomenės sukiršinimo siekis, neapykantos tiems patiems LGBTistams kurstymas. O gal to ir siekiama, kad galėtų jie šaukti, rėkti „mus muša“. Žydai „“atrado“ holokaustą 1979 metais Niujorko teisme ir beveik iš karto buvo uždrausta bet kam tirti holokausto atsiradimo istoriją, o patys tą klausimą aitrina jau beveik 50 metų. Ir sustoti nežada. LGBT-istai ima iš jų pavyzdį.

  2. :) says:

    ačiū Jums. O į tokias maldeikienes ir tapinukus bei kitus panašius nereikia kreipti dėmesio, nes jie, kaip žmonės jau seniai yra žuvę, o negyvėliai gyviesiems nurodinėti negali.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top