Ar kada susimąstėte? PDF Prezentacija

2010, 11 vasario, 22:21 | kategorija Ekonomika | atsiliepimų (51) | peržiūrų 851 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Ar kada susimąstėte, kodėl nepaisant visų pastangų jūsų gyvenimas negerėja. Nors pagal statistinius duomenis, atlyginimai auga, bet kažkodėl būtent Jums ne? Peržiūrėję Prezentaciją suprasite, tada galbūt sugebėsite susitvarkyti su tuo, o jei ne, ką gi, duosime jums tada trūkstamą informaciją, kaip viską pakeisti. Bet perspėjame, tai nebus lengva ir nebus tuojau pat.

Gerų įspūdžių ir kantrybės. Prezentacija ilgoka, teks paskaityti.

  Ar kada susimąstėte? PDF Prezentacija (261,6 KiB, 6 427 atsisiuntė)

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 51

 1. Sarmatas says:

  Manau, viska gerai su tais straipsniais. O nesusigaudantys kada nors susigaudys, jei, aišku, dorovės lygis kils. Nes kai kurių žinių negali įsisavinti būtent dėl dorovės stokos.

 2. hm says:

  ir kas galejo pamanyti, kad naciai ir fasistai su svastikomis taip greit ims ropstis i valdzia – negi lietuviai nori gyventi, kaip gyveno 1918-1940aisiais metais? nemulkinkit zmoniu su savaip suprastais Zeitgeist vertimais.

 3. arvydas says:

  O kur čia matote nacius? – Nieko panašaus į nacizmą nepropaguojame, apsidairykite ir pasiskaitykite daugiau. Apskritai pasiūlyčiau daugiau pasidomėti Lietuvos istorija, na kad ir šia Laisvės statula, kuri iki šiol stovi Rokiškyje, bet kurios niekas net labai norėdamas nevadina nacių palikimu. http://www.sarmatas.lt/galerija/?file=Svastika/rokiskio_laisves_statula.jpg

  Ji pastatyta 1918 metais, kai jokių nacių dar ir planuose nebuvo, tai mūsų, Lietuvos simbolis, o jei kas nenori žinoti savo šalies istorijos, tai jau jų bėda. Daugiau foto susijusių su svastika ir Lietuvos istorija yra Galerijoje (mygtukas puslapio viršuje), susipažinkite, o po to tik spręskite.
  su pagarba.

 4. Sarmatas says:

  hm, suvokimas ateina kartu su dorove. Aš irgi kadais taip, kaip dabar jūs, galvojau. Zeitgeist – tik pradžia. Yra dar geresnių filmų, paskaitų, knygų. Pasižiūrėkit „Ring of power“. „Pirmyn į praeitį“. Jei jau kalbat apie fašizmą, tai turėtumėt žinoti, kad fašizmą finansavo tie patys globalios valdžios propaguotojai, bankininkų-sionistų klanas. Jų gretose yra rotšildai, bušai, rokfeleriai, šifai ir t.t. Daugiau apie tai Coleman knygoje „Komitetas 300“.

  Jei dar turit kuom mąstyt, hm, tai atsakykit į klausimą, kodėl Hitleris, užkariavęs visą Europą, paliko neužimtą (neatėmė visų turtų) Šveicariją. Juk jie taip nekentė žydų…

 5. Sarmatas says:

  Jei dar turit kuom mąstyt, hm, tai atsakykit į klausimą, kodėl Hitleris, užkariavęs visą Europą, paliko neužimtą (neatėmė visų turtų) Šveicariją. Juk jie taip nekentė žydų…

 6. Arvydas-2 says:

  Kur dingo L-aimonas.
  atsakymas:
  Negalim žinoti, matyt nebeturi ką pasakyti.

 7. Arvydas 2 says:

  Ačiū už atsakymą.Oar negalėtume tais klausimais padiskutuoti kur nors gyvai? Pavyzdžiui kokiame nors klube.Kiekvienas drąsus rašynėti internete,bet kai reikia atsakyti už savo žodžius tada ta drąsa kažkur dingsta.Aš labai rimtai.

 8. arvydas says:

  Žinoma galima, tik va klausimas apie ką? – jei čia jau kaip ir viskas atsakyta?
  Turiu galvoje kokiu klausimu diskutuoti ir kam ta drąsa? – Ir už ką atsakyti?

 9. Arvydas 2 says:

  Ar kada susimąstėte, kodėl nepaisant visų pastangų jūsų gyvenimas negerėja. Nors pagal statistinius duomenis, atlyginimai auga, bet kažkodėl būtent Jums ne? Peržiūrėję Prezentaciją suprasite, tada galbūt sugebėsite susitvarkyti su tuo, o jei ne, ką gi, duosime jums tada trūkstamą informaciją, kaip viską pakeisti. Bet perspėjame, tai nebus lengva ir nebus tuojau pat.

  Mes dar ilgai galime rašynėti ,bet kas nuo to pasikeis. Kad ir apie bankinę sistemą.Jūs žinote,kad ji tokia kokia dabar yra, iš esmės ydinga, na aš irgi taip manu.Na ir ką?Gal dar žino keli šimtai žmonių,na gal keli tūkstančiai,bet kas nuo to psikeis.Žinojimas be veiksmo, nulis. Gerai ,sakykim aš labai sąmoningas lietuvos pilietis, nueinu prie Lietuvos banko su plakatu: kad šalin „Šarkiną“,ši bankinė sistema ydinga.Ir ką,tai jiems kaip nuo žąsies vanduo.Žodžiu vienas aš nulis.Bet jeigu su tokiu žinojimu nueitų pusė milijono,tai jau ne nulis.Ne akmenų mėtyti,bet su labai konkrečiais reikalavimais.Tada išeina „Šarkinas „ir sako :piliečiai jūs kalbate nesamones, bankinė sistema puiki,jūs esate suklaidinti.

  Tai va klausimas ar užtektų drasos argumentuotai diskutuoti su „sistema“ar pakaktų kantrybės įtikinti,bent jau pusę milijono žmonių, ar užtektų ryžto pasiekti savo tikslus, taip toliau ir taip toliau?
  Atsakyti turi už savo žodžius,kad taip, ši sistema ydinga ir gali pateikti tūkstantį argumentų.Na pvz.. nueiti į Lietuvos televiziją ir išsakyti visą tai. Sakysit niekas ten neileis.Bet pas mus
  „demokratinė šalis“,turi įleisti,ar aš ne taip suprantu?
  Va nueiti pas kokia Milūtę ir pasakyti: turiu labai svarbu pranešimą,leikite mane į eterį.
  Ir jeigu jūs įsitikines1000% savo tiesa ir tuo dar galite įtkinti

  pusę

  miljono,turi leisti .Ar užtektų tam drasos? Gal
  jūs žinote kitų būdu?Psidalinkite.

  Manau apie tai būtų diskusija. Nes šiaip rašinėjimas internetinėje erdvėje

  ,tai tik muilo burbulai.

 10. Sarmatas says:

  Arvydai 2, jei gali, suorganizuok bet kokią TV Lietuvoje. Galėsiu pasakyti ir apie bankus, ir apie švietimą, ir apie ūkio tvarkymą. Ir apie krikščionybę, net su citatomis iš biblijos.
  Kol kas, niekam nepavyko prasimušti į žiniasklaidą. Tai ir tenkinamės tuo, ką turim.

  Tai laukiam tamstos pagalbos.

 11. Arvydas 2 says:

  Kažko žinojimas tai dar nieko nereiškia.Tik teisingi veiksmai gali duoti rezultatą.Teisingi veiksmai – tai maži žingsneliai, kuriais mes einame link tikslo.Ir tie žingsneliai tai kaip abėcėlė nuo A iki Z.Jeigu mes blaškysimės tai ir rezultatas bus išblaškytas, jau nekalbant apie tikslo pasiekimą.

  Tai va, Jūs žengėte mažą žingsnelį – sukūrėte svetainę,skleidžiate teisingą informaciją.Bet atsiranda maža problemėlė – ne kiekvienam atrodo,kad ta Jūsų informacija teisinga pvz.L-aimonui.O „L-aimonu“ tai daug.Ir Mip taip galvoja – žodžiu jie mano kad Jūs kalbate „pievas“.

  Tai va, pirmas jūsų žingsnelis teisingas,tai visuomenės švietimas,bet apie tai,jeigu imant Lietuvos masteliu, turi sužinoti bent jau pusė milijono lietuvos piliečių. Antra – Jūsų informacija turi būti teisinga ir patys tuo turite būti įsitikine 1000%,tai pvz. kaip koks skaičius PI(3,14) kurio niekas negali nuginčyti arba kad kiekvienas turi būti DORAS ir taškas. To juk niekas nužginčys.Patys suprantate,tai ką Jūs skleidžiate,tai ne bandelių pardavinėjimas turguje.

  Klausimas „Ar jūs žinote,ar susimastėte?“, kad ir teisingas, tai dar nieko nereiškia. Ir atsakymas,kad reikia padaryti tą ir tą irgi nieko nereiškia.Dažnas pasako reikia padaryti tą ir tą ,bet mažai kas pasako KAIP įgyvendins užsibrėžtus tikslus,o tam reikalingi tik gerai apgalvoti ir TEISINGI VEIKSAMAI.
  Tai va ką galiu patarti, pirmas žingsnelis teisngas – reikia skleisti informacija ir šviesti visuomenę visomis įmanomomis priemonėmis.Antra ,Jūmis turi patikėti,bet tam kad Jūmis patikėtų informacija turi būti teisinga ir tuo Jūs turite būti įsitikine 1000%.Trečia Jūsų pačių reputacija turi būti nepriekaištinga.Ketvirta Jūs turite būti žinomi arba rentis žinomais žmonėmis,kurie tiki jūsų tiesomis ir tiesos turi būti nepriekaištingos, kaip koks skaičius PI.Tai tiek pradžiai.Ivykdžius tuo žigsnelius galima žigiouti toliau.Jeigu to nėra,tai kap minėjau anksčiau,tai tik muilo burbulai.

 12. arvydas says:

  Ką gi, dėkojame už vertingus patarimus, dabar ieškosime sąžiningų ir žinomų žmonių, kurių vardu galėtume pasiremti.
  Jei jų nerasime, tai nebedarysime nieko, nes vis tiek mumis niekas nepatikės. :)

 13. Arvydas 2 says:

  Tapkite patys žinomais.O savo žinių ir veiksmų teisingumą pasitikrisite gautais rezultatais.

 14. Sarmatas says:

  Vėl kalbos apie elitus, autoritetus, minią. Kodėl negalime visi būti paprastais žmonėmis – TAUTA. Kam tas skirstymas į elitus ir autoritetus? Ar nuo to žmogus pasidaro vertesnis?

 15. Arvydas 2 says:

  Tai ir eina kalba, kad kiekvienas sau būtume autoritetais.Štai kur problema.Nes dauguma laukia,kad kažkas už juos viską padarys.Būtent KAIP išaiškinti žmonėms, kad mes patys prieš save atsakingi.Kitaip sakant ,kad kiekvieno mūsų gyvenimas,mūsų pačių rankose.Kad kiekvienam reikia šviestis,domėtis ir suprasti tiesas,o ne kas panorėjas galėtų mums pripūsti betkokios miglos.Dabar informacija gaunama iš masinių informacijos priemonių,ypač lietuviškos televizijos,tai kažkokia „bilibirda“.Kartoju,KAIP išaiškinti žmonėms, kad jie irgi žmonės,kad iš esmės nuo jų viskas ir priklauso. Ne nuo Brazausko,Landsbergio ar dar kokio „ausko“ ,o nuo jų pačių.KAIP išaiškinti žmogui : KAD ŠVIESKIS IR TAPK ASMENYBE,o ne būk koks kirminas.Jeigu tai pavyktų padaryti, manau viskas pasikeistų.Jūs prie to prisidedate,bet kiek žmonių jus išgirdo?

 16. artas says:

  Na sakysim jau šiandien mus išgirdo 50 žmonių(9val.16min.). Vakar buvo netoli 200.
  Siūlai mitingą organizuoti? – tai dabar mitinguose ne visada 200 susirenka.

 17. Arvydas 2 says:

  Siūlau pačiam tapti asmenybe.

 18. arvydas says:

  Gerai, tapsime visi asmenybėmis, bet ateityje tokie betiksliai komentarai bus trinami, tokie kaip:
  „Tapkite asmenybėmis“ ir panašiai.
  Laikau, kad reikia pačiam būti asmenybe, jei jau nori, kad kiti tokiais taptų, o kol kas matau tik
  kaprizus su neaiškiomis pretenzijomis į originalumą.
  su pagarba.

 19. Arvydas 2 says:

  Tai ką, labiau patiktų jei siūlyčiau eiti padaužyti seimo langų?

 20. arvydas says:

  Labiau patiktų realūs ir konstruktyvūs pasiūlymai.
  Arba bent konstruktyvi nuomonė, čia kol kas nematau nei to, nei to.

 21. Arvydas 2 says:

  Darykit tai ką darot.Dėkui už pabendravimą.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top