Arvydas Juozaitis. Kreipiuosi į Vasario 16 d. Nacionalinių eitynių dalyvius

2019, 12 vasario, 17:22 | kategorija LPT | 4 komentarai | peržiūrų 356 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Vasario 16-oji skelbė tikėjimą Lietuvos valstybe ir kvietė lietuvius pasitikėti savo jėgomis. Vėl pažymėsime jį tautinio jaunimo rengiamomis eitynėmis Nepriklausomos Lietuvos, apie kurią svajojo Vasario 16 –osios akto signatarai, amžinojoje sostinėje Vilniuje.

Kaip ir jie, žinome bei jaučiame – Lietuvos ateitis migloje. Nemažai pasiekta, nemažai ir prarasta. Šiandieną svarbiausia, kad nebūtų pamesti bendri tikslai ir viltis.

Privalome veikti ir telkti visus, kas suvokia tą didelį pavojų Lietuvos ateičiai, kurį sukėlė neoliberalusis globalizmas.

Jeigu neatsispirsime jam, sunku bus atsispirti ir geopolitinėms grėsmėms iš Rytų. Laikykimės Lietuvos Respublikos kūrėjų priesakų.

Būkime budrūs grėsmėms ne tik iš Rytų, bet ir iš Vakarų.

Šį kartą dėl dalyvavimo eitynėse susitarė ne vien tautinio jaunimo grupės, ne vien tautininkai, bet ir Pro Patria bei Tautos forumo atstovai.

Tai liudija, kad vis daugiau tautiškai mąstančių, aktyvių ir sąmoningų piliečių supranta bendro veikimo prasmę, pradeda ne atskirai, ne siaurame būrelyje, o visi drauge kilti už Lietuvos valstybingumą, už Tautos teises ir laisves.

Apsisprendimas susitelkti, atsisakyti baimės, nevilties ir ryžtingai atkovoti valstybę, kurioje piliečiai norės gyventi, tapo sambūrio „Lietuva yra čia“ pamatu.

Jaučiame, kad laikai keičiasi, kad galime juos patys keisti.

Europos tautos vaduojasi iš eurofederalizmo, kyla ginti savo gyvybės ir tikrųjų europinių vertybių. Negalime likti abejingi tautų pavasariui, grįžtančiam į mūsų žemyną.

Gaivinkime lietuvybę ir istorinę atmintį, stiprinkime Lietuvos suverenias galias, kurkime Europos sąjungą kaip Tėvynių sąjungą.

Vasario 16 –osios eitynių vienybės dvasia gali ir turi parodyti kelią tiek artėjančiuose Lietuvos Respublikos Prezidento, tiek ir Europos parlamento rinkimuose.

Džiugu, kad ir tokie autoritetai, kaip Vytautas Radžvilas, apsisprendė dalyvauti politinėje kovoje ir jau buria kandidatų į Europos parlamentą sąrašą.

Sambūrio „Lietuva yra čia“ vardu aš kviečiu žengti lemiamą tautinės valstybės gynėjų vienybės žingsnį – nedaryti atskirų sąrašų, o iškelti vieną jungtinį.

Tautos jėga yra vienybėje. Negalime leisti, kad Europos parlamente Lietuvą atstovautų tie, kurie tikriausiai parduotų ne tik Tėvynę, bet ir savo motiną, kuriems Tautos siekiai yra svetimi, kurie nejaučia atsakomybės už šalies ateitį.

Palaikykime Lietuvos ir kitų Europos šalių solidarumą, suburkime stiprią Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos valstybių tautinių jėgų santalką Europos parlamente!

Iškelkime šį obalsį Nacionalinėse eitynėse !

Vasario 16-osios eitynių su deglais dalyviai renkasi 18 val. prie Aušros vartų.

Kviečiu telktis ir telkti.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 4

 1. Rokas says:

  Arvydai, gal verta su Puteikiu susitart dėl Prezidento rinkimo susitelkimo? Jei jo balsai pereitų pačiam, manau antras turas, o ir karūna garantuota! Ar jums visai nepakeliui?

 2. matas says:

  Arvydas, mano nuomone neblogas kandidatas. turi seima, visa ka. bet. kodel nera kandidatu kurie noretu europos sajungos sunaikinimo?:(((

 3. litvakas be barzdos ir be plauku says:

  Šito sutverimo pirštu kombinacija pasako daugiau nei pats sutverimas.

 4. Vytas says:

  Be vieningo kandidato dargi paprasčiausiai antro turo nė vienas iš nesisteminių kandidatų nepasieks. Per daug skirtingos finansinės, propagandinės galimybės. Vien tik Skvernelio resursai kokie. Todėl vienytis ir tartis dėl vieningo kandidato turėtų turėtų judėjimų aktyvai. Susėdus prie stalo apžvelgti ir įvertinti kiekvieno šansus ir į rinkimus eiti su vienu bendru kandidatu. „Apačios“ pačios to padaryti negali. Jei nebus susitarimo viršuje, nieko gero laukti neverta.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top