Atskleisti Pasaulio ekonomikos forumo „Jaunieji pasaulio lyderiai“

2022, 12 vasario, 13:40 | kategorija Metodologija | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 246 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Klausas Schwabas

Paspaudus nuotrauką atsidaro vaizdo įrašas (anglų kalba).

Pasaulio ekonomikos forumas, vykdydamas programą „Jaunieji pasauliniai lyderiai“, prisidėjo prie pasaulio tvarkos, pažeidžiančios visus demokratinius principus, formavimo. Keletą dešimtmečių ši programa ugdė jos  reikalavimus atitinkančius lyderius, veikiančius kaip WEF agentai viso pasaulio vyriausybėse. To pasekmės yra toli siekiančios ir gali būti pražūtingos žmonijai, rašo straipsnio autorius Jacob Nordangard.

Pradėsiu nuo to, kad paminėsiu tokius vardus kaip ponia Merkel, net Vladimiras Putinas ir taip toliau, jie visi buvo Pasaulio ekonomikos forumo jaunieji pasauliniai lyderiai. Bet kuo mes tikrai didžiuojamės – tai jaunąja karta, tokia kaip ministras pirmininkas Trudeau, Argentinos prezidentas ir pan., per juos mes skverbiamės į kabinetus… Tai tiesa Argentinoje ir dabar Prancūzijoje… (Klaus Schwab).

1992 m. Klausas Schwabas ir Pasaulio ekonomikos forumas pradėjo programą, iš pradžių pavadintą „Global Leaders of Tomorrow“.

2004 m. ši programa buvo paversta Jaunųjų pasaulinių lyderių forumu (kurį aprašau savo knygoje „The Global Coup D’Etat“) – 5 metų trukmės WEF principų ir tikslų indoktrinacijos programa.

Tikslas buvo – ir yra – rasti tinkamus būsimus lyderius besiformuojančiai globaliai visuomenei. Nuo pat įkūrimo į programą yra įtraukiami politikai, verslo lyderiai, karališkieji asmenys, žurnalistai, atlikėjai ir kiti kultūroje įtakingi asmenys, pasižymėję savo srityje, bet dar nesulaukę 40 metų amžiaus (iš pradžių buvo iki 43 metų, kad būtų įtraukta Angela Merkel). Nuo tada jis išaugo į platų pasaulinį tinklą atsidavusių lyderių, turinčių didžiulius išteklius ir įtaką, kurie visi stengiasi įgyvendinti Pasaulio ekonomikos forumo technokratinius planus atitinkamose šalyse ir srityse.

Tinklas sutelkia galią visame pasaulyje, derindamas savo narių individualius įgūdžius ir išteklius.

Kaip įžanginėje citatoje sako Klausas Schwabas, jis tapo labai sėkmingas.

Jau pirmaisiais metais, 1992 m., buvo išrinkta nemažai labai įtakingų kandidatų. Tarp 200 atrinktų pasaulinių profilių, tokių kaip Angela Merkel, Tony Blairas, Nicolas Sarkozy, Billas Gatesas, Bono, Richardas Bransonas (Virgin), Jorma Ollila (Shell Oil) ir José Manuelis Barroso (2004–2014 m. Europos Komisijos pirmininkas). [1]

Daugiau įtakingų jaunųjų pasaulio lyderių [2]:

Švedijos kronprincesė Viktorija
Norvegijos kronprincas Haakonas
Danijos kronprincas Fredrikas
Princas Jaime de Bourbon de Parme, Nyderlandai
Princesė Reema Bint Bandar Al-Saud, Saudo Arabijos ambasadorė JAV
Jacinda Arden, Naujosios Zelandijos ministrė pirmininkė
Alexanderis De Croo, Belgijos ministras pirmininkas
Emmanuelis Macronas, Prancūzijos prezidentas
Sanna Marin, Suomijos ministrė pirmininkė
Carlosas Alvarado Quesada, Kosta Rikos prezidentas
Faisalas Alibrahimas, Saudo Arabijos ekonomikos ir planavimo ministras
Shauna Aminath, Maldyvų aplinkos, klimato kaitos ir technologijų ministrė
Ida Auken, parlamentarė, buvusi Danijos aplinkos ministrė (liūdnai pagarsėjusio straipsnio „Sveiki atvykę į 2030 m.: I Own Nothing, Have No Privacy And Life Has never Been Better“ autorė)
Annalena Baerbock, užsienio reikalų ministrė, aljanso 90/Die Grünen lyderė, Vokietija
Kamissa Camara, Malio skaitmeninės ekonomikos ir planavimo ministrė
Ugyen Dorji, Butano vidaus reikalų ministras
Chrystia Freeland, ministro pirmininko pavaduotoja ir finansų ministrė, Kanada
Martinas Guzmanas, Argentinos finansų ministras
Muhammad Hammad Azhar, Pakistano energetikos ministras
Paula Ingabire, Ruandos informacijos ir ryšių technologijų bei inovacijų ministrė
Ronaldas Lamola, Pietų Afrikos teisingumo ir pataisos tarnybų ministras
Birgitta Ohlson, Europos Sąjungos reikalų ministrė 2010–2014 m., Švedija
Mona Sahlin, 2007–2011 m. socialdemokratų partijos lyderė, Švedija
Stavas Shaffiras, Žaliųjų partijos lyderis, Izraelis
Vera Daves de Sousa, Angolos finansų ministrė
Leonardo Di Caprio, aktorius ir klimato aktyvistas
Mattias Klum, fotografas ir aplinkosaugininkas
Džekas Ma, „Alibaba“ įkūrėjas
Laris Peidžas, „Google“ įkūrėjas
Rickenas Patelis, „Avaaz“ įkūrėjas
Davidas de Rothschildas, nuotykių ieškotojas ir aplinkosaugininkas
Jimmy Wale’as, Vikipedijos įkūrėjas
Jacob Wallenberg, Investuotojo pirmininkas
Niklas Zennström, Skype įkūrėjas
Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Tikslas nuo pat pradžių buvo „nustatyti ir plėtoti į ateitį orientuotą pasaulinę darbotvarkę, sutelkiant dėmesį į viešojo ir privataus sektorių sankirtos problemas“.

Viešoji ir privačioji partnerystė yra vienas iš Pasaulio ekonomikos forumo filosofijos kertinių akmenų. Tai yra valstybės ir didelių įmonių susijungimas (taip pat žinomas kaip korporatyvizmas), siekiant „efektyvesniu“ būdu išspręsti pasaulines problemas. Lyderių pasirinkimas aiškiai atspindi šį siekį.

Jaunųjų pasaulinių lyderių grupei iš pradžių buvo pavesta nustatyti pagrindinius XXI amžiaus iššūkius. Tai buvo taika, aplinka, švietimas, technologijos ir sveikata – sritys, kurias šie būsimieji lyderiai galėtų išnaudoti politiškai, ekonomiškai ir kultūriškai naujajame tūkstantmetyje.

Globalių Rytdienos lyderių (GPL) partneriai 2000 m. buvo didelės pasaulinės kompanijos, tokios kaip „The Coca Cola Company“, „Ernst & Young“, „Volkswagen“ ir „BP Amoco“. Jie galėtų prisidėti prie darbotvarkės „vaidindami aktyvų vaidmenį kuriant ir įgyvendinant GPL projekto koncepciją.

Todėl partneriai gali aktyviai dalyvauti kuriant GPL programas; įmonių partnerių atstovai ir jų svečiai kviečiami į GPL susitikimus ..

Nuo tada, kai „Global Leaders of Tomorrow“ tapo „Young Global Leaders 2004“, tokie partneriai kaip Bill & Melinda Gates Foundation, Google ir JPMorganChase (su programos absolventais) taip pat dalyvavo kaip rėmėjai.

Galutinė viešojo ir privataus sektorių partnerysčių ir šių tikslinių sričių pasekmė yra iš esmės tironiškos socialinės sutarties, pagal kurią individas tapo pavaldus šiems galingiems interesams, sukūrimas.

Kilnūs tikslai sukurti geresnį pasaulį taip pat buvo pagrobti. Tai ypač akivaizdu WEF ir JT partnerystės bei pasaulinių tikslų (Agenda 2030) įgyvendinimo kontekste, taikant Ketvirtosios pramonės revoliucijos technologijas.

Tai reiškia, kad XX amžiaus demokratiniai principai ir valdžios pasidalijimas iš esmės buvo visiškai pakirsti, o vietoj jų atsirado nauja pasaulinė klasė, kuri, remdamasi savo interesais, formuoja mūsų bendrą ateitį.

Tai lėmė de facto nacionalinių vyriausybių ir tarptautinių organizacijų privatizavimą, kai lobistai nebelaika lobbi, o pereina į valdžios vietą, formuodami politiką, turinčią tiesioginės įtakos mūsų gyvenimui.

Ką tai reiškia, tapo ypač akivaizdu po to, kai 2020 m. kovo mėn. buvo paskelbta pandemija. Be to, pirmaujančios tarptautinės investicijų valdymo korporacijos, tokios kaip „BlackRock“, vadovaujamos paties Pasaulio ekonomikos forumo atstovo Larry’io Finko, nuolat perkėlinėjo savo pozicijas į priekį.

Vokiečių ekonomistas ir žurnalistas Ernstas Wolffas mano, kad daugelis nacionalinių lyderių, įtrauktų į programą „Jaunasis pasaulinis lyderis“, buvo atrinkti dėl jų noro pastaraisiais metais įvykdyti griežtą karantino darbotvarkę, nekeliant jokių klausimų, ir kad gresianti jų nesėkmė (tai įrodo didėjantis masių nepasitenkinimas) bus panaudota kaip dingstis kuriant naują pasaulinės vyriausybės formą, kurioje senosios tautinės valstybės iš esmės tampa pasenusios kaip valdymo forma.

Tada bus palaipsniui įvesta nauja pasaulinė skaitmeninė valiuta ir universalios bazinės pajamos (UBP), kurios pakeis mūsų pasmerktą pinigų sistemą.[3] Ši išvada iš dalies sutampa su mano išvada.

Ją taip pat palaiko Paulo Raskino scenarijai iš Didžiosios perėjimo iniciatyvos (Great Transition Initiative) apie tai, kaip sukuriama totalitarinė „Naujoji Pasaulio tvarka“ (New Earth Order), kurią ilgainiui pakeis pasaulinė demokratinė vyriausybė (Žemės federacija), turinti pasaulinę konstituciją.[4]

Kovydo pandemija pabrėžė katastrofišką kiekvienos šalies požiūrio į visuomenės sveikatą nesėkmę, o nacionaliniai ekonominiai interesai, ne pasauliniai poreikiai, ir toliau dominuoja diskusijose apie klimato politiką, atverdami kelią klimato chaoso link.

Trijų rūmų Pasaulio parlamentui priklauso keturios pagrindinės Žemės federacijos vyriausybinės agentūros: Pasaulio Aukščiausiojo Teismo sistema, Pasaulio vykdomoji valdžia, Pasaulio teisės sistema (World Enforcement System) ir Pasaulio ombudsmenas[5].

Glenas T. Martinas, Didžiajam Perėjimui reikalinga Žemės konstitucija

Vizija yra tokia, kad taikus ir harmoningas pasaulis, kuriame dominuotų pusiausvyra, sukuriamas įkūrus Pasaulio federaciją su Pasaulio parlamentu, Pasaulio vyriausybe ir Pasaulio teismu. Tai idėjos, kurios ilgą laiką sklandė Romos klube ir glaudžiai siejo Naujojo amžiaus sluoksnius.

Kyla klausimas, kaip tokia nauja pasaulinė galios sistema išvengtų likimo būti užgrobta tų pačių interesų, kurie sukūrė mūsų dabartinę korumpuotą ir žlungančią sistemą?

Tuo atsižvelgiama į tuos, kurie remia tokius projektus kaip „The Great Transition“ (inicijuotą Steveno Rockefellerio pradinio kapitalo). Tai, kas vyksta, yra metodas, padedantis pasiekti galutinį tikslą – pasaulinę technokratinę valdymo sistemą.

Tačiau, mažai tikėtina, kad šis planas bus sėkmingas. Sąmoningumas plinta žaibiškai, o elito panika auga, nes jų naratyvas eižėja ir žmonės tampa vis labiau atsparūs propagandai. Iš ten pat ir visi inkvizitoriai bei „faktų tikrintojai“, kurie uoliai saugojo naratyvą ir padėjo nukreipti viešąją nuomonę „teisinga“ linkme. Jais, be abejo, reikia pasitikėti, nes, pavyzdžiui, Davidas Roy’us Thomsonas, Thomson Reuters Corporation pirmininkas, yra 1993 m. „Global Leaders of Tomorrow“ klasės absolventas.

Atėjo laikas patiems kontroliuoti savo likimus ir nepakliūti į naujus spąstus.

Pastaba skaitytojams: spustelėkite apačioje esančius bendrinimo mygtukus. Sekite mus. Persiųskite šį straipsnį savo el. pašto adresų sąrašais. Perspausdinkite savo tinklaraščiuose ir svetainėse, interneto forumuose. ir tt

Straipsnio žymos

[1] World Economic Forum, GLT Class of 1993.pdf

[2] World Economic Forum, Young Global Leaders Community (searchable list over YGL alumni)

[3] Michael Lord, “Exposed: Klaus Schwab’s School For Covid Dictators, Plan for ‘Great Reset’“, RAIR Foundation, November 10, 2021

[4] Paul Raskin, Journey to Earthland: The Great Transition to Planetary Civilization.pdf, Tellus Institute, Boston, 2016

[5] Glen T. Martin, The Great Transition Requires the Earth Constitution“, Great Transition Initiative, November 2021

Originalus straipsnio šaltinis – Pharos
Autorius © Jacob Nordangard, Pharos, 2022

šaltinis: infa.lt

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurner



Naujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top