Atskleisti tikrieji Antifa tikslai ir taktika

2021, 4 vasario, 7:28 | kategorija Ideologija | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 373 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Antifa“ savo esme yra ir ideologija, ir judėjimas, kuris naudojasi bauginimu ir smurtu, norėdamas pasipriešinti kapitalizmui ir visiems, kurie nesutinka su jo kraštutinės kairiosios, anarchistinės politinės darbotvarkės klausimais, sako žurnalistas Andy Ngo, anarcho-komunistinės grupės ekspertas, rašoma Epoch Times portale.

2020 m. rugsėjo mėn. FTB direktorius Christopheris Wray apibūdino „Antifa“ labiau kaip ideologinį judėjimą, o ne organizaciją.

„Antifa yra realus dalykas. Tai nėra grupė ar organizacija. Tai judėjimas, arba ideologija ir gali būti vienas iš jo mąstymo būdų “, – sakė Wray’as, pripažindamas, kad„ Antifa “tikrai turi mažas grupes“ arba „mazgus“.

Tačiau, sakė Ngo interviu „Crossroads“ laidai, „Antifa“ yra „daugiau nei idėja. Tai taip pat yra judėjimas“. Jis turi organizacijų tinklus, o kai kurie iš jų yra suskirstyti į oficialias grupes, sakė jis.

Viena iš jos grupių yra „Rose City Antifa“, „seniausia „Antifa“ organizacija JAV“, įsikūrusi Portlande (Oregonas), šio judėjimo smurtinės veiklos epicentre, teigia Ngo.

Ngo taip pat aotiko daugybę įrodymų, rodančių, kad „Antifa“ yra oficiali organizacija, kurią jis pristatė savo būsimoje knygoje „Unmasked: Inside Antifa’s Radical Plan to Destroy Democracy“.

Pasak jo, „Antifa“ yra labai gerai organizuota ir pasiskirsčiusi į slaptas kuopeles ir susitikimų vietas. Jos mokymo programa atspindi daug ką iš to, kas įtraukta į radikalėjimo procesą, per kurį džihadistai praveda musulmonus, sakė jis. Ji pradeda keletą renginių, kurie atrodo kaip visuomeniniai susibūrimai, pavyzdžiui, futbolo lygos, verbuojant žmones ir platinant savo ekstremistinę literatūrą, o vėliau vykdo neramumus, sakė Ngo.

„Antifa“ turi daugybę skyrių skirtinguose miestuose, tokiuose kaip „Torch Network“ ar „Atlanta Antifa“, kurie „yra formalios grupės“, – sakė jis.

„Rose City Antifa“ savo tinklalapyje teigia, kad stengiasi priešintis rasinėms išankstinėms nuostatoms, fanatizmui, fašizmui ir fašistinėms organizacijoms.

Ngo pažymėjo, kad Antifa nenaudoja akademinio fašizmo apibrėžimo, kuris apibūdina nacių ar Italijos fašistų partijos nacionalinį socializmą. „Antifa“ perdarė fašizmo apibrėžimą savo reikmėms, „apibūdindamas jį iš esmės kaip viską, kas prieštarauja kraštutinės kairės politinei darbotvarkei“, – paaiškino Ngo ir pridūrė, kad „Antifa“ liberaliąją demokratiją ir kapitalizmą visada laikė fašizmu.

Pavyzdžiui, Antifa fašistais vadino ir D.Trumpo administraciją, ir pačias JAV, teigia Ngo.

Originali „Antifa“ buvo įsteigta tarpukario metais Vokietijoje kaip „pagrindinis Vokietijos komunistų partijos kamienas“, sakė Ngo. Rytų Vokietijoje Antifa ideologija buvo institucionalizuota į formalią vokiečių komunistinės valstybės ideologiją; jis pažymėjo, kad Berlyno siena buvo oficialiai vadinama „antifašistiniu gynybiniu barjeru“.

Kaip veikia Antifa

Didžiausia Amerikos socialistinė organizacija DSA iš tikrųjų yra komunistinė organizacija, teigia Trevoras Loudonas, rašytojas ir filmų kūrėjas, daugiau nei 30 metų tyrinėjęs radikalias marksistines ir teroristines grupuotes ir jų slaptą įtaką meinstryminei politikai.

„Antifa“ ir komunistų organizacijų darbotvarkės visiškai skiriasi, tačiau šiuo metu tarp jų daug bendro, sakė Ngo. Pasak jo, tai yra to paties tipo koalicija, kuri buvo kuriama 2020 metais tarp kovingų komunistų įkurto judėjimo „Antifa“ ir „Juodosios gyvybės svarbios“ (BLM).

Komunistų tikslas įkurti totalitarinę valstybę prieštarauja anarchistiniam „Antifa“ darbotvarkės aspektui, tačiau kol kas ji bendradarbiauja „ragindama sugriauti Amerikos baudžiamosios justicijos sistemą, demonizuodama laisvąsias rinkas, demonizuodama nuosavybės teisę“, – teigė Ngo.

Galutinis „Antifa“ tikslas – panaikinti nacionalines valstybes visame pasaulyje ir sukurti anarchistines, komunistines komunas, sakė Ngo.

„Jie tiki, kad iš tikrųjų gali organizuoti visuomenę be vyriausybės“, – sakė jis.

Vienas principas, dėl kurio pilnai sutaria „Antifa“ ir komunistai, yra tai, kad niekas neturi turėti privačios nuosavybės.

Nors „tai skamba kaip didžiulė laukinė fantazija, kurios [Antifa] niekada nepasieks“, mano Ngo, „Antifa“ iš tikrųjų pretendavo į teritoriją JAV, 2020 m. Sietle įkūrusi „Capitol Hill“ autonominę zoną (CHAZ).

Kurį laiką ten praleidęs Ngo sakė, kad „tai buvo neteisės zona“. Zonoje įvyko žmogžudystės, padegimai, susišaudymai ir seksualiniai užpuolimai. Karo vadai varžėsi tarpusavyje, buvo sukurtas griežtas pasienis, kurį saugojo ginkluoti savanoriai.

„Jie manė, kad jų funkcionavimui nereikia kapitalizmo“, – sakė Ngo, bet zona sugebėjo save išlaikyti tik žmonių aukų iš JAV dėka, kadangi restoranai ir žmonės tiekė maistą ir atsargas.

Protestai ir savivalė Sietle – „meilės vasara“

„Antifa“ taiko savo terorizavimo taktiką per nuolatinį įbauginimą, kuris apima viešą asmeninės informacijos apie žmogų, tokios kaip privatūs adresai, darbo vieta, kontaktiniai darbdavio adresai, telefono numerių, paskelbimą, – praktiką, žinomą kaip doksavimas (doxing), sakė Ngo.

Tikslas sukelti žmogui baimę, kad jį galima užpulti iš bet kur ir bet kada , paaiškino jis.

Pats Ngo buvo fiziškai užpultas „Antifa“ smogikų 2019 m. birželio mėn. „Antifa“ nariai jį sumušė, apiplėšė ir metė į jį indus su cementu, sumaišytu su pieno kokteiliais. Dėl šio užpuolimo Ngo patyrė smegenų traumą ir buvo paguldytas į ligoninę.

Ngo teigė, kad jam teko praeiti įvairius gydymosi ir reabilitavimo kursus, tačiau iki šios dienos jis nesulaukė jokio teisingumo.

Pasak jo, „Antifa“ neseniai pareikalavo didžiausio nepriklausomo knygyno Portlande išimti naują „Ngo“ knygą iš savo lentynų ir internetinio katalogo. Parduotuvė sutiko išimti knygą iš lentynų, tačiau atsisakė pašalinti ją iš katalogo.

Ngo išreiškė palaikymą parduotuvei, šeimos valdomai įmonei, nes žino, kad „Antifa“ gerai sekasi įgyvendinti jos grasinimus. Ji žinoma tuo, kaip verslų padegėja ir plėšimo specialistė.

Nepaisant šių incidentų ir kitų grėsmių, Ngo ir toliau atskleidžia „Antifa“ kaip judėjimo esmę, nes nori pateikti šią informaciją platesnei auditorijai.

Jis tikisi, kad pateikta informacija „teisėsaugos institucijoms iš tikrųjų gali padėti rimtai dirbti sistemingai ardant šiuos [Antifa] tinklus ir, dar svarbiau, mesti iššūkį ideologijai, kuria jie teršia žmonių protus“.

parengė: infa.lt

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top