Bankininkų demokratija – kelias į vergiją

2011, 18 vasario, 23:04 | kategorija Metodologija | 9 komentarai | peržiūrų 2 394 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Žemiau pateikti faktai neginčijamai rodo, kad “atsitiktinis“ naftos platformos sprogimas Meksikos įlankoje yra “Transocean”, “Halliburton”, “British Petroleum”, ir “Goldman Sachs” eilinis nusikaltimas. Jį įvykdė Rotšildų vadovaujami anglų ir amerikiečių bankininkai.

Karas apibūdinamas kaip ginkluota kova tarp tautų ir valstybių … siekiant išplėsti prekybą, įgyti pranašumą prieš kitus ir galiausiai jas užvaldyti.

Taip pat turėsime omenyje faktą, kad norint daryti pinigus, reikia turėti pinigų. Mūsų civilizacijoje, jei žmogus nori įsigyti kokią nors nuosavybę, imtis gamybos ar kitokios veiklos, daugeliu atveju jis turi skolintis pinigų iš banko. Faktiškai žmonių, valstybių ir tautų pagrindinis visos veiklos pradėjimo būdas yra sutarties su banku sudarymas.

Panašiai vyksta ir visi karai. Juos finansuoja bankai, o galų gale, pinigus moka mokesčių mokėtojai.

Skaitydami pateiktus faktus pagalvokite, kaip lupikaujantys bankai mus pavertė vergais. Tam jie panaudojo besaikį vartojimą ir visus taip apgavo. Pagalvokite apie investicinius bankus, kurie valdo biržas. Ir dar susimąstykite perskaitę šiuos poetės Doroty Parker žodžius:

Jei jūs norite žinoti, ką Dievas mano apie pinigus,

Pažvelkite į žmones, kuriems jis davė juos”.

30 grėsmingų faktų liudijančių, kad Rotšildų bankininkų sąjunga suplanavo Meksikos įlankos naftos katastrofą – maždaug taip vadinasi biuleteniai. Biuletenius rašė amerikiečiai, todėl ir rašo, kad bankininkų gauja kariauja prieš amerikiečių tautą. Nors jie kariauja prieš visas tautas.

http://preventdisease.com/news/10/070810_gulf_crisis_planned.shtml

http://clareswinney.wordpress.com/2010/07/08/war-on-the-world-rothschild-leagues-30-facts-evidencing-gulf-oil-disaster-was-planned%E2%80%8F/

http://web.mac.com/len15/WAR_on_We_The_People/WAR_on_We_The_People__The_Gulf_Oil_Attack_by_The_Rothschild_League_of_Investment_Bankers.html

Biuletenyje išaiškinta, kas iš tikrųjų vyksta Meksikos įlankoje, kur sprogo naftos platforma. Kaip krizė ir suirutė tarnauja bankininkams, kurie vadovauja fondų biržoms, sukuria rinkas ir planuoja krizes ir katastrofas, kad galėtų įvykdyti savo geopolitinę ir pinigų užvaldymo programas, bei įvesti naująją pasaulio tvarką – žinoma pagal juos.

Apie įvykius Meksikos įlankoje visas žinias žiniasklaida teikia griežtai išcenzuruotas. Naftos ir cheminių dispersantų – koreksito nuodai būtinai išplis po visą pasaulį, bet sąžiningus tyrėjus suiminėja, o ataskaitas klastoja. Panaši cenzūra tikrų tikriausias fašizmo požymis, bet tikrai ne demokratija ir laisvė. Visą žiniasklaidą finansuoja tie patys investiciniai bankai, todėl cenzūrą irgi vykdo jie.

Žinių ir ryšių tinklų valdytojai vykdo smegenų praplovimo propagandą. Visas pagrindines žiniasklaidos priemones ir tinklus valdo Rotšildų bankų sąjunga, į kurią įeina “Goldman Sachs”, „JPMorgan“ ir „UBS“. Ta pati bankininkų sąjunga valdo kompanijas “British Petroleum” (BP), “Transocean”, “Halliburton” ir daug kitų. Visi bankininkai ir kompanijų vadovai yra susijungę į organizaciją Partnership for New York City (PFNYC), t.y. Niujorko partneriai. Ją įsteigė Anglijos karališkoji šeima ir Deividas Rokfeleris. Bendrai tariant, šitie partneriai turi didžiausią, kokia tik buvo istorijoje, ekonominę valdžią pasaulyje.

Meksikos įlankos naftos katastrofa yra viena iš trijų sudėtinių finansininkų karo prieš žmones dalių. Kitos dalys šiuo metu mažiau svarbios yra kosminių ginklų kūrimas ir naftos chemijos – farmacijos pramonė.

Pagrindinio propagandinio triuko, kuris buvo panaudotas nušviečiant įvykius Meksikos įlankoje (tas pats vyksta ir per kitas krizes), esmė buvo niekadėjų suradimas ir apkaltinimas. Tuo visada siekiama sukelti butaforinius ginčus (debatus). Pavyzdžiui, kai dėl naftos platformos sprogimo kaltina prezidentą Obamą, tai pagrindiniai kaltininkai yra demokratai, o kai yra kaltinama bendrovė “Halliburton”, tuomet kaltininkai respublikonai.

Toks vaidus sukeliantis dėmesio atitraukimas, kurį žiniasklaida platina po visą pasaulį, visą liaudį apvynioja apie pirštą – paverčia idiotais, o tuos, kas ieško tikrųjų priežasčių, pastato į juokdarių vietą. Ar po tokių bankininkų vykdomų triukų su žiniasklaida dar galima kalbėti, kad mūsų spauda yra “laisva” ir “sąmoninga”?

Sprogusi naftos platforma «Deepwater Horizon» («Mississippi Canyon 252») yra kompanijos “Transocean”, bet ne “British Petroleum” nuosavybė, o abiejų kompanijų finansus valdo investiciniai bankai «Goldman Sachs», «JPMorgan Chase» ir «UBS», ir jie visi trys įeina į Rotšildo bankų sąjungą.

Atsitiktinai ar netyčia sprogimas įvyko per Hitlerio gimtadienį ir sugadino 2010 metų Žemės dienos šventę. Buvo minėta, kad kompaniją «Transocean» valdo skandalingai išgarsėjusi «Halliburton Company», kurią visur proteguoja Dikas Čeinis ir Džordžas Bušas – abu jie yra jos stambūs akcininkai.

«Halliburton Company» atstovai jau prisipažino, kad jie žinojo, kad jų vykdomi gręžinio cementavimo darbai neatlaikys ir sprogs – kas ir įvyko. Apie tai jie liudijo Kongrese.

Goldman Sachs“ (GS) taip pat žinojo, kad gręžinys sprogs. Vyriausiasis vykdantysis „Goldman Sachs“ (GS) banko direktorius likus trims savaitėms iki sprogimo įsakė parduoti 44% ВР akcijų (4,6 mln. akcijų).

Turtingiausio Šveicarijos banko UBS rizikos valdymo komiteto pirmininkas Deividas Siduelas irgi pardavė 99% BP akcijų (2,1 mln. akcijų). UBS bankas valdo didžiausius pasaulyje turtus ir vaidina Rotšildo konkurentą, nors iš tikrųjų veikia sąjungoje su juo. Tą patį padarė ir «Wachovia»/ «Wells Fargo».

«BP Oil» vykdantysis direktorius Tony Heivordas pardavė trečdalį akcijų (223,188 akcijų).

Jūs tikriausiai dar atsimenate, kad rugsėjo 11-ios įvykių išvakarėse «Goldman Sachs» tą patį padarė su aviavežėjų akcijomis. Prieš Meksikos įlankos katastrofą «Goldman Sachs» sumažino ipotekos akcijų skaičių, taip padidindamas Amerikos nekilnojamo turto rinkos krizę. Sukėlė tikrą jos kolapsą.

2010 balandžio 14 dieną Vokietijos biržos valdymo bendrovė „Eurex Clearing AG“ nutarė paskelbti kompanijos „Transocean Ltd“ opcioną, kuris pradės galioti naftos platformos sprogimo dieną – 2010 balandžio 20-ją. Tai leido biržos prekybininkams, gaunantiems tarnybinę informaciją, visą savaitę pardavinėti kompanijos „Transocean Ltd“ akcijas (http://www.eurexclearing.com/download/documents/circulars/cf0612010e.pdf). Po to, kai akcijos stipriai atpigo, jie vėl supirko tas pačias akcijas, t.y. pardavė brangiai, o nusipirko pigiai. Kitaip tariant Rotšildų klano nariai naudodamiesi opcionu pardavė kompanijos „Transocean Ltd“ akcijas už gerą kainą , o po sprogimo akcijų kainai nukritus, tas pačias akcijas atpirko daug pigiau. Taip bankininkai sąmoningai įvykdę naftos išsiliejimo katastrofą uždirbo daug pinigų. Po sprogimo, kai akcijų kainos nukrito, naudodamasis opciono sąlygomis, bankas UBS liepos 7-ją išpirko jau 8,6 mln. BP akcijų. (Vert. pastaba. Opcionas yra toks biržos prekybos mechanizmas, kai pardavėjas, sumokėjęs tam tikrą nedidelį mokestį, parduoda akcijas su sąlyga, kad po tam tikro laiko, sutarto opciono sutartyje, galės visas parduotas akcijas išpirkti pirmumo teisėmis. Vienu žodžiu taip: sumoka opciono mokestį, parduoda akcijas ir gautus pinigus gali panaudoti kam nors kitam, o po to, atėjus sutartam, laikui išperka akcijas tokia kaina, kokia tuo metu yra nusistojusi biržoje. Taigi, iš anksto viską žinant ir planuojant bei vykdant įvykius, visada galima brangiai parduoti ir pigiai pirkti).

Taigi, praėjus dviem savaitėms po sprogimo, Rotšildo sąjungos bankininkai jau klykė “Pirk! Pirk! Pirk! BP akcijas”.

Kita citata iš BP ir bankininkų gaujos žargono rodo jų slaptą sumanymą – jie sako, kad pagal opcioną išpirktos akcijos 2012 metais duos milžinišką grynąjį pelną, t. y. 98%. Ir pelnas bus išmokėtas dividendų pavidalu. (Biuletenio redaktoriaus pastaba. Jūs pabandykite įsivaizduoti tokią psichinę žmonių patologiją ir begalinį godumą tų visų Partnership for New York City (PFNYC) narių (http://www.pfnyc.org/partners-list.html), kurie dėl pelno žudo žmones ir nuodija vandenyną.)

Geriausias pavyzdys, kaip naftos stebūkladariai tampo žiniasklaidos ir propagandos virvutes, yra „Goldman Sachs“ vykdantysis direktorius Lloidas Blenkfeinas. Jis vadovauja kompanijoms „ABC“, „Disney“ ir „Miramax“. Jo partneriai yra PFNYC organizacija ir jos nariai Merdokas Rupertas, valdantis kompanijas „Fox News“, „Time-Warner“, „Associated Press“, „News Corp“ ir daug kitų, ir tos pačios organizacijos narys Tomas Gloseris kompanijos „Thompson Reuters“ pirmininkas.

Prie PFNYC prisijungė kompanija „General Electric“ ir CBS valdytojas Sameris Miurėjus Rotšteinas.

PFNYC partnerystės organizacija buvo atsakinga už 2001 rugsėjo 11-ios padarinių likvidavimo finansavimą.

Halliburton“ įvykdyta diversija cementuojant naftos gręžinį, dėl ko kilo naftos išsiliejimas, suveikė idealiai. Žiniasklaidos dėmesys nuo “trumpo sujungimo” Amerikos nekilnojamo turto rinkoje, kurį sukėlė “Goldman Sachs” ir Lloidas Blenkfeinas, buvo nukreiptas į Meksikos įlanką. „Trumpas sujungimas” Amerikos nekilnojamo turto rinkoje buvo suplanuotas kaip priemonė, greitinanti Amerikos ekonomikos kolapsą ir naujosios pasaulio tvarkos įvedimą.

G(olman) S(aks) (kartu su „Apollo Management“) valdo kontrolinį kompanijos „Nalco“ akcijų paketą (http://www.nalco.com/). „Nalco“ gamina naftos dispersantą „koreksitą“ (http://www.nalco.com/applications/corexit-technology.htm).

Rotšildo sąjungos nariai atsisakė naudoti savo konkurentų gaminamus dispersantus, kurie yra daug mažiau nuodingi (koreksitas sukelia kepenų ir inkstų vėžį), o kai kurie jų ir efektingiau veikia, negu koreksitas – pranešė “New York Times”. To priežastis yra tokia – 1994 metais kompaniją „Nalco“ įsteigė Deivido Rokfelerio kontroliuojama „Exxon Chemical Co“ kompanija, o 2003 metais jos padalinį „Ondeo Nalco“ už 4,3 mlrd. dolerių pirko „Blackstone Group“, „Apollo Management L.P.“ ir „Goldman Sachs Capital Partners“. Visos išvardytos kompanijos yra PFNYC nariai.

Su Džordžu Bušu ir Diku Čeiniu susijusi kompanija „Halliburton“ (susijusi su 2001 rugsėjo 11-ios įvykiais), likus trims savaitėms iki grežinio sprogimo, pirko kompaniją „Boots & Coots“, kuri specializuojasi naftos išsiliejimo ir dujų nuotėkio padarinių likvidavimu. Pirkimas sutapo su bankininkų pradėtu BP ir „Transocean“ akcijų išpardavimu. Tarp stambių „Nalco“ akcininkų yra Worenas Bafetas, Morisas Strongas, Elas Goras, Džordžas Sorošas ir „Berkšir Hataway”.

Nacionalinio saugumo agentūra bendradarbiavo su „Halliburton“ statant kalėjimus karo belaisviams (teroristams). Kalėjimų statybos finansavime dalyvavo Credit Suisse Securities (USA), LLC; Goldman, Sachs & Co.; UBS Securities, LLC; Citigroup Global Markets Inc. ir Wachovia Capital Markets, LLC – tos pačios finansų įstaigos, kurios išpardavinėjo ir po sprogimo supirkinėjo BP ir „Transocean“ akcijas.

Mums, liaudžiai, nedelsiant reikalinga nauja bankų sistema, kuri neleistų vykdyti anksčiau minėtus nusikaltimus. Ji neturi leisti investuoti į makulatūrą, o turi remti investavimą į ekologiškai švarias energijos ir gamybos rūšis. Ji turi neleisti bankams ir kompanijoms mus nuodyti ir žudyti naftos chemijos ir farmacijos nuodais. Ji turi finansuoti dabar draudžiamą alternatyvią energetiką, termobranduolinę energetiką ir Nikolos Teslos technologijas, kurių finansinės piramidės kūrėjai ir valdytojai neleidžia naudoti. Naujoji bankų sistema turi vertinti biologinį pasaulio jautrumą, jo įvairovę ir remtis dvasingumu, o ne nepasotinamu pinigų troškimu paremtu lupikavimu ir apgaule.

Vienas iš būdų kaip tą padaryti yra ginkluotų pajėgų sudarymas ir bankininkų nusikaltėlių, tokių kaip Lloidas Blenkfeinas ir Deividas Rokfeleris suėmimas. Kartu su ginkluotomis pajėgomis reikia kurti teisėsaugos organus, kurie, padedami liaudies savanorių kariuomenės, suimtų nusikaltėlius. Viskas turi būti daroma viešai. Kaltinimas dėl jų padarytų nusikaltimų yra šiame biuletenyje ir jo kreipiniuose, kur demaskuojamas bankininkų nusikalstamas suokalbis.

Tokiu būdu bus galima priversti prokurorą ir teisingumo ministrą vykdyti savo pareigas ir ginti mus – tautą, o ne nusikaltėlius.

Priešingu atveju, kad būtų sustabdytas mūsų išnuodijimas, mums reikia tikėtis tik stebuklo.

Jėzus, rizikuodamas gyvybe, skelbė tą patį. Jis demaskuodavo ir botagu iš šventyklos vydavo tuos antžmogius, kurie per palūkanas bei uzurpuodami tikėjimą Dievu finansiškai paverginėjo žmoniją.

Kas valdo Vatikaną

2010 metais buvo ištraukta į šviesą Piterio Sazerlendo asmenybė. Šis žmogus viena koja stovi banke „Goldman Sachs“, kita – ant degančios „Transocean-Hallburton-BP“ platformos ir kartu yra Apaštalų sosto vyskupo, atsakingo už bažnytinio turto valdymą, patarėjas. Kitaip tariant, jis yra Romos Popiežiaus pagrindinis finansuotojas ir patarėjas.

Katalikai, kurių dar neapleido tikėjimas, turėtų reikalauti, kad Vatikanas nedelsiant nutrauktų sutartį su Sazerlendu.

2010 metais pasibaigė 13 metų trukęs Sazerlendo vadovavimas stambiausiai Europos kompanijai BP. Seniau jis yra buvęs Airijos prokuroru, o dabar jis yra valstybinio švietimo ir mokslinių tyrimų fondo, t.y. Britanijos smegenų centro, prezidentas. Tą centrą teisingiau būtų vadinti korporatyviniu kriminaliniu centru, o ne švietimo.

Jis taip pat yra „Britanijos ir Airijos fondo“ pirmininkas, „Naujosios Europos smegenų centro“, t.y. naujosios pasaulio tvarkos kūrėjų, konsultantas. Šis centras yra Britanijoje.

1993-1995 metais P.Sazerlendas buvo Pasaulio Prekybos Organizacijos generalinis direktorius.

2006 metų sausį JTO sekretorius P.Sazerlendą paskyrė savo atstovu migracijos problemoms spręsti…

Pateikiau sutrumpintą amerikiečių biuletenių „30 grėsmingų faktų liudijančių, kad Rotšildų bankininkų sąjunga suplanavo Meksikos įlankos naftos katastrofą“ vertimą. O dabar trumpai apibendrinsiu, kaip valdoma fondų birža, kaip kuriamos krizės ir kas iš to turi naudą.

Biržos

Fondų biržos buvo sumanytos kaip pramonės finansavimo šaltinis. Vienu žodžiu, gamyklos savininkas savo įmonės turtą paverčia akcijomis ir jas pardavinėja biržoje. Pinigus, gautus už akcijas, įmonės savininkas panaudoja įmonei plėsti ar naujoms technologijoms pirkti – žodžiu, gamybai. Tokia įmonės finansavimo forma daug patogesnė nei skolinimasis iš banko, nes nereikia mokėti bankui procentų. O akcijų pirkėjai, savo ruožtu, tampa įmonės dalininkais ir gauna dalį pelno.

Taip buvo sumanyta iš pat pradžių kuriant biržas, tačiau vėliau padėtis pasikeitė. Dabar fondų biržų veiklą faktiškai kontroliuoja didieji bankai ir stambiosios kompanijos. Meksikos įlankos naftos platformos susprogdinimas labai gerai parodo, kaip vyksta krizės planavimas ir vykdymas. Daroma taip: stambūs bankai (Amerikos finansus valdo šeši stambiausi bankai) ir stambiausios kompanijos susivienija ir aptaria visą veiksmų planą. O planas toks parduoti akcijas pagal opcioną, po to susprogdinti naftos gręžinį ir vaidinti, kad negalima jo užtaisyti, kad nesiveržtų nafta į jūrą.

Žiniasklaida, kurios valdytojai yra tie patys bankai ir stambios kompanijos dirbtinai sukelia skandalą – vaidina, kad naftos gręžinį eksploatuojanti bendrovė bankrutuoja. Taip visiems suderintai veikiant naftos bendrovės akcijų kaina sumažinama kelis kartus. Kai nusprendžiama, kad akcijų kaina jau pakankamai sumažėjo, tuomet stambieji bankai ir kompanijos – suokalbio dalyviai – superka naftos bendrovės akcijas. Gaunasi, kad iš pradžių akcijas parduoda brangiai, o po to jas superka pigiai. Taip bankas „UBS“ pardavęs 2,1 milijono „British Petroleum“ (BP) akcijų balandžio pradžioje liepos mėnesį už tą pačią pinigų sumą, kurią gavo parduodamas akcijas, nusipirko jau 8,6 milijono BP akcijų.

Taigi bankas per kelis mėnesius akcijų skaičių padidino net keturis kartus. Tą patį padarė ir kiti suokalbio dalyviai. Tačiau gerai žinome, kad niekas iš nieko neatsiranda, kad tuos pinigus kažkas turėjo uždirbti.

Iš veikimo plano matosi, kad pralošia visada tie, kurie nežino, kas yra daroma ir kas planuojama, t.y. paprasti akcininkai. Jie, nesvarbu ar akcijų pirko už tūkstantį dolerių, ar už milijoną ar už dešimtį milijonų, lyginant juos su bankais ir stambiomis bendrovėmis, valdančiomis tūkstančius milijardų dolerių, visada yra tik smulkūs akcininkai. Smulkūs akcininkai neturi jokio supratimo, kas yra planuojama, o pamatę, kad akcijų kaina staigiai krenta, puola į paniką ir bando atsikratyti bankrutuojančios firmos akcijų bei išgelbėti nors dalį savo pinigų.

Taigi, visada pralaimi akcininkai, neturintys tarnybinės informacijos, o tokių yra milijonai. Faktiškai, fondų biržą užvaldė keli stambieji bankai ir nedidelis skaičius stambiausių kompanijų. Jie sutartinai planuoja ir vykdo visas krizes ir katastrofos. Prisiminkime biuletenį – tie patys stambieji Amerikos bankai prieš Pasaulio Prekybos Centro Niujorke dangoraižių susprogdinimą išpardavė Amerikos aviacijos vežėjų akcijas, o po susprogdinimo, kai kilus panikai labai sumažėjo keleivių skraidančių lėktuvais ir dėl to labai atpigo aviacijos vežėjų akcijos, tie patys bankai supirko pigias jų akcijas. (Iš kur bankininkai galėjo žinoti, kad islamo teroristai ruošiasi sprogdinti dangoraižius? O kas iš to turėjo naudą? Ir kas gi iš tikrųjų sprogdino?)

Tas pats yra ir su nekilnojamuoju turtu. Bankai išima iš apyvartos dalį pinigų. Dėl to gamintojams ima trūkti apyvartinių lėšų ir jie yra priversti mažinti ar stabdyti gamybą. Darbininkai netenka darbo arba labai sumažėja jų pajamos. Toliau seka – nesumoka mėnesį kitą bankui įmokos už gautą paskolą namui ar butui įsigyti ir bankas atima iš jo namą. Atėmęs dar kartą parduoda. Taip Amerikoje milijonai žmonių prarado namus. Kai vyksta tokie dalykai, teisingai biuletenyje sakoma, kad akcijos yra makulatūra. Investuotojai perka makulatūrą ir praranda pinigus.

Taigi, apibendrinus galima sakyti taip – krizė yra tas metas, kai bankai renka nuosavybės derlių.

Taip Amerikoje krizės kartojasi reguliariai kas penki šeši metai. Po krizės visada ūkis atsigauna ir žmonės vėl pradeda normaliai gyventi. To reikia ir bankininkams, nes ir jie nori, kad jų užgrobtas turtas uždirbtų jiems pinigų. O kai suvirškina užgrobtą turto kąsnį, vėl sukuria krizę. Taip ir kartojasi kaip sinuso kreivė: krizė – klestėjimas – krizė – klestėjimas…

Aiškiausiai matyti, kad tai ne koks nors atsitiktinumas, kaip aiškina įvairios ekonomikos mokyklos, o sisteminis dalykas.

Pamačius, kaip bankai renka nuosavybės derlių, būtina ištirti, kodėl jie tokie yra ir ar nėra kokių nors priemonių nuo jų apsiginti.

Taigi dabar apie bankus.

Bankas

Pažiūrėkime kas vyksta valstybėje. Žmonės renka parlamentą. Parlamentas gali vadintis labai įvairiai – seimas, dūma, kortesai, kongresas ir panašiai. Esmė yra ne pavadinimas, o ką jis veikia. O veikia jie visi vienodai – sudaro vyriausybę ir leidžia įstatymus. Vyriausybė tvarko visus valstybės reikalus, tarp jų, ir mokesčius renka. Valstybės įstatymai yra tokie (o juos priima parlamentas), kad šalia vyriausybės leidžiama būti privatiems vyriausybės nekontroliuojamiems bankams. Jų nekontroliuoja ir pats parlamentas. Bankas pinigų neuždirba – visus pinigus uždirba valstybės gyventojai ir jų įmonės. Tačiau bankas surenka valstybės gyventojų santaupas ir visų įmonių sąskaitos ir pinigai irgi yra bankuose. Toliau, niekieno nekontroliuojamas bankas pinigus skolina visiems už procentus. Vyriausybė irgi skolinasi iš banko. Faktiškai gaunasi, kad bankas surenka visus valstybės kreditinius išteklius ir juos naudoja tai pačiai valstybei ir jos piliečiams plėšti ir smaugti – kokias nori tokias palūkanas ima. Biuletenis labai aiškiai parodo kaip bankai apgaudinėja ir apvagia ir valstybės gyventojus, ir jų įmones, ir pačią valstybę. Faktiškai bankas yra valstybė valstybėje. Tai tikrų tikriausias parazitas. Kodėl bankas toks yra? Todėl, kad sukurtas toks valstybės modelis. Seniau bankai buvo valstybiniai, bet po demokratinių revoliucijų visoje Europoje, Amerikos žemyne ir daugelyje kitų šalių įstatymai buvo liberalizuoti ir visur sudarytas toks pats valstybės modelis, kuriame bankas yra valstybė valstybėje.

2010 gruodžio 6 dieną žurnale „Veidas“ atspausdintas straipsnis „ES vis labiau klimpsta į skolas“. Straipsnis pateikia „Eurostato“ duomenis: Graikijos skola – 132% BVP, Italijos – 120%, Belgijos – 100%, Vengrijos, Prancūzijos, Portugalijos, Airijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos… skolos daugiau kaip 70%. JAV skola viršija 14000 milijardų dolerių, t.y. daugiau kaip 100% BVP. Taip pat „Veidas“ tame pačiame straipsnyje cituoja Niujorko universiteto ekonomistą Nurielį Rubinį. Jis sako, kad valstybės skolos bus socializuotos. Socializacija reiškia, kad valstybės skola bus padalinta piliečiams ir jie turės atiduoti. Taip pat N.Rubinis teigia, kad kai valstybės skola pasieks tam tikrą lygį, tuomet valstybės stuburas bus sulaužytas, nes ji faktiškai tampa nemoki ir turi skolintis net senų skolų palūkanoms mokėti. Tuomet valstybė tampa priklausoma nuo banko ir privalo vykdyti banko reikalavimus, t.y. faktiškai tampa banko vasalu ar vergu. Štai ką reiškia liberaliai demokratinis valstybės modelis. Pagal jį bankas tampa valstybe valstybėje ir naudodamasis ne savo, o valstybės kreditiniais ištekliais ima smaugti jam tokią teisę davusią valstybę ir jos piliečius. Būtent apie tai ir sakė Mayer Anzelm Rothschild: “Duokit man galimybę išleisti ir kontroliuoti pinigus valstybėje ir man visiškai nesvarbu, kas joje rašo įstatymus”.

Ar vyriausybių vadai yra tokie kvaili, kad nemato kas vyksta? Ar dar kas nors slypi už visos tos netvarkos? Skolą turės atiduoti valstybės piliečiai. O kas skolinasi? Skolinasi vyriausybė. Ką su jais daro pasiskolinusi? Gal gamyklas stato ir įdarbina savo piliečius? Ne!!! Pinigus iššvaisto ir išsidalina, o po to atsistatydina ir jokios atsakomybės, ir pinigų jie neturės grąžinti. Vietoj atsistatydinusių stoja tokie patys kiti. Ir vėl kartojasi. Gaunasi taip – vieni skolinasi ir pinigus išsidalina, o atiduoti turi kiti, iš to skolinimosi neturintys jokios naudos. Tai kodėl tuomet nesiskolinti? Toks valstybės modelis sugalvotas sąmoningai žmonėms apiplėšinėti. Faktiškai, kai yra toks valstybės modelis, turime visiškai ne demokratiją, o banko diktatūrą. Banko savininkų niekas nerenka ir niekas jų nepažįsta ir nežino nei jų siekių, nei kas pas juos vyriausias, nes Meksikos įlankos įvykiai parodė, kad kai jiems reikia, tai jie vaidina konkurentus, o kai reikia, tai visi veikia išvien.

Kas nenori būti banko vergas, privalo pakeisti valstybės modelį. Valstybė valstybėje – bankas parazitas – turi būti sunaikintas. Bankas turi būti tik valstybinis. Tik valstybė turi kontroliuoti ir valdyti valstybės finansus ir kreditinius išteklius.

Taip pat ir Seimas turi keistis. Toks Seimas, kuris leidžia bankams parazituoti, o vyriausybei skolintis, švaistyti, išvogti pinigus ir už nieką neatsakyti, yra nereikalingas. Toks Seimas, koks yra dabar, irgi parazitas.

JAV laikraštis “The Raw story” 2011 sausio 10 dieną atspausdino prezidento R.Reigano vyriausybėje dirbusio biudžetinės valdybos direktoriumi Deivido Stokmeno straipsnį „Exclusive: America has ‘reached the point of no return‘ Reagan budget director warns“ (http://www.rawstory.com/rs/2011/01/10/america-has-reached-the-point-of-no-return-reagan-budget-director-warns/) (Amerika pasiekė negrįžtamumo tašką). Štai ką jis sako apie JAV kongresą: „Mes jau pasiekėme negrįžtamumo tašką. Vyriausybės nepajėgumas. Milžiniškas deficitas ir gigantiška valstybės skola… Lobizmo sistema. „K Street“ jau visiškai valdo Kongresą. (Dauguma lobistų, veikiančių Vašingtone, savo kontoras turi „K Street“ gatvėje, todėl visas lobizmo kontoras ir visus lobistus amerikiečiai vadina „Kei – Strytu“- reng. pastaba). Visa tai veda į pražūtį. Aš visiškai nesu įsitikinęs, kad įvykių kryptis bus pasukta atgal ar bent šie reiškiniai bus sustabdyti. Tai, kas vyksta dabar, gali tapti nuolatiniu gyvenimo būdu. Jeigu tai įvyks, tai žlugs demokratija ir rimtai nusilps privataus verslo kapitalistinė ekonomika“.

Dmitrijus Nevedimovas knygoje „Pinigų religija arba vaistai nuo rinkos ekonomikos“ (Дмитрий Неведимов „Религия денег или лекарство от рыночной экономики“, Библиотека Альдебаран: http://lib.aldebaran.ru) 199p. rašo:

Valstybė tik tuomet yra nepriklausoma, kai kontroliuoja visas savo sienas, t.y. geografinę sieną, muitų sieną, finansų sieną ir informacijos sieną. Kolonija nuo nepriklausomos valstybės skiriasi tuo, kad ji nekontroliuoja nė vienos sienos. Kaip vadinasi muitų, finansų ir informacijos sienų panaikinimas? Tai: 1) prekybos liberalizacija; 2) finansų liberalizacija; 3) neribota žodžio laisvė ir švietimo ir kultūros komercializacija.“

Ką padarė mūsų vyriausybės per dvidešimt metų? Ogi įvykdė visus tris punktus, t.y. prekyba liberalizuota – faktiškai ją valdo Briuselio biurokratai; finansus valdo irgi svetimšaliai, nes jie liberalizuoti; švietimas ir kultūra komercializuojama dabar. Visi trys vergijos požymiai akivazdūs.

Bendžamino Franklino reikalavimą cituoja ir Dmitrijus Nevedimovas savo veikale. Taip pat jį cituoja ir Grigorijus Klimovas knygoje „Dievo tauta“ (Григорий Климов „Божий народ“ www.ladoshki.com):

Šalyje, kurioje apsigyvena sionistai, ir nesvarbu koks jų skaičius – daug ar mažai, visada nusmunka moralė, prekybos sąžiningumas ir jie niekada nesiasimiliuoja. Jie visada išjuokia krikščionių tikėjimą ir stengiasi jį sunaikinti. Sionistai visada sukuria valstybę valstybėje ir jei kas nors jiems pasipriešina, jie visada stengiasi jį finansiškai mirtinai pasmaugti. Jei mes konstituciškai neuždrausime jiems įvažiuoti į JAV, tai greičiau negu per du šimtus metų didelis skaičius sionistų persikels į mūsų šalį, paims viršų, praris šalį ir pakeis mūsų valdymo būdą. Aš jus, džentelmenai, perspėju, jei jūs neuždrausite sionistams visiems laikams apsigyventi Amerikoje, tai jūsų vaikai jus prakeiks prie jūsų kapų.“

Kaip B.Franklino žodžiai pildosi rašo D.Klimovas „Dievo tautoje“:

Dabar mes matome, kad B.Franklino pranašystė baigia išsipildyti, o didžiąja dalimi jau išsipildė. Dabartiniu laiku sionistai Amerikoje atlieka tokį vaidmenį, kad jie tapo visų JAV finansinių bėdų priežastimi. Dar 1913 metais sionistas bankininkas Varburgas sukūrė tai, kas dabar yra JAV finansų deficito ir milžiniškos valstybinės skolos pagrindas. Valstybės skola sukurta dirbtinai per deficitinį biudžetą. Tai Varburgo vadovaujamos sionistų bankininkų gaujos kūrinys. Amerikiečiai jau nežino, kaip iš tos aklavietės išeiti.“

Kad JAV papuolė į aklavietę, liudija Deivido Stokmeno žodžiai. Jis bando išvesti Ameriką iš aklavietės ir neleisti valstybei žlugti, tačiau pats sako, kad maža vilties, jog pasiseks. Viskam trukdo Kongreso priklausomybė nuo „K Street“. Faktiškai JAV įstatymus priima ne Kongresas, o „K Street“, nes Kongresas nepriima nė vieno įstatymo, kurio nebūtų „patepę“ „K Street“ lobistai. O lobizmas yra jau seniai Amerikoje įteisintas kyšininkavimas. JAV kongresmenai 90% pajamų gauna iš lobizmo, t.y. iš kyšių. Iš tikrųjų Kongresas yra įstatymų turgus – kongresmenai įstatymus pardavinėja, o „K Street“ lobistai juos perka. Teisingai Deividas Stokmenas sako, kad sustabdyti šitą mašiną yra maža vilties. Kongresmenai jokiu būdu neišsižadės 90% savo pajamų.

2010 liepos 26-ją Niksono institute Vašingtone vyko simpoziumas „Izraelis strateginis partneris ar našta“. Simpoziume dalyvavo kompanijos „Projects Internacional“ prezidentas, „JAV Artimųjų Rytų politikos komisijos“ pirmininkas ir „Kinijos politikos fondo“ pirmininkas Čarlzas Frimenas. Taigi Č.Frimenas specializuojasi tose srityse, kurios Amerikai labiausiai rūpi. Č.Frimenas – Amerikos diplomatinės tarnybos veteranas ir turi didelę tarnybos žvalgyboje patirtį. Simpoziume Č.Frimenas sakė:

Ar Izraelis yra strateginis Amerikos partneris, ar našta? – įdomus klausimas. Amerikos mokesčių mokėtojai apmoka 25% Izraelio gynybos išlaidų. JAV kasmet duoda Izraeliui 3 milijardus dolerių negražintinos paramos. JAV apmoka 50% Izraelio karinių mokslinių tyrimų ir karinės technikos konstravimo darbų… O ką Amerika gauna iš Izraelio? Izraelio lobistai (AIPAC – American Israel Public Affairs Committee, t.y. Amerikos-Izraelio viešųjų ryšių komitetas) reikalauja, kad JAV pradėtų karą prieš Iraną. Lobistų darbas yra visiškai koordinuojamas su Izraelio vyriausybe. Izraelio premjeras Benjaminas Natanjahu daug kartų reikalavo, kad JAV sunaikintų Irano režimą. Iranas turi daug nedraugų, tačiau Izraelis vienintelis daro Amerikai spaudimą pradėti karą prieš Iraną… Įdomu – nors žydai sudaro tik 2% JAV gyventojų, tačiau jie ir jų organizacijos tiek vietos, tiek nacionalinio lygio rinkimams aukoja daugiau kaip 30% visų rinkimams surenkamų pinigų. Ruošdamas straipsnį aš šitas žinias gavau iš Demokratų ir Respublikonų partijų… Išvada – Izraelis nėra joks JAV sąjungininkas. JAV neturi jokios naudos iš jo. Jis yra vien tik našta Amerikai“.

Č.Frimeno kalbą atspausdino internetinis laikraštis www.perevodika.ru/articles/16504.html. laikraštis rašo, „kad kalba sukėlė Vašingtone didelę sensaciją, nes anksčiau ta tema buvo draudžiama šnekėti – tai tabu. 2009 metais prezidentas B.Obama Č.Frimeną pasiūlė kandidatu į „Nacionalinės Žvalgybos Tarybos“ vadovo vietą. Jį karštai rėmė visų žvalgybos įstaigų veiklos koordinatorius admirolas Denisas Bleiras, kurį paskyrė pats prezidentas. Tačiau, nežiūrint visų palaikymo, Izraelio lobistai sugebėjo neleisti, kad būtų Č.Frimeno kandidatūra patvirtinta.“

katino būstos

Amerika prie visų kabinėjasi ir reikalauja, kad visi savo valstybės modelį darytų pagal jų pavyzdį, o tuo tarpu pačių amerikiečių demokratija jau supuvo. Atstovaujamoji demokratija, Kongresas išsigimė. Aukščiau Kongreso stovi „K Street“. Jis moka pinigus ir viską nusprendžia, kaip turi balsuoti išrinktieji. Tarp įstatymų pirkėjų yra ir stambios kompanijos, ir korporacijos. Įstatymų pirkėjai ir yra tikroji JAV valdžia, o ne kongresas ir prezidentas su visa vyriausybe. Taigi, valdo tie, kieno rankose šalies pinigai. Faktiškai visi galai eina į banką. Tokia yra banko diktatūra.

Apie JAV parašiau todėl, kad mums nereikalingas nei nepriklausomas nuo vyriausybės parazitinis bankas, nei toks vyriausybės sudarymo modelis. Toks Seimas, kokį mes dabar turime yra toks pats parazitas, kaip ir JAV kongresas. Bendrai imant visi parlamentai yra parazitai – jie visi leidžia steigtis nuo vyriausybės nepriklausomiems bankams, t.y. leidžia kurti valstybę valstybėje. Parazitų valstybėje neturi būti!

Parengė Pranas Valickas

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. Antanas says:

  Baisu,bet kaip priversti Lietuvos prezidente,seima,nacionalizuoti Centrini Banka?Jie juk parsidave iki kaulu smegenu.Plius mums to neleis ES direktyvos.Musu ir kitu ES valstybiu vadovai tik marionetes siame zaidime,jie nieko nekeis,juos risa ES direktyvos.Pirmas dalykas-isstoti is ES ir NATO.Antra-sukurti savo Nacionalini Valstybini Banka,valdoma Lietuvos Vyriausybes.Tada tikiu reikalai pajudetu tinkama linkme.Atgaivinti zemes uki,pirkti tik tai,kas butina.Gaminti,o ne pirkti.Pazaboti prekybininku apetitus.Starteginius objektus sugrazinti i valstybes rankas,kad jie negaletu manipuliuoti kainomis,kad valstybe dirbtu savo saliai,o ne uzsienio kapitalui.Aciu.

 2. Dalius says:

  Ačiū Pranai. Ačiū. Reikia veikti, nes kitaip nebeįmanoma.

  susirinkimo erdvė Ekovalstybė? ar kita?

  Kviečiu jungtis.

  http://www.ekovalstybe.lt

 3. vladas says:

  Sveiki:),
  jus cia biski pavelavote,Mes gyvename vergovineje santvarkoje nuo 1420 metu!!! Jei jus to nesuprantate 
  tai reikia greitai pradeti mokytis.:)

 4. Ministry_of_Truth says:

  Pasakyk Lietuvos išpardavimui – NE!

  pet icijos.lt /visos/ 5850

  Pasirašyk ir platink, skelbk plačiai!

 5. Virgilijus says:

  Kad bankai valdo pasaulį, žinoma seniai ir kad jie stengiasi valdyti kiekvieną žmogų – taip pat akivaizdu. Tačiau yra tam atsvaros, kurios veikia puikiai, deja, pasiekti kritinės masės dėl žmonių nesugebėjimo mąstyti nepavyks dar ilgai. Finansiniuose reikaluose tokia atsvara yra kredito unijos. Jos finansuoja tik savo narius ir yra valdomos narių. Jų tikslas – ne pelnas, o narių gerovė, veikia ne korporatyviniu, o teritoriniu pagrindu. Manau ir kitose srityse panašūs svertai egzistuoja, tik jie užgožti bankų smegenų pudrinimo – vartotojiškos visuomenės skatinimo. Tą akivaizdžiai parodo ir šio tinklapio lankomumas , palyginus su delfi :(((.

 6. žmogus says:

  Bankai Pasaulio nevaldo.Dabar Pasauli valdo dvikoju godumas,kvailumas ir nužmogejimas.

 7. taspats says:

  Global Revolution http://www.livestream.com/globalrevolution

  Occupy Wall Street $eptember 17th – Оккупируй Волл-Стрит 17 сентября!!
  http://krasnoe.tv/node/11328

  verta demesio “KRASNOE TV”
  http://krasnoetv.ru/frontPage

 8. Artūras says:

  o kas įvyko 1420?
  Neseniai buvo Žalgiris, po penkiolikos metų Pabaisko mūšis, priklausomybė nuo Lenkijos.. Hmm. Kaip tai nesuvedu galų.

 9. online payday loans…

  Bankininkų demokratija – kelias į vergiją | Sarmatai…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top