Barneverneto traukinys pervažiavo Seimą, kaip žioplą avį ant bėgių!

2017, 14 vasario, 22:39 | kategorija LPT | 10 komentarų | peržiūrų 1 809 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Vilkas avies kailyje

Liūdna žinia – Šakalienės įstatymas priimtas. Bernevarneto traukinys pervažiavo Seimą, kaip žioplą avį ant bėgių!

Su dideliu nusivylimu šiandien sužinojau, kad naujasis Seimas yra skystas, kaip vos pavirto kiaušinio trynys.

Nepaisant formaliai konservatyvios, tradicinių pažiūrų valstietiškos daugumos jis neatsilaikė prieš kelių savaičių trukmės viešosios demagogijos ir propagandos srautą žiniasklaidoje, nubalsuodamas už skandalingas Šakalienės Vaikų teisių apsaugos įstatymo pataisas.

Pasirodo, jog norint prastumti abejotinos paskirties, specialiai neaiškiai ir itin plačiai suformuluotas įstatymo nuostatas, de facto paverčiančias vaikus valdiška nuosavybe, laikinai patikėta tėvams auginti, visiškai pakako dviejų narkomanų sadistiškai nukankinto vaiko istorijos, melagingai pateiktos visuomenei, kaip neva tėvų baudimo fizine bausme už neišmoktus skaičius atvejis.

Kitaip sakant, Seimas pademonstravo, kad yra neatsparus žemiausio lygmens intelektualiniam sukčiavimui ir interesų grupių bei galimai korumpuotos žiniasklaidos spaudimui.

Bijau, kad ne tik aš tai pastebėjau.

Net neabejoju, kad aptikę silpną naujojo Seimo vietą tuo vėl suskubs pasinaudoti įvairios antivisuomeninių interesų grupės, turinčios poveikį žiniasklaidai.

Todėl labai tikėtina, kad netrukus sulauksime naujų masinės viešosios isterikos kurstymo kampanijų, paremtų dirbtinai pučiamais ir iškraipomais nelaimingais atvejais ar pavieniais nusikaltimais.

Lieka klausimas, po kelinto masinės isterijos kėlimu spaudoje prastumto kontroversiško įstatymo naujajam valstietiškam Seimui pagaliau daeis, kad jų parodytu silpnumu yra begėdiškai manipuliuojama, stumiant interesų grupių sukurptus teisės aktų projektėlius?

Geriau tai nutiktu kuo greičiau. Kitaip tie Seimo valstiečiai per savo minkštakiaušiškumą priskaldys malkų!
—————
Na o visi svetimų vaikų gynėjai nuo tėvų smurto gali lengviau atsidusti ir apsiraminti.

Juk nuo rytojaus Lietuvoje smurto prieš vaikus nebeliks, sadistai narkomanai jų nebežudys, psichiniai ligoniai į šulinius nebemėtys, o už minimalią algą dirbančių vienišų mamų šaldytuvai patys prisipildys šviežia mėsa, daržovėmis ir vaisiais, būtinais augančių organizmų apsaugai nuo smurto nepriežiūros forma!

Juk būtent tai mums žadėjo Šakalienės įstatymo stūmėjai? Ką gi, pagyvensime ir pamatysime – kaip ten bus iš tiesų.

Blogeris Zeppelinus

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 10

 1. Pindakas says:

  pyp, Pyp, PYP.
  O juk autorius teisus!
  Kiek pakraupę klausėmės apie norvegų vaikų apsaugą, o dabar analogą mūsų akyse kuria Lietuvoje.
  PYP, Pyp, pyp.
  Ir nesimato galimybės įtakoti situaciją. Labai gaila.

 2. konkurencijos nėra says:

  Gal ir šis „įstatymas“ neveiks, kaip ir kiti mūsų „genijų“ šedevrai…

 3. Nu jo says:

  Šią vasarą neteks poilsiaut, nes reiks paskui leliukus bėgiot ir pagalvėles kaišiot, kad krisdami nesusižeistų. Priešingu atveju, pasodins parų, o vaikus atims už nepriežiūrą ir smurtą….

 4. Giedrius says:

  Ištikrųjų liūdna.Valstiečiai parodė kad yra visiškas niekalas.Taigi Lietuvėlė ir toliau naikinama,nors,kas iš jos liko.

 5. xxxx says:

  visa ši isterija pasiekė du tikslus:
  1. Priimtas vaikus iš šeimos (net pačios normaliausios) paėmimo įstatymas.
  2. Tyliai, be jokio platesnio visuomenės informavimo, ratifikuota galimai JAV karines bazes Lietuvoje įteisinusi sutartis.
  Z. Vaišvila: „Seimo nariai tyliai ir nuolankiai pasidavė karinius konfliktus eskaluojantiems asmenims. Ar jie tikri, kad žino šių asmenų tikruosius tikslus ir kas jiems nurodinėja?“

 6. Vytas says:

  Gaila, bet seime neatsirado nė VIENO iš 111 balsavusių, kuris nors suabejotu (susilaikytu) ar pasipriešintu šiam demagogiškam įstatymui. Gėda visam seimui, o ypač konservatoriams ir valstiečiams, kurie deklaruoja lietuviškų/krikščioniškų vertybių prioritetą. Tokio turinio įstatymą reiktu svarstyti ne vieną dieną, o čia net du Lietuvai svarbūs įstatymai priimti per kelias valandas, nusivalydami savo padus į LR Konstituciją ir visą Tautą.

 7. JOne says:

  Autorius visiškai teisus. Man irgi buvo labai keista, kad seimas priėmė vaikų grobimo įstatymą. ką gi, prašysime politinio prieglobsčio kaimyninėse šalyse, nes Lietuva pavirto vaikų grobimo balstybe. šakalienė ligonė, na kaipgi galima nusileisti tokiai rėksnei?Karbauskis jos pagailėjo ir priėme, o dabar bus kankinami visi Lietuvos vaikai.

 8. ne says:

  čia jau ne plyta, o šakaliais paramstytos žmogaus teisės Lietuvoje. Šakalienė pažeidė pagrindinį psichologijos principą: nekišti savo nosies į privatų gyvenimą. Tad magistro laipsnis jai suteiktas nepagrįstai, studentams skaityti paskaitas ar vesti seminarus jai turėtų būti uždrausta.

 9. LosAngeles says:

  teip teip… tuoj pieno upes prades teketi, tvoras desromis ramstysime ir stogus sausainiais dengsime, todel bausti vaiku tikrai niekas nebaus, visuotine meile klestes. stai ka reiskia vienas stebuklingas istatymas, priimtas vienos stebuklingos seimo nares.

  o seimas tikrai pasirode skiedalas ‘skytas’. kaizkaip keistas jausmas apima stebint naujosios valdzios darbus…. gal kazko nesuprantu, bet sitas istatymas – tai zemiau bet kokios kritikos ribos

 10. Samokslas pries zmogu says:

  Panasu,kad is valstieciu libkonsai gudriai ir pasaluniskai daro projekta „valinskas ir ko“.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top