Birželio 3-ios grupė: KODĖL TURIME PASIRAŠYTI

2016, 18 vasario, 19:45 | kategorija LPT | atsiliepimų (12) | peržiūrų 648 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

užsieniečių įstatymo pataisos

2015 m. lapkričio 26 d. Lietuvos Seimas skubos tvarka pakeitė Užsieniečių teisinės padėties įstatymą. Šiuo pakeitimu pradėtas kurti teisinis pagrindas nelegaliam imigrantų patekimui į Lietuvą.

Šį įstatymą pateikė Lietuvos Respublikos Vyriausybė, o LR Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas pritarė, jau kitą dieną jį pasirašė Respublikos Prezidentė.

Už įstatymą balsavo 66 iš 96 posėdyje dalyvavusių Seimo narių, 8 balsavo prieš ir 22 susilaikė: http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=15275&p_k=1&p_a=sale_klaus_stadija&p_svarst_kl_stad_id=-21944

Lietuvos valdžia taip „supaprastino“ nelegalių imigrantų priėmimą, kad Lietuva įsipareigojo:

– nekreipti dėmesio, jei nelegalus imigrantas sako netiesą, dėl ko anksčiau toks meluotojas automatiškai netekdavo teisės būti ES ir Lietuvoje;

– priimti visus nelegalius imigrantus, kurie tik panorės atvykti į Lietuvą, dėl jų neteisėto atvykimo netaikyti baudžiamosios atsakomybės ir jiems, ir padėjusiems jiems tai padaryti;

– net pabėgėlių priėmimo centrų taisyklių pažeidėjams suteikta laisvė be leidimo keliauti, kur nori;

– per 24 val. suteikti nelegaliems imigrantams leidimą gyventi Lietuvoje, ir net Jungtinėms Tautoms pateikti informaciją apie šiuos nelegalus tik gavus jų sutikimą;

– nedrausti nelegaliems imigrantams atvykti į Lietuvą, iš vykti ir vėl sugrįžti.

Visų buvusių okupacijų sąlygomis Lietuva nebuvo nusižeminusi iki tokio protektorato lygio.

Pakeistame įstatyme numatyta daugiau užsieniečių teisių, nei pareigų. Jų teisės išaukštintos, ignoruojant Lietuvos piliečių teises ir Lietuvos įsipareigojimais tarptautinėms institucijoms.

Įstatymas atvėrė kelią į Lietuvą visiems galimiems teroristams, įsipareigojo globoti visus neteisėtai atvykusius, nes nėra jokios galimybės tokiu būdu nustatyti jų tapatybes.

Tik Lietuvos valdžios apsisprendimas lėmė šį skubotą ir nepridengtą teisinio ir socialinio chaoso kūrimą.

Pati ES pasimetusi dėl sukurto chaoso, negrasina sankcijomis, Danija, Airija ir Jungtinė Karalystė iškart atsisakė privalomai priimti neteisėtus imigrantus, Vyšehrado šalys atsisakė vykdyti ES Tarybos sprendimus dėl neteisėtų imigrantų perkėlimo joms, skundžia šiuos sprendimus teismui.

Todėl būtina atšaukti šį Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pakeitimą, kuriuo šiurkščiai pažeista mūsų Konstitucija ir kuriamas chaosas bei atviros grėsmės Lietuvos piliečiams ir valstybei.

Apklausos patvirtina, kad 58% ES gyvenančių islamo išpažinėjų remia teroristinę „islamo valstybę“.

Iki 80% į Europos Sąjungą plūstelėjusių nelegalių imigrantų yra aktyvūs jauni vyrai.

Europos Komisijos vertinimu, per trejus metus į ES atvyks apie 5 mln. nelegalių imigrantų.

Birželio 3-iosios grupės įstatymo projektą dėl šio galimų teroristų globos įstatymo atšaukimo pasirašė ir Seime įregistravo tik du Lietuvos Seimo nariai – Audrius Nakas ir Valerijus Simulikas.

Tad pasirašykime dėl šios iniciatyvos MES – LIETUVOS PILIEČIAI !

 

—————–

projektas

LIETUVOS RESPUBLIKOS

ĮSTATYMO „DĖL UŽSIENIEČIŲ TEISINĖS PADĖTIES“ Nr.IX-2206 PAKEITIMO ĮSTATYMO Nr. XII-2080 PRIPAŽINIMO NETEKUSIU GALIOS ĮSTATYMAS

2016 m. mėn. d.

Vilnius

1. straipsnis. Lietuvos Respublikos įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ Nr.IX-2206 pakeitimo įstatymo Nr. XII-2080 pripažinimas netekusiu galios

Pripažinti Lietuvos Respublikos įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ Nr.IX-2206 pakeitimo įstatymą Nr.XII-2080 netekusiu galios.

Skelbiu šį Lietuvos Respublikos Seimo priimtą įstatymą.

Respublikos Prezidentas

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 12

 1. Ec says:

  Kažkaip greitai žodžiai nelegalus migrantas pasidarė priimtini. Šiaip žodis nelegalus = neteisėtas. Valdžia turėtų arba susilaikyti nuo šių žodžių vartojimo arba įteisinti šiuos migrantus

 2. konkurencijos nėra says:

  Overtonas veikia pagreitintai…

 3. gal says:

  kažkokį postūmį duotų nepriklausomų teisininkų teisinis šių pakeitimų įvertinimas su visomis nuorodomis kam ir kokios atsakomybės turi grėsti už šio įstatymo-chaoso įgyvendinimą. Suprantama, kad teisės prievolininkai be nurodymo iš aukščiau neskubės vygdyti savo prievolės. Bet tokiu būdu jie dar labiau būtų apnuoginti prieš visuomenę. O ir eiliniams piliečiams būtų lengviau argumentuoti rementis tokiu įvertinimu. Netgi tokios grupės galėtu tapti pastoviu narpliojant visus įvygdytus pažeidimus iki pat neteisėtos narystės ES.

 4. Vidas says:

  “ kuriuo šiurkščiai pažeista mūsų Konstitucija ir kuriamas chaosas bei atviros grėsmės Lietuvos piliečiams ir valstybei.“

  Gal baikime,pagaliau, apeliuoti i taip vadinama KT??
  Seniai jis paverstas i sena vezima, kuri “elitas“ ir visa kita exkomunistine shushara sukioja kaip panorejus!!!

 5. Ec says:

  Jei mes atsilaikysime prieš arabus ir afrikiečius, po kelių metų pas mus važiuos, vokiečiai, švedai, anglai ir kiti europiečiai :)

 6. gojus says:

  O ašei kategoriškai nesutinku – čia yra voties lopymas. Mes nusikalstamai sistemai siūlome priimti viena sušiktą pataisymą, o visą supuvusią nusikaltėlių sistemą paliekame toliau veiksmingą ir laisvą daryti nusikaltimus. Mano nuomone viską reikia griaut iš pašaknų. Mes jau esame kalti, kad mūsų vaikai ėjo į kariuomenę, kuri važiavo žudyti irakiečių, afganų, maliečių ir kitų arabų. Taip pat ruošiami žudyti ir svalus. MES tą leidome, nes neturime valios pasipriešinti.
  Manau migranti būtini, kad padėtų sugrauti šią supuvusią sistemą – nesugriovus naujos nepastatysi… Mes patys valios griauti neturime, kaip matėme iš mūs veiksm puolant arabus ir ukrainos rytus. Tad migrantai vienintelė matoma priemonė sistemai griauti šiuo metu.

 7. Mindaugas says:

  gojui: pritariu jums. Visi šitie pasirašinėjimai, referendumai, konferencijos ir t.t. yra tik žaidimas pagal sistemos taisykles. Tokie žaidimai tik stipriną pačią SISTEMĄ.

 8. to gojus says:

  na tai ir laukit atvykstanciu butinu migrantu – ne tik voti uzlopys, zr.:

  ria.ru/world/20160220/1377978616.html#14559905151964&message=resize&relto=login&action=removeClass&value=registration

 9. Ec says:

  Gojau, jei nelegalai, tavo nuomone, padės sugriauti sistemą, manau, klysti, sistema pati savo griovimo nerems. Tiesiog jie padės sugriauti Lietuvoje esančią sistemą su kažkokiais mažais individualumo pėdsakais ir padės šiai teritorijai ir populiacijai susilieti su kita teritorija ir populiacija, kuri bus valdoma tos stipresnės sistemos, kuriai įtaką mes turėsim žymiai mažesnę, jei iš viso kokią nors turėsim. Manau gaisrą reikia gesinti kol dar dega tik užuolaida, kai užsidegs sienos, bus žymiai sunkiau.

 10. gojus says:

  Ec -> mūsų valstybė skęsta ir migrantai tik mažos gėlelės visų bėdų. Žmonės evakuojasi, kiti skursta, o valdžiašikniai, užgrobę valdžią plėšia valstybė. Tad reikia ne parašiukus ant migrantų dėti, kurie tik ir žiūrės kaip į vakarus prasmukt, o greitai varyt lauk Lietuvą plėšiančius grobikus… Kad juos išvyt reikia daug liaudies. manau liaudies padaugėtų, jei jiems atvežtų musulmonų pakutenimui… Primigo visi per daug – už laisvę reikia kovoti.

 11. Ec says:

  Gojau, kad žadint reikia sutinku 100%, tik vienas dalykas žadint užpilant kibirą vandens, kitas – peršaunant koją. Kuris būtent palyginimas tiktų šiuo atveju, spręsti kiekvienam

 12. gojus says:

  Ec -> nu matai, pagalvokim kaip geriausiai pasibaigt gali šis parašų rinkimas – ogi tuo, kad mūsų šaunusis seimas svarsto, šaunioji prezidutka pasirašo ir įsigalioja naujas įstatymas. Tauta tada sužinos, kad mūsų šaunioji valdžia mumis rūpinasi! Prisimins kas kažkokią 3-ą grupę iš birželio – nu saujelė. Bet kad valdžia nusprendė teisingai tai tikrai prisimins. Nu ir toliau valdžiašikniai galės terorizuot tautą. Tad jau geriau koją persišaut bet nuo skardžio į bedugnę nenurėpliot…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top