Dainiaus Kepenio spaudos konferencija: Elektromagnetinė spinduliuotė ir 5G ryšys

2020, 26 vasario, 20:07 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (9) | peržiūrų 1 315 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Rasa Jančiauskienė, Dainius Kepenis, Jonas Grigas

Seimo narys Dainius Kepenis pradėjo spaudos konferenciją pristatydamas visuomenei kylančių klausimų esmę – kas yra 5G ryšys, kokią jis gali daryti žalą ar naudą žmonų sveikatai, kokie bus Seimo sprendimai šiuo klausimu, nes jis jau ateina į Seimo darbotvarkę ir panašiai. D. Kepenis pristatė profesorių Joną Grigą ir docentę onkologę Rasą Jančiauskienę.

Profesorius Jonas Grigas:

Prisistatydamas J. Grigas paminėjo, jog pirmiausiai jis yra radiofizikas, 48 metus dirbęs mikrobangų mokslinių tyrimų srityje. Tais klausimais yra parašęs daugybę straipsnių pasaulio spaudoje, įvairiomis kalbiomis, daugiau kaip 10 metų skaitė kursą fizikams magistrantams „elektromagnetiniai laukai ir gyvybė“.

Todėl, pasak profesoriaus, yra pakankamai įsigilinęs į klausimą apie magnetinės spinduliuotės ir gyvų kūnų sąveiką, tame tarpe ir dėl savo vykdytų tyrimų, geriau, nei bet kas kitas Lietuvoje.

Jonas Grigas paminėjo tai, jog kalbant apie 5G ryšį viešojoje erdvėje – dažniausia kalbama tik apie jo privalumus, kurie tikrai yra tiesa, tačiau, pabrėžė profesorius – nutylima apie potencialią žalą žmonių sveikatai.

Pranešėjas įsitikinęs, jog 5G neabejotinai padidint elektromagnetinę taršą ,mūsų gyvenamoje aplinkoje.

Elektromagnetinė spinduliuotė yra dviejų rūšių: pirmoji – tai jonizuojanti spinduliuotė, kurią sudaro rentgeno spinduliai, gama kvantai, ultravioletiniai spinduliai, Šių spindulių kvantų energija siekia dešimtis tūkstančių elektronvoltų arba daugiau.

Ši spinduliuote krisdama į žmogaus kūną suardo cheminius ryšius molekulėse, kadangi atomai molekulėse surišti vos pora-trejetu elektronvoltų.

Tad, kai krenta tokios jonizuojančios spinduliuotės kvantas – tai tarsi akmuo į voratinklių guotą.

Paskiau tie ryšiai vėl susijungia, bet, jau ne taip, kaip D-vas sukūrė, o atsitiktiniu būdu. Štai čia yra vėžio gamybos mechanizmas ląstelėse.

Antroji spinduliuotės rūšis yra ne jonizuojanti. Tai matoma šviesa, infraraudonieji spinduliai ir mikrobangos.

Mikrobangomis yra laikomos tokios, kurių dažnis prasideda nuo 300 Mhz ir siekia 300 Ghz. Šios spinduliuotės kvantų energija yra nedidelė, pasakoja profesorius, todėl jokių cheminių ryšių nesuardo. Ir kažkada buvo matyta, jog ji ir nepavojinga.

Tačiau, penktame dešimtmetyje pradėjus kurti radarus, toliau šeštajame dešimtmetyje kosminių ryšių sistemas, buvo pastebėta, kad tų priemonių kūrėjai dažniau už kitus pradėjo sirgti vėžiu.

Mokslininkai pradėjo tirti kame čia bėda, ir ilgainiui nustatė […], kad mikrobanginė spinduliuotė sukelia daugelį ligų – pirmiausia nervų, psichikos ir baigiant vėžiu.[…]

Prireikė poros dešimtmečių tyrimų tam, kad būtų išaiškinta kad mikrobangos, nors jos ir nejonizuoja atomų, netrauko molekulinių ryšių, bet jos veikia ląsteles – žudo, ardo ląsteles.

Kodėl?

Profesorius paaiškina:

Sakykime vieno milivato galia, dabar Lietuvoje norima tokią normą priimti, yra ekvovalentiška maždaug vieno milivolto elektriniam laukui. Ir štai, ląstelėje, kurios membranos storis tėra nanometrai, elektrinio lauko stiprumas, veikiant vieno milivato į kvadratinį centimetrą elektromagnetinės spinduliuotės srautui, – lauko stiprumas ląstelėje susidaro dešimčių kilovoltų į centimetrą. Tai labai stiprus laukas, linguoja galvą profesorius…

Jis tas membranas prakiurdo, ląsteles nužudo – visokias, įskaitant ir DNR.

Šitai buvo išaiškinta ir tuo klausimu buvo paskelbta šimtai mokslinių straipsnių […]

Docentė Rasa Jančiauskienė:

Esu onkologė, daugiau kaip 20 metų dirbanti šioje srityje, ir turiu tikrai didelę patirtį su įvairių rūšių navikais.

Žvelgiant į tai, kas daro didžiausią įtaką mūsų gyvenimo ir sveikatos kokybei – tai yra aplinka. Aplinkos ir gyvenimo būdo įtaka šiems dalykams siekia 80% ir tik po 10% tenka paveldimumui ir medicinai.

Kai kalbame apie mūsų elektromagnetinius laukus, elektromagnetinę taršą – ji šiandien labai padidėjusi […] ir pradedant mobiliųjų telefonų atsiradimu mes jau galime vertinti – jų įtaka sveikatai yra neabejotina. Ir yra pakankamai tyrimų, kurie rodo, jog jie yra susiję su tam tikros rūšies piktybiniais navikais.

Plačiau konferencijos vaizdo įraše:

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 9

 1. tikrai says:

  svarbu žinoti, kas laukia – labai naudinga konferencija.
  Jei kam įdomu, surinkit jutube: 5G APOCALYPSE – THE EXTINCTION EVENT (1val.17min.);
  (vertimas į ru kalbą: youtube.com/watch?v=BK0F678NcqU)

 2. konkurencijos nėra says:

  Bet Malta jau, lyg, 100% turi 5G!

 3. Vytas says:

  Gerai, kad nors keletas IŠMINTINGŲ (nemaišykime su protingais) prabilo apie pavojus. 5G sistemos pavojai dar mažai aiškinami, ir vargu, ar visi jie jau ir žinomi. Pasverti visus „už“ ir „prieš“ reikia dabar, kol dar nevėlu. Tik abejoju, kad balsai išmintingųjų pasieks Dievo, atsiprašau, valdžios vyrų ir moterų ausis. Per daug dideli pinigai sukasi įšmaniųjų technologijų srityje, kad proto balsas būtų išgirstas.

 4. konkurencijos nėra says:

  Pirmoj vietoj „dūšelių“ t y Mūsų visų kontrolė…

 5. Kali juda says:

  e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAP/b39168b1127b11eaad00dac7ebcb2435?jfwid=gsyy5gxxf
  „Numatoma, kad 5G ryšio tinklams diegti bus reikalingos didelės investicijos, teksiančios judriojo ryšio operatoriams. Dalį šių, 5G ryšio plėtrai reikalingų investicijų, sudarys išlaidos, patirtos teisei naudoti radijo dažnius (kanalus), įgyti. Lėšos, gautos vykdant radijo dažnių aukcioną įskaitomos į valstybės biudžetą. Todėl, siekiant efektyvios ir sparčios 5G ryšio plėtros, numatoma įvertinti ir nustatyti judriojo ryšio operatoriams, diegiantiems 5G ryšio tinklus, galimybę taikyti Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės veiklos plėtros (toliau – MTEP) lengvatą pelno mokesčiui mažinti. Taip pat siūloma vertinti ir nustatyti papildomų finansinių, mokestinių lengvatų taikymo galimybę judriojo ryšio operatoriams, diegiantiems 5G tinklus.“ Patys dar ir apmokėsim😂.
  Paminėta, kad priešinsis 5g diegimui Lietuvai priešiškos valstybės😂😂. Ir dar daug perliuku. Išvada liūdna – lobistai „nulobino“ į vienus vartus. Viesuomenės interesų nulis. Tiesiog tokia jau ta mūsų visuomenė – užsiėmus kitais dalykais. O kaip žinia, kai turtas be šeimininko (visuomenės) ilgėliau pabūna – neaiškūs tipai greit „prichvatizuoja“.

 6. Kali juda says:

  Kontrolė per 5g labiau teorinė nei praktinė. Arba potencialas teoriškai yra, o ar sugebėtų praktiškai įgyvendint – kita kalba. Čia iš serijos “ ką blogiausia galima su tuo padaryt (teoriškai)“. O baimės akys didelės…
  Mūsų kūnai – sudėtingiausios “ mašinos“ pasaulyje. Turint pakankamai gyvybinės energijos ( či, prana ar kaip kitaip užvadinsi – taip nepagadinsi) – imunitetas bus aukšto lygio ir išoriniams dirgikliams atsispirs lengvai. Tiek virusams/bakterijoms, tiek šlamštmaisčiui, tiek stresams, tiek geopatogeniniam stresui, tiek elektromagnetiniam smogui… Tik atsispyrimams bus naudojama energija, kuriai išsekus prasideda ligos. Pulsiniai signalai ypatingai drenuoja energiją. O kur dar „kūno-proto“ ryšys…
  Kontrolei nereikia žmogaus pajungti tiesiogiai. Per laidą ar belaidį laidą. Pasamoningas žmogus pasirinkimo neturi – tiksi „dirgiklio -atsako“ rėžimu. Norai, svajonės, pažiūros, patirtys, išmąstymai, skoniai … – kaip ir „visų“ (daugumos). Kaip tiksi dauguma, geriausia vieta sužinojimui – soc. tinklai. Kur dauguma apie savo tiksėjimą entuziastingai pasidalina🙂… o demokratijoj valdo dauguma😉
  Kokia dauguma – tokia ir valdžia. Vienas kito atspindys. Arba to pačio kolektyvinio ( bendro-omens) proto atspindys.

 7. Prarokas says:

  Žinant, kad mūsų semas Vašingtono skalikų irštva, bei prisimenant, kad 5G veikiančią sistemą turi tik kiniečiai, o Vašingtonas dėl to niršta, visai nekeista, kad skalikų irštvoje baisus triukšmas apie blogąjį 5G. Bet tai tik tol, kol jis yra iš kiniečių. Jei kontrolę perimti sugebėtų amerikosai, tada tai būtų žmonijos palaima.
  Netgi pačios grėsmės varganai vaikiškai skamba. Jei jau kalbam apie didelę žalą mūsų kūnams, apie spinduliuote, ir l;aukus, bei baisius cheminius junginius mūsų kūnuose, tai pirmiausiai reikėtų prisiminti sielinius dalykus kuriuos atneš 5G. Ogi pirmiausiai visišką kontrolę ir visišką žmogaus priklausomybę. Dievas žmogų sukūrė laisvą. Šėtono gi planas yra visiška žmonių kontrolė. Štai čia tikroji kova ir tikrieji pavojai. Daug yra pranašysčių ir ženklų, kuriuos matome akivaizdžiai išsipildant ir 5G bus labai veiksmingas katalizatorius išsipildymams spartinti neregėtu tempu. Štai kur tikrasis pavojus.
  Tokiame kontekste mikrobandos ir elektromagnetiniai laukai yra menkiausia problema.
  Visgi juokas gali būti panašiai kaip kad V kaip Vendetoje, kai anas piderąstas žurnalistas laikė koraną rūsyje ir raminosi, kad jei jau jėgos tarnybos įsiverš į jo namus, tai koranas bus menkiausiai problema. Visgi nuteistas myriop buvo būtent dėl korano.

 8. Jonas says:

  Niekas iš niekur neatsiranda ir nedingsta,- elektromagnetinė tarša, žinoma, blogai, bet perėjimas prie 5G juk reiškia, kad mažės 4G keliama em tarša.

  Iš kitos pusės, reikia nepamiršti, kad būna demokratinis 5G ir kinietiškas. Turiu tokį pajautimą, kad ta pati profesūra ras pundą gelžbetoninių argumentų, kodėl demokratinis tais pačiais dažniais veikiantis 5G niekam nei kenkia, nei ką nors teršia.

  Ir iš 3 pusės, paprastai garsiausiai rėkia tie, kieno kepurė dega: jei pasaulis statysis „nedemokratinę“ ryšių įrangą, kaip tada demokratai galės visus savo draugus sekti, kaip paaiškėjo iš šnipuojančios CISCO PĮ vokiečių ir nekurių kitų demokratiškų draugų pasiuntinybėse?..

 9. Bronius says:

  yra vieša grupe feisbuke „5G – Faktai ir Žinios“ , kam įdomu galit pažiūrėt: facebook.com/groups/Faktaiirzinios/

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top