Dievaži

2014, 27 vasario, 10:01 | kategorija LPT | atsiliepimų (6) | peržiūrų 576 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisRokis Žukauskis

Dievaži, šitame Lietuvos „nepriklausomybių“ tarpušventyje, žiūrint į beviltiškai neskoningas Janukovičiaus vilas ir prabangų autoparką, šovė pulkelis minčių. Pirma – tai pagalvojau, kiek iš mūsų vyrų svajoja turėti panašų garažą, o moterų – tos carienės garderobą…
Antra, kad mūsų „civilizuotesnė“ valdžia per nemokšiškumą ir per gobšumą pridarė Tautai atitinkamų nuostolių – na gal vienu nuliu mažiau, bet aš ne apie tai. Aišku, kad praktiškai neturime resursų, tačiau turime ne mažiau įspūdingas valstybės skolas, bet aš ir ne apie tai.

Aš apie tai, jog atsibudus šiame mūsų nepriklausomybių tarpušventyje ir kažkiek pagalvojus – mes esame vergai. Vietoj šakių turime dėmesį, kaip grandine prikaustančius išmaniuosius telefonus, nupirktą bei priklausomą televiziją; tačiau vietoje suteikto maisto ir gulto(kaip vergui) – turime tai nusipirkti (dažnai už palūkanas) patys, vietoje bent jau natūralios vergiškos „pachliobkės“ valgome visiškai negyvą sintetinį maistą (dar ir brangiuose restoranuose), geriame nudažytą ir pakvėpintą etilo spiritą įmantriais angliškais pavadinimais, o po to elitiškai įraustame giminės baliuose ar miesto Rotušėje…

Dievaži, per šitiek tūkstančių metų jau tapo normalu turėti ir bambant vilktis paskui savo „kravažadnus (kraugerius)“, aukštai sureitinguotus valdovus, taškančius žmonių resursus, skiriančius teisėjus ir budelius, statančius savo rūmus, Valdovų rūmus, olimpiadas. Vergvaldžius „paminkliniais“ veidais, sakančius kalbas apie nepriklausomybę ir stumiančius žmones į karus.

Norma tapo politika, kaip religija bei religija, kaip politika ir, kaip verslas. Bet pala, Dievaži, aš ne apie tai.
Šiaip jau esu optimistas, simpatiškas, pasiturintis ir sėkmingai vedęs jaunuolis, todėl toliau kritikos netęsiu. Tik pabandysiu pasakyti, ką siūlau.

O siūlau atsiminti, kad mes esame dvasinės būtybės, senos sielos ir Dievo vaikai. Ar ir toliau vadovaujamės Darvino teorija, džiunglių ir konkurencijos įstatymais?

Ar dar vadovaujamės „Didžiojo sprogimo“ teorija, pagal kurią išeitų, kad iš sprogimo galų gale susirinko BMW su visom turbinom? Ar įsisąmoniname, kad mes ir mūsų pasaulis su visom galaktikom yra Kūrėjo sutvertas.

Taigi ir galvokime, kaip Dievai, o ne kaip vergai. Mums reikia laisvės nuo reketinės valdžios (kairės ar dešinės), kuri iššvaisčiusi lėšas sugalvoja tik naujus mokesčius, bet labiausiai mums reikia sąmonės laisvės!

Būkime nenormalūs – pabuskime iš šito materialaus saldaus sirupo. Gyventi reikia darnoje su motina Žeme ir senele visata. Jos irgi turi sąmonę. Ar jau pamiršome per miglą? Mums gi viskas pasakyta buvo (aišku, kai kas Vatikane perrašyta, pakoreguota).
Nežudykime!

Ir kalba eina ne vien apie piktą kaimyną. Nežudykime žemės sintetinėmis trąšomis bei šiukšlėmis, o jos gyvūnų genetiškai modifikuotomis atliekomis.

Nesinuodykime negyvu rūgštiniu floruotu vandeniu iš apokaliptinio vandentiekio. Nežudykime dėl pramogos ar mėsos, nečirškinkime (kaip maniakai-iškrypeliai) gyvo maisto.

Juk šitiek gyvybės duota vaisiuose, daržovėse, sėklose. Gerkime gyvą vandenį, kalbėkime su juo – juk jau ir labai mokyti rašė, kaip vanduo reaguoja į meilę ar neapykantą.

Nežudykime savo vaikų stumdami į butaforines „privilegijuotas“ specialybes, rodydami apgailėtiną vartojimo pavyzdį. Išmokykime juos plikom rankomis, nemokamai, su draugų pagalba pastatyti natūralų būstą, nemokamai šildytis bei užsiauginti gyvą, natūralų maistą. Nors tiek.

Nežudykime Dievo plano – gyvenkime draugiškai. Būkime laimingi. Nežudykime tikėjimo ir vilties religijomis bei politikomis su paauksuotais altoriais ir turtingais Rašto aiškintojais.

Nestatykime katedrų – nešiokime jas širdy, nestatykime teismų – būkime teisūs. Nebūkime dievobaimingi.
Netikėkime į Dievą, o žinokime Jį! Ir būkime žmonės – nebūkime janukovičiais.

Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 6

 1. Valdas says:

  Nelabai supratau tai kuo gi mums būti ką daryti ko nedaryti. Esame glušiai ir patys dėl to kalti. Niekas nedraudžia valgyti gyvą maistą ,niekas nedraudžia apsipirkti tiesiai pas  augintoją be tarpininkų,niekas nedraudžia maistą užsiauginti pačiam ,niekas nedraudžia būstą pasistatyti už 15 000 lt vietoje to kad imti kreditą 0,5 mil /lt . O tie kas to nenori yra vergai.?? Problema programose kurios sėdi galvoje.

 2. Aleksas says:

  Labai geras ir pakylejantis straipsnis, tikrai butu gerai jei dauguma musu taip pradetume mastyti ir stengtis gyventi.

 3. Pilietė SS says:

  Gerb. autoriau,
  dūšia džiaugiasi skaitant tokius straipsnius. Kvietimas peržiūrėti vertybes, atskirti laikinus blizgučius ir patogumus nuo amžinųjų vertybių, tačiau kai kas tiesiog atstumia: autorius aiškina tai ko neišmano. „Nesinuodykime negyvu rūgštiniu floruotu vandeniu iš apokaliptinio vandentiekio“. Iš kur, po paraliais, ištraukei, kad vandentiekio vanduo floruotas? Dirbu vandentvarkos srityje ir atsakingai pareiškiu: Lietuvoje vanduo nefluoruojamas. Tačiau vandenyje yra daugybė mikroelementų (bemaž visada Mendelejevo lentelė, t.sk. gali būti ir fluoras, priklausomai nuo to, iš kokio geologinio sluoksnio išgaunamas vanduo)! Ir tai puiku! Žmogui reikalinga viskas, ką sukūrė Dievas. Fluoro yra ir kai kuriuose maisto produktuose, daugiausiai jūriniuose. Fluoras reikalingas skeleto ir dantų kaulinio audinio vystymuisi, jis saugo dantis nuo ėduonies. Jei vandenyje visiškainėra fluoro, reikia bent naudoti dantų pastą su fluoru. Grynas (destiliuotas) ar nudruskintas vanduo yra pavojingas žmogui. Ypač jis pavojingas širdžiai ir kraujagyslėms. Žinoma, per dideli kai kurių elementų kiekiai taip pat blogai. Todėl vanduo yra valomas, t.y. pašalinami tik pertekliniai elementų ir mineralų kiekiai. Todėl daugumoje Lietuvos miestų ir miestelių vandentiekio vanduo savo chemine sudėtimi yra geras. Kitas dalykas – jo kristalinė struktūra. Siurbliais stumiant vandenį vandentiekiu, suyra jo kristalinė struktūra. Tačiau mes, vartotojai, kiekvienas galime tą struktūrą atstatyti pagal Dievo žodį. Tam pakanka iš čiaupo prisipylus vandens sukalbėti pačią trumpiausią maldelę arba pasiūsti šiam vandeniui meilės linkėjimą. Nesvarbu ką, bet ta žinia turi būti iš širdies ir su meile. Ir vanduo Jums atsidėkos sveikata. Linkiu sėkmės ir meilės širdyje.

 4. Kęstutis says:

  … greičiausiai autorius norėjo parašyti – chloruotas… 

 5. Mindaugas says:

  Žmonės vis laukia instrukcijų ką daryti? Kuo būti? O kai jų nesulaukia labai pasipiktina.

 6. Rokis says:

  Ačiū už pastabas. Chloruotas reikėjo rašyti. Žinau, kad ir floruoja, bet jei sakot, jog Lietuvoje ne – tai šaunu…Nors vandentekio vanduo vis tiek yra negyvas, t.y. rūgštinis ir energetiškai neigiamas. Taip, jį galima „pagyvinti“. Titnagu ar šungitu darau. Su vandeniu nuoširdžiai kalbu,  jis stebuklingas. Mintimis galima struktūrizuoti. Ir jei kas mano, kad čia mistika, tai man didesnė mistika, kada žmonės geria nuodus (energetinius gėrimus, kolą ir t.t.) bei dar moka pinigus už tai. Ačiū, vandenėli. Ačiū man, ačiū jums :) 

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top