DWN: Teroristai paprašė Jungtinių Tautų apginti juos nuo rusų

2016, 21 vasario, 16:45 | kategorija Realybė | 9 komentarai | peržiūrų 899 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

deutsche-wirtschafts-nachrichten.de

Jungtinės Tautos

Jungtinės Tautos | Reuters fotografija

Siekdamos įgyvendinti savo interesus Sirijoje, JAV ir Saudo Arabija jau senokai palaiko teroristinę organizaciją „Front al-Nusra“, rašo leidinys Deutsche Wirtschafts Nachrichten. Jie aprūpina grupuotę ginklais ir pinigais. Tuo pačiu Vakarų politikai pastoviai bando šios organizacijos teroristus pateikti labiau palankioje šviesoje, statydami juos į „nuosaikiosios Sirijos opozicijos“ gretas. Ir, nors „Front al-Nusra“ oficialiai atsisakė „Al-Qaeda“ tikslų, padarė jis tai išimtinai dėl to, kad dalyvauti Sirijos padalijime, pastebi straipsnio autorius.

Tačiau karinė Rusijos operacija pridarė rimtų nuostolių grupuotės smogikams, tęsia leidinys. Palaikant rusų aviacijai Sirijos kariuomenė išlaisvina vis daugiau teritorijų. Be vis to, Damasko valdžiai visiškai nesiruošia derėtis su teroristais.

Sudėtinga situacija privertė „Front al-Nusra“ grupuotę padaryti originalų ėjimą: pabandyti pasiekti paliaubų Jungtinių Tautų Organizacijoje. Apie tai praneša Reuters su nuoroda į anoniminius šaltinius, „artimus deryboms“.

Informacinė agentūra praneša, jog Sirijos opozicija paprašė „dviejų-trijų savaičių paliaubų“, „nutraukiant apgultį“, o taip pat „prieigos prie humanitarinės pagalbos“. Pasak neįvardinto šaltinio, šią iniciatyvą yra pasiruošusios palaikyti visos konflikto pusės neskaitant „Islamo valstybės“. Be to, atakų sustabdymas prieš „Front al-Nusra“ pateikiamas kaip išankstinė sąlyga siekiant paliaubų.

Visiškai aišku, jog šis pasiūlymas – tai spąstai Rusijai, pabrėžia DWN. Smogikai nori persigrupuoti ir išvengti visiško grupuotės sunaikinimo. Tačiau rusai su tuo nesutiks, todėl, kad skirtingai nuo vakarų koalicijos, jie kovoja prieš teroristus žūtbūtinai, įsitikinęs vokiečių žurnalistas.

 

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 9

 1. Mindaugas says:

  Kadangi JTO yra vadovaujama didžiausios teroristinės valstybės-JAV, tai reiškia, kad ir JTO yra teroristinės, terorizmą remianti, organizacija. Todėl galiu teigti, kad teroristai paprašė teroristų apsaugos nuo Rusijos…

 2. to mindaugas says:

  O as galvojau, kad didziausia teroristine valstybe- tai rusija. Pasirodo, klydau.Gerai, kad turime tokiu ‘visaziniu’…

 3. Ec says:

  Tu negalvojai, tau pasakė per LRT :) . Pradžiai paskaičiuok karines bazes užsienyje JAV ir Rusijos ir palygink jų kiekį, dar paskaičiuok karus užsienyje, kuriuose dalyvavo JAV ir Rusija, taip pat palygink jų kiekį. Tada galvok

 4. Konkurencijos nėra says:

  Kaip pažinti Vergą? Dėja rusiškai. politikus.ru/articles/70590-sovremennyy-mehanizmy-prinuzhdayuschie-cheloveka-stat-rabom.html

 5. algimantas says:

  Yra ir lietuviškai, ir gerokai išsamiau:

  http://www.sarmatas.lt/10/ar-gali-issilaisvinti-vergai-nepastebintys-vergijos/

 6. Ina to Konkurencijos nėra says:

  …Kodėl Ne-konkurencinis žodį „vergas“ parašo iš didžiosios raidės? Matomai, labai gerbia save – rusofobinį vergą. Jeigu tau, žmoguti, atrodo, kad rusai vis puola, nepaliauja pulti ir dar puls ir puls, tai nereikia šaukti apie savo fobijas. Užtenka vieno skambučio psichiatrui – ir visos grėsmės pranyks….

 7. konkurencijos nėra says:

  Ina

  gal išversk savo ekvilibristiką…

 8. Ec says:

  Konkurencijos nėra, matyt Ina nesuprato ką norėjai pasakyti, o ir nuorodos neatidarė :)

 9. konkurencijos nėra says:

  Ką gi padarysi…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top