Elonos laiškas draugams ir visiems, kam brangi Lietuva

2013, 5 vasario, 18:56 | kategorija LPT | atsiliepimų (50) | peržiūrų 4 881 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

LABĄ NAKTĮ, PERSIUNČIU LAIŠKĄ, KURĮ SIUNČIAU SAVO DRAUGAMS.
GAL JUMS PRAVERS
.

Ypatingai tamsios Lietuvos gedulo nakties išvakarėse….. prisiminus mano 1991sausio 13, kuomet mes vaikai išsigandę verkėm manę,jog karas prasidėjo. Tuo tarpu mama, dingus elektrai,greit mus apmuturiojo 6 mažiukus ir brideno per pusnis pas artimiausius kaimynus…“

Noriu V I L T I N G A I padėkoti, atsiprašyti ir paprašyti

Sutinku žmonių ir daug pasaulio matau, nemažai ne tik klausau, bet suvokiu, jog privalau išmokti išgirsti net ir tyloje. Pritariu, jog nelengva ir dažnai ŽMONIŠKAI net nesuprantama kas vyksta su pasauliu, bet nėra kelio į taiką, nes taika yra kelias – gilu ir dar kartą – g i l u . Suprantu, jog ŽMOGUJE tiek Žmoniški, tiek Žmogiški instinktai verda, nesvarbu kokias aukščiausias technologijas išvystytume. Prigimtis lieka… žemė gimta šaukia… blogio ir gėrio kova verda kiekvieną mielą sekundę… kelionės iš gyvenimo į gyvenimą, iš pasaulio į pasaulį, iš laiko į laiką, iš žemės į žemę, iš erdvės į erdvę persipina esamu ir nesamu laiku ….

tad Ačiū, Aukščiausiam, jog mano brangūs broliai lietuviai ir sesės lietuvaitės,gyvenate su manim būtent šiuo LAIKU. Kvėpuojate ta pačia kalba, dainuojate tais pačiais laukais, stengiatės puoselėti lietuviškumą ir tradiciją, kur tik begyventumėte, bandote stotis, kai sumina į purvą, mokotės eiti nelipant galvomis, stengiatės nekartoti klaidų, kad ir kokia Prigimtis verstų… kaip toj dainoj KIEKVIENAM SAVO. Tad aš, jausdama atsakomybę, nuo savęs šaukiu: ačiū, kad turėjai su manim dalį! (net jei tik susitikom akimirkai)

..atsiprašau, jei mano Laisvė pakirto tavo Laisvės kojas, akis, širdį ir sielą,  bet paprasta gyvenimo tiesa – neįmanoma gyventi Žemėje ir nebūti žmogišku žmogumi, žmonišku įmanoma, bet ne atvirkščiai.

PRAŠAU…, ARTĖJANT mūsų TAUTAI svarbioms datoms, jungtis prie didelio darbo. Buriu visus, kuriems svarbi Lietuva, Lietuvos Žemė, kalba, papročiai… ypatingai t u o s, kuriuos pažįstu asmeniškai ir ranką spaudus esu. O jūs savo ruožtu, tik tuos, kuriais jūs tik galite pasitikėti.

Internete aptarinėjami šis darinys jau senokai, bet per  TV viso to (turtingų išdavikų dėka), visuomenei niekada nesužinot, –  lieka kitas kelias – pogrindis. FAKTAS: įstojus į ES, mes įsipareigojome parduot savo žemę, bet kuriam ES piliečiui. Jau supirkta (nelegaliai) – šeštadalis LT. Legaliai pajudės po 2014 gegužės mėn. FAKTAS: danų kiaulidės, vokiečių chemikalų saugyklos irgi … jau čia. Faktas: per 20 nepriklausomybės metų organizuoti 25 referendumai – ir niekaip nesurinkta 300 tūkst. parašų (maximum buvo surinkta 270 tūkst.) Faktas – nei viena imperija Žmonijos istorijoje neišliko iki šių dienų. Tautų išnykusių jau sąrašai ir naikinimas GLOBALIU mastu, net finansuojamas.

Tad mažas žemės lopinėli, šiandien prašau – ne prieš tankus su manim eiti, ne į mišką vailokus ir šautuvą pasiėmus, ne kramtyti pirštų laukiant mirties, ne į mitinguotojų būrį, kuris ŽINIOS nešėjams patyčių objektas, nes jie tik maži žmonės. NE.

KVIEČIU į būrį, pakovoti vieninteliu dar tebelikusiu TEISINIU ginklu, rinkti parašus – sumušant tą iniciatyvinės 300 000 Lietuvos balsavimo teisę turinčių piliečių grupės  skaičių, kuriuo remiantis valstybės vadovybė skelbia REFERENDUMĄ:

DĖL ŽEMĖS NEPARDAVIMO NE LIETUVOS PILIEČIAMS ir II -as referendumas aktyvių piliečių, kurių skaičiumi privalo būti 10 proc. nuo paskutinio balsavimo (2012 balsavimo rezultatai: rinkėjų sąraše įrašyta rinkėjų – 2588418, rinkimuose dalyvavo – 1370014 (52,93%), -1,3 milijono – vadinasi 130 tūkstančių) skaičiaus sumažinimo.

Šis dokumentas (jis pasirašytas 10 iniciatyvos piliečių: Algirdas Patackas, Žydrūnas Savickas, Filomena Taunytė, Arvydas Juozaitis ir kt.) – pirmo žingsnio įrodymas .)

paveikslėlis

Antras žingsnis: JAU ŠIANDIEN registruokitės siųsdami -VARDUS PAVARDES, Telefonų numerius, El-pašto adresus, miestų pavadinimus – žmonių, kurie tik ŽODŽIU – garbės žodžiu- nieko daugiau, prisiekia paprastam darbui – PARAŠŲ RINKIMUI ir duomenų neklastojimui, nenaudojimui piktam. ŽINO apie organizuojamo Referendumo darbus.

Trečias žingsnis: Pasiėmus antspauduotus lapus iš štabinio miesto (kiekviename koordinatorius) rinkti parašus (pats žmogus turi parašyti vardą, pavardę asmens dokumento serijos numerį, adresą ir parašą) Į lapą telpa berods 80 įrašų. Per kaimynus, draugus, giminines, pažįstamus, kolegas, bendramokslius – nu DIEVAŽI, juk tikrai įmanoma surinkti 10 ? ir 100 net. Susiorganizavus MOKYKLOJE, ORGANIZACIJOJE, ĮSTAIGOJE, BENDRUOMENĖJE ir keli 1000. ARGI NE??? Viešai taipogi galima rinkti parašus. Laikas skirtas rinkimui 3mėn. Startuosime, kai tik  surinksime 3000 užsiregistravusių savanorių. JEI tu man padėsi ! ?

Man reikia:

1.VARDAS PAVARDĖ, Telefono numeris, El.paštas ir Miesto (kuriame Tu esi) pavadinimas
2. Platink savo TIKRŲ draugų tarpe, ir siųsk tik per save jų duomenis.
3.Skelbkite žinią visiems, jog TAUTA kalba ne tik per savo išrinktuosius, TAUTOS TARYBOJE-SEIME, bet matant tų 141 suokalbį prieš 3 milijonus (beveik), gali tarti – ATSIKLAUSKIT VISŲ! Prašom skelbti referendumą (bet tik to paprašymui, iniciatyvą privalo turėti 300 tūkstančių piliečių – skaičius utopinis, ir net topinis) VISI kiti žingsniai, vėliau.

TAD KVIEČIU, atsiliepkit kas su manimi ???? O kaip mano draugai sako – arba Eloną myli arba nemyli – trečio kelio nėra :)
O aš, gyva ar mirusi,  su tavimi ar be tavęs, prisiekiu motinos ŽEME, pakovoti už LIETUVOS ŽEMĘ, tikrą VALSTYBĖS nepriklausomybę, kalbos ir tradicijų tąsą, ir žmonių – lietuvių, kurie tai perduoda, gyvybes. Tepadeda man Dievas.

paveikslėlis

Pagarbiai ELONA

Mano El-paštas: eloniux@gmail.com

kol kas UK. Laivas jau plaukia iš uosto.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 50

 1. Elona says:

  Gerą gražią dieną  visiems.
   Man skaudžiausias žodis, kurį skaičiau  “Mano žemė – mano nuosavybė, ką noriu tą darau“ .    Ši frazė bujoja šio egoizmo šimtmetyje kaip piktžolė ir vadinama gėle.    Dėl aborto darymo: „mano kūnas ką noriu tą darau“,   dėl elgesio su vaikeliu “Mano vaikas, ką noriu tą darąu“ ,  mano   NORAS :  „ką noriu tą darau““    ir  taip be galo. Privalau pranešti blogą žinią:  BAIGIASI  EGOIZMO   ERA.  Jau perlenktos visos visos  lazdos. Lietuviai  su pakanta žiūrėjo ė viską ir ilgą laiką.   Keliaudama ir pažindama tautas, supratau  mes be galo  KANTRI ir  DARBŠTI tauta.  
  Tad   misija referendumas neįmanoma  – skelbiu , jog įmanoma ;)  
  Pagarbiai visiems. 

 2. Elona says:

  Ir  prašau visų , kurie nori  padėti DIRBTI,  siųsti savo duomenis  el.paštu eloniux@gmail.com . Dalintis  visa info su draugais, kurie  prieš  NEPARDUODAMŲ  DALYKŲ pardavinėjimą. 

 3. Valdas says:

  Miela Elona kaip prisibelsti į 30mečių emigrantų širdis kuriems niekas nerūpi,kaip jūsų laišką patalpinti pvz. į Anglijos Lietuvių smegenų plovyklą anglija.lt ????

 4. Elona says:

  Sveiki :) 
  daugumai rūpi , kapi užsidirbti  duoną (pirminiai poreikiai žodžiu).  TAI natūralu. 
  Kas galite  man siūskite visokių tinklalpių  adresus,o aš belsiuosi  į vartus, taip kad  mane išgirstų ;) 
  Ir  kas nori tapti savanoriu ?  prašau atsiųsti man savo el.pašto adresą , aš šviežiausais naujienas visiems  persiunčiu. Prašau vienytis ir padėti, nors  aš stipri kaip ąžuolas, deja esu tik lietuviška liepa. 

  http://www.lzinios.lt/Komentarai/Tevynes-ispardavimas  

 5. Elona says:

  atsiprašau už klaidas rašybos, nors ir vėlu, bet  tai negali būti pasiteisinimu. 

 6. Pranciškus says:

  Dar šiek tiek džiaugiuosi gyvybe, kurios yra Lietuvoje ir toliau nuo jos. Tačiau stebėtinai menkas supratimas apie žemės arba teritorijos priklausymą Tautai… Jeigu Ji nori ištirpti rytdienos pasaulyje, tai bent paklauskime to daugumos – toks turėtų būtų protu grindžiamas tikslas. Visa kita paskui…

 7. Orija says:

  Kodel Lietuvos žeme jau pardavinejama,del ko mes samdome jegos struktūras ,ką jos veikia??????,kodel nelikviduoja neteisetų pirkinių gal kartais už tylejimą jiems mokami kyšiai???kur mes atejome?????

 8. Tėvynainis says:

  Lietuvos žemė yra svarbi Lietuvai ir kiekvienam lietuviui,o tiksliau kiekvieno asmeniškai įgyta,paveldėta žemė pagal Lietuvos galiojančias taisykles (įstatymus) .Savosios žemės savininkas (apibrėžtas taisyklėmis) rūpinasi sava žeme..
  Taigi,Lietuvos teritorijoje yra daugybė kaimynų lenkų dvarų,nei vienas jų nėra atiduotas,parduotas Lietuvos valstybei .Daugelis jų išnuomoti,perleisti Lietuvos valstybės priežiūrai,saugai.Dvarus uoliai rekonstruoja,tvarko parkus aplink juos,vandens telkinius,malūnus,kitus ūkinius pastatus iš Lietuvos mokesčių mokėtojų kišenės,nors jie po šiai dienai,nuosavybės teisėmis yra tų pačių kaimynų lenkų vaikaičių rankose. 
  Kita vertus nereikėtu dėti į stalčių ypač svarbios Lietuvos sutarties,po kurios kaimynai lenkai pasitraukė iš savo didžiulių dvarų (ūkių).Kažkodėl tylima visų organizatorių,apie tai.
  Dabar pažvelkime kuo dirbame Lietuvišką žemę?
  Ar Lietuviška technika laukuose ir angaruose burzgia,kokie padargai ir įnagiai naudojami jai dirbti?
  Kokias sėklas sėjame,sodinukus sodiname,vaismedžius,vaiskrūmius – Lietuviškus?
  Kokias sveikąsias trąšas uoliai pilame – Lietuviškas?
  Kokiais apdarais,apavais einame į ūkį dirbti – Lietuviškais?
  Galime vardinti iki pilnos knygos išleidimo,bet visi suprantame tai.
  Tad aplankius daugelį ūkių nuo 2004m. vaizdas yra graudus. Akivaizdžiai pačių Lietuvių (dažnu atveju patriotų) alinama,nuodijama Lietuvos žemė (jų pačių žemė).Darbuotojai keičiame per sezoną po kelis kartus,mokami skatikai (kartais nemokama,arba tyčia atsiskaitoma kvaišalais) už sunkų prakaito darbą. Trąšų kiekis (tonomis) dažnu atveju viršija derlių.Viskas paremta pelnu ir tik pelnu. Lietuvos didžiųjų ūkių nebėra,yra tik verslai nuodijantys patys save ir aplinką.
  Tad iškyla natūraliai klausimas,ar tikrai lietuvis ūkininkas skiriasi nuo užsieniečio ūkininko?
  Jau nuo 2004m. užsieniečiai yra atėję į Lietuvos ūkį ir visi tai matome.Kad ir su tomis pačiomis danų kiaulidėmis. Leidimus sutvarkė,sutartys sudarė,statė,dirba ten 98% lietuviai.Kodėl reikia rėkti dabar,kad sesės ir broliai dirba ten? Taip pat smirda ir visos kitos pramoninės kiaulidės,nes naudojami pašarai iš užsienio vežti,dažnai ir vaistai duodami joms.Priedu srutų sandėliavimas yra nurodytas iš ES pagal visus reikalavimus,tad ir kvapas sklinda po visą Lietuvą.
  Aš už teise pasirinkti,dėl Lietuvos žemės išsaugojimą Lietuvai,bet tai yra tuščios šnekos,jei pats neturi Lietuvoje nuosavybės taisyklių patvirtintos žemės.
  Nederėtu ir Ramono žygių pamiršti,dabar žygeivis Pranciškus,nors abu juodi komunistai,iš to pačio molio drėbti,šeimų naikintojai,bet galvas iškėlę ant bačkos šaukia,kaip gelbėsim Tautą,nors iki kaklo šūdo baloje stovi.
  Monsanto užsakymai veikia po visą pasaulį,Lietuva tame rate taipogi yra.
  Pagalvokime žmonės mielieji,ką gali pakeisti referendumas,iš kurio pasekoje būtų balsavimas,o balsų skaičiavimas lieka uždaras VRK.
  Kaip kaip lieps,taip tas ir skaičiuos. Vėlgi,tai tautos skaldymas ir valdymas,supykdant pačią tautą,tautoje ir kaip visada viską vykdo patys Lietuviai,savomis rankomis.
   
     

 9. Valdas says:

  Tėvynainiui. Na ir vėl verkšlenate kad nieko nebus neverta net pradėti. Nekreipkime dėmesio į mužčiojimus,daryti referendumą reikia,,balsus suskaičiuoti reikia kiekvienoje rinkiminėje apygardoje,ir kiekvienos rinkiminės apygardos balsus viešai internete skelbti.Nebūtina kiekvieną kartą verkti,akivaizdu ir visiems aišku kad bus bandoma sukčiauti ,todėl reikėtų kiekvienam balsuoti viešai,kaip sakoma ir šviesa ir tiesa………….

 10. Tėvynainis says:

  Taip.

 11. Elona says:

  Gerb. Tėvynaini, daug tiesos pasakėte.  Tad , jei norite padėti ir  kovoti su tuo visu, kas NEGERAI, bandom tuo ginku, kurį mums paliko, nes per 20 metų nesugebėjom juo net išauti. 
  Prašau, kievieno KURIS NEBIJO IR NORI  registruotis LIETUVOS ŽEMĖS SAVANORIU:  eloniux@gmail.com, jei netinku aš, rašykit ROmui: romaskaulinis@gmail.com, jei netinka Romas: rašykit Pranciškui: pranciskus.sliuzas@kaisiadorys.lt . 
  Pagarbiai 
  Elona 

 12. gEE says:

  Kaip Lietuviai nesupranta, kad Tėvynė yra tik vėliava, po kuria kuriama teisybė, meilė ir dora. Lietuviui visada svarbiausia buvo tėvynė/ valstybė – tai kalama į galvas nuo Maironio laikų. Užtat lietuvis atstovės per valstybines šventes dainuodamas apie Birutę ir laukus, kol bus daromi baisiausi nusikaltimai ir neteisybė artimui. Užtat medis išpuvo iš vidaus – valstybė liko, bet žmonių joje – nebe. Jeigu atėjo laikas žemę užleisti doresniems žmonėms, kurie duotais instrumentais – valstybe ir vienybe – pasinaudos geriau, tuomet geriau tapkime multikultūrine šalimi.

 13. Karolis says:

  Gal nenusipezam, a? 

 14. Rimantas says:

  Jūsų pasiryžimas sveikintinas. Bet kelias kurį pasirinkote siekiant tikslo – be galo sunkus. Juk tautai 20 metų yra ivairiais metodais transluojamos materializmo, vartojimo ir kitos žmonių bukinimo programos. To pasekoje žmonės gali nesuprasti šito klausimo svarbos mūsų Tėvynės išlikimui. Ar nesvarstėte kitų keliu? Pvz.: iniciatyvinei grupei turint nemažai žmonių pritarimą (jis būtų pareikštas elektroniniu būdu) važuoti pas partijų, išrinktų į seimą, vadovus ir reikalauti, kad referendumo klausimą įtrauktų į seimo dartbotvarkę. O tada rekalauti Iš depatatu išrinktų apygardose, kad jie balsuotų už referendumo paskelbimą. Ar tai utopija?

 15. Elona says:

  Labą  naktį  mieganti Lietuva , 
   ačiū   SARMATAS.lt    tinklalpiui už  INFO sklaidą.  Į kveitimą  iki šiol atsiliepia :) 
  MAŽAS  žingsnis ir štai, jau labiau esame  priekyje. 
   Žemai lenkiuosi, kiekvienam  pasiryžusiam  savanoriauti.  Referendumo pasiruošimo darbai  vyksta. 
  Prašay registruotis eloniux@gmail.com, kas nori gauti naujienas. 
  Pagarbiai 
  ‘Elona 

 16. Albinas Vaškevičius says:

  Tautos išlikimo formulė: I=(KALBA+ŽEMĖ+PAPROČIAI+ŽMONĖS)xISTORIJA
  ŽEMĖ
  Žydai beveik 2000-ius metų buvo praradę žemę. Tūkstantmečiams bėgant jie suprato kad be žemės išnyks kaip tauta. 1946 metais susipirko žemes Palestinoje (ten buvo galima pirkti žemę užsieniečiams) ir įkūrė Izraelio valstybę. Bet dar ir dabar neaišku ar jiems pavyks neprarasti tos žemės, nes nuo 1946 metų iki šiol vyksta kovos dėl tos žemės su Palestinos valstybe. Mes vienąkart praradę žemę tikriausiai jos jau nebesugebėsime atgauti. Mes neturime to berods 1/3 pasaulio turto kurį turi žydai ir tikriausiai mūsų žemę nusipirks gal žydai, gal lenkai, o gal net ir naujieji rusai. Prieš kokią 30 metų žinojom, kad Lietuvos žemės gelmėse yra geležis, molis, smėlis, klintys. Vėliau sužinojome ir apie naftą, o Kavarsko smėlis puikiausiai tinka šiuolaikinių saulės baterijų gamybai. Internete yra Ūkio ministerijos užsakymu 2006 metais padaryta studija apie saulės baterijų gamyklos statymą Lietuvoje. Dabar sužinojome, kad turime ir skalūninių dujų. Įtariama kad yra ir brangiųjų metalų. Parduodami žemę galime prarasti ne tik materialiai labai daug, bet ir prarasti tautą su savo kalba, papročiais ir žmonėmis. Tai tautos mirtis. O tada kam tam numirėliui tie pinigai gauti už žemę?

 17. Elena Trečiokaitė says:

  Lietuvos žemė – tik Lietuvos piliečiams!

 18. Ar Lietuvos piliečiai gali nusipirkti žemės dirbdami už minmalų atlyginimą? Atsakymas: negali. O užsienyje kepdami vištas, tvarkydami viešbučius… ar gali???

 19. Tik Lietuvos piliečiams, kurie turi gebėjimų ją prižiūrėti ir jausti laimę

 20. Romualdas says:

  Lietuviams nereikia pirkti zemes, reikia neparduoti uzsenieciams.!!!!!!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top