Facebook šalins feikus apie Covid-19 ir neigiančią vakcinų naudą informaciją

2021, 9 vasario, 12:01 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (7) | peržiūrų 346 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Atnaujinta 2021 m. vasario 8 d.

Savo puslapyje Facebook kompanija paskelbė, jog agresyviai šalins melagingų teiginių apie COVID-19 ir COVID-19 vakcinas iš jai priklausančių „Facebook“ ir „Instagram“ socialinės žiniasklaidos platformų pandemijos metu

„Nuo gruodžio mėnesio pašalinome melagingus teiginius apie vakcinas COVID-19, kuriuos paneigė visuomenės sveikatos ekspertai. Šiandien po konsultacijų su pirmaujančiomis sveikatos organizacijomis, įskaitant Pasaulio sveikatos organizaciją (PSO), mes plečiame klaidingų teiginių, kuriuos pašalinsime, sąrašą, kad įtrauktume papildomus demaskuotus teiginius apie koronavirusą ir vakcinas. Tai apima tokias pretenzijas kaip:

 • COVID-19 yra sukurtas arba pagamintas žmogaus
 • Vakcinos nėra veiksmingos užkertant kelią ligai, nuo kurios ji turi apsaugoti
 • Saugiau persirgti liga, nei skiepytis
 • Vakcinos yra toksiškos, pavojingos ar sukelia autizmą

Visą pretenzijų sąrašą rasite čia, o mes jau draudžiame šiuos tvirtinimus reklaminiuose skelbimuose. Ši nauja politika padės mums ir toliau imtis agresyvių veiksmų prieš dezinformaciją apie COVID-19 ir vakcinas.

Mes nedelsdami pradėsime vykdyti šią politiką, ypatingą dėmesį skirdami puslapiams, grupėms ir paskyroms, kurios pažeidžia šias taisykles, ir toliau plėsime priemonių apimtis per ateinančias savaites. Grupės, puslapiai ir „Facebook“ bei „Instagram“ paskyros, kurios pakartotinai dalijasi šiomis paneigtais tvirtinimais, gali būti visiškai pašalinti..

Taip pat mes reikalaujame, kad kai kurių grupių, turinčių administratorių ar narių, pažeidusių mūsų COVID-19 politiką, administratoriai laikinai tvirtintų visus įrašus savo grupėje. Teiginius apie COVID-19 ar vakcinas, kurie nepažeidžia šios politikos, vis tiek galės peržiūrėti trečiųjų šalių faktų tikrintojai, o jei jie bus įvertinti neteisingai, jie bus pažymėti etiketėmis ir pažeminti.

Pabaigai, mes toliau geriname paieškos rezultatus savo platformose. Kai žmonės ieško su vakcina ar su COVID-19 susijusio turinio „Facebook“, mes reklamuojame aktualius, patikimus rezultatus ir teikiame trečiųjų šalių išteklius, kad žmonės būtų susieti su ekspertų informacija apie vakcinas. „Instagram“ tinkle, be autoritetingų paieškos rezultatų, per ateinančias savaites mes apsunkinsime paieškose tų paskyrų paiešką, kurios neskatina žmonių skiepytis.

Facebook

Šiai dienai turimas Telegram tinklas faktiškai veikia be jokios cenzūros, drausdamas tik atvirus kvietimus smurtui ir ekstremizmui bei terorizmui. Telegram šiuo atžvilgiu gali naudotojus tenkinti daugeliu aspektų, nors gal ir nėra toks įprastas, kaip daugeliui jau tapo Facebook.

Tačiau prie jo jau įpratusiems – jis tapo nepakeičiamu visur ir visomis prasmėmis, ir, nors lietuviškas segmentas jame dar tik kuriasi ir yra gan kuklus, Jūs galite prie jo prisijungti ir papildyti jo narių skaičių savo buvimu ir aktyviu dalyvavimu.

Lietuviškos Telegram grupės ir kanalai:

Laisvas Žodis: https://t.me/laisvaszodis
L.Žodis (prenumerata): https://t.me/lzodis
LT Politikai (prenumerata): https://t.me/politikai
LT Politikai (grupė): https://t.me/Lietuvos_politikai
Firmus Medicus: https://t.me/firmus_medicus
Už Sveiką Lietuvą: https://t.me/uzsveika
Sarmatai: https://t.me/sarmatasLT
Sarmatai prenumerata: https://t.me/sarmatai_info
Amerikos lietuviai: https://t.me/alietuviai
Neabejingi: https://t.me/neabejingi_g

Telegram programėlę bet kuriam savo įrenginiui galite atsisiųsti iš čia: https://www.telegram.org/

pagal: infa.lt

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 7

 1. Manau says:

  Yra vienas vaistas- nesinaudoti Facebook.

 2. Vytas says:

  Pritariu 1-m , palikim FB tiems,kurie nori ti VIENOS TIESOS, vienodos nuomonės. Todėl rinkimės informacijos bei nuomonių įvairovę.

 3. saul says:

  Šaunuolis Vytai. Pritariu 100proc. Acto garintojai,trumpistai ir antivakseriai palikite FB ir Instg.Tam yra labai geri jums ruSSiškos programos ir soctinklai.Mes tikrai,kad jūsų nepasigesime.Nuoširdžiausias ačiū. Ir dar…geroji žinia yra ta,kad Putinas žadėjo sukurti savo tinklą-net’ą ir atjungti visą roSSieją nuo interneto Jei dar išnyktų ir trolių fabrikų botai,tikrai,kad gyvenimas palengvėtų.

 4. Myndė says:

  Sunkus?

 5. Akcija karūnos zombiams says:

  Jei asmeniškai vakcinuojantis į vergų išnuodijimo centrą atsivesite dar du draugus skiepams,jums skrodimas be eilės ir nemokamai!

 6. neda..tas liberalas says:

  Tegyvuoja kapitalizmas
  Tegyvuoja liberalų diktatūra
  Tegyvuoja liberalų cenzūra
  Tegyvuoja jav troliai ir botai
  Tegyvuoja sarmato idiotai
  Jūs to nusipelnėte!

 7. Op says:

  Susileiskit, susileiskit, aborto liekanų nuo faizer bei visokių kitokių astrū zenekų, patapkit sudraskytų DNR linksmom bevalėm daržovėm!?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top