Finansų krizė ar ‘Trečiojo pasaulinio karo’ pradžia

2010, 9 vasario, 14:51 | kategorija Ekonomika | 1 atsiliepimas | peržiūrų 475 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Ne kovoti, bet kurti inovacijas, norint geriau gyventi ateityje

Aš ilgai galvojau apie trečiojo pasaulinio karo galimybę. Iki šiol man buvo sunku surasti šio teiginio pagrindimą. Nebuvo nė vienos priežasties padalinti žmonių visuomenę į dvi dideles stovyklas, kurios nori kovoti už savo nuomonę. Bet aš buvau neteisus. Yra vienas dalykas, kuris pats vienas gali priversti žmones kovoti su kitais ir padalinti visą pasaulį tik dvi stovyklas. Tai yra – „Ekonomikos amžinasis variklis“.

Ričardas Galdikas

Ričardas Galdikas

Amžinojo variklio nesukūrė alchemikai, fizinių mokslų atstovai, bet tai pavyko humanitarams. Todėl be ilgos įžangos siūlau pereiti tiesiai prie TIESOS.

„Ekonomikos amžinasis variklis“ yra „Grynoji pinigų vertė“

Taip, žmones mano, kad jie išrado ekonomikos amžinąjį variklį – pinigus arba kapitalą jų vertės forma. Tai nebuvo lengva. Senovės alchemikų „svarbiausias tikslas buvo sugebėti paversti bet kokį metalą auksu (procesas vadinamas chrysopoeia) arba sidabru (mažiau žinomas yra augalų alchemija, arba“ spagyric[1])“ [2] Prireikė tūkstančių metų išsiaiškinti tai, kad nėra galimybės sukurti Grynosios vertės naudojantis fizikinių mokslų žiniomis. Todėl šis procesas plėtojimas perėjo į humanitarinių mokslų sritį ir, ypač, ekonomikos mokslų. Tai atsitiko todėl, kad žmogus yra labai novatoriškas, norėdamas gauti tai, ko iš tiesų jis nori.

Tikrasis kiekvieno žmogaus NORAS yra labai gerai gyventi. Kas yra atsakingas už  tai, kad susiklostė nepalankios sąlygos? Manau, kad atsakymas į šį klausimą glūdi dabartinės finansinės krizės arba „trečiojo pasaulinio karo“ priežastyje, kuri yra – žmogiškasis protas ir tikėjimas.

Taip, „trečiasis pasaulinis karas“ vyksta dėl žmogiškojo proto ir jo tikėjimo į grynąją pinigų vertę.

Jei atidžiai perskaitysite visas ekonomines ir pinigų teorijas, tai pastebėsite, kad kiekviena teorija yra susijusi su VERTĖS sąvoka. Jos visos mėgina aiškinti vien tik kaip sukurti pinigų ir ekonomikos GRYNĄJĄ VERTĘ. Ką tai reiškia?

Aš matau tik vieną būdą paaiškinti šį faktą, t.y. kaip alchemikų pradėtos veiklos tęsinį humanitariniuose moksluose ieškant aukso („chrysopoeia“).

Bet kur yra problema?

Problema yra ta, kad žmonės TIKI į pinigų ar ekonomikos GRYNĄJĄ VERTĘ. Taip, jie tiki. Nes jų tikrasis noras nėra įgyvendintas, ir jiems reikia turėti būdus jam pasiekti. Akivaizdu, kad kiekvienas žmogus nori gyventi geriau, nei buvo vakar. Ir tai yra gerai, nes tai yra tikra inovacijų darymo MOTYVACIJA.

Tik inovacijos gali padėti žmonėms gyventi geriau dabar, nei anksčiau.

Tačiau vis tiek kyla klausimas apie tai kaip žmonės gali sužinoti, kad jie gyvena geriau?

Taigi, čia mes pasiekiam tašką, kuriame galime tvirtinti, kad žmogaus mąstymas ir tikėjimas vyksta žmogaus prote. Štai kodėl žmonių protai ir tikėjimai tapo „Trečiojo pasaulinio karo“ pagrindine priežastimi. Žmonės turi atsakyti tik vieną žemiau pateiktą klausimą, kurio atsakymas nulems jų poziciją šiame kare.

Ar manote, kad didesnė pinigų arba ekonomikos GRYNOJI VERTĖ padarys jūsų gyvenimą geresnį?

Jei jūsų atsakymas yra TAIP, tuomet jūs turite prisijungti prie grupės žmonių, kurie kuria ginklus ir šaudmenis žmonėmis naikinti ir išsaugoti nepakitusios vertės prekes ir turtą. Yra tik vienas kelias turėti daugiau grynosios vertės, tai sumažinti žmonių, gyvenančių šioje planetoje, skaičių.

Jei jūsų atsakymas yra NE, tada sveiki atvykę į mano komandą ir galime eiti dirbti mūsų kasdienių darbų ir kurti inovacijas geresniam gyvenimui ateityje.

Ričardas Galdikas

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. begemotas says:

    gal tu uzdirbi kokius 5 tukstancius?  ir sau pavalgyti normaliai gali, nusivesti vaikus i kino teatra, arba nusipirkti patogius kokybiskus batus? o gal dar sau leidi ir keliauti po pasauli, kad atrastum save ir tobuletum dvasiskai? Zmogau, jei rasai tokius straipsnius, aiskiai tau truksta pinigu. Yra keli tipai zmoniu. Tie kurie neturi pinigu ir bando ju uzsidirbti, kiti kurie neturi ir susikuria visokiu iliuziju kad ju jam ir nereikia, o treti tiesiog svajoja. Sutinku kad man paciam nereikia milijonu, taciau noriu tureti tiek kad jausciausi LAISVAS. Ricardai, buk malonus ir iseik i gatves.. paziurek kaip zmones gyvena, kaip jie jauciasi, galu gale padaryk isvada,. Manau tikrai suprasi kad pinigu reikia tureti pakankamai kad gyventum pilnaverti gyvenima. o ne 800lt zmogus yra VERGAS. 

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top