Gabrielius Landsbergis siūlo spjaut į dvejojančius Vakarus ir remt Ukrainą

2017, 2 vasario, 13:22 | kategorija LPT | 12 komentarų | peržiūrų 1 330 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Gabrielius Landsbergis

Gabrielius Landsbergis | Facebook nuotrauka

TS-LKD partijos ir frakcijos Seime pirmininkas savo Facebook paskyroje pasiūlė pamąstyti (tiesa nepasakė kam, – matyt skaitytojams) ir pateikė debatų, dėl vidinių partijos rinkimų, išvadas (savas), kurias apibūdino trimis tezėmis, pasak jo, pateiktomis jo konkurentų būsimuose partijos rinkimuose, – tai draugauti su Karbauskiu, kovoti su liberalais (matyt turima omenyje korupcija) ir užsiimti populizmu. Tiesa, pats konservatorių (kol kas dar) pirmininkas neįvardina, ką pats vadina populizmu, nes šiandien pasaulyje ši sąvoka labai išskydo, praradusi savo pirminį apibrėžimą.

Toliau pretendentas į partijos pirmininkus, kol kas dar einantis pirmininko pareigas Gabrielius Landsbergis siūlo savo viziją partijai, originalumu toli lenkiančią visų konkurentų realius pasiūlymus, čia jau tenka pacituoti:

„Mano žinia – tęsti atsinaujinimą, tapti dar atviresne bendruomene su atvirais rinkimais, telkti partijos rėmėjus ir nepriklausomus kandidatus. Ir, žinoma, dirbti svarbiausius darbus Lietuvai – jau artimiausiu metu rengti nacionalinį susitarimą dėl švietimo.

Tapti tikra Tėvynės sąjunga. Sąjunga dėl Tėvynės.

Kaip matome, pasiūlymai tikrai originalūs, turintys didelę išliekamąją vertę ir neabejotinai pakels (jei pretendentas bus išrinktas) valstybę ant kur kas aukštesnio gerovės laiptelio, nei tas, ant kurio ji buvo iki šiol. Ir iki ašarų sugraudina viešas (ir keliantis kai kurių klausimų) partijos lyderio prisipažinimas, jog iki šiol Tėvynės Sąjunga nebuvo sąjunga dėl Tėvynės , o tik šiaip, kažkuo ir kažkur, kur jis toliau būti nebenori, nes nori paversti tai tikra Sąjunga dėl Tėvynės. Mes (visi skaitytojai) jam galime palinkėti geros kloties šiame nelengvame kelyje, kur jam bandys koją pakišt partiniai konkurentai besigviešiantys valdžios partijoje, ir bandantys prastumt savo viziją, kaip būsimą TS-LKD partijos politiką.

Toliau, įdomiau, nes būsimas partijos lyderis (jei bus išrinktas) ir dabar einantis partijos pirmininko pareigas Gabrielius Landsbergis savo pranešime pereina prie savarankiškos užsienio politikos ir dėsto apie nerimą, kuris jį apima matant JAV prezidento, Donaldo Trampo (Donald Trump) vykdomą užsienio politiką (neatsiklausus TS-LKD).

„Nes po skambučio Putinui“, – pasak Gabrieliaus, – „suaktyvėję karo veiksmai Ukrainoje, yra pirmas išbandymas (kitų išbandymų Gabrielius neprisimena, nes dar nebuvo gimęs) Vakarų bendruomenei. Gal jau taikytis su Putinu? Atsiimti paramą Ukrainai?“ – užduoda retorinius klausimus būsimas (jei bus išrinktas) TS-LKD lyderis. – ir tęsia toliau: „Klausimas ir Lietuvai, ir panašu, kad kol kas išbandymo neišlaikome. Ukrainos ambasadoriaus iškvietimas ir pamokymas, kad reikia nutraukti ugnį, yra gėdingas. Ukraina yra besiginančioji pusė. Tai turi būti išdeginta kiekvieno patrioto širdyje“, – jausmingai kreipiasi į patriotus jaunasis Landsbergis, tik nemini, kuriuos patriotus turi omenyje, – Lietuvos ar visgi tik ukrainiečius.

Ir toliau Gabrielius išdidžiai žengia žingsnį ir ištiesęs į priekį ranką, taria tvirtą žodį, nurodydamas bailiams kryptį:

„Jei vakarai pradės dvejoti, mes privalome likti Ukrainos pusėje. Privalome dar sykį aiškiai išreikšti paramą Ukrainai ir protestą Rusijai. Tai mažiausia, ką galime padaryti. Ukrainiečiai organizuoja referendumą dėl prisijungimo prie NATO – turime paremti šį Ukrainos žmonių siekį. Norisi tikėti, kad Lietuvos valdančiųjų stuburai ne guminiai. Greit pamatysime“.

Čia galima suprasti, kad Gabrielius siūlo Lietuvai išstoti iš Europos Sąjungos ir pačiai vykdyti savo užsienio politiką, neatsižvelgiant į baikščius Vakarus. Spjaunant į jų dotacijas ir paramą. Kitaip tariant siūlo pasiaukoti vardan Ukrainos.

Tikro patrioto (Ukrainos) ir būsimojo (jei bus išrinktas) lyderio kalba. Siūlančio paaukoti savo valstybės interesus vardan draugiškos valstybės interesų, net, jei dėl to nukentės jo paties Tėvynė ir jos piliečiai. Tikras Tėvynės Sąjungos, kokią nori sukurti, atstovas.

Finis

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 12

 1. labdsbergiu seimyna ant sakiu says:

  Fantastinis dol&@jobas

 2. Ec says:

  Būti geru politiku nepakanka būti melagiu ir sužydintos pavardės, reikia dar būti charizmatiškam. Nors nemažai daliai auditorijos ir pirmų dviejų savybių pakanka :)

 3. konkurencijos nėra says:

  Argi tai politikas…

 4. Didžiavyris says:

  Didžiavyris Lietuvos, Gabrielius mūs.

 5. Simas Simaitis says:

  Taip, jis politikas. Marionetė, esantis viešumoje, kuri daro tą, už kurios „virvutės“ buvo patraukta. Visa esmė, kad avių banda sureagavo: kas pritarė, o kas ir pasipiktino. Vienu žodžiu, sureagavo, kaip vienaląsčiai, į tiesioginį dirgiklį. Jei būčiau tinklslapio administratorium, iš viso tokio turinio straipsnių nedėčiau. Eilinė reklama plebėjams, nors ir negatyvi. 
  O anūkas & Co vistiek savo tikslą pasieks. Šimtą kartų pakartotas melas ar kokia nesąmonė, šimtą pirmą kartą bus priimta jau už „gryną pinigą“. Sistema laiko turi, anksčiau ar vėliau bandos smegenys bus „perprogramuotos“. Ir eis ji ten, kur piemens bus nurodyta. Jau dabar pakankama infirmacinio karo invalidų. Stenkitės, ponai ,nepatapti tokiais patys.

 6. Myndė says:

  Ir vistik idėjos apie „šimtąkart pakartotą melą“ autorius tai nekaip baigė….

 7. E951 says:

  pakviptų paraku tai pats neštų kudašių už balos ir „vargtų“ ten egzilinėje vyriausybėje.

 8. Gaja says:

  …gabriuks jaučia paraką ir todėl taip šneka…(o kažin ką senis galvoja ir ką kalba?) Manau, prieš sugriūnant ES anūkas & Co nujaučia šiokią tokią naudą nuosavai kišenei iš tos viešai deklaruojamos pagalbos. Pažarstęs ugnį svetimom rankom ir numatęs ėjimus į priekį, toks politikas pirmas neš muilą iš didžiavyrių šalies ten, kur lizdelis, gal būt, jau paruoštas. Smetonos istorija kartojasi.

 9. pestininkas says:

  Kažkaip prisiminiau ir kaip norgu valdžia, ir dar europoj nešė muilus su auksais ir gėrybėm, i užsiėnius. Taigi Smetonos bėgimas ne viėnas, o norgei irgi net kariuomenej nebuvo duotas isakymas priėšintis vokiėčiams ir t.t.. Taigi viskas kartojasi!

 10. Ec says:

  Gaja, neteisi esi, jei anūkas trumpam ir pabėgs, tai neužilgo grįš kaip prosenelis. Giminėje išgyvenimo taktika atidirbta, nesvarbu po kieno padu Lietuva

 11. kabalistas says:

  Pacukas, o ne politikas.

 12. Panzer says:

  Oi oi, atsirado rėmėjas, kuo rems? Paklodėmis ir šildytuvais? Tegu nebejuokina, patiems pagalbos reikia, o jis mat Ukraina rems. Žemo lygio populizma varo ir viskas, Ukrainoje karas, reikia padėti nu ir baigėsi pagalba, pasigavę populiaria tema reitingą bando kelti. Europarlamentaras musiškis vis badauja, o Lietuvoje likę smuikus susiderine vis griežia, bet ateis laikas kai visus tuos instrumentus ant galvų užmaus…

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top