Graikija nežada kreiptis į Rusiją finansinės pagalbos

2015, 6 vasario, 7:16 | kategorija Ideologija | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 69 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisGraikija neplanuoja kreiptis į Rusiją finansinės pagalbos klausimu, pareiškė sausio mėnesį išrinktas premjeras Aleksis Tsipras savo vizito į Kiprą metu, praneša Reuters

„Mes vedame pastovias derybas su mūsų partneriais Europoke ir tais, kurie mums skolino lėšas. Mes turime tiesioginių įsipareigojimų prieš juos“, — pasakė graikų ministrų kabineto vadovas.

Atsakydamas į klausimą ar Graikija kreipsis finansinės pagalbos į Rusiją, Tsipras pažymėjo, jog „tiesiog dabar jokios kitos idėjos nėra svarstomos“.

Šiuo metu naujasis vyriausybės vadovas ir jo finansų ministras Janis Varufakis daro vizitus po Europos sostines siekdami sutarčių sąlygų peržiūrėjimo tarp Graikijos ir jos kreditorių „Tojkos“ ( ES, ECB ir TVF). Atėnai, neturėdami galimybių skolintis rinkoje, tikisi pasiekti laikinų susitarimų su „Trojka“, kuri pakeistų esamus susitarimus pasibaigsiančius vasario 28.

Maskva neatmeta galimybės išskirti finansinę pagalbą Atėnams, jei jie to paprašys, kalba interviu CNBC sausio 30, RF finansų ministras Antonas Siluanovas. Kol kas tokių prašymų iš Graikijos pusės pateikta nebuvo, patikslino valdininkas.

Sausio 28 Graikija pasisakė prieš Europos Sąjungos taikomas Rusijai sankcijas. Atėnai „neturi jokių priešpriešų su Rusija ir jos tauta“, pareiškė graikų energetikos ministras Panagiotis Lafazanis. Sekančią dieną šalis vis dėlto palaikė sankcijų pratęsimą iki 2015-ųjų rugsėjo.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top