„Greitai gatvėse prasidės karas, etniniai valymai būtini“ – nacių patruliai

2016, 9 vasario, 1:01 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (9) | peržiūrų 11 096 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

rusvesna.su

naciai gatvėse
Kada po naktinių miestų gatves ima vaikščioti anti-imigrantų patruliai vadovaujami neonacių, tuo pačiu svarstydami etninių valymų klausimus, galima drąsiai tvirtinti, jog migracijos krizės toliau neigti nebegalima.

Suomių ultradešinioji grupuotė „Odino kariai“ prisiekė ginti „savo žmonas, drauges ir vaikus“ nuo imigrantų antplūdžio ne žodžiais, o darbais. Grupuotės nariai tvirtina, kad turi skyrius visoje Europoje ir paskelbė bendrą mobilizaciją po to, kai pamatė visišką suomių valdžios bejėgiškumą.

„Jie tiesiog viską pra*iko“, – tvirtina „Odino kariai“.

su mastifu

Kemi miesto, esančio Suomijos vakaruose gatves „kariai“ patruliuoja su gąsdinančios išvaizdos mastifu. Patrulis juda miesto migracijos centro kryptimi.

27 metų Jani dieną dirba popieriaus fabrike, o naktį virsta „Odino kariu“:

„Politikai tiesiog tylomis stebi tai, kaip migrantai prievartauja mūsų moteris, nieko nedarydami, kad tą sustabdyti. Greitai gatvėse vyks karas ir mes pasiruošę kovai“.

Kiti patrulio nariai visą kelią kalba apie etninį valymą.

„Odino kariai“ tvirtina, jog neturi nieko bendro su futbolo ultromis. Dauguma jų yra darbo klasės atstovai: šiukšlių vežėjas, metalurgas, mechanikas, sunkvežimio vairuotojas ir fabriko darbininkas. Tai patrulio dalyviai. Daugelis kitų – bedarbiai, suomių ekonominės ir socialinės sferos krizės, kuri tęsiasi jau ketverius metus, aukos.

Daugelis iš jų buvo traukiami baudžiamojon atsakomybėn ir yra teisti. 27 metų amžiaus Juha Matti Kannunenas įvykdė jau 30 teisės pažeidimų, tarp kurių yra sukčiavimas, vagystė ir dezertyravimas iš ginkluotųjų pajėgų.

patrulis

Tuo pat metu grupuotės populiarumas Facebook tinkle auga lygiagrečiai tam, kuo labiau auga nepakantumas migrantų atžvilgiu. Manoma, jog šiuo metu Odinas turi 600 „karių“ ir 25 skyrius Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Estijoje, Vengrijoje ir net Britanijoje bei JAV.

26 metų amžiaus bedarbis Laris Kuosmanenas prisipažįsta dėl savo kriminalinės praeities ir sako, jog „visi daro klaidas“, tačiau neonaciais savęs ir savo draugų vadinti atsisako:

„Mūsų organizacija nepadarė nė vieno teisės pažeidimo ir nebuvo pastebėta vykdant prievartos aktus. Mes stengiamės ginti žmones. Tačiau sudėtinga būti geru, jei atrodai esantis blogu vyruku“.

paveikslėlis

Ir grupuotės štabo būstinė atrodo kaip „labai blogų vyrukų“ priebėga: durklai su svastika iškabinti ant sienų, neprideda šiai vietai jaukumo. Taip pat, kaip ir kaukolė su SS pajėgų kepure. Lubos aptrauktos maskuojančiu tinklu, o didelės Suomijos vėliavos dengia sienas. Puolamieji šautuvai darantys šią patalpą panašią į ginklų arsenalą tik muliažai, pasak Odino „karių“. Laikoma, kad visi naciu artefaktai priklauso asmeniškai grupuotės lyderiui.

maskuojamas tinklas palubeje

O ir, pasak kai kurių grupuotės narių, „nacizmas ne toks blogas, kaip atrodo“, ir „jame yra protingų dalykų“, kaip, pavyzdžiui, „nacionalinės kultūros apsauga“.

odino karys

„Baltieji neleis musulmonams sunaikinti savo kultūros“, – sako jau pažįstamas mums Juha-Matti Kinnunenas.

„Jeigu situacija išliks tokia, kaip dabar, etniniai valymai taps neišvengiami. Karas tarp krikščionybės ir islamo tęsiasi šimtus metų ir pasibaigs tik visiška, kažkurios iš religijų pergale. Na, o mes kovosime už savo kultūrą, žemę ir žmones“, – prideda jis.

Organizacijos lyderis kalbėdamas telefonu iš Ispanijos praneša, jog nesigėdija savo radikalių įžvalgų: „Baltieji gyventojai bus sunaikinti, jeigu viskas vyks taip, kaip dabar“.

patalpa

Trijų vaikų tėvas, 39 metų Mika Kempainenas dirbantis virėju vietos restorane, pasakė, jog prisijungė prie „Odino karių“ po to, kai pamatė, kad grupė migrantų fotografuoja jo vaikus šalia mokyklos.

„Žinote, tą labai baisu matyti. Aš mačiau, kaip jie kiekvieną dieną stovi prie mokyklos tvoros, fotografuodami ir filmuodami vaikus. Kai aš juos užkalbinau, jie tiesiog pabėgo. Aš tiesiog odos paviršiumi jaučiau jų kėslus“.

„Neturiu jokių problemų dėl odos spalvos ar kitų žmonių kultūros. Reikalas čia visiškai ne rasizme. Mes paprasčiausiai bandome apginti savo vaikus, išlaikyti mūsų gatvių ir namų saugumą. Mes ne nacistai. Mes savo puikios šalies, Suomijos patriotai“.

Nuo 2015-ųjų rudens, Suomija, kurios gyventojų skaičius siekia 5,5 milijono, priėmė 32 tūkstančius imigrantų, kas yra dešimt kartų daugiau, nei per visus praėjusius pereitus metus.

kaukolė

1941-ųjų pradžioje, leidus Suomijos vyriausybei, Helsinkyje buvo atidarytas suomių savanorių verbavimo punktas į SS kariuomenę. 1941 gegužės pradžioje užsirašė savanoriais ir išvyko į reichą 1085 žmonės. Iš viso, hitlerinės Vokietijos pusėje Antrojo pasaulinio karo metais kariavo virš 4 tūkstančių suomių.

Parengta pagal Daily Mail

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 9

 1. Ec says:

  Jei jiems svarbus savo kultūros išsaugojimas galėtų Odino kariai užsirašyti suomiškai o ne angliškai, o ir fašistinė simbolika ne kokį įspūdį sudaro apie juos. Kaip bebūtų, vyrai turi ginti savo šeimas ir šiuo atžvilgiu jiems pritariu

 2. Ina says:

  puspročiai, kaip ir visi naciai

 3. Ksena says:

  Saunuoliai!!!Respekt!!!!

 4. zzz says:

  ES pasirašė sau nuosprendį.Kai bobos valdo valstybę,gero nelauk,jos savo subinę pakiš kam nori.Svarbu,kad jai būtų smagu.

 5. klausimas says:

  tegu apgina merginas, kurios šaltyje išstatytos jų šalies gatvėje, kad bet kas už mažus pinigus galėtų jas prievartauti… tai gi emigrantai iš rytų ir veža tas vargšes gi šitiems vietiniams, kurie net pašalpą gaudami gali jas laisvai  drąskyti … ir šitiems „naciams – geradariams’ visai nesvarbu kiek joms metų… 

 6. Mindaugas says:

  Kokias gerais darbai neprisidengtų, fašistas visada liks fašistu. Tai naudingi idiotai valdančiojo režimo rankose…Ir atkreipkite dėmesį. Jie nekovoja prieš blogybių priežastis, o kovoja su to pačio režimo aukomis-emigrantais…

 7. anti antifa says:

  Naudingi idiotai yra visokie feministiniai liberastai kaip Mindaugas ar Ina.

 8. pindakas says:

  Pavargau … pavargau bijot … man jau vis vien. Jei valdžia leidžia prievartaut – lai anie prievartauja. Jei valdžia leis žudyt – lai anie žudo. Gal į bažnyčią nueiti. Sako siela svarbiausia gyvenime … AR VISGI MIGRANTAI SVARBIAU?

 9. Ec says:

  Tų migrantų leidimas Lietuvon mums yra priežastis ir reikia su ja kovoti, kad vėliau netektų kovoti su šios priežasties pasekmėmis

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top