Informacinis karas – kol kas pralaimime

2010, 12 vasario, 23:18 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (8) | peržiūrų 611 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Informacinio karo etapai:

1. „Valdymo elito“ įdiegimas, kurio pagalba vykdomas informacinis karas „kultūrinio bendradarbiavimo“ metodu:

1.1 Alkoholio ir tabako pramonės  monopolizavimas, sprendžiant dvi užduotis – genofondo naikinimas ir kapitalo kaupimas.

1.2 Šalies finansinės sistemos užgrobimas (per tarptautines finansines machinacijas ir palūkanų procento įvedimą). Privataus centrinio banko sukūrimas.

1.3 Valstybės informacinių priemonių užgrobimas ir svetimos ideologijos įdiegimas (televizijos, radijo ir spaudos kontrolė).

1.4 Akademinio mokslo užgrobimas. Ypatingai tų sričių, kurios liečia visuomenę, istoriją, žmogaus asmenybę su tikslu paslėpti tikrasias žinias.

1.5 Švietimo sistemos užgrobimas, faktologinio mokslo diegimas vietoj asmenybės kūrybiškumo ugdymo.

2. Valdymo perėmimas.

Po to kai yra suformuotos reikiamos sąlygos , „tarptautinis finansinis elitas“ skatina nepasitenkinimą, kuris pasireiškia neramumais, revoliucijomis, pertvarkymais. Vykdant šiuos veiksmus vykdomas pagrindinis uždavinys: sunaikinti tautinę savimonę, turinčią savarankišką sampratą ir koncepciją (štai kas iš tikrųjų stovi už 1917m. Revoliucijos, Gorbočiovo pertvarkymo ir t.t.) Prasideda „naujo elito“ formavimas iš tarptautinės mafijos atstovų ir nacionalinių parsidavėlių.

3.  „Demokratijos įdiegimas“.

Visuomenė padalinama pagal socialinį, nacionalinį, teritorinį, religinį ir kitus požymius. Visi visuomenės sluoksniai sukiršinami tarpusavyje pagal principą „skaldyk ir valdyk“. Pagrindinis vaidmuo suteikiamas „daugiapartiškumui“, partijoms ir ypatingai partijų „vadams-ganytojams“, kurie prižiūri savo bandas.

4.  Periodinis „elito“ mažinimas, turintis 2 tikslus:

a. Palaikyti „elite“ įtampą, kad neišpuiktų ir teisingai dirbtų pasaulinei finansinei mafijai. Jei dirba blogai – žiūrėti sekantį punktą.

b. „Elito sunaikinimas“ – tai vykdoma dirbtinai aktyvinant plačiųjų liaudies masių  socialinį procesą su iš to sekančiu fiziniu elito sunaikinimu. Aktyviai naudojamas semitizmas ir antisemitizmas.

5.  Šalies ir tautos sunaikinimas.

Valstybę valdantis aparatas „subyra“ ir prasideda „karas“ – visi prieš visus.

Informacinio karo ginklai:

6. Valstybės užgrobimas ginklu ir okupuotos valstybės valdymas. – Pats neefektyviausias ginklas, nes atsiranda partizanai ir pasipriešinimas.

5.Genocido ginklas – alkoholis, tabakas, narkotikai, ištvirkavimas naikina tautą.

4. Ekonominis ginklas – kreditų išdavimas, paskolos, palūkanos.  Valstybė gaudama paskolą prisiima įsipareigojimus, kurie naudingi pasaulio užkulsiniam „finansiniam elitui“ (naftos kainos ir valiutų kursų svyravimai, finansinių biržų vertybinių popierių kursų kritimai, krizės).

3. Ideologinis ginklas – piliečių sąmonės apdorojimas ir mulkinimas, kad nesuprastų kaip veikia 4-5-6 ginklai. Tai religijos, ideologijos, partijos ,judėjimai. Vieni kovoja už valstiečių interesus, kiti  už darbininkų interesus, dar kiti už krikščionišką moralę – rezultate visi sukiršinti nors kovoja už liaudies laimę.

2. Istorinis ginklas – melas. Krikščioniška, musulmoniška, pagoniška, budistinė, sovietinė, naujoji istorija. Rezultate – pagonys nusistatę prieš krikščionis, krikščionys – prieš komunistus ir t.t .Slepiami tikrieji istoriniai faktai, pvz. Sarmatija.

1. Metodologija ir pasaulėžiūra. Duodamos tokios žinios, kad negalima būtų susigaudyti.

Tai vykdoma per švietimo sistemą, kuri formuoja „kaleidoskopinį idiotizmą“. Žinių daug ,o sujungti į visumą negali.  Tai pasiekiama per faktologinę žinių padavimo sistemą: galima duoti žinias kaip paveikslą iš atskirų detalių, o galima ir kaip kratinį iš atskirų dalelių, kurios nesusietos tarpusavyje, kaip kaleidoskope, bet iš pirmo žvilgsnio vaizdas atrodo harmoningas.

Norintys galite atsisiųsti kai kuriuos duomenis, apie alkoholio sklaidą Lietuvoje, informacijos iškraipymo pagalba.

  Informacinis karas, alkoholis [DOC, PDF] (217,3 KiB, 4 212 atsisiuntė)

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 8

 1. Valentinas says:

  Labai pavykęs medžiagos susisteminimas. Gal dar kiek tikslintinas kai kurių sąvokų apibūdinimas, pvz., istorinis ginklas. Paminėtinas istorijos politizavimas ir neskatinimas žinoti savo tautos istorinę praeitį.

 2. Saulius says:

  Tikrai vykęs.Tik išeitis,- nežaisti pagal Jų demagogines taisykles.Apie laisvą rinką ir demokratiją gimdančiai moteriai gali kalbėti tik išsigimėlis. Tai ir pradedam kalbą kaip mus tėvai ir protėviai išmokė,- šventas reikalas aprūpinti gimdančią moterį maistu ir šiluma (nepajėgsim suvalgyt tiek kiek galim užauginti).Kiekvienas vyras ,Tautos-bendruomenės padedamas per 2-3 metus gali pasistatyti būstą. O toliau lieka tik dirbti . Išsigimimas,-galim užsiauginti bevei viską,bet pigiau atsivežti,galim pasigaminti beveik viską,bet atsivežti pigiau.Galop negalim nei auginti nei gaminti.
  Suirutė galvose.
  Tai nuo ko pradedam,-ar nuo laisvos rinkos,konvertojamos valiutos,ar nuo gimdančios žmonos ir dukros ?

 3. artas says:

  Pradedam nuo saves. Ir perduodame tai, ką supratome patys, savo kaimynui. Susirinks 30 kaimynų galima įkurti kaimą, nusipirkus žemės. Neįkandant žemės jungtis į kooperatyvus su tais, kurie tos žemės turi. Kad pirmiausia galėtume prasimaitinti patys ir išmaitinti šeimą.

 4. Kšištof says:

  Sveiki,

  nusprendžiau padaryti proklamaciją tam, kad žmonės suprastu arba užsimastytu, su kuo dažnai susiduria. „Slaptoji alkoholio valdžia“ padės suprasti kas yra alkoholis ir kaip jis veikia žmogų.
  Verčiau iš rūsų kalbos, pasinaudojau I. Klimenko informacija, Lietuvos statistika.
  Mano nuomonė – tam kad kurti šviesią ateitį, mums reikia blaivaus mąstymo. Blaivumas – natūrali žmogaus būklė.
  Principas labai paprastas: PLATINTI VISIEMS – draugams, pažistamiems, kaimynams ir t.t. Galima atspausdinti pačiam ir platinti „laiškininko“ principu. Tai nebrangus ir efektyvus būdas platinti informaciją, kurios mums truksta.

  Atsisiūsti: http://www.failai.lt/6v3qntow15lg/Proklamacija_(doc_&_pdf).zip.htm

 5. arvydas says:

  Dėkojame Kšištof,
  Jūsų proklamaciją pridėjome prie Atsisiuntimo rinkmenų, tik pervadinome į „Informacinis karas, alkoholis [Doc, PDF]“.
  Galite pamatyti tai aukščiau, po pačiu straipsniu, arba pagrindiniame puslapyje dešinėje apačioje, skyriuje „Galite atsisiųsti“.

  su pagarba.

 6. zoot says:

  Puikus straipsnis ,deja žmonių smegenys yra ant tiek išplautos kad dauguma net suvokti negali to apie ką čia kalbama.Esu peržiūrėjęs visuotinio saugumo koncepciją 1 prie 1 .Mano nuomone reikia diegti visą tai ką minite mokykloje,diegti visiems ir visur .Jeigu būtų aišku tikrieji tikslai kurių siekia sarmatai ir jeigu tarp jų nėra tikslo pakliūti į seimą prisidėčiau prie jūsų.

 7. arvydas says:

  Visa tai, kas rašoma šioje svetainėje pateikiama su tikslu supažindinti žmones su realiais valdymo būdais ir pabandyti padėti atsirinkti, kas yra kas. Kartu su tuo pateikiant ir kažkokius alternatyvius sprendimus.
  Kol neturime pilnai aiškios Lietuvos ateities vizijos apie Seimą negali būti net kalbos, ne dėl noro būti valdžioje tą darome, o būtent dėl noro išsaugoti Lietuvos savitumą, istoriją kuri dabar keičiama kaskart, kai to prireikia, dėl noro išsaugoti sveiką šeimą, sveiką mąstymą ir visuomenę. Išsaugoti viską, kuo pagrįstai didžiuojamės atsigręždami į Lietuvos praeitį. Išsaugoti-atkurti Lietuvą kaip vienetą, o ne kaip išsibarsčiusią kovojančių tarpusavyje grupuočių saujelę.
  Norime atkurti Lietuvoje Tautos, o ne Partijų valdymą, nes partijos, tai grupuotės siekiančios savų tikslų, kurie toli gražu ne visada atitinka visuomenės interesus. Kitaip sakant, kas moka už rinkimus, tas ir muziką užsako. Ir dažniausiai ta muzika didžiąjai daliai šalies gyventojų rėžia ausį.
  O prisidėti kviečiame visus, kas netingi dirbti ir kas dar tiki, kad Lietuva šalis, turinti savo dvasią, o ne runkelių dvasią, kaip, kad bando įrodyti kai kurie neišmanėliai.
  Su pagarba.

 8. zmek says:

  Dėkui už proklamaciją! Spausdiname ir patinkime ją!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top