Islamo prievartaujama Europa: lenkiškame žurnale, Europą įkūnijančią baltąją moterį prievartauja tamsios migrantų rankos

2016, 20 vasario, 9:50 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (4) | peržiūrų 833 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

breitbart.com

islamas prievartauja Europą

Populiarus lenkų žurnalas savo viršelyje pateikė paveikslėlį kuriame pavaizduotas europiečių moters išprievartavimo aktas vykdomas migrantų. Šis atvaizdas tapo viena iš labiausiai politiškai nekorektiška iliustracija vaizduojančia migracijos krizę Europoje.

Paveikslėlis atskleidžia redakcijos ketinimus – leidinyje publikuoti straipsniai „Ar nori Europa įvykdyti savižudybę?“ ir „Europietiškasis pragaras“. Redakcijos anonse sakoma: „“Paskutiniame savaitinio žurnalo „Tinklas“ leidinyje – ką slepia europietiškosios MIP ir Briuselio elitas nuo ES gyventojų“.

europietiškasis pragaras

Pirmojo straipsnio autorė Aleksandra Rybinska rašo: „Po naujametinių įvykių Kelne senosios Europos gyventojai suvokė skausmingas problemas, susijusias su masiniu imigrantų antplūdžiu. Tačiau, pirmieji požymiai to, kad kažkas vyksta ne taip, išryškėjo gerokai anksčiau. Tačiau, buvo stengiamasi jų paprasčiausiai nepastebėti arba užtušuoti politkorektiškumo ar tolerancijos vardan“.

Atskleisdamas fundamentalius skirtumus tarp Rytų islamo ir Vakarų krikščionybės – „kultūros, architektūros, muzikos, kulinarijos, aprangos srityse“ – straipsnis paaiškina, kad tie du visiškai skirtingi pasauliai egzistavo karo stovyje „14 amžių eigoje“, ir dabar vyksta „kolosalaus masto dviejų civilizacijų konfliktas senosios Europos šalyse“. Šis konfliktas su vakarų pasauliu užkuriamas ir realizuojamas atvykstančių į Europą musulmonų, kaip jų kolektyvinės sąmonės dalis, ir todėl žurnalistas daro išvadą dėl susidūrimo neišvengiamumo tarp vietinių europiečių ir svečių.

Islamas prievartauja Europą

Tačiau, Rybinska cituoja britų istoriko Arnoldo Toinbi (Arnold Toynbee) žodžius, Vakarų subyrėjimas „islamiškojo išprievartavimo“ grėsmės akivaizdoje, visiškai nebuvo neišvengiamas: „Civilizacijos žūva nuo savižudybės, o ne nužudymo pasekoje“.

Straipsnyje pateikiama dešimtys seksualinio pobūdžio užpuolimų atvejų prieš moteris per pastarąsias keletą savaičių, dažnai dalyvaujant nepilnamečiams – tačiau reikalas ne tik migrantų, patekusių į redakcijos taikiklį, klausime. Taip pat skamba griežti žodžiai vokiečių kanclerės Angelos Merkel adresu, kuri kaltinama atstovaujanti Vokietijos pramonininkų grupėms, vykdančioms kampaniją siekiant pritraukti į ES pigią darbo jėgą.

Straipsnyje „Ar nori Europa įvykdyti savižudybę?“ pateikiama išvadą: „Kyla nuogąstavimai, kad Europos lyderiai per vėlai suvokė akivaizdžius dalykus, ir kai kuriems iš jų nebelieka nieko kito, kaip kaltinti tik save“.

„Europa – tai klestėjimo ir gerovės oazė“, lyginant su Afrika ir Artimaisiais Rytais, tačiau „milijonų musulmonų su jų tradicijomis ir kultūra atvykimas į ją, šokiruoja ir griauna Europą“. Kaltę už tai straipsnis nedviprasmiškai priskiria Merkel.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 4

 1. Konkurencijos nėra says:

  MASONAI

  //rus-sky.com/history/library/plat7/plat7.htm

 2. .Viska "jie" zinojo ir vykde nurodymus says:

  Stai fraze is lenkisko zurnalo, kuria bandoma pridengti tikruosius sios katastrofos organizatorius ir vykdytojus.: „Europos lyderiai per vėlai suvokė akivaizdžius dalykus, ir kai kuriems iš jų nebelieka nieko kito, kaip kaltinti tik save“. Ne visi Europos lyderiai tokie durni,- jie is pat pradziu zinojo kuo tai gresia Europai. Bet Europos „lyderiai“ tera tik jankiu – globalistu niekingi parsidaveliai tarnai ir viska vykdo,kas jiems yra isakyta – sunaikinti Europos tautas. O musulmonu prisisaukimas tera tik vienas is tautu naikinimo momentu, tik maza smiltele neanglosaksiniu Europos tautu pilkapyje.

 3. zzz says:

  Čia tik pumpurai,žiedai bus pavasarį.

 4. Mindaugas says:

  Kokia kvailystė. ES yra prievartaujama ne arabų, o JAV ir atsiprašant dulkinama jau labai seniai….

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top