Izraelis, Vakcinacija ir mano šeimoje jau esantis tarptautinis skiepų pasas

2021, 10 vasario, 7:19 | kategorija LPT | 1 atsiliepimas | peržiūrų 809 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Globalistų kontroliuojama Lietuvos žiniasklaida skelbia, kad „ŽYDAI aktyviai skiepijasi, net per ŠABĄ“. „Izraelis aktyviausiai ir geriausiai pasaulyje skiepijanti šalis“, „Jau paskiepyta 30 proc. Izraelio bandos/populiacijos“.

Į ką nukreipti šie pranešimai? Be abejo į vidutinį „modernų“, „labai išsilavinusį“ ir „nuolat besitobulinantį“ pasaulio ir Lietuvos bedievį termitą.

Tai natūrali ir kruopščiai apskaičiuota psichologinė ataka į nuolat besimokančių žmonių sąmonę. Juos tai veikia kaip drugelius, skrendančius link degančios žvakės.

Normalių žmonių tai neveikia, nes pačiuose pranešimuose apie tai, jog „ŽYDAI NEPAISO ŠABO, kad gautų vakciną“, jau yra atsakymas kas ten vakcinuojasi.

Tikras žydas ŠVENTAI laikosi šabo, nes tai yra senosios sandoros ženklas. Todėl ten tikrai masiškai skiepijami ne žydai.

Apie tai liudija ir neseniai Jeruzelės televizijos KAN 11 paskelbtas pranešimas, kad Jeruzalės merija yra susirūpinusi nepakankamu vakcinacijos tempu Jeruzalės arabų kvartale.

Jeruzalės meras Mojšė Leonas pasakė: „Jūs ARABAI turite laisvą valią – skiepytis ar ne, bet jeigu nesiskiepysite, tada negalėsite lankyti mokyklų, vaikščioti į mečetes, naudotis viešbučiais, atidaryti savo verslo“.

Kita dalis masiškai vakcinuojamų yra visokie puskraujai ir ne visai žydiškos galvos formos ir odos spalvos žydai (panašiai kaip pas buvo Hitlerį, kuomet nepilnaverčiai arijai neturėjo teisės į savo giminės pratęsimą).

Jie tai jau darė anksčiau, kuomet vakcinavo iš Efijopijos repatrijavusias juodaodes žydų moteris, kad jos taptų nevaisingos ir negadintų žydų genofondo.

Buvo didelis skandalas, kai visa tai iškilo, bet kaip visada viskas buvo nugesinta.

P.S. Beje, Jeruzalės meras kaip du vandens lašai panašus į Lietuvos banko vadovą Vitą Vasiliauską. Žiūrėkite nuotrauką. Ar atskirsite kuris vadovauja Jeruzalėje, o kuris Lietuvos banke?

Ach, taip, vos nepamiršau dėl skiepų pasų. Mano namuose vienas toks jau yra. Mūsų Jorkšyro terjeras jau 10 metų turi tokį pasą. Jo pasas yra susietas su čipu po oda, ir kas kartą kertant sieną ateina veterinorė patikrinti skiepų galiojimo, ir specialiu skaitytuvu nuskaito čipą.

Taip, kad pirmyn į šviesią rytojaus gerovės valstybę …

Su meile ir rūpesčiu
Vladimiras Troščenka

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

1 Atsiliepimas

  1. Vytas says:

    Nieko nuostabaus, labai logiškas reiškinys. Juk ir holokaustas realiai naikino ne tikrus žydus, o tik puskraujus., ir tai tik neturtingus. Tikras žydas niekada nepažeis šabo, tai tik pusžydžiai leidžia sau tokią „.prabangą“. Žinoma, su tikrų žydų leidimu, o arabai skiepijami „laisvanoriškai“. Taip žadėjo elgtis ir mūsų valdžia,paskui dėjo į krūmus, plokštelę apvertė, bet kai kurie įmonių ar įstaigų vadovai jau taip ir daro su darbuotojais: skiepai – savanoriški, bet jei nesiskiepysi – būsi atleistas iš darbo. Ir logikos tokiame veiksme nėra: pasiskiepijusiems nėra ko bijoti nesiskiepijusių, tai kino sveikata taip rūpinasi tokie „vadovai“?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top