JAV ir Prancūzija išleis 3 mlrd dolerių rusiškiems lėktuvams „Be-200“

2015, 15 vasario, 5:07 | kategorija Ekonomika | atsiliepimų dar nėra | peržiūrų 812 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

lėktuvasNežiūrint į sankcijas, eilė europietiškų šalių sudarė stambias sutartis aviacinės technikos, pagamintos Taganroge pirkimui.

Pamatę rusų skraidantį laivą „Be-200“ tarptautiniuose aviacijos salonuose, eilės šalių atstovai negalėjo susilaikyti nuo pirkinio. Taganrogo aviacinis kompleksas, kuris gamina lėktuvą-amfibiją, gavo daugelį užsakymų iš Amerikos ir Europos šalių.

Prancūzija yra pasiruošusi pirkti 20 lėktuvų, JAV – 10: bendra šių užsakymų vertė siekia virš 3-ų milijardų dolerių. Šio „Be-200“ pavyzdžiu galima įsitikinti, kad Rusijos aviacijos pramonė neliko nuostolyje, nežiūrint į ekonominę situaciją pasaulyje ir sankcijas iš eilės buvusių partnerių.

„Gavome užsakymus iš Graikijos, Ispanijos, Portugalijos ir Bulgarijos, – papasakojo gamyklos atstovas D. Didenko. – Mes dabar peržiūrime visas šias užklausas ir vykdome derybas.

Skraidantis laivas „Be-200“ analogų ir konkurentų neturi visame pasaulyje. Aparatas lengvai pakelia į orą 8 didžiulius bakus vandens ir net su tokiu kroviniu išvysto 700 km į valandą greitį

„Šis aparatas labai stabilus, lengvai valdomas, geros traukos charakteristikos, kas svarbu tolimiems skrydžiams, – vardija pilotas-bandytojas E. Jurasovas.

Priklausomai nuo užduoties, „Be-200“ gali vienu metu išmesti nuo borto 12 tonų vandens arba dozuoti skysčio porcijas, paeiliui atidarinėdamas bakus. Be to, lėktuvas-amfibija puikia juda sausuma ir laikosi ant vandens.

Pastaroji savybė pravers tuo atveju, jei ekipažui prireiks savarankiškai pririnkti būtiną vandens kiekį ir vėl pakilti į orą, kad tęsti gaisro gesinimą.

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top