Jie mūsų jau bijo, todėl…

2014, 4 vasario, 6:01 | kategorija LPT | atsiliepimų (5) | peržiūrų 782 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisReikiamas referendumui paskelbti Lietuvos piliečių parašų skaičius surinktas, patikrintas ir perpatikrintas. Net ir perrinktas.

Belaukiant, kol juos perduos Seiman, kuris paskelbs referendumą, pamėginkime sudėti taškus ant „i„.

5 – ji kolona, ginanti valdančiojo Europos Sąjungos elito naudą Lietuvoje, atvirai skelbia – Lietuvos Konstitucijos 2 straipsnis nebegalioja, suverenitetas tautai nebepriklauso, mūsų Nepriklausomybė dabar yra Europos Sąjungos archyve.

Visiškai nebesimaskuodami modernieji čičinskai tvirtina, jog Lietuvos Konstitucija galioja tik tiek ir tik taip, kiek ir kaip jos dvasią paaiškina jų sudarytas Konstitucinis Teismas Lietuvai ar koks jų teisės profesorius, reziduojantis Vilniuje.

Atlaidžiai šypsodamasis TV ekrane Lietuvos seimo vicepirmininkas (!) P. Auštrevičius atvirai skelbia „mulkiams – parašų rinkėjams“, kad prieš 10 metų jis „išsiderėjo“ tokius saugiklius į Nepriklausomybės atsisakymo sutartį (maskuotės sumetimais, jis ją vadina stojimo į ES sutartimi), kad dabar mums leidžiama tik taikiai pamojuoti vėliavomis, jei nepatinka neočičinskų „darbai“. O teisės prof. V. Sinkevičius Seime tiesiai šviesiai pareiškia, kad – „..Tautos Valia negali būti aukščiau už žmogaus teises..“.

Džiugu, kad nuosavu protu tebesinaudojantiems (ir sąžinės nepraradusiems) Lietuvos piliečiams jau visiškai aišku, jog dauguma į visokiausius postus Lietuvos teritorijoje parinktų politikų – tėra Europos Sąjungos interesus atstovaujantys, lietuviškai dar tebekalbantys, Lietuvos „aborigenų“ prižiūrėtojai. Pagrindinis jų rūpestis – duoklę laiku surinkti ir išsiųsti, bręstantį maištą numalšinti, iš anksto pranešti šeimininkui apie galimus pavojus jų plėšikiškiems interesams.

Tur būt tik visai „aklas ir kurčias“ nemato, kad jei nori rinkimuose laimėti – meluok rinkėjams, išduok Lietuvos interesus ir ateitį, laužyk priesaiką, bet būk ištikimas ir sąžiningas Briuseliui. Kuo uoliau ginsi šeimininką, tuo ilgiau būsi reklamuojamas ir „išrenkamas“. Nėra ko stebėtis, jog į partijas išsiskirstę neočičinskai nuolankiai vykdo bet kokius ES šeimininkų reikalavimus, užtikrinančius Tautos sunaikinimą.

Todėl įžūliausiai esame verčiami atsisakyti savo stiprybės šaltinio ir paskutinės gynybos linijos – žemės. Paskutinės dar mūsų rankose esančios gamybos priemonės, vienintelės gyvenimo vietos, valstybės teritorijos.

Atkreipkime dėmesį, kaip staigiai buvo nutraukta referendumo iniciatyvos informacinė blokada ir prasidėjo atvirkščias procesas – daugybė TV laidų, kuriomis mėginama diskredituoti referendumui pateiktų klausimų teisėtumą. Visokiausi profesoriai, teisės specialistai, aršūs įvairioms partijoms priklausantys liberalai – seimo ar europarlamento nariai – pradėjo aktyvią kontrataką prieš referendumo paskelbimą. Pasirodo referendumą inicijavo melagiai, neišmanėliai, klausimai pateikti neteisingai, parašai surinkti apgaule, parašų rinkėjai sukčiavo ir apgaudinėjo dorus piliečius….

Žinoma, juos pribloškė 300 000 piliečių jungtinė Valia. Išgąsdinti neočičinskai vieningai sutiko, kad 300 000 svarbus skaičius… Net gerbtinas. Ir ėmėsi įvairiausių priemonių tai Valiai neutralizuoti.

Išsigandęs penktosios kolonos politinis aktyvas – margo plauko liberalų junginių atstovai, LSDP, TS-LKD vadovybė,.. – pradėjo vos ne klykte klykti, kad mes neišmanėliai, iš mūsų atims dotacijas, išmes iš Europos Sąjungos, atgal į Lietuvą sugrąžins emigravusį jaunimą (pasirodo jiems mūsų naujosios kartos „išvežimas“ darbams – tai didelis pliusas!!!) …

Tituluoti ES teisės „specialistai“, visokie politikieriai, vos ne kas dieną gąsdina baudomis, sankcijomis, nors dar nieko neįvyko.  ES tyli. Šitokio perteklinio uolumo nustebintas visas Eurokomisariatas žado neteko. Jie tikrai nesitikėjo, kad ištikimiausi jų tarnai tiesiai šviesiai Europos Sąjungą pavadins negailestinga baudėja.

Parašų surinkimas davė ir kitą netikėtą rezultatą. Paaiškėjo, jog ne tik seime ar europarlamente posėdžiaujantys auštrevičiai ir kiti „eurokišeniniai“ politikai priklauso 5 kolonai, bet ir konkrečias pavardes ir vardus turintys juos aptarnaujantys teisėjai, universitetų profesoriai, VRK nariai, „nepriklausomi“ žurnalistai…. Jau galima sudaryti (deja, pernelyg ilgą) pretendentų sąrašą moliniam Čičinsko medaliui gauti.

Imituojant dalykiškumą, kritikuojamos referendumui pateiktos pataisos, o visiškai nutylima apie tai, kokiomis ES direktyvomis remiantis gali būti Lietuvai pritaikytos sankcijos. Kodėl ES teisės (!) profesorius I. Vėgėlė tik grasina baudomis, o nepateikia jokių nuorodų į tuos dokumentus, pagal kuriuos galima „skriausti“ laisvus piliečius už tai, kad jie tobulina savo valstybės Konstituciją? Kodėl jis nepacituoja tų „Europos Sąjungos Baudžiamojo kodekso“ punktų, nurodančių, kad už daugumos Lietuvos gyventojų balsais priimtos Konstitucijos teiginių pakeitimą skiriama tokia ir tokia bausmė?…

Kol dar Konstitucijos Dvasios aiškinimo teismas nenutarė kitaip, kol dar gatvėse nepatruliuoja neočičinskų nusamdyti kareivių būriai, vadovaukimės Lietuvos Konstitucija, kuri vienareikšmiškai skelbia:

3 straipsnis

Niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto, savintis visai Tautai priklausančių suverenių galių.

Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką.

4 straipsnis

Aukščiausią suverenią galią Tauta vykdo tiesiogiai ar per demokratiškai išrinktus savo atstovus.

Stop neočičinskų užmačioms!
Mes teisūs ir mes nugalėsime!

Algirdas Pilkauskas

Sarmatai

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. Sapnas says:

  Gerai parašyta.
  Tikėkimės iki Ukrainos situacijos nenusirisim. 
  300000!!!!!! 
  Tik reikia spėt Eurą įsivesti …. kaip saugiklį. 
  Litas po ranka. Per naktį atkeisim jei reikės.

 2. Jonas Matuza says:

  Kartais patampa taip nyku nuo „Lietuvos šviesuomene“ save inauguravusiųjų, kad norisi kam nors iš miegančių tautiečių patrankyti galvas spragilu, kad nubustų.

  Užtat tokių tautiečių, kaip Algirdas Pilkauskas mintys- kaip šviežio oro gūsis Lietuvos oficijozikos bezdesyse,- yra dar daug gyvų lietuvių, kryžiuočių nugalėtojų palikuonių, kuriems ne tas pats, kokioje šalyje teks gyventi jų pačių palikuonims.

  Šiaip tai manp spragilas- techniškai tvarkingas ir įvairiausiam darbui paruoštas, trimeris išgaląstas, o nagai niežti kokiam nors eurošustrevičiui įtaigiai paaiškinti jo gyvenimo beprasmybę…

 3. Levukas says:

  Į telelaidoje kalbėjusį „profesorių“Vėgėlę jau buvau nusitaikęs akmenuku iš svaidyklės,tik nuosavo televizoriaus(ne vėgėlės galvos)pagailo.Jis turi vieną didžiulę problemą-tiki savo skleidžiamomis me-
  lagystėmis.

 4. ar zinote says:

  kad USA nepriklausomybes kare kovojo 3 proc. gyventoju, ir 10 proc. juos reme?
  Jei darysim prielaida, kad musu 3 mln, tai uzteks 90k kovotoju ir 300k remeju.
  Ir nereikia kraujo lieti- yra taikiu budu:)

 5. Ra Light says:

  „O teisės prof. V. Sinkevičius Seime tiesiai šviesiai pareiškia, kad – “..Tautos Valia negali būti aukščiau už žmogaus teises..” “ – profesorius bent suvokia ką šneka? Tauta ir yra žmonės kaip vienas vientisas organizmas. Ir tokie profesoriaus pareiškimai reiškia akivaizdų Tautos naikinimą. Kam dirba profesorius ir kokios teisės moko jaunimą?

  Gerbiamieji, nustokit lieti pyktį ant visokių burbuliatorių. Jie tam ir burbuliuoja, kad mes mažiau mąstytume apie tai ką reikia padaryti vardan tvarkingo ir turiningo gyvenimo ir patys tik burbuliuotume. Susitelkime ties tikslais ir uždaviniais tikslams pasiekti.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top