Kaip sugrįžti į gyvenimą [A.P. Stolešnikov]

2011, 10 vasario, 8:31 | kategorija Sveikata | 7 komentarai | peržiūrų 11 230 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Šį daugiametį ir pilna ta žodžio prasme iškentėtą darbą skiriu visiems Žmonėms – NEMOKAMAI.

Prof. A.P. Stolešnikov savo asmeniškai, o taip pat medicinos patirties Rusijoje, Amerikoje (jis daugiau nei ketvirtį amžiaus yra diplomuotas gydytojas Rusijoje ir licencijuotas daktaras JAV), bei užsienio literatūros apžvalgos visumoje, pateikia kiekvienam žmogui prieinamus būdus, kaip realiai pataisyti ir grąžinti prarastą sveikatą.

Siūloma jums knygelė sudaryta iš dviejų dalių. Ryšium su neramumais pasaulyje (2007 kovas), jis nutarė išleisti pirmąją dalį, nes ji vertinga savaime, o antroji bus išleista darbo proceso metu. Pirmoji dalis – tai gydomasis badavimas naudojant (su) vandeniu, kuris dabar ir siūlomas jūsų dėmesiui; o antroji dalis pateiks badavimo būdus su sultimis, žaliavalgyste (termiškai neapdorotu maistu), vartojamo maisto kokybe ir gydomųjų pirties savybių atsižvelgiant į konkrečias ligas. Jis tikisi antrąją dalį atsirasiant ateityje.
prof. A.P. Stolešnikov 2007 metų kovas

Pridedame ištrauką iš knygos.

Gydomasis badavimas su vandeniu

Kaip badauti?

– Atrodytų paprasta, jūs perstojate valgyti ir pradedate naudoti tik distiliuotą, ar šulinio vandenį, kaip tvirtina Polis Bregas ir čia jis absoliučiai teisus, jokiu būdu negalima gerti iš čiaupo, virinto, ar filtruoto vandens vandens, kuris iš tiesų ne toks jau ir filtruotas, kaip jūs galvojate. Žinoma geriausia gerti gyvą vandenį. Gyvas vanduo – jis iš žemės, tai: šulinio, šaltinio, versmės. Mineraliniame vandenyje per daug druskų, todėl vienas iš geresnių variantų, kuriuos radau bandymų keliu gyvendamas mieste – tai truputis mineralinio vandens į puodelyje ir papildomai iki viršaus pripilu distiliuoto vandens. Mineralinis vanduo pastebimai atgaivina mirusį distiliuotą vandenį.

Ko galima laukti badavimo proceso metu?

– Autorių dauguma, tame tarpe ir Polis Bregas, rašo, kad atseit sunku nustoti valgius ir pirmas kelias dienas sunku nevalgyti. Vėliau, po 4-5 dienų organizmas įpranta ir toliau viskas vyksta daugmaž gerai. Viso badavimo metu žmogus geria distiliuotą vandenį ir viskas vyksta gerai tol, kol po trečios savaitės atsiranda lengvumo, žvalumo ir geros nuotaikos pojūtis, ir tai rodo jog organizmas apsivalė, ir galima baigti badavimą.

Neabejotina, kad aukščiau aprašyti subjektyvūs lengvumo, žvalumo ir geros nuotaikos pojūčiai yra organizmo apsivalymo požymiai, kaip ir objektyvūs – liežuvio apsivalymas nuo apnašų, bei aiškus skaistus žvilgsnis.

Ar teisingas šis badavimo aprašymas?

– Deja – tai pagražintas reklaminis badavimo pristatymas ir paties Brego badavimo pojūčių aprašymas, kuris turėjo pavydėtiną sveikatą iki 95 metų, kol nuskendo užsiimdamas serfingu (plaukiojimas ant lentos, per bangas) Kalifornijoje. Bet jums neverta laukti tokios lengvos išeities, jei jums dar nėra trisdešimties, jūs jauni ir visumoje sveiki.

Šiuolaikinėje padidinto toksiškumo aplinkoje, vidutinis žmogus artėdamas prie savo keturiasdešimtmečio – viduje jau yra ligonis, kurio vieną trečiąją dalį svorio sudaro toksinai, tai yra druskų nuodai, išmintingo organizmo paslėpti inertiškuose kūno audiniuose, pagrindinai riebaliniame sluoksnyje.

Žmogaus organizmas – nuostabus mechanizmas, kuris saugo nuo nuodų savo svarbiausius organus – širdį ir smegenis.

Kokiu būdu?

– Pagrindinis kelias, kuriuo organizmas pašalina nuodingus jam produktus – toksinus yra jų neutralizacija kepenyse, bei po to sekantis pašalinimas per inkstus. Tirpstantys vandenyje toksinai šalinami inkstų pagalba, o riebaliniai – tulžimi(medžiaga bilirubinas) , per žarnyną ir toliau jau per tiesiąją žarną. Kitų medžiagų pašalinimo iš organizmo mechanizmas yra plaučiai (CO2) ir svarbų vaidmenį atlieka žmogaus oda. Vienok dabartinėje civilizacijoje, toksinų kiekis supančioje mus aplinkoje, viršija visas įmanomas normas pagal šimtus, o kartais ir tūkstančius rodiklių. Ko pasekoje organizmas nesusitvarko su dabartinių toksinų lavina, užgriūnančia mūsų organizmą; vos nepasakiau žmogų, bet dabartiniame gyvenime tai liečia ir gyvūnus; Kiekvienas auginantis šunis jums pasakys, kad dabar, šunys serga tomis pačiomis civilizacijos ligomis, kaip ir žmonės.

Kur dedamas toksinų perteklius?

– Toksinų perteklių išmintingas organizmas „veža į sąvartyną už miesto“; Tai yra atideda inertiniuose, periferiniuose audiniuose, kurių pažeidimas negresia tiesiogiai mirtimi. Šie audiniai, tai riebalinis audinys, esantis po oda ir pilvo srityje išilgai stuburo. Išoriškai tai didelis pilvas pas vyrus ir riebalų sluoksnis mažajame dubenyje, ir ant klubu pas moteris; Taip pat toksinų druskų sankaupos kaulų jungiamajame, bei judėjimo aparatuose.

Toksinų, kaip kalcio druskų sankaupų, judėjimo mechanizme rezultatas, yra taip vadinama „osteochondrozė“, kuri buvusios SSSR teritorijoje diagnozuojama pas visus, o JAV tokios diagnozės nėra visiškai.

Kodėl JAV nėra osteochondrozės?

– Todėl, kad ten tiesiog nėra tokios diagnozės. Ten ligonių nusiskundimai, kurie SSSR buvo priskiriami osteochondrozei, priskiriami kitoms ligoms. Pavyzdžiui, skausmai stuburo srityje, kurie Rusijoje priskiriami osteochondrozei ir ko pasekoje ligoniai nukreipiami pas manualinį(masažas, šildymai) terapeutą, JAV vadinama reumatiniu artritu ir gydoma įprastais vaistais panašiais į aspiriną. Kodėl toks skirtumas gydant ligas ir tarp pačių ligų? – Šis klausimas labiau liečia socialinę politiką, todėl jo čia nenagrinėsime.

Su amžiumi – artėjant prie keturiasdešimties, toksinų druskų kapavietė ląstelėse ir junginiuose pripildoma visiškai, ir tada toksinų „laidojimo“ procesas perkeliamas į gyvybiškai svarbius organus, kuriuose tada pradeda kauptis patologiniai (liguisti, skausmingi, negrįžtami) pakitimai.

Pirmas visiems žinomas pavyzdys: kraujagyslių aterosklerozė, kuri turi iš principo tą patį degeneratyvų šaltinį, kaip ir junginių, bei sąnarių osteochondrozė, bet vyksta jau gyvybiškai svarbiose transporto kraujagyslėse, sumažindama jų spindį ir sutrikdydama gyvybiškai svarbių organų aprūpinimą krauju. O tai ir yra širdies, ir smegenų ligų priežastis – stenokardija, bei insultas, kurie užima pirmąją ir antrąją vietas pagal mirtingumą, deja ir ne tik tarp pagyvenusių žmonių. Pagrindiniai šių laikų žudikai yra širdies-kraujagyslių ligos, taip pat vėžys, kurio

pagrindinė priežastis organizmo apnuodijimas. Būta skirtingų vėžio teorijų: infekcinė, genetinė. Tačiau užmirštama atkreipti dėmesį į tai, kad dar prieš šimtą metų, kai aplinkos užterštumas toli gražu nesiekė dabartinių ribų, vėžys, kaip ir širdies kraujagyslių ligos buvo retenybė, o dabar pagal mirtingumą užima trečią vietą.

Kuri aplinkos dalis labiausiai užteršta? – Oras. Ir plaučių vėžys, visame pasaulyje, užima pirmąją vietą tarp vėžinių susirgimų.

Įdomu, kad iš vėžinių virškinimo sistemos susirgimų pirmąją vietą JAV užima storosios žarnos vėžys; o Rusijoje? – Rusijoje pirmąją vietą užima skrandžio ir dvylikapirštės žarnos vėžys. Kaip galima būtų interpretuoti šiuos duomenis? – Akivaizdu, kad Rusijoje labiau paplitęs įėjimo į virškinimo sistemą vėžys, o JAV išėjimo iš jos. Kokia genetine, ar infekcine teorija galima būtų tai paaiškinti? – Akivaizdu, kad tai susiję su abiejų šalių maitinimosi ypatybėmis. Galima daryti prielaidą, kad amerikiečių maistas labiau nuodingas chronišku požiūriu, tai yra labiau kenkia virškinamojo trakto pabaigai, o Rusijoje tiesioginiu, nes kenkia jau pačioje maisto patekimo į skrandį pradžioje ir iškarto. Gal būt tai susiję su maitinimosi ypatybėmis: visuomenės alkoholizacija ir ryšium su šiaurės klimatu maiste nesant augalinės ląstelienos, šviežių vaisių ir daržovių, padidintu virto krakmolinio maisto vartojimu, duonos, bulvių ir dešros gaminių, kurių sudedamieji komponentai pakankamai kenksmingi. JAV, kurių šiaurinė riba praeina Krymo platumoje, žemos kokybės vaisiai ir daržovės yra ištisus metus, bet gyventojai vartoja daug hormoninių mėsos-pieno produktų ir pesticidų, taipogi maistą pagamintą iš pusiau fabrikatų; Tiksliau būtų pasakyti, kad amerikiečiai viską vartoja iš dėžučių ir buteliukų.

JAV, prostatos ir pieno liaukų vėžys, pagal statistiką diagnozuojamas gyventojams po penkiasdešimties metų – kas antram vyrui ir atitinkamai moteriai. Tai susiję su hormoninių mėsos-pieno produktų vartojimu. Kaip jie su visu tuo gyvena? – Pastoviai vartoja citotoksinius vaistus ir gyvena. Koks gyvenimas prie viso to? – Patys suprantate, koks tai „gyvenimas“.

Išvada? – Jei jūs nenorite patekti į tipišką mirtingumo statistiką, tai turite pridėti papildomų ir sąmoningų pastangų

tam, kad išvalyti organizmą nuo pastoviai besikaupiančių toksinų, kurie Rusijoje dar vadinami „šlakais“. Vienok šis pavadinimas turi technologinį atspalvį ir todėl neatspindi tragiškų pasekmių, susijusių su šlakų pažeistais gyvybiškai svarbiais organais. Organizmas – tai ne paprastas puodas, į kurį kraunami kažkokie neutralūs šlakai – organizmas šių šlakų yra mirtinai pažeidžiamas. Todėl čia teisingiau būtų sakyti apie chronišką maisto, buities ir pramonės intoksikaciją, tai yra užterštumą toksinais. Svarbi medicinos, aptariamu klausimu, knyga yra klasikinė, amerikiečių daktaro Tildeno knyga „Paaiškinta toksemija“ (John H. Tilden “Toxemia explained”. 1926).

Šis veikalas – klasikinis darbas, paaiškinantis aptariamo proceso patofiziologiją, bet ši knyga dar neišversta į rusų kalbą, kaip deja ir daugelis kitų, liečiančių šią tematiką knygų. Daktaras Džonas Tildenas „paskutinis iš mohikanų“ – 20 šimtmečio medicinos daktaras JAV, kuris įtemptai dirbo ties organizmo apsivalymo problema ir tarp Pirmo, ir Antrojo Pasaulinio karų, išleido keletą rimtų veikalų, skirtų organizmo valymui (apsivalymui). Jau po jo, visi amerikiečių daktarai bevelijo skaičiuoti kupiūras, gautas už tablečių pardavimą ir operacijas pagal principą „pinigai nekvepia“.

Kalbant tiksliai, pagrindinis klausimas ne tiek apie padidintą toksinų koncentraciją kraujyje, o apie padidintą koncentraciją audiniuose ir organuose, ko pasekmė jų didėjantis pažeidžiamumas.

Radikaliausias ir atitinkamai efektyviausias valymo nuo chroniškų toksinų būdas – gydomasis badavimas, kuo mes su jumis ir nutarėme užsiimti, ir nustojome vartoti maistą.

Tokiu būdu jūs, išgąsdintas kiekvienos badavimo dienos, stebite ko galima laukti dar, o taip, kaip aš jau sakiau, kad jei jums apie keturiasdešimt, tai pirma – vieno badavimo metu, kiek jis besitęstų, jūs neapsivalysite. Antra: badavimas bus sunkus, o jūsų būsena proceso metu palaipsniui blogės, nes vis daugiau toksinų bus išmetama iš saugyklų į kraują. O irstančių, badavimo apykaitos metu, medžiagų ir toksinų kraujyje kiekio didėjimas ir iššauks, kaip išsireiškia daktaras Tildenas „aštrią toksemiją“, pasireiškiančią bloga savijauta gydomojo badavimo metu. Nuodėmės neatleidžiamos – jos pilna ta žodžio prasme turi būti išperkamos; ir dar oi, kaip išperkamos.

Knyga rusų kalba: http://zarubezhom.com/Stoleshnikov.htm

Gerbiami skaitytojai, šia knygą galite atsisiųsti paspaudę žemiau esančią nuorodą:

  A.P.Stolešnikov - Kaip sugrįžti į gyvenimą - labai vertinga knyga (115,6 KiB, 9 321 atsisiuntė)

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 7

 1. hmm says:

  badavimas iš esmės yra geras dalykas , tačiau tinka tik tuo atveju, jei organizmas nušarmintas.

  http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/metabolizmas/Anabolinis_katabolinis_disbalansas

  kitu atveju naudos nebus, tik žala,nes organizmas dar labiau užrūgštės.

 2. zgryla says:

  „hmm“, netiesa kad badavimas tinka, tik tuomet, jeigu… Ar jus badavote? Kiek laiko?..
  Tai gyvybiniu jegu koncentracija atliekant fizinio kuno „remonto“ darbus. Tiesa tikrieji remontai prasideda tik su daug velesniais badavimais. Bet pradziai, pasivalykim.. Juk mesos toksinai issivalo tik po 8 metu.. Taip kad yra kur dirbti.

  Paskaitykite Eseju Evangelija, kuri buvo rasta Vatikane. Labai daug kam nepatiko, bet dalykai aprasyti Radomiro (iprastai vadiname Jezumi) ten vercia kitaip pazvelgti i badavima .. ir tas pacias knygas. Tiesiog siu rankrasciu niekas nespejo pakeisti, perrasyti, suklaidinti, todel vertingiausia kas islike oficialiai sia tema.

 3. Vilija says:

  Kas galetu paaiskinti, kaip badauti dirbanciam fizini darba zmogui. Suprantu, galima pasiimti atostogas savaite-dvi, bet kad isejimo is badavimo ciklas toks ilgas. Klausimas: ar prasidejus antra-treciam badavimo ciklui, tiksliau isejimui is badavimo, imanoma pradeti dirbti fizini darba? Labai bijau pradeti badavima vien del to nezinojimo.

 4. ara-copy says:

  Manau to jums niekas čia neatsakys – tiesiog reikia bandyti, nors žinau žmonių, kurie gėrė tik sultis ir tuo pačiu dirbto. Tačiau negalėčiau pasakyti, kaip būtų pilno badavimo atveju.

 5. samogits says:

  Badaujant dirbti tikrai neiseis,ypatingai pirmoje vandenineje fazeje!
  o antroje fazeje pas jus jau bus jegu ir dirbti pilnai imanoma!
  Taciau is savo ilgalaikiu badavimu praktikos galiu pasakyti kad,vandenine faze lengviausia bet neefektyviausia pagal valymosi intensyvuma tai geriant miesto vandeni,arba is plastikiniu buteliu!(toks buvo mano pirmas 21 dienu vandeninis ciklas) todel sakau is patyrimo net nepradekit badavimo,kol nesusirasit pakankamai saltinio vandens,arba distiliuoto,taciau distiliuotas vanduo negali buti naudojamas JEI JIS BUVO LAIKOMAS PLASTIKINIUOSE INDUOSE! atminkit distiliuotas vanduo kaip kempine jis sugeria viska,zoleliu gydomas savybes sutraukia i save nuostabiai,juk neteko girdeti kad zoleliu antpilus darytu paprastu vandeniu)
  distiliuotas vanduo per labai trumpa laika sutraukia i save labai daug chemijos is plastikinio butelio,as pirmame badavime kazkur 5 gal diena pajutau toki sleikstuli,kad pradedavo tampyti vos pajusdavau kvapa paemes stikline i rankas!
  teko vaziuoti i parduotuve ir pirkt paprsata vandeni!
  nekartokit mano klaidu,brangiai kainuoja! distikiuotas vanduo is plastikiniu buteliu i jusu organizma uz poros metu jus paguldys i zeme!
  o distiliuotu vandeniu nekontaktavusiu su chemija o dar geriau pora kartu uzssalldytu galima isgydyti ir liga ne viena
  efektyviausiai,bet sunkiausiai badauti butu distiliuotu vandeniu,man net regejimas kokioj 17 dienoj taip nukrito kad nebeiskaiciau interneto nei skaipo,bet as i organizmo valymosi procesa nesikisau nei su baime nei su klausimais,jei nusilpo regejimas badaujant reiskia taip reikia!
  badaujant nereikia issigasti jei dygtelejo cia ar ten,gal suskaudo sena trauma,gal nugara pradejo skaudeti,i tai nereikia reaguot,musu organizmas toks sudetingas ir ismintingas,kad sulyginimui pati naujiausia kosmini laiva,galima laikyti tik lego is 4 detaliu,pries musu organizma,efekta po badavimo jausit ir iskart ir po 9 menesiu)) tiesiog skaitykit atidziai knyga ten viskas surasyta,skaitykit ne viena kart,nes vieno neuzteks,zinau kad kazka praleisit!
  SVARBIAUSIA STEBETI tik
  savo slapimo intensyvuma,jei kiek isgeret,tiek einat i tualeta plius minus reiskia viskas ok!jei sroves stiprumas silpneja,bukit pasiruose pereiti i sulciu rezima!
  Ka as galeciau patarti dar? tai pasibaigus 2 svieziu savo spaustu sulciu fazei,pereiti ant WHEAT GRASS sulciu(zelmenu sulciu) nes perejus i 3 faze prie darzoviu sulciu,atsidaro zveriskas apetitas,tada darosi sunku save laikyti,o jei pereisit i zelmenu sultis,cia jau tas pats kaip masinai uzpilsit sintetinius tepalus,ir pati geriausia benzina! cia jau kosmosas
  palieku savo e pasta samogita@gmail.com jei kam reikia patarimo,tik prasau nerasykit,neperskaite knygos! su savo baimem tvarkykites patys,o jei kompasas issiderines tiek kad jus tikite ka parases yra kazkoks homosanitus paciam virsuje komentaru,niekada nebadaves raso apie badavima,geriau rasykite jam!

 6. RAW says:

  Essene Gospel of Peace Book One geriau šią knygą skaityti orginalo kalba, štai nuoroda http://essene.com/GospelOfPeace/peace1.html Ji tikrai nuostabi, bet ją reikia suprasti parabolėmis, nes tuomet kai ji buvo parašyta nebuvo modernių mokslinių savokų, todėl kai kurie palyginimai ir pavadinimai gali skambėti labai bažnytiškai (kaip antai šėtonas ir angelai). Tuom buvo norėta paaiškinti ir išskirti kokie procesai vyksta žmogaus kūne. Linkiu sėkmės einant atradimų keliu…

 7. RAW says:

  Dirbančiam žmogui rimtu pasninkavimu užsiimti nepatartina. Tam yra daug priežasčių tarp kurių ne tik energijos stygius ir išryškėję negalavimai bet ir stipri nuotaikų kaita. Norint pasninkauti rimtai, žmogus turi būti vienovėje, kad jam niekas netrugdytu ir jis būtų viskam pasiruošęs, nes paninkaujant nežinia kas gali nutikti. Neatitrūkstant nuo kasdienių darbų tinka kitoks pasninkavimo būdas. Tai – mažasis Shinya pasninkavimas, kurį Dr. Hiromi Shinya aprašo savo knygoje „Mikrobų faktorius“ 90psl. Jo esmė nevalgyti kieto maisto nuo 18 val. vakaro pratęsiant pasninkavimą iki kitos dienos 12 val. Žinoma būtina gerti švarų šarminį vandenį. Tai galima atlikti kartą per savaitę, du kart arba kiek vieną dieną, priklauso nuo pačio asmens pasiruošimo. Žinoma protingiausia tai daryti palaipsniui. Domėkitės ir nepasikliaukit vien informacija iš komentarų, net ir šiuo. Kadangi knigynuose ir internete (el. knygos) galima rasti išsamesnės pirminės informacijos. Kas ieško, tas randa… Sėkmės!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top