Karas prieš Europą: Pabėgėliai į Europą patenka laivais, pasipuošusiais JAV vėliava

2019, 10 vasario, 10:20 | kategorija Metodologija | atsiliepimų (7) | peržiūrų 1 238 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Laivo katastrofa Viduržemio jūroje šiandien atkreipė daugelio Europos politikų dėmesį, kadangi Libijoje, pasak federalinio vidaus reikalų ministro Tomo Mezjero, daugiau nei milijonas pabėgėlių laukia išvykimo į ES Viduržemio jūra.

„Kalbama apie tikrą tautų persikraustymą“ – teigia Europos politikas, krikščionių demokratų sąjungos narys Elmaras Brokas naujienų agentūrai „Reuters“.

Nors gelbėti pabėgėlius Viduržemio jūroje yra labai svarbu, vien šito neužtenka. Elmaras Brokas teigia: „Jei mes tik duosime daugiau laivų, išvykimo iš Libijos ims laukti du milijonai žmonių“.

Prieš daugelį metų ES politikai buvo įspėti, kad konfliktas su tuometiniu Libijos vadovu M. Kadafiu destabilizuos šalį ir sukels grėsmę pietiniam pasieniui su ES.

Po Amerikos valdžios inicijuoto Kadafio nuvertimo pasibaigė ir jo nustatyta tvarka, kuri ilgą laiką užtikrino Europos Sąjungos pietinės sienos saugumą, kadangi, pagal susitarimą su ES, Libija prisiėmė atsakomybę sulaikyti pabėgėlius stovyklose ir siųsti juos atgal į Tėvynę, o ne laivais į Europą.

Muamaras Kadafis buvo diktatorius, – pripažįsta eurokomisaras Giunteris Etingeris, – tačiau jis nustatė tam tikras taisykles (…).

Dabar pas mus vyksta chaosas su pabėgėliais“. ES užsienio ministerijos sekretorius spaudai Martinas Šeferis sako: „Tai, ką šiandien pergyvename, yra karinių operacijų, kurių metu buvo nuverstas Kadafio režimas, o į jo vietą niekas nepaskirtas, pasekmės“.

Ar tie įspėjantys balsai, kylantys prieš neribotą asmenų, ieškančių prieglobsčio priėmimą bus taip pat neišgirsti, kaip nebuvo išgirsti balsai tų, kurie pakilo prieš Kadafio nuvertimą?

Didžiojo septyneto užsienio reikalų ministrai susitarė, kad pabėgėlių problemą galima išspręsti tik tuo atveju, jei Libijoje vėl bus užtikrintas stabilumas. Bet kaip to pasiekti, turbūt nežino niekas.

Italijos premjeras Mateo Renci yra tvirtai pasiryžęs imtis žmonių, nelegaliai pervežamų į Europą, prekybos problemos.

Tačiau, specialistai labai abejoja, kad kovą su kontrabandininkais įmanoma laimėti, nes jie viso labo tėra tik pakeičiami vykdytojai. Tikrieji „lėlininkai“ (kurie tampo už virvučių) slepiasi už širmos ir priartėti prie jų labai sunku.

Už dešimčių tūkstančių, kasmet atvykstančių į Europą migrantų stovi verslas, nes už kiekvieną pabėgėlį gaunama iki 10 000 eurų. Pelnas iš prekybos žmonėmis yra antroje vietoje po prekybos narkotikais. Bet kas gi tie šaltakraujiški „lėlininkai“, kuriuos taip sunku pasiekti?

Norint atsakyti į šį klausimą, vertėtų pažvelgti, iš kur atvyksta didžioji pabėgėlių dalis. Daugiausia tai žmonės iš šalių, nukentėjusių nuo, taip vadinamo, „Arabų pavasario“ arba nuo iš išorės sukeltos suirutės, – šalių, kuriose ligi šiol nėra ramybės.

TV laida iš kurios perrašytas šio straipsnio tekstas.

Taip vyksta organizuota prekyba: surenkami žmonės, kuriems žadamas „auksinis rytojus“ Europoje, ir tai iš dalies palaikoma vietinės žiniasklaidos.

Be to, pabėgėliai verbuojami iš „juodosios“ Afrikos, kurių didelė dalis žūsta ne jūroje, o kelyje per Sacharą. Apie tai žiniasklaida tyli.

Atvykę į Italiją pabėgėliai, su kuriais italų valdžia tarsi nesusitvarko, aprūpinamai naujais pasais, pinigais ir siunčiami į Vokietiją. Ten pabėgėlių punktai ir stovyklos yra perpildyti.

Nežiūrint gerų norų ir nuoširdaus pasirengimo padėti, ligoninės ir valdžios institucijos perkrautos. Galiausiai čia ir patys pabėgėliai pamato, jog žadėtasis „auksinis rytojus“ Europoje neatitinka tikrovės ir net negali atitikti…

Nenuostabu, kad apgauti ir nuvilti žmonės potencialiai gali tapti socialinių neramumų priežastimi.

Bet kas gi tokiu klastingu būdu naudojasi žmonėmis: ne tik pabėgėliais, bet ir tais, kurie nori pasipelnyti iš prekybos žmonėmis, bei šalių, pasiruošusių padėti, geranoriškumu?

Mūsų nuostabai, praneša laidos TV vedėja, pabėgėliai liudija, jog laivai, kuriais jie atvyko, buvo su Amerikos vėliavomis.

Galimai, JAV vadovybė ir už jos stovinti finansinė oligarchija organizuoja šį tautų persikraustymą, sako TV laidos vedančioji.

Tačiau kas juos verčia nelegaliai transportuoti pabėgėlius į Europą? Ar taurūs, altruistiniai ir humaniški motyvai? – vargu, nes pati JAV vadovybė labai griežtai saugo savo sienas nuo nelegalių imigrantų.

Pavyzdžiui, pasienis su Meksika saugomas 5 metrų aukščio, 3 169 kilometrų ilgio siena. Šiame pasienio ruože tarnauja 17 000 pasieniečių.

Amerikos pasieniečiai ieško nelegalių perbėgėlių lėktuvų, sraigtasparnių, kamerų, dronų bei sensorių, reaguojančių į žemės virpesius, pagalba.

Tuos, kuriuos sugauna, suima ir be jokių klausimų deportuoja atgal. Tačiau į Europą amerikiečiai gabena bėglius dešimtimis tūkstančių.

Kaipgi reaguotų JAV vadovybė, jeigu prancūzų ar italų laivai atvežtų į jos teritoriją pabėgėlius iš Meksikos?

Ir tai yra pagrindinis šios problemos momentas. Tokia ilgalaikė JAV strategija pabėgėlių klausimu, Europai sukelia egzistencines problemas. Amerikai šios problemos iškiltų taip pat. Todėl ten sienos taip aklinai uždarytos, tvirtina laidos autoriai.

Ši, dirbtinai sukelta, katastrofiška padėtis su pabėgėliais yra šiuolaikinis JAV vadovybės ir už jos stovinčios finansinės oligarchijos karas prieš Europą, teigia vaizdo reportažo autoriai. Laidos pabaigoje pateikiamos dvi nuorodos į vokiečių tinklapius – „Deutsche Wirtschafts Nachrichten“ ir „PiNews“. 2015-05-07

Daugiau laidų rasite kla.tv

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 7

 1. konkurencijos nėra says:

  Kas leidžiama Jupiteriui, neleidžiama jaučiui!
  O banksteriai, prie viso to…

 2. Nerobotas says:

  Siaip kalbejau su Kapitonu, kuris paeme i savo laiva 80 pabegeliu, jam buvo liepta is saugios laivybos administracijos, Italai po 4riu dienu paeme juos, nebutu emes, jei ne spaudimas is kranto tarnybu bei gumine valtis, palei taisykles is gumines valties turi paimti. Veliava Singapuro, tai manau veliava nelabai liecia. Marine traffic puslapis buvo pasidalines video kaip Amerikieciu remiami kovotoju uz lygias teises aktyvistu laivai suka ratus nuo Libijos iki Sicilijos, 3 laivai nuolat „atranda“ jūroje pasimetūsius žmones, realiai dirba taxi laivais. Nuplaukia iki Libijis teritoriniu vandenų ir žvejoja

 3. Vytas says:

  Vargu, ar kas patikės tvirtinimu, kad neįmanoma susitvarkyti su pabėgėlių srautais, kad neįmanoma nustatyti, kas finansuoja šitą prieš Europą nukreiptą diversiją. Tai milžiniški pinigai, kuriuos kišenėje nenuneši kam reikia ir įteiksi. Tai tos pačios jėgos, kurios stovi ir už terorizmo organizavimo pasauliniu mastu. Tuo labiau juk žinoma, kas organizuoja tuos „arabų pavasarius“. O iš ko teroristai gauna ginkluotę? Na bent dėl kai kurių teroristinių grupuočių nėra abejonių – JAV veikėjai pripažino, kad bent Al Kaida bei Islamo valstybė – tai jų kūriniai. O kas labiausiai suinteresuotas, kad Europa būtų silpna bent ekonomiškai? Vėl gi aišku – JAV.. Kieno rankose pasaulinė tarptautinė atsiskaitymų sistema? Ir čia viskas priklauso JAV. Todėl ir „nerandama“ kas finansuoja tiek terorizmą, kas finansuoja visus „arabų pavasarius“, spalvotąsias revoliucijas bei pasauline migracija viena kryptimi – į Europą. D.Trampas, matyt, yra ne tos komandos dalis, kad taip puolamas, bet gali būti, kad tai tik priedanga. Juk didžiausi nekontroliuojami pinigų srautai praeina pro JAV karinio/pramoninio komplekso rankas, todėl variantų gali būti įvairių, tame tarpe ir toks, kad Trampas didžiųjų tarptautinių korporacijų išnaudojamas jam net nenutuokiant.

 4. Vytas says:

  Argi reikia ieškoti to, kas ir taip regimas pilnai? Tik nereikia užsimerkti. Visa betvarkė pasaulyje (terorizmas, migracija, arabų pavasariai, spalvotosios revoliucijos ir t.t.) yra vienų rankų darbas. Tai milžiniški pinigai (kelis kart didesnis pelnas organizatoriams), kurių kišenėje teroristams, „revoliucionieriams“ nenuneši. Kriminalistai sako: yra nusikaltimas, žiūrėk kam jis naudingas, žiūrėk motyvą. Silpnas pasaulis – kam naudinga? JAV. Silpna, bent ekonomiškai, Europa – naudinga pirmiausiai JAV. Nerandama kas ir kaip finansuoja terorizmą? o kaip rasi, jei tarptautinė atsiskaitymų sistema priklauso JAV? JAV karinis – pramoninis kompleksas – didžiausias nekontroliuojamų piniginių srautų valdytojas, apie ką liūdiia ir milžiniškas karinis JAV biudžetas. O kur dar ČŽV ir kitos spec tarnybos su savo taip pat nekontroliuojamais biudžetais. Reikia tik noro ir politinės valios ir visi procesai bus suvaldyti. Juk klausimas, negi tiek kvaila Merkel, kad kvietė visus pabėgėlius į ES neturėdama tam jokių įgaliojimų iš ES valstybių? Dar vienas aspektas. Kas kadaise parašė, kad Europa turi „parausvėti“? Ogi vienas

 5. Vytas says:

  Argi reikia ieškoti to, kas ir taip regimas pilnai? Tik nereikia užsimerkti. Visa betvarkė pasaulyje (terorizmas, migracija, arabų pavasariai, spalvotosios revoliucijos ir t.t.) yra vienų rankų darbas. Tai milžiniški pinigai (kelis kart didesnis pelnas organizatoriams), kurių kišenėje teroristams, „revoliucionieriams“ nenuneši. Kriminalistai sako: yra nusikaltimas, žiūrėk kam jis naudingas, žiūrėk motyvą. Silpnas pasaulis – kam naudinga? JAV. Silpna, bent ekonomiškai, Europa – naudinga pirmiausiai JAV. Nerandama kas ir kaip finansuoja terorizmą? o kaip rasi, jei tarptautinė atsiskaitymų sistema priklauso JAV? JAV karinis – pramoninis kompleksas – didžiausias nekontroliuojamų piniginių srautų valdytojas, apie ką liūdiia ir milžiniškas karinis JAV biudžetas. O kur dar ČŽV ir kitos spec tarnybos su savo taip pat nekontroliuojamais biudžetais. Reikia tik noro ir politinės valios ir visi procesai bus suvaldyti. Juk klausimas, negi tiek kvaila Merkel, kad kvietė visus pabėgėlius į ES neturėdama tam jokių įgaliojimų iš ES valstybių? Dar vienas aspektas. Kas kadaise parašė, kad Europa turi „parausvėti“? Ogi vienas iš žydų elito atstovas, rodos, Kugenhofas. Tas ir vykdoma dabar.

 6. kokie jie pabėgėliai? says:

  juk tai užverbuoti invaziniai laukiniai, beraščiai iš Afrikos.
  o ką jie išdarinėja es valstybėse, dabar tai uždrausta skelbti šias informacijas

 7. kokie jie pabėgėliai? says:

  Jei jie verbuojami laukinėje Afrikoje….
  TAI NE PABĖGĖLIŲ PROBLEMA.
  Problema, tai yra invazinis tyliai šliaužantis, labai gerai organizuotas Europos sunaikinimui planas…..

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top