Kas bendro tarp 5G ir Covid-19 ?

2021, 22 vasario, 9:17 | kategorija LPT | atsiliepimų (21) | peržiūrų 713 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

5G interneto ryšys

sarmatas.lt skaitytojo atsiliepimas-papildymas prie Valdo Anelausko straipsnių:

Labai geri straipsniai, kuriuos rašo Valdas Anelauskas .

Šis straipsnelis gimė norint Autorių papildyti – Korona yra tik raudona marška mosuojama dėmesio nukreipimui, vakcinavimas (pirmasis, bandomasis, be čipukų, bet kažkuris iš sekančiųjų – tikrai su jais) – įrankis valdymui, 5G – valdymo priemonė.

Būtent tam buvo pradėta įdieginėti 5G technologija. Jos radiacinis kenksmingumas liaudyje yra perdėtas ir necenzūruojamas tik todėl, kad tuo „kenksmingumu“ būtų nukreipiamas dėmesys nuo tikrųjų tikslų.

Viešai aiškinama, kad tie greičiai reikalingi daiktų internetui, bet kaip makabriškai neskambėtų, čia žmonės prilyginami daiktams.

Kaip inžinierius galiu paaiškinti kaip jis (5G ryšys) veikia, o, kad aiškiau būtų aiškinsiu paprasta kalba.

Didelis greitis yra pasiekiamas dėl daugelio antenų elektroninio sufokusavimo į naudotoją, paskaičiuojant tiesioginius atstumus ir atspindžius nuo kliūčių bei perduodant duomenis įvertinus tas paklaidas.

O ką tai reiškia?

Paprasta – nuo duomenų tiekėjo nepasislėpsi niekur, kur siekia 5G. Jei GPS ryšys nutrūksta patalpose, GSM ar 4G ryšio pagalba taikinio padėtis nustatoma +-1km, tai 5G leidžia sekti pusmetrio tikslumu, ir, nesvarbu kur bus naudotojas – patalpoje ar ne.

Bus aišku ne tik į kokią parduotuvę kiekvienas užeina, bet ir prie kurių lentynų ilgiau pastovi. Kai kiekvienas turės protingą 5G blusą po oda ir džiaugsis jos suteikiamais menkais ir bukinančiais patogumais, ta blusa siųs duomenis apie pakilusį kraujospūdį prie lentynos su naujais blizgučiais, o blizgučių pardavėjas jau žinos kam siųsti 50% nuolaidos akciją savo 300% pabrangintam blizgučiui.

Blogiausiu atveju (tai tik vienas iš daugelio būdų) techniškai visiškai įmanoma pagaminti ginklą su 5G taikikliu – prijungei prie 5G, pasirinkai auką pasiekiamam plote ir viskas – daugumos šiuolaikinių namų sienos lengvai peršaunamos.

Visą tai laikykite mano asmenine nuomone, o kaip veikia 5G pasitikrinkite patys. Sėkmės Jums!

Ec

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 21

 1. NPT- NOVYJ MYRAVOJ PARIĄDOK says:

  cool

 2. ZZZ says:

  Idomu kiokios sryties inžinierius, greičiausiai ne elektronikos. Net jei kas 100 metrų pastatys antenas 1 metro tikslumo nustatyti buvimo vietos jokių šansų. Ir nereikia kalbėti nesamonių apie čipus po oda. Kad palaikyti ryšį mikro bangų diapazone reikalingi gan dideli galingumai, atonomiškai tokie įrenginiai nedirba nes reikia daug elektros.

 3. Ec says:

  :) :) :) ponas ZZZ, matau jūsų fizikos žinios kiek atsilieka nuo progreso šioje srityje. Pasidomėkite kaip veikia MIMO technologija pritaikoma 5G ryšyje, ir bendrai kaip veikia 5G antenų masyvas. Specialiai jums:
  5G antena yra ne viena antena, o po gaubtu esantis kelių dešimčių antenų masyvas, kuris persidengiančių bangų interferencijos būdu fokusuoja kryptingą spindulį į vartotoją. O jei yra žinoma kur fokusuoti, reiškia žinoma ir kur yra vartotojas. Prieš 10 metų niekas nevartojo žodžio terabaitas, o dabar toks duomenų kiekis laisvai telpa microSD kortelėje. Kaip manote progresas šioje srityje ties šia diena sustos?

 4. Myndė says:

  Nieko asmeniško, bet ar pasaulyje yra bent viena rimta šalis ar organizacija (išskyrus galbūt Šiaurės Korėją, kuri gal norėtų, bet kol kas negali sau leisti), kuri bent kiek rimtesniais argumentais grįstų 5G grėsmę? Nes kol kas tik pavieniai „fizikai“ ją mato :)…
  Bet šiaip klausimas rimtas – kas dar rimtu lygiu kelia problemą?

 5. Vytas says:

  >Ec. manau kad jūs teisus. Be to, ir 5G radiacinis veikimas žmogaus organizmui, ypač ilgalaikis, teisingiau – nuolatinis, nėra ištirtas. Ir vargu ar jis duos organizmui teigiamą poveikį, o štai neigiamą – GARANTUOTAI. Bet štai klausimas, į kurį atsakymo neturiu: juk šios sistemos kūrėjai tikrai žino, kad nuo 5G spinduliuotės nepasislėps ir jie patys, jų vaikai. Matyt, numatomas poveikis žmonėms palyginti su gaunamu pranašumu, PELNU, VALDŽIA, KONTROLĖS GALIMYBE yra palyginti mažas.

 6. ZZZ says:

  >EC. Kad būtu galima nustatyti buvimo vietą 1m tikslumu joks MIMO nepadės, tam reikalinga gera fazuotų antenų gardelė. Beto tai dirba tik tiesiogino matomumo ribose. Nereikia galvoti kad 5G technologija pralenkia karinių lokatorių galimybes.

 7. Rasa says:

  Kaip apsaugoti savo sienas nuo tos radiacijos? O laidais irgi gali pajungti man nežinant?

 8. Mynde says:

  Sienas sunku, bet puodas ant galvos daro stebuklus

 9. saul says:

  >Rasa. Gali,gali. Vienintelė išeitis,tai garinti actą.

 10. technologija neutrali says:

  peiliu gali atsiriekti duonos. Arba papjauti artimą. Svarbu, kieno rankose. 5g paskirtis: 1. totalus sekimas.2. Momentiniai mokejimai, kad panaikinti grynuosius. Pasitarnauja 1 paskirčiai.

 11. Ec says:

  Vytai, panašu, kad taip. Ši technologija duoda per daug dideles galimybes, kad jų atsisakyti. Dėl poveikio sveikatai – jau senokai ši technologija naudojama, pvz. senesniuose greičio matavimo prietaisuose, lėktuvų radaruose, o karinėje technikoje tai labai dažnas reiškinys, o 5G pavadinimas prilipdytas tik dabar.
  Rasa, sienų saugoti nereikia, sienos turi saugoti mus. Šios bangos nėra radiacija, bet jei poveikis iki galo neištirtas, ir jums pačiai nejauku dėl to ,aišku, geriau, kad tų bangų poveikis būtų kuo mažesnis. Pati geriausia gynyba – ne užsidarymas kokone, ir ne tiesioginė kova su pasekme (antenomis), o kuo mažesnis to ryšio vartojimas. Turiu galvoje ne tik 5G, bet ir 4G, 3G ir t.t. Ir per Wifi internetu puikiai galima bendrauti ir to pilnai pakanka. Tiesiog dabar žmonės yra per daug išponėję ir jiems atrodo, kad kelios minutės be ryšio tai problema, o kelios valandos tai katastrofa. O iš tiesu tas laikas be ryšio – laimė :).

 12. Ec says:

  ZZZ, išardykite 5G anteną ir pamatysite tą gardelę, aš ja nelietuviškai (atsiprašau) pavadinau masyvu

 13. A-ha says:

  Kai žmonės pirmą kart pamatė kiną, o kine – atvažiuojanti traukinį, irgi išsilakstė..
  Nuo progreso nepabėgsi, bet… Bet bėgt gali 😆
  Sekimas, žinos kur tu, prie kokios lentynos stovi, nušaus – kažkokios avarijos. Kas tu per bicas, kad būtum kam taip įdomus.!?
  Jei taip, kodėl nepaziurejus is gerosios pusės.
  Žino prie kokios lentynos stovi – tu gauni informacija, kuri tau aktuali ir įdomi, šioje vis didejancioje informacijos jūroje..
  Cipas po oda – super, tai ir atsiskaitymai, tai ir spynų nebereikia, tai ir info apie sveikatos būklę, gresiantį ar artejanti infarktą, cukraus lygį… Daug ko.
  Nereikia būti stručiu, ir dėl saugumo laikyti galva žemėje, atkisus uodega.
  Dar yra pasaulyje laukinės gamtos – visada prašom.
  Ko dabar bijo tie tokie seni krienai, „specialistai“, ateinančiai kartai tai norma. Kaip buvo ir mums, mūsų tėvų ar senelių atžvilgiu.
  Ir užteks svaigt….

 14. Op says:

  Prie Nemenčinės, Pailgėj tas antenas montuoja…

 15. ZZZ says:

  < EC.
  Nuo 3G laikų leistinos spinduliuotės normos padidintos 100!!! kartų ir tvirtinsi kad tai yra visai saugu. Kvailai atrodo palyginimas : jei naudojama armijoje galima naudoti ir buityje tikriausiai ir kūdikiams.

 16. Ec says:

  >ZZZ
  Kai baimės akys labai didelės, jos mato net tai kas neparašyta :). Aš kažkur rašiau, kad saugu?

 17. Op says:

  Aha
  Čipas po tavo skūra pasakys ar tinka tavo širdis bilui geicui ar dar kokiam bezosui ar klausui švabui…

 18. Ec says:

  >A-ha, keista, kad tau pasirodė jog aš prieš progresą :), aš tik už. Bet čia yra svarbūs du dalykai: pirmas – turi būti gerbiama ir paisoma kiekvieno pasirinkimo ir apsisprendimo laisvė, o ji kuo toliau tuo mažiau paisoma „mūsų pačių saugumui“. Antras dalykas reikia aiškiai suprasti kas yra tas progresas ir ar tai yra iš tiesų progresas (pvz Simonko’ui tvatintis per anusą yra progresas nuo kurio nepabėgsi :) )
  O pateisinti galima viską, pvz. net visuotinį kastravimą – juk tai daroma kiekvieno jūsų saugumui – 1.neprisidarysite žliumbiančių, nervus gadinančių ir daug kainuojančių pyplių. 2.moterys minčių nejauks. 3.Visas mintis ir jėgas galėsite skiri kūrybai ir saviugdai. 4. uždirbtus pinigus leisite ne moterims ir vaikams, o kelionėms hobiui ir pramogoms. ir t.t. ir t.t.
  Tai tik mano nuomonė:)

 19. Simas Simaitis says:

  Ec, pasakyk man, gerbiamasis, jeigu šeimininkas varo avis kirpimui, ar jis paiso avių pasirinkimo teises ar jų laisves? Jos juk irgi piktinasi, rodo savo nepasitenkinimą.
  Niekaip skaitytojai nenori suvokti, kad mes atidavėme savo laisves psichopatams. Gerai sau įsisavinkite, mūsų kalaborantai – PSICHOPATAI. Atidžiai perskaitykite dar kartą, čia paskelbtą straipsnį, „Trumpas jungimas mūsų galvose“ 2 dalis.

 20. trumpai says:

  Jei klausėtės europos forume kalbu tokiu kaip putinas,arba anglu dzonsonas tai girdėjot ka sakė kad ir pats dzonsonas kad jau šendien ira sukurta tehnalogija kuri tau regulius kokius sapnus sapnuoti,kada atidaryti šaldytuva ir tt,tad gincytis ar abejoti gali tuo tik papirkti ir palaikantys ta projekta,

 21. Atsargiai says:

  Su kiekvienu elektrifikacijos šuoliu būna ligų ir mirčių protrūkis.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top