Kas yra COVID-19 vakcinos?

2021, 15 vasario, 6:30 | kategorija Genocidas | atsiliepimų (3) | peržiūrų 3 871 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Koronavirusas

Gydytojas ir biologinių ginklų tyrinėtojas mano, kad COVID’o vakcinos yra
„medicininio ginklo“ forma

Steve McCamley

Už profesinius pasiekimus apdovanotas stuburo chirurgas ir buvęs Amerikos gydytojų ir chirurgų asociacijos prezidentas mano, kad dabartinės koronaviruso vakcinos yra pavojingi biologiniai ginklai, skirti žmonėms naikinti, rašoma collective-spark.xyz portale.

Daktarė Lee Merritt, kuri 9 metus dirbdama ortopedijos chirurge JAV karo laivyne studijavo biologinius ginklus, o dabar dirba Arizonos medicinos asociacijos valdyboje, paskelbė daug recenzuotų straipsnių ir teigia, kad šiuo metu Jungtinėse Valstijose platinamos koronoviruso vakcinos mRNR pagrindu keičia žmogaus genus taip, kad vėliau žmogų lengvai pažeistų antrasis virusas.

„Aš supratau, kad tai yra valdomas biologinis ginklas, nes kai kas nors tik paskelbdavo duomenų įrodančių, kad tai biologinis ginklas, tai juos tuoj pat cenzūra pašalina”, — sakė ji praėjusį mėnesį interviu laikraščiui „The New America“.

Remdamasi patirtimi tiriant biologinius ginklus, Merritt mano, kad mes gyvename „penktosios kartos karo eroje“ (‘fifth-generational warfare’), kai užuot panaudojus ginklus tiesiogiai mūšio lauke, vakcinose paslėpti biologiniai preparatai, ekonominis karas ir propaganda priešiškas tautas sunaikina daug efektyviau.

„Mano tarnybos metais mes turėjome daug biologinių ginklų ir vienas, dėl kurio labai jaudinausi, buvo raupai. Tačiau daugumą šių biologinių ginklų turėjo rimtų trūkumų — arba juos buvo sunku paskleisti arba juos galima buvo išgydyti“, — sakė ji. “Manau, kad yra daugybė įrodymų, rodančių, kad koronavirusas yra natūraliai atsirandantis visiškai nepavojingas virusas, kuris daugumai žmonių nesukelia net slogos, o blogiausiu atveju veikia kaip stiprus persišaldymas.”

Pasak jos, vakcinos yra efektyviausios, kai naudojamos prieš negydomą ir mirtiną virusą. Tokios sunkios ligos kaip poliomelitas ir raupai labai gerai gydomos skiepijimu (imunizacija). Tuo tarpu gydyti koronoviruso sukeliamą ligą mokslininkai nuo pat pandemijos pradžios rado daug gydymo būdų ir preparatų, tokių kaip hidroksichlorochinas (Hydroxychloroquine) ir intraveninis vitaminas C (Intravenous Vitamin C).

„Šiuo metu vyksta biologinis karas — kaip šio daugialypio karo dalis, jei jūs žinote kaip gydytis, tai jie negali jūsų terorizuoti virusais, ir tai yra labai svarbu, nes… jų [vakcina] netrukdo perduoti virusą — tą pripažįsta jie patys “. — sako daktarė Lee Merritt.

Nors prevencija ir gydymas sumažina vakcinos poreikį, bet tokią informaciją socialiniai tinklai išcenzūruoja, o pagrindinė žiniasklaida net demonizuoja. Net buvusią CBS žurnalistę Sharyl Attkisson pašalino iš „YouTube“, nes viename pranešime perdavė informaciją prieštaraujančią oficialiai Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pozicijai.

“Skiepai būtini, nes raupai buvo mirtina ir nepagydoma liga. Todėl prasminga sukurti vakciną nuo jų. Negalėjome pagydyti poliomelito, todėl labai reikalinga buvo vakcina nuo jo. O kas dabar? — net ničnieko nedarant 99,991% susirgusiųjų visiškai pasveiksta, o pavyzdžiui, nuo įprasto sezoninio gripo pasveiksta 99,992%” — sako daktarė Lee Merritt.

Susirgusiųjų koronavirusu skaičius yra labai ginčytinas, tačiau daugybė gydytojų ir mokslininkų didžiąją metų dalį kalbėjo apie neproporcingai didelę žalą, kurią daro žmonių uždarymas (lockdown, izoliacija) ir prievartavimas nešioti kaukes. Vienas Kanados tyrinėtojas paskaičiavo, ilgalaikis uždarymas (lockdown) kainuos dešimtis kartų daugiau nei žalos gali padaryti pats virusas.

Merritt paaiškina skirtumą tarp koronaviruso vakcinų ir įprastų skiepų (imunizacijų):

„[Koronaviruso vakcinos] nesuteikia jums imuniteto nuo ligos sukėlėjo … tai, ką jos daro, yra mRNR programavimas. mRNR yra panaši į DNR, bet nuo pastarosios skiriasi tuo, kad perneša geną į DNR. Ji pradeda organizme gaminti baltymą. Tai panašu į kompiuterio lustą (mikroschemą), kurį įdėjote į 3D spausdintuvą, o tada pasakote, ką norite, kad jis išspausdintų (pagamintų). Taip vyksta inžinerijoje, o biologijoje mRNR atlieka tokį pat vaidmenį.

Na, šiuo atveju jie padarė gabalėlį šios mRNR, kad kiekvienoje kūno ląstelėje sukurtų tą patogeninį baltymą (ar bent jo dalį), ir jūs patys pasigaminsite patogeną savo kūne “. — daktarė Lee Merritt.

Eidami gauti “koronaviruso vakcinos”, jūs iš tikrųjų negausite jokios vakcinos. Vietoj jos, į jūsų kūną bus įšvirkštas genų perkėlėjas mRNR (messenger RNA), kuris pakeis jūsų genetinį kodą taip, kad pradėtų gaminti savo modifikuotą koronaviruso versiją, su kuria jūsų imuninė sistema teoriškai turi išmokti kovoti.

Pasak Merritt, žmonėms nebuvo atlikti ilgalaikiai tyrimai siekiant patikrinti šitokios vakcinacijos saugumą, o tyrimai su gyvūnais parodė, kad tai, kas vadinama “antikūnų veikimo sustiprinimu”, iš tikrųjų viruso patekimą į kūną padaro nepastebimą, nes imuninė sistema mano, kad jis priklauso kūnui, prieš jį nekovoja ir dėl to organizmas tuoj pat žūsta.

“Šio tipo viruso bandymai su gyvūnais visada baigdavosi nesėkme. Bet su žmonėmis mes niekada tokių bandymų nedarėme” — sako ji. “Ilgiausias laikas, kurį stebėjo žmones po šios vakcinos suleidimo, yra du mėnesiai. To neužtenka tam, kad žinotume, jog neturėsime problemų su antikūnais” — sako daktarė Lee Merritt.

Merritt spėja, kad būtent tokio tipo procedūras užsienio priešininkas taikytų norėdamas vykdyti slaptą biologinį karą, kad niekas jo nesusektų ir neatpažintų.

„Tai puikus dviejų komponentų biologinis ginklas. Aš nežinau, kam ta mRNR yra užprogramuota, ir jūs, ir dauguma gydytojų to negali žinoti. Gydytojai tokių duomenų gauti negali. Viską žino tik esantieji pačioje šio projekto viršūnėje … Jei būčiau Kinijos valdovas ir norėčiau sunaikinti mūsų kariuomenę (t.y. JAV kariuomenę. P.V. pastaba), tai aš tiesiog pasidaryčiau mRNR tokią kurios gamtoje tikrai nėra ir tada niekas nuo tokios vakcinos nemirs, o po dviejų metų paleisčiau kitą, kurį irgi jau turiu pasidariusi ir tada nuo imuninės sistemos neveikimo visi išmirs” — sako daktarė Lee Merritt.

Nors daktarė Merritt nesiūlo vakcinuotis ar ne, ji duoda vieną įkvepiantį patarimą.

„Jei norite išbristi iš pandemijos dabar, tai tikrai lengva. Išjunkite televizorių, nusimeskite kaukę, vėl atnaujinkite verslą ir gyvenate savo gyvenimą“.

Žiūrėkite šį naujausią interviu su dr. Lee Merritt ir Alexu Newmanu iš „The New American“ čia ir, jei pastebėsite, kad šis vaizdo įrašas pašalintas, siųskite el. laišką adresu info@collective-spark.xyz.

Apie autorių:

Filipas Šneideris (Phillip Schneider) yra „Waking Times“ etatinis rašytojas ir redaktoriaus padėjėjas. Norėdami sužinoti daugiau jo darbų, apsilankykite jo svetainėje, „Facebook“ puslapyje arba sekite jį laisvo žodžio socialiniame tinkle „Minds“.

Šis straipsnis (Gerbiamas Gydytojas ir Biologinių Ginklų Tyrinėtojas Mano, kad Covid‘o Vakcinos Yra „Medicininio Ginklo Forma“), kurį iš pradžių sukūrė ir paskelbė „Waking Times“ ir kuris čia paskelbtas su „Creative Commons“ licencija, priskiriant Filipui Šneideriui ir „WakingTimes.com“. Jį galima laisvai pakartotinai skelbti tinkamai nurodant autorių ir šį autorinių teisių pareiškimą.

Vertėjo išvados:

1)   Straipsnio autorius leidžia jį pakartotinai ir nemokamai skelbti, tik reikalauja, kad būtų nurodytas straipsnio autorius. Taip ir padariau.

2)   Baisusis COVID’as yra tik paprasta sloga ar stiprus peršalimas (kosulys, gal kažkiek temperatūros) ir net nieko nedarant, be jokių vaistų pasveiksta 99,991% susirgusiųjų.

3)   Tai ką daro dauguma vyriausybių, Lietuvos irgi, yra žmonių bauginimas, terorizavimas (reikalauja dėvėti kaukes, sėdėti namų arešte, mokėti didžiules baudas už jų reikalavimų nevykdymą, draudžia dirbti ir visi kiti draudimai ir bausmės) siekiant žmones išdresiruoti taip, kad jie besąlygiškai ir nedelsiant vykdytų bet kurią valdžiažmogių užgaidą.

4)   Dresūros (skaityk 3 punktą) tikslas visuotinė vakcinacija, t.y. priversti visus klusniai vakcinuotis.

5)   Visi vakcinuotieji gaus papildomą geną (taps GMO – t.y. genų modifikuotais organizmais).

6)   Po to (po 2 ar daugiau metų) vakcinavimo projekto autoriai užleis antrąją dalį (kitą virusą, kurio gamtoje nėra, bet kuriam jau kelią parengė vakcinacija).

7)   Visi vakcinuoti nedelsiant išmirs, nes jų kūnai neatpažins naujojo viruso ir su juo nekovos. Su gyvūnais tokie bandymai jau atlikti ir rezultatas garantuotas.

8)   Visi matome, kad Lietuvos vyriausybė šiame kare kariauja prieš mus, nori mus išnaikinti.

Pranas Valickas 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 3

 1. Algirdas says:

  Pasirodo Pranas Valickas skaito mano vieną mėgstamiausių svetainių. Šaunu. Ten nemaža yra kur kas geresnių straipsnių nei tas išverstasis, tik jie ne apie šiandienos skaudulius, o labiau apie tai kas niekada nesensta ir aktualu visais laikais.

 2. Virginija says:

  Galetume isversti ir cia patalpinti Belgijos gydytoju, mediku kreipimasi i vyriausybe, ziniasklaida.

  Galite paskaityti cia – docs4opendebate.be

 3. Anonimas says:

  Lietuvos gyventojai! Ketinama suduoti smarkų smūgį kertiniam visuomenės pagrindui – šeimoms. Tas smūgis vadinasi: Stambulo Konvencija. Tad jei Jums rūpi Jūsų šeimų ir vaikų ateitis, stabdykime šio dokumento ratifikavimą ir siekime atsakomybės valstybės tarnautojams, kurie kėsinasi į Mūsų gerbūvį. Pirmas ir mažas žingsnelis yra savo valios išreiškimas: https://www.peticijos.com/draudimas_ratifikuoti_stambulo_konvencij_ir Sekantis: burimasis su savo bendruomene ir siekimas valstybės tarnautojų atsakomybės, kurie tokiu būdu kėsinasi į šeimų gerovę, Konstitucinę santvarką ir Lietuvių tautos, bei teisėtų gyventijų ateitį. Įgyvendinus šiuos tikslus, tai pat, reikia surasti kelią, kaip užkardyti tokius išpuolius ateityje.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top