Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga kviečia į patriotines Vasario 16-osios eitynes

2016, 14 vasario, 8:52 | kategorija LPT | atsiliepimų (10) | peržiūrų 539 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

plakatas

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga kviečia į tradicines patriotines Vasario 16-osios eitynes Kauno miesto gatvėmis. Šis Lietuvos patriotams skirtas renginys prasidės sveikinimo kalbomis senosiose Kauno kapinėse (dab. Ramybės parkas). Pradžia: 14:30 val. Vėliau eisena nusidrieks Kauno miesto gatvėmis iki pat senosios prezidentūros kiemelio, kur atiduosime pagarbą geriausiam Lietuvos prezidentui – Antanui Smetonai.

Šių metų Vasario 16-osios eitynių tema – Lietuva yra mūsų!

Lietuva yra mūsų! Lietuva yra vienintelė valstybė, kurioje lietuvių tauta yra šeimininkai. Mes reiškiame paramą tautinės valstybės krypčiai, užgimusiai 1918-ais metais. Tinkamai valdoma, laisva, nacionalinė valstybė gali suteikti geriausias sąlygas mūsų tautai skleistis, augti ir pasiekti pergales.

Lietuva yra mūsų! Mes esame už tai, kad Lietuva prisijungtų prie pažangių Europos šalių, atsisakančių dalyvauti kelių kairiųjų politikų ambicijų žaidime, kurio auka – vakarietiškoji civilizacija. Mes nepritariame masinei imigracijai, kuri šiandien slepiasi už pabėgėlių termino. Mes raginame mūsų politikus nustoti vykdyti patarnaujančią politiką ir ginti mūsų piliečius, valstybę bei visuomenę nuo vieno didžiausių šiandienos iššūkių. Ginti savo tautą yra kiekvieno mūsų pareiga, ar kalbėsime apie tiesioginį nusikalstamumą dėl kultūrų skirtumo, ar apie ilgalaikę demografinę ir politinę žalą mūsų tautai. Mes to negalime leisti. Mes ginsimės.

Lietuva yra mūsų! Mes turime savo tautos didvyrius, kurie mums yra svarbūs ir kurių nekenčia bei juos bando sumenkinti buvę ir šiandienos bolševikai. Mes atsisakome žiūrėti į pasaulį per kitos tautos perspektyvą. Mes esame lietuviai, mūsų požiūris kyla iš mūsų kraujo ryšio, kurį sugėrė šventa Lietuvos žemė. Mūsų tautos didvyriai amžinai bus gyvi mūsų atsiminimuose ir mūsų vėliavose.

Šiais metais norime pagerbti Lietuvai nusipelniusius didvyrius, kuriuos nepaliaujamai bando juodinti Lietuvos priešai. Mes žinome mūsų tautos didvyrius!

Juozas Ambrazevičius-Brazaitis, Kazys Škirpa, Jonas Noreika-Vėtra,
Adolfas Ramanauskas-Vanagas, Antanas Baltūsis-Žvejys, Povilas Plechavičius.

Tautieti, kviečiame tave bendraminčių būryje sutikti Vasario 16-ąją! Tegul Kaunas nusidažo trimis gražiausiomis spalvomis: geltona, žalia, raudona!

LTJS

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 10

 1. Mindaugas says:

  Kokie bereikšmiai šūkiai-Lietuva yra mūsų! Lietuva yra vienintelė valstybė, kurioje lietuvių tauta yra šeimininkai. Fašistiniai bereikšmiai šūkiai, prasilenkiantys su realybe. Ką aš manu apie Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga? Tai patriotiniais lozungais žongliruojantys demagogai – tai tie patys libealai, tie patys buržuazinės santvarkos ir Vakarų liberalkapitalistinės vergijos šalininkai – tik jie dažosi kiek kitaip, nei atviri liberastai, bet savo esme sudaro tos pačios sistemos sraigtelius. Ką aš manau apie šią šventę-vasario 16? Vasario 16-oji pretenduoja į tris dalykus: Lietuvos valstybingumo atkūrimą; Lietuvos nepriklausomybę ir „tautos suvienijimą“. Nenuostabu, kad visos trys minėtosios pretenzijos – iki pačių pagrindų melagingos ir klaidinančios. Visų pirma, tai netgi tuo atveju, jei Vasario 16-oji būtų reiškusi Lietuvos valstybingumo momentą, vadinti tai atkūrimu tiesiog naivu ir nekorektiška, kadangi Lietuvos, kaip nacionalinio darinio, nesvarbu, buržuazinio ar socialistinio, iki pat 1918 m.,niekada ir nebuvo. Juk buržuazinių nacionalistų romantizuojama Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė, gera ji buvo ar bloga, buvo kas tik nori, bet ne tautinė valstybė, juo labiau, modernia to prasme lietuvių valstybė. Tai buvo viduramžiškas feodalinis darinys, kurio valdovai, beje, tikriausiai kalbėjo net ne lietuviškai, o gudiškai. Antra, tai faktas, kad Vasario 16-ąją Lietuvos žemėje nevaržomai šeimininkavo kaizerinės Vokietijos okupacinė kariuomenė, o ir pati buržuazinė „tautos taryba“, patys signatarai buvo vokiečių imperialistų politiniai statytiniai. Tuo tarpu po Vokietijos kapituliavimo Antantei „nepriklausoma“ Lietuva perėjo tiesioginėn Antantės imperialistų, anglų ir prancūzų, žinion. Tad „nepriklausomybė“ čia tebuvo tik tuščia frazė, o tai reiškia, kad jokio „valstybingumo“ 1918 m. pradžioje Lietuva faktiškai neturėjo. Ir, pagaliau, trečia: „tautos vienybės“ lozungas čia tebuvo tik priemonė tikriesiems „patriotų“ interesams užtušuoti, kadangi buržuazinė „tautos taryba“, kaip ir vėliau iškilusi buržuazinė Lietuvos respublika, buvo ne visaliaudinė, o klasinė valstybė, konkrečiai, stambiųjų savininkų ir buožių interesus gynusi valstybė. Valstybingumo 1918 m. dar nebūta, kadangi „tautos taryba“ tebuvo tik vokiškųjų okupantų marionetė; būta tik Vakarų imperializmo protektorato, kuris vėliau su Antantės pagalba užgniaužus Tarybų valdžios Lietuvoje užuomazgas nebe formaliai, o jau faktiškai peraugo į tarpukario buržuazinę Lietuvos respubliką.

 2. Mindaugui says:

  Paleckis tavo draugas.

 3. konkurencijos nėra says:

  Geriau būtum patylėjęs…

 4. alksnaitis says:

  keistas tu veikėjas Mindaugai. pagal tavo minčių delionę, tavo trokštama Kapsuko Lietuva tarybinė juk būtu pakliuvusi į bolševikų rankas , kur iš 50 komisru buvo beveik vien žydai.Į tokių Trockių-Leibų Davidovičių Bronšteinų rankas.Ar tu galvoji būtu kitoks likimas?

 5. arthur says:

    Bravo Mindaugui…..

 6. Karolis says:

  Negalvojau, kad yra taip kaip aš mąstančių apie tuos tautininkus. Mindaugas ką tik išsakė mano mintis.
  Mačiau iš arti tikrąjį jų veidą. 

 7. Mindaugas says:

  Ne, Paleckis man ne draugas. Jis ruošiasi seimo rinkimams, nori tapti buržuazinės SISTEMOS sraigteliu. Naivuolis, mano, kad jis vienas sugebės pakeisti SISTEMĄ..
  alksnaičiui: aš ne keistas, tačiau bandau giliau panagrinėti šia „sakralinę“ datą. Juk ši data rimtesnės kritikos neišlaiko. Tai tik gražus ir blizgantis popierėlis, kurį atvyniojus pasirodo, kad viduje tuščia…Kas dėl žydų. Kodėl neminite, kad tarpukario Lietuvoje, didžiausi kapitalistai (fabrikų, verslovių ir verslo) savininkai buvo žydai? Tai matyt jūsų nejaudina. Kaip ir tas faktas, kad tarpukario Lietuvoje, jų skaičius, lyginant su carinės Rusijos laikais, padidėjo trigubai. Čia matai aiškų intelektualinį nesąžiningumą. Beje, ar bent jau žinote tokį veikėją, beje žydą, kaip Jurijų Sliozkiną kuris knygoje „Žydų šimtmetis“ atskleidė savo požiūrį į bolševikinę 1917-ųjų revoliuciją santykyje su žydų klausimu: anot jo, bolševikiniame judėjime dalyvavę žydai – o tokių tikrai būta – buvo deviantai, t. y. nukrypėliai nuo „tikrojo“ žydiškumo, žydai, idėjiškai ir principingai paneigę savo pačių žydiškumą ir stoję prieš žydų buržuazijos ir buržuazijos interesus apskritai.

 8. *armatas says:

  Issamus ir labai konkretus paaiskinimas apie „taurine“ svente. O,beje iki petro 1-jo „atejomo“ rusijoje i sosta,buvo visai kita santvarka. Ir lietuvos statusas buvo toks ,koks dabar yra dzuku,ar suvalku. Etnines musu teritorijos buvo daug didesnes ir vadinosi SARMATIJA. Jei idomu pasidomek leidinyje“Lietuva zemelapiuose“ .
  P.S. O bendrai,labai buvo malonu perskaityti Tamstos mintis…..

 9. Jahve says:

  koks skirtumas ar zydas toks ar anoks, tai jie uzsiima pasaulio ateities projektais

 10. Gabrielius says:

  Bent kas nors galite argumentuotai paneigti Mindaugo konstantą? Vargiai .. Logiška nejuokais. Visus su 100uoju Lietuvos Atkūrimo makaronkabiu!!

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top