LTJS organizuojamos Vasario 16 eitynės Kaune

2015, 15 vasario, 7:10 | kategorija LPT | atsiliepimų (7) | peržiūrų 461 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisVasario 16, 14 valandą, Kaune LTJS organizuoja jau tradicinėmis tapusias eitynes, siekiant paminėti Lietuvos valstybės nepriklausomybės paskelbimo dieną ir kviečia jose dalyvauti visus prijaučiančius tautinėms vertybėms.
Organizatorių skelbimas:

Vasario 16-ą dieną, 14:00 valandą, Kaune Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga (LTJS) rengs jau tradicinėmis tapusias patriotines eitynes, skirtas paminėti tautinės valstybės gimtadienį. Rinksimės Ramybės parke ir pajudėsime įprastu maršrutu iki Kauno rotušės.

Vasario 16-osios eitynės rengiamos jau septintus metus. Jos yra skirtos paminėti Lietuvos valstybės 97-erių metų gimtadienį, 1949 m. LLKS Vasario 16-osios deklaraciją, suvienyti visų Lietuvos gyventojų širdis, atkreipti dėmesį į šių laikų problemas ir iššūkius Tautai bei Tėvynei, taip pat kurstyti mūsų visų širdyse liepsnojančią tautiškumo ugnį, – kviečia renginio organizatoriai..

Vienybė – viena svarbiausių savybių tautai, be kurios ji negali išlikti. Būtent todėl organizatoriai kasmet stengiasi visus sujungti bendroje eisenoje, žengiant koja kojon, petys į petį. Tegul kiekvienas, kuriam nepatinka tautinės valstybės idėja, istoriniai simboliai ir šventės, dreba iš pykčio, pamatę tą vienybę, kurią galime parodyti drauge. Tegul visi, kas yra priešiškai nusiteikę mūsų Tautos ir Tėvynės atžvilgiu, žino, kad mūsų vienybė yra nepalaužiama, ir prireikus mes pakartosime mūsų valstybės didvyrių ryžtą.

Drauge susitikime Vasario 16-osios eitynėse ir nudažykime miestą trimis gražiausiomis spalvomis – geltona, žalia ir raudona!

Organizatoriai žada, kad šiemet, kaip ir visuomet, nestigs dainų, šūkių, plevėsuojančių trispalvių bei mums brangios simbolikos, o renginio pabaigoje Kauno rotušėje laukia patriotinis greitrinkis, kurio metu eitynių dalyviai turės progą įsiamžinti sustojus į gyvus Gediminaičių stulpus.

Brangūs broliai ir seserys!

Ar mylite Lietuvą ir vadinate ją savo namais?

Ar laikote save dorais, ištikimais savo Tautai?

Tuomet žinokite, kad jūs Lietuvai reikalingi čia ir dabar! Parodykite, kad liepsna mūsų širdyse yra neužgesinama, pareikškite, kad mes dar neužmiršom Vasario 16-osios tikslų ir siekių!
Pakvieskite draugus, šeimą ir kaimynus, nes tik kartu galime vadintis Tauta!

Renginys Facebook: https://www.facebook.com/events/775807639176054/

Renginį vainikuos koncertas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti „Iš kartos į kartą“, kuriame dalyvaus grupės – Aistvara , Sutemon, Siela ir Juodvarnis . Bilieto kaina – 6 eurai, lankytojams su tautine simbolika, studentų ar moksleivių pažymėjimais – 5 eurai. Renginys vyks gyvos muzikos renginių oazėje „Puntojazz palėpė“ (Kęstučio g. 6, Kaunas). Koncerto pradžia 17 val.

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 7

 1. koncertuos papildomai says:

  „Šviesa ir taika“, „Siela ir Kristus“

 2. Mindaugas says:

  Iš esmės šį renginį galima laikyti konformistiniu, iš esmės niekaip nekeliančiu realių visuomenės gyvenimo aktualijų, bet tiktai „šventiniu“ – tokiu, į kurį susirenka nemažas skaičius tiek idėjinių dešiniųjų „patriotų“, tiek ir naivių žmogeliukų – ir kartu iš esmės pagarbina neegzistuojančią nepriklausomybę bei „pasidžiaugia“ neegzistuojančiais „laimėjimais“, kai realiai pati lietuvių tauta tik toliau ir temerdi jų garbinamoje santvarkoje. Paprasčiau pasakius, jie niekaip nekelia ir neketina kelti protesto balso, kritikuoti esamą tvarką, bet tiktai užsiiminėti abstraktaus „tautiškumo“ šlovinimu…

 3. Ec says:

  Taikliai tu čia, Mindaugai :)

 4. Gaila, kad nėra parašyta ant plakato taip: „ Bruseliui ir Vašingtonui nepasiduosim!“

  Manau, kad vasario 16-ąją reiktų ne švęsti, o mitinguoti ir garsiai, be pagražinimų skelbti kokios negerovės dabar yra Lietuvoj (turiu omeny ne vien Lietuvos įjungimą, atseit narystę, į ES, NATO, socialinė nelygybę ir t. t.) ir siūlyti, kaip ir/ar ką pakeisti. Aišku, tai, ką parašiau yra viena, o kita yra ką nors konkrečiai daryti.

 5. Žiūrint iš provincijos says:

  Deja, tai ne tikrų patriotų , o tik prisitaikėlių prie dabartinės valdžiagyvių valdžios „renginys“. Jie remia dabrtinę Lietuvos okupaciją ir dabartinius karo kurstytojus iš už atlanto. Geda.

 6. nu nu says:

  is manes konfiskavo plakata,,karo kurstymui NE“(kundrotui panorejus),tai ka jau Vilniaus tautininkai-fasistine organizacija ?atvyko i svecius ,o elgiasi kaip kiaules ir nurodineja kaip seimininkai turi elgtis.

 7. PP says:

  Tie, kas remia Ukrainos chuntą, tie, aišku, yra fašistai.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top