Parašų rinkimas, siekiant atšaukti „užsieniečių įstatymo“ pataisas, prasidėjo

2016, 10 vasario, 17:47 | kategorija LPT | 14 komentarų | peržiūrų 1 543 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Parašų rinkimas

Vakar, vyriausioji rinkimų Komisija (VRK) paskelbė parašų rinkimo pradžią ir išdavė parašų rinkimo lapus, iniciatyvinės grupės inicijavusios minimą iniciatyvą, kuria siekiama atšaukti 2015 metų lapkričio 26 dienos, Seimo skubos tvarka priimtą „Užsieniečių teisinės padėties“ įstatymo Nr. IX-2206, pakeitimo įstatymą Nr. XII-2080 arba kalbant paprasta kalba – pataisas.

Minimas įstatymas (jo pataisos) atvėrė duris patekti į Lietuvą laisvam imigrantų (pasivadinusių-pavadintų pabėgėliais) srautui, nenutrūkstama srove plūstančiam į Europą. Kadangi Lietuva pasirašo nesvarstydama visus popierius, kuriuos jai pakiša Briuselis – tai nereikia stebėtis, kad pasirašė ir pakištą pabėgėlių kvotų sistemos susitarimą, pagal kurį Lietuvai, šiam momentui, tenka konkretus pabėgėlių skaičius (pirminis buvo apie 300, vėliau pakilęs iki 1100), kuris su laiku keisis – augs.

Matydami kokius „cirkus“ krečia minimi „pabėgėliai“ Europos šalyse žmonės susiorganizavo, siekdami priversti Seimą persvarstyti ir pilnai atmesti minimą įstatymo pataisą Nr XII-2080. Tam reikia surinkti 50 000 piliečių parašų. Visi kurie nėra abejingi  tam, kas laukia Lietuvos, jei ją užplūs imigrantai iš Rytų Afrikos, Libijos, Irako ir t.t.,  – gali pasirašyti už jos (pataisos) atšaukimą.

Parašų rinkimo lapus dalija rajonų koordinatoriai, pas juos galima ir pasirašyti. Koordinatorių sąrašas pagal miestus yra čia: http://b3g.lt/kontaktai/, o e-balsavimo nuoroda, su instrukcija kaip tą padaryti, yra čia: http://b3g.lt/e-balsavimas/.

Kviečiami visi išreikšti savo poziciją, niekas už mus to nepadarys. Ir dalinkitės informacija, nes didžiosios MIP ignoruoja šią iniciatyvą. Ir dar, iniciatyvos organizatorių per mažai, kad aprėpti viską, – jie turi savo šeimas ir darbus, kuriuos atidirbę imasi kitų – iniciatyvos darbų, jiems už tai niekas nemoka, o daugeliu atvejų net ir ačiū nepasako, nekalbant apie tai, kad dar ir visokiais agentais išvadina, todėl tie, kurie sakote, jog organizatoriai nepadarė to ar kitko – tiesiog imkite ir patys padarykite tai, ką manote esant reikalingu. Ir tada mes nesunkiai surinksime tuos 50 000 parašų. Mūsų jėga vienybėje!

Jeigu jūs randatės užsienyje ir neturite banko sąskaitos galinčios patvirtinti jūsų tapatybę, ar elektroninio parašo savo mobiliame telefone, ir nežadate grįžti į Lietuvą artimiausius du mėnesius (tiek laiko truks parašų rinkimas), reiškia jūs galėsite tik iš šono komentuoti tai kas vyksta – mes niekuo negalėsime padėti nei jums, nei sau su jūsų balsais. Tai tik dar vienas argumentas tam, kad savo vardu įteisinti bent vieną iš aukščiau paminėtų tapatybės internete nustatymo priemonių (banko sąskaitą ar elektroninį parašą). Deja, situacija to reikalauja.

 

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarų 14

 1. cnn says:

  but gerai kad Druskininkuose , Alytuje ir Marijampoleje.

 2. prašau patarimo says:

  Panašu, kad dauguma emigravusiųjų ir vėl eliminuoti nuo pilietinės pareigos atlikimo. El. parašo neturiu, banko saskaitos tinkamuose bankuose neturiu. Lietuvių bendruomenė, čia kur gyvenam, per maža (5-6 žmonės) vienam lapui apsiimti.

 3. kj says:

  kodėl manot, kad 50000 parašų privers Seimą atmesti pataisas? Jie Briuselio labiau bijo nei savo rinkėjų.

 4. Rosalie says:

  Jo gyvenantys ne Lietuvoje vel per ,,borta,, Ir dar, mano nuomone blogiausia, kad B3 grupeje neatsiranda zmogaus kalbancio zmonem suprantama kalba. .Taip kaip Pvz kalbejo ata Veselka

 5. konkurencijos nėra says:

  Už tai jo ir nėra…

 6. cugcvangas says:

  kj, 1. Artėja rinkimai. 2. Briuselio ir Berlyno pozicija keičiasi, pabėgėlių misijaįvygdyta. 3. … 4 … …

 7. o kur pasirašyti? says:

  Kur pasirašyti Pasvalyje? Gal čia neleis to daryti, nes metų metais sėdi tie patys dėdės, jau seniokais tapę ir seka akimis kregzdučių skrydį…

 8. Snie says:

  Daugybe zmoniu neturi el.paraso, tai kaip mums dabar balsuoti? zodziu rinkimai fail. As nei banko neturiu nei mob. telefono, visiskai tais dalykais nesinaudoju, gali kas patarti kaip gauti el. parasa, be banko ar telefono , internetu tai turbut neimanoma, tai koks cia internetinis balsavimas?:)

 9. niekaip neišeina pasirašyti says:

  Nejaugi negalite rasti viešą vietą, kad ir Kudirkos aikštėje rinkti parašus? Nes pagal jūsų visas nuorodas niekaip neišeina pasirašyti, matomai, čia tik jaunimas įveiktų tokias spec. užduotis?

 10. Kindziulis says:

  O kur gyvai renkami parašai?

  Duotos nuorodos „Kontaktai“ ten yra duoti telefonai ir vietos, kur galima būtų pasirašyti. Jei savo gyvenamosios vietos (miesto) neradote sąraše, reiškia tame mieste kol kas neatsirado aktyvių žmonių, galinčių prisiimti atsakomybę (ar bent jos dalį) už šalies ateitį. Tikimės jog sąrašas plėsis.
  administratorius

 11. Kindziulis says:

  Ačiū administratoriui už atsakymą. Aš žiūrėjau kontaktus, bet suabejojau ar ten renkami parašai. Ačiū už info, jei nepavyks gyvai, tada internetu. Internetu vargina sudėtingas pasirašymo procesas, bet vardan Lietuvos aš ir mano šeima pasirašysim kažkokiu būdu.

 12. Marius JONAITIS says:

  Mane kartais stebina komentatoriai. „Kodėl nerankam masinio susibūrimo vietose?“ „Kodėl nėra koordinatorių viename ar kitame mieste?“.
  Mielieji, mes visi esame eiliniai žmonės, kurie tokia veikla užsiimame laisvu nuo darbų metu. Atimam tą laiką nuo savo šeimų, poilsio, o kartais ir aukojam materialinį gerbūvį. Mūsų yra per mažai, jog visur viską apdengtume ir suspėtume, todėl natūraliai kreipiamės į tautą, jog prisijungtų ir padėtų. Jei visi padarys po darbelį tai surinksim tuos parašus be problemų.

  Viskas prasideda nuo kiekvieno asmeninės pozicijos ir įdirbio, kad ir nedidelio. Pagarbiai.

 13. Snie says:

  zodziu gyvenime nebalsavau is nebalsuosiu, nera jokio tikslo, jaunimas kaip as isvis nebalsuoja, griuna greiciau ta Lietuva, as jau geriau donbase gyvenciau nei sitam debilizme, neturi tokios partijos jokio sanso, nebent Ukraina padarytumem.

 14. cnn says:

  tokiems kaip Snie….tai donbase tau ir vieta,ten dauguma atlieku dar bando ishsteneti gyvenima kaip toki..

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top