Parazitai gamtoje ir visuomenėje

2011, 7 vasario, 8:44 | kategorija Ideologija | 35 komentarai | peržiūrų 1 141 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Parazitavimas laikomas absoliučiu blogiu visur, tačiau niekas, niekada ir niekur net nepagalvoja, kad tik esant parazitavimui mes galime įvardinti jo priešingybę ir įvardinti būtent iš teigiamos pusės.
Tik esant blogiui galime įvardinti tai, kas yra gėris – kitu atveju jis tampa įprastu neapibrėžiamu dalyku, kasdienybe į kurią niekas nebekreipia dėmesio. Kuri vėliau gali tapti tiesiog nuobodybe. Ir maža to, kad nuobodybe – kasdienybė turi savybę išsigimti, kai virsta rutina. Ji tampa nemaloni ir nepriimtina. Todėl gėris neturi tapti kasdienybe, kitu atveju mes jo nevertinsime. Gėris tik tol vertybė, kol siekiamas.

Parazitizmas gamtoje yra natūralus reiškinys, parodantis dvasinio vystymosi kelią, t.y. savo būtimi parazitizmas nurodo būtent tai, kaip nereikia elgtis. Mes visi savo viduje bjaurimės parazitais, kas jie bebūtų, ar gyviai, ar žmonės. Ir būtent tai yra parazitų buvimo esmė. Mūsų bjaurėjimasis jais ir galimybė per juos matyti teisingą gyvenimo kelią.

Parazitai tai prizmė, perskelianti gyvenimo vaizdą į dvi – gėrio ir blogio puses. Tada mes galime rinktis kuriuo keliu mums eiti. Tiesa, mes dažnai savęs negalime sutapatinti su parazitais, nors būna pakankamai rodmenų į tai. Puikus to pavyzdys daugelis Seimo narių, kurie turėtų būti Tautos tarnais, o, bet, tačiau kažkodėl galvoja, kad jie aukštesnė rasė, elitas ir jiems jų pačių priimami įstatymai ir net Konstitucija negalioja. Negalioja net Konstitucinio teismo sprendimai. Tampant parazitu dingsta įžvalgumas, savęs identifikavimo galimybė – atsiranda savotiškas apakimas.

Parazitai tiesiog būtinybė mūsų gyvenime, nes jie yra vienas iš mūsų gyvenimo kelrodžių, nurodančių klystkelius. Mes jų nemėgstame, mes juos naikiname (gyvius,augalus), žmones įvardijame, kariaujame su jais, bandome juos bent įžeisti taip vadindami, bet be jų mūsų gyvenimas būtų tiesiog nepilnavertis. Mes stengiamės juos išspirti iš jų užimamų postų, bet nesuprantame, kad iš kitos pusės juos palaiko tie, kam tie patys parazitai naudingi. Kas gi vyksta?

Parazitų gyvavimo esmė yra kito organizmo gyvybinių syvų(jėgų) naudojimas savo išgyvenimui užtikrinti. Žmonių atveju tai yra naudojimasis kitų žmonių darbo, kūrybos vaisiais, pasinaudojimas neįgalumu ar silpnumu, gyvenimas visuomenės sąskaita ir ginantis nuo tos visuomenės savo susikurtais įstatymais. Vieni parazitai iščiulpia savo auką ir tuo ją nužudę keliauja ieškoti kitos aukos, kiti gi žūva kartu su savo šeimininko organizmu. Parazitizmas labai paplitęs gamtoje, kaip tarprūšinių santykių forma, todėl nėra ko stebėtis, kad žmonėse plinta taip pat.

Kai kas mėgsta argumentu paimti vėžinę ląstelę – atseit ji nužudo organizmą ir per tai žūsta pati. Tai yra neteisingas požiūris – iš tikro yra visiškai atvirkščiai – mes, savo organizmo atžvilgiu elgdamiesi, kaip tas parazitas iščiulpiantis visas organizmo gyvybines jėgas, pagimdome tą vėžinę ląstelę ir jos pagalba pribaigiame savo organizmą, o su juo suprantama ir save. Vėžinė ląstelė yra mūsų elgesio organizmo atžvilgiu pasekmė ir veidrodis. Ji parodo mūsų vietą savo organizmo atžvilgiu. Parazitai čia mes, o ne vėžinė ląstelė. Ir kuo greičiau tą suvoksime, tuo geriau bus mums patiems.

Žmogus nėra užprogramuotas parazitavimui, jo misija visai kita, todėl parazituodamas tiesiog žudo save patį. Jam neduota parazituoti gamtos sąskaita, nes viskas atsisuka prieš jį patį – tai yra, gamta yra mūsų visų bendras organizmas, kuriame gyvename, ir parazituodami jos sąskaita mes žudome save pačius. Žmogui net neduota parazituoti kitų žmonių sąskaita, nes tokiam reiškiniui išplitus visuomenėje tokia visuomenė paprasčiausiai žlunga kaip santvarka. Puikus to pavyzdys senovės Roma, kuri kaip erkė čiulpė aplinkinių šalių gyvybines jėgas silpdama nuo savo pačios nuodų, nuodijančių ją iš vidaus ir atimančių gyvybinę jėgą, reikalingą pasipriešinti germanų antpuoliui.

Mes žudome savo palikuonis (per išsigimimus ir gimstamumo mažėjimą), savo rūšį (žmoniją) per savo nepasotinamą grobuoniškumą, žudome save tiesiogiai per sau sukeliamas ligas, žudome netiesiogiai per vartojimo didinimą, žudome badu (naikindami maisto atsargas).

Žudome kitus, leisdami įstatymus, kurie, kaip maisto produktą įvardija nuodus (alkoholį, tabaką). Tabakas apskritai neįvardintas, kaip prekės rūšis, nors juo gąsdinama užrašais ant paties pakelio.

Mes žudome savo vaikus rodydami per TV šaunuolius rūkančius Marlboro cigaretes ir geriančius alų ar šampaną. Ko pasekoje mūsų vaikai pradeda įsivaizduoti savo gyvenimą su cigarete dantyse ir alaus skardine rankoje žiūrint krepšinio rungtynes. Tai jiems aukščiausias lygis. Bet mes iš to turime materialią naudą. Mes iš visko, ką darome blogo, turime tą naudą matuojamą pinigais.

Mes žudome sugebėjimą mąstyti sava galva, priimdami visa tai, kaip normą, kaip priimtiną savo ir savo būsimų vaikų būsimo gyvenimo normą. Mes žudome viską, kam galime daryti įtaką. Mes net įsigudrinome žudyti savo negimusius vaikus ir tą pateisinti! – Aukščiausia parazitizmo pakopa gamtoje. Savo palikuonių žudymas – gamtoje neregėtas dalykas…

Bet.. bet mes galime tai pamatyti, nes žinome, kad yra gėris, yra blogis. Mes žinome kas yra egoizmas ir kas yra altruizmas. Mes žinome kas yra parazitizmas. Tai civilizacijos visumoje ir Lietuvos kaip dalies mirtis. Mes visa tai kol kas dar žinome.

Ir žinome, kad žmonių atveju parazitizmas nukreiptas pirmiausia prieš pačius save, jau matome, kad tai neapsimoka, kaip besvertume, iš kurios pusės bežiūrėtume, ar iš altruistinės, ar iš egoistinės – tai pasitelkime savo racionalų, egoistinį protą ir paskaičiuokime, kad šiandien, sugriovę savo žemės ūkį ir uždirbę iš nuosavos žemės pardavimo, rytoj mokėsime pasiutusius pinigus gydydamiesi nuo vėžio, kuris bus sukeltas pigių GMO produktų. Ir blogiausia tai, kad vargu ar išsigydysime, nes vien mąstydami apie pelną parduodant Lietuvos žemes užsieniečiams, mes žudome save dvasiškai, paruošiame kelią ir dirvą toms vėžinėms ląstelėms, išpurename ją, kad joms būtų lengviau augti ir nustatome sau mirties laiką. Mirus dvasingumui, neilgai trukus miršta ir kūnas.

Kaip sako liaudis – ką pasėsi, tą ir pjausi. Analogija akivaizdi.
Todėl negalabykime parazitų (žmonių) – jų nauda akivaizdi, tai mūsų šunkeliai, kuriais neturime eiti ir parazitai aiškiai nurodo STOP ženklą. Tegu jie sau gyvena savo nusususį parazitinį gyvenimą, tegu materialiai ir geriau nei daugelis iš mūsų, bet jie yra tai, į ką mes galime parodyti savo vaikams mokydami teisingo požiūrio – žiūrėk vaike, tai visuomenės parazitas, jis kūrė įstatymus, kurie blogino ir tavo ir mano gyvenimą, o šitas gelbėjo vagis nuo teisingo atpildo, o dar šitas saugojo ir tuos ir tuos – nedaryk taip, kaip jie, nes ir į tave taip rodys kiti, kaip dabar tau į juos rodau aš.

Ir čia jau turime pradėti nuo savęs, šiandien pat, dabar. Į viską žiūrėti per sarmatos prizmę ir mokyti taip matyti savo vaikus. Juk niekas neduos mūsų vaikams tokio gero pavyzdžio, kaip jo paties tėvų elgesys. Ir tada gal neteks mums sulaukti tokio laiko, kurio dabar sulaukė tėvai JAV. Oficialiuose dokumentuose JAV uždrausta naudoti žodžius TĖVAS ir MOTINA. http://www.forumas.sarmatas.eu/viewtopic.php?f=9&t=130

Pasistenkime, kad mūsų parazitams net minčių tokių nekiltų, o tam turime patys elgtis, kaip normalūs žmonės ir TĖVAI. Kuriems rūpi tai, ką apie juos galės sakyti ir rašyti jų vaikai. Visur. Visada.

Arvydas Daunys

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 35

 1. Sarmatas says:

  Apie vežines ląsteles laibai teisingas pavyzdys. Nesuprantu, kodėl autoriui jis nepatinka. Būtent taip ir elgiasi žmonės visuomenėje. Dabar gi autorius kalba, kad mes patys elgiamės blogai, todėl vėžys mūsų kūne atsiranda. Iš tiesų tai taip, jei žiūrime tiesiogiai, kūną valdo viena gyvata „Aš“. Dabar gi imam už kūną visą visuomenę. Kaip šiuo atveju autorius paaiškintų, kas „TAS“ nemokantis elgtis yra, kaip jį įvardinti, kuris visuomenėje elgiasi blogai, kad atsiranda „parazituojantys“ žmonės?

 2. jnanis says:

  Tol kol neatsisuksime į mūsų protėvių paliktas Vedas. Tol iškeltos problemos taip ir liks be atsakymų apipintos spekuliacijomis. 

 3. Jaunius says:

  Šis straipsnis neturi nieko bendro su tikruoju Tikėjimu, vedomis. Labai jau toks gogel-mogel. Sarmatas gerą klausimą uždavė. Toks pastebėjimas – kažkaip sarmatų tinklapis patapo asmeniniu Arvydo Daunio puslapiu.

 4. Zemaitis says:

  Saunus straipsnis!
  Yra pries parazitizma nuodai: TAI NACIONALINIS ISLIKIMAS „SUKILIMAS“ BEI PALIKIMAS!
  Vios ligos yra isgydomas tame tarpe ir vezys!!
  O parazitai yra isnuodijami!

 5. vidas says:

  Nesamones propaguoja tie sarmatai.As parazitams neleisciau gyventi,ir abortai manau,kad yra kiekvienos moters asmeninis reikalas.Ji pati zino del ko daro aborta.Tam gali buti ivairiu priezasciu,ir cia jos teise rinktis.Negana baznycia lenda i asmeninius seimu reikalus ir i valdzia,tai dar atsirado vieni ,,geradariai,, – sarmatai.Juk uzdraudus abortus atsiras dar daugiau problemu.Moteris,kuri zino kad negales tam vaikui suteikti normaliu salygu,jis augs skurde,nepriziuretas,neissimokslines,eis plesti ,zudyti,ir pats taps parazitu visuomeneje,arba gali buti priezastis koks nors apsigimimas,ir vel kentes pats toks nesveikas vaikas ir kancia seimai tureti toki palikuoni,bet baznyciai ir sarmatams tai ne motais.Jie susikuria savo ideologija,ir bando ipirsti visiems.Gal jusu sarmatu kitos idejos ir geros,as nesigilinau dar,bet kisimasis i seimu privatu,asmenini gyvenima,tai tikrai labai blogas dalykas,ir tam pritarti gali tik baznycia ir nemastancios bobutes.

 6. artas says:

  vidui:
  atseit gyvenkime be atsakomybės, žudykime būsimus vaikus, paleistuvaukime, naikinkime gamtą ir t.t. ir t.t.
  Vidai > o kur pas tamstą užsiminta apie kažkokias pareigas? Kodėl kalbame tik apie teises, laisves?
  Beje niekas nelenda į privačius reikalus, galit daryti ką norite, o jei jums be to neišeina žudykite savus vaikus, tik ir įvardinkite tai kaip žudymą, o ne kažkokį valymą, ar abortą.
  Kodėl tada bijote daiktus tikrais vardais vadinti?
  Kodėl nenorite saugotis, kad tų vaikų nebūtų – atsakomybės stoka? Norisi kaip lengviau?:)
  Štai apie tokius čia ir kalbama ir kaip greitai jie išlenda – sunku į veidrodį pažiūrėt, kai save tokį matai:)

 7. artas says:

  Gal galėtumėte pasakyti gerbiamasis kodėl šis straipsnis turi turėti ką nors bendro su tikėjimu, ar Vedomis?

 8. Jaunius says:

  Atsakomybė – tik čia autoriaus dažnai minimas žodis. Kokia gali būti atsakomybė, kai kažką darydamas neturi tikro supratimo apie tai, ką ir kodėl darai? Lygiai taip pat nekiltų klausimai dėl abortų darymo ar nedarymo. Juk vaikų išsigimimai atsidaro dėl to, kad nebegyvename darnoje su Gamta. Vien tik madžiaginė pasaulėjauta to supratimo neduoda. O autoriaus mintys būtent tokios pasaulėjautos suformuotos, protėvių išmintimi nedaug naudojasi. Už tai ir Titnago mintijimai administratoriui trukdo. Kaip suprantu, Arvydas Daunys ir yra šio tinklapio administratorius.

  Jauniui >
  Kur matėte, kad būtų parašyta apie Titnago minčių trukdymą? Jam buvo pasiūlyta savo mintis išdėstyti straipsnyje, arba forume – čia kažkas nesutinka su jūsų pozicija? Ir dar, Titnagui buvo pasiūlyta rašyti atsiliepimo forma iki 4 eilučių, o ne straipsnio forma atsiliepimų erdvėje. Tai elementarūs tvarkos reikalavimai, nemanau, kad juos vertėtų čia aptarinėt. Jis savo mintis gali rašyt, kaip rašęs, niekas jo iš čia neišvijo. Bet jis rašė ne savo mintis, o straipsnius ir ne po vieną.
  Pačių Titnago minčių niekas nedraudė, jei norite galite nueiti ir pasiskaityti, per pusę metų jis čia jų daugiau parašė, nei mes straipsnių, todėl manau jūs nuskriaustas nebūsite.
  :)
  Gero pasiskaitymo.

 9. senis_saltis says:

  Atsiprašau. Čia tikriausiai būsiu aš kaltas. parašiau aš jam kelis prieštaravimus ir gali būti – įžeidžiau. Žmogus visur nepatenkintas ir visur mato savo kažkur rusiškuose puslapiuose skaitytas tiesas. Propoganda veikia. Gal ir ne su viskuo sutinku, kas čia parašyta, bet gal kam ir patinka tai. Tik klausimas, kaip čia iki to nusiritome, kad patys jau turime susimokėti už bilietą į „Sibirą“. Nors pagal kai kuriuos – viskas gi gerai. Paminėtas vėžys. Bet man jo paminėjimas taip pat nepatinka, tai ir parazitas. Bet lengviau prisikabinti prie sakinio ir nukrypti į lankas nuo tikros straipsnio esmės. Gal tada reikėjo ne apie Romą rašyti, o apie Bizantiją. Na esmė ta, kad dėl to blogai ir gyvename, nes vienas kitam priešas.

 10. Mindaugas says:

  @artas
  Nepakanka vien įvardinti kas yra blogai. Jei nori kurti pasaulyje gėrį, pirma turi žinoti, kas yra gerai absoliučia prasme. Vedose yra išsaugotos giliausios žinios apie tai, kaip veikia šis pasaulis ir kokie poelgiai kokius vaisius subrandina. Tai nėra kažkos sentimentalus tikėjimas, tai mokslas. Ir jo dabar taip trūksta.

 11. Al. says:

  Galima sakyti kad ce besilankantys zmonys nori kazko gilesnio,negu pateikiama straipsniuose.Ar administracija negaletu i tai atsizvelgti ir iskelti temas pateikti tokius straipsnius kurie butu praktiski gyvenime.Labai sauniai gyvai kalbesjusi moteris per puka,manau ta linkme reikia judeti,saunuole.
  http://www.pukas.lt/pukas-tv/laidos/781-kitokia-lietuva-20110203.html

 12. Sarmatas says:

  Pacituosiu:

  Titnagai,
  Kadangi jūs naudojate atsiliepimų erdvę savo informacijos platinimui, tai aš jums turiu pasiūlymą:
  jūs paruošiate straipsnį, o mes jį išspausdiname. O kad daugiau neturėtumėte pagundos tęsti tokią veiklą – apribosime jūsų atsiliepimų apimtį 4-omis eilutėmis. Viskas kas bus daugiau 4-ių eilučių bus trinama.
  Čia daroma tam, kad atsiliepimų erdvė būtų naudojama pagal paskirti – paskelbtos temos-straipsnio aptarimui, o ne jūsų skelbiamų duomenų platinimui. Norite platinti – rašykite straipsnius, mes išspausdinsime.
  Jei norite kitaip Titnagai, tai siūlau jums dar vieną variantą:
  Čia yra mūsų Forumas http://www.forumas.sarmatas.lt/ kur jūs galite laisvai, be apribojimų, susikūrę savo temą skelbti visą informaciją.
  Su pagarba
  administracija

 13. Sarmatas says:

  Kad administracijos čia nebuvo. Yra tik konkretus administratorius, kuris ir sprendžia, ką dėti ir ką kam rašyti. Kitų nuomonės jam jau nelabai įdomios. Tokia štai tikrovė…

 14. Sarmatas says:

  Tai jau ir kitus komentarus adminas pradėsi cenzūruoti?

  Sarmatui >
  Pakartosiu dar kartą, tikiuosi paskutinį:
  Niekas čia jokių atsiliepimų necenzūruoja. Atsiliepimai sulaikomi nuo 10-20 sekundžių, kol serveryje pasikeičia sausainiukai (cookies). Viskas. Daugiau jokių cenzūrų nėra. Kitas dalykas – jei nuorodų būna įdėta daugiau, nei 2 atsiliepimas sulaikomas peržiūrai.
  Jei atsiliepime būna prirašyta daugiau eilučių, nei 12 atsiliepimas dažnai keliauja tiesiai į Spamo skyrių, jau be peržiūros. Tas vyska automatiškai. Jei prisimenu – peržiūriu, jei ne, ten ir lieka. Tikiuosi dėl cenzūros klausimų daugiau nėra?

 15. Sarmatas says:

  Tai kad iš pradžių komentarai pasirodė, o paskui dingo viskas.

  Sarmatui >
  Jūsų atsiliepimų dabar nėra?
  Negi rimtai galvojate, kad tik sėdžiu ir stebiu kur kas parašys kokį atsiliepimą,
  kad kuo greičiau jį nuimti iš eterio? Ir kaip manote tą galiu padaryti, jei jį pamatau
  tuo pačiu metu kaip ir jūs visi, tik persikrovus serverio sausainiukams (cookies)?
  Atsipeikėkite vieną kartą.

 16. Sarmatas says:

  Temoje http://www.sarmatas.lt/02/kvietimas-i-praamziaus-valstybe/#respond buvo vienas komentaras, bet dabar jo nėra. Manau, kad ne cookies esmė. Kažkas su valdymu blogai. Kartoju, iš pradžių komentaras buvo, o paskui jo neliko. Tad nežinau, kam čia peikėtis reikia.

  Sarmatui>
  Jei manote, kad su valdymu, tai perrašykite žinutę.
  Būna klaidos, kai vienu IP rašant naudojate kelis vardus, kartais susimala cookies.

 17. artas says:

  @Mindaugai
  tai dabar visi turi galvoti būtinai taip, kaip jūs, ar teisingai jus supratau?
  Kitaip sakant, jūs manote, kad kito kelio, išskyrus kaip siūlo Vedos nėra ir visi turi griūti ant kelių jums pritardami?
  Gal sakau leiskime visiems turėti savo nuomonę, savo mąstymą, savo žinių šaltinius? Ir jei tema nėra apie Vedas tai ji jau vien todėl yra bloga, kad neatitinka jūsų susidaryto pasaulio vaizdo? :)
  Bent jau taip galima suprasti skaitant jūsų pasisakymą.
  Beje, niekas jums netrukdo imti ir versti Vedas į lietuvių kalbą, daug kas ačiū pasakys. Kaip jums mano mintis? Užkurkite svetainę, pvz.: arijųvedos.lt ir pirmyn. Ar čia vėl kažką blogai pasakiau? :)

 18. Sarmatas says:

  adminui

  na taip, kaip visuomet „maslo podorožalo“.

 19. Sarmatas says:

  Lygiai taip pat nebūtinai visi turi galvoti, kaip galvoja A.Daunys. Iš kitos pusės, kam čia pateikti priesakai? svetainė lygtais sarmatų, netgi rubrika tokia yra: „Sarmatų kelias“. Tai lyg logiškai mąstant, ir turėtų būti kalbama apie vedas, kaip kelrodę į Tikrąjį tikėjimą. Manau nekorektiška čia būtų drausti tokius dalykus, kaip vedinių žinių platinimą. Niekas nesako, kad reikia ant kelių kažkam klauptis. Kur nuvedė pliuralizmas, matom. Kiek dar klaidžiosim su „savomis“ nuomonėmis? Kada prie sveiko mąstymo sugrįšim?

  Sarmatui>
  Klausykite gerbiamasis, aš niekam nieko čia nedraudžiu, jūs prašom nenusišnekėkite gerai?
  Norite apie Vedas rašyti – rašykite, ir rašo žmonės, kur jūs tą draudimą matote? Paskutinis straipsnis tik prieš kelis dienas apie tai parašytas, gal sakau baikite čia savo teises reikšt? Nesilaužkite į atviras duris, turite ką pasakyti? Prašom rašykite, su kuo jūs čia vis ginčijatės, kaip turgaus bobutė? Ir kur jūs savo sveiką protą čia matote? Jūs čia atrodote kaip paprastas skandalistas, sveiko proto žmogus taip nesielgia.

 20. Sarmatas says:

  Aš čia komentuoju pagal arto komentarą (manau, jo cituoti nereikia, ir taip matosi. Gal ko ir nesuprantu, bet dėl to nebūtina iškraudinėti savo emocijas, admine. Suprantu, kad jums gali nepatikti vedos, vedinė pasaulėjauta. Šiuo atveju turite būti profesionalas ir kaip adminas, išlikti neutralus diskusijose,gerbti lankytojus, nenurodinėti jiems, ką jie turi galvoti, daryti, kur ir ką rašyti. Kaip autorius, galit ginčytis.

  Sarmatui > nei artas, nei dar kas čia nieko nedraudžia, tas matosi net necitavus, tiesą sakote. :)

 21. Sarmatas says:

  Adminui

  Na labai jau tada dviprasmiški mintijimai. Cituoju:

  Tai dabar visi turi galvoti būtinai taip, kaip jūs, ar teisingai jus supratau?
  Kitaip sakant, jūs manote, kad kito kelio, išskyrus kaip siūlo Vedos nėra ir visi turi griūti ant kelių jums pritardami?
  Užkurkite svetainę, pvz.: arijųvedos.lt ir pirmyn.

  O kodėl negalima būtų išverstų vedų patalpinti sarmatas.lt?

  Tai suprantama galima. Jei jūs imatės versti, tai įdėsime, visi galės atsisiųsti ir pasiskaityti. Tiesiog pagalvojau, kad tokiam dalykui, kaip Vedos reikėtų atskiro puslapio jų aptarimui, atskirų skyrių jų pateikimui. Bet jei manote, kad užteks atsisiųsti, tai suprantama čia nėra jokių problemų, tiesa yra dar ir forumas. :)

 22. Titnagas says:

  Netikekite tai MELAS, nebuvau as cia ilgaiu kaip menesi, o buvau pamirses ta poratla,, parascausiai draugas paprase palaikyti – ta pagonybes zydini- bet greit ir jis suvoks kad cia jis suklydes buvo. ADMINAS nukerta diskusija, Na tarkim kazkoks -senelis saltis – grasina, as net su sypsena negaliu atrasyt- jis izedineja pagal savo tautos mastyma -ZYDAI Pypt savo vaikus- jie nuo to kencai- del to mus tepa savo nuodememis- jie girtukliai ir narkonanai (KISS, ROLLING STONE, BEATLES,.ir t.t.) vos neliepia isimti narkotiku is burnos- mes net nerukome:).. ADMINAS pasilieka teise pakoreguot diskusiaj. Kas liecia ta pasiulymo AS JUMS NEISDESTYSIU MUSU PROTEVIU ISMINTIES jokiam straipsny TAI PASTOVI DISKUSIJA (ir tik tarp zinanciu)- o kad jus klaidinate zmones samonigai TAI PATYS TAI ZINOTE- greit tai supras ir kiti SLOVE MUSU DIEVAMS IR PROSENELIAMS
  http://darislav.com
  http://radosvet.net/
  http://www.slavianin.ru
  http://www.perunica.ru

  Titnagai> juk siūlau jums perkelt tokias diskusijas į forumą – jis skirtas diskusijoms. O čia atsiliepimų erdvė. Jums tas suprantama? Tikiuosi taip. Forumo adresas: http://www.forumas.sarmatas.lt/ Tikiuosi mums nereikės dėl to bartis. Aš jums siūlau skleisti informaciją taip, kaip skleidžiame mes patys – per straipsnius ir per diskusijas forume. Čia vieta tik atsiliepimams

 23. Antanas says:

  Straipsnis labai geras.Mums ugdomos vartotojiskos tendencijos.Viskas yra preke.Geras sportininkas-preke,kuri save prduoda,tam,kas daugiausiai pasiulo.Sportininka as prilyginciau elitinei prostitutei,viskas vertinama tik pinigais.Tas pats vyksta netgi reklamoje:Nissan Juka reklama.Jaunas vyrukas pasiulo graziai merginai,parvezti ja namo.Ji sutinka.Jis ja parveza,ji pasiulo uzeiti isgerti kavos.Jis atsisako,nes jam svarbiau automobilis,o ne jauna grazi panele.Mano manymu,cia yra iskreipta vertybe.Gyva,spinduliuojanti energija panele jam maziau svarbi,negu jo automobilis.Automobilis negyvas,metalo kruva,lyginant su zmogumi,jo jausmais,protu,intelektu.Mums persamos netikros vertybes,paminant tikrasias musu gautas is tevu.Aciu.

 24. Kindziulis says:

  Neturite bendro tikslo todėl visi ir pykstatės dėl smulkmenų.

 25. Titnagas says:

  Kad Zmones suprastu copy paste nepataisyta ATSILIEPIMA is „Gintaro kelias“ i kuri man taip ir neleidot atsakyt:)
  senelis_saltis rašo:
  Vasario 5, 2011 12:21
  Titnagai. Dabar paskaityk ką parašei. Ir pasakyk teisybę, tave vaikystėj tėvas tvirkino? Tokias nesąmones rašai, kad net nesuprantu, kaip čia kažkas dar nori su pačiu susitikti. Baik smaukyti su kilpa ant kaklo ir tuo pačiu rašyti komentarus.
  Stai sitokiu jus necenzuruojat:) reiskia jums patinka:)

  Titnagai>
  Juk jau kalbėjome, nerašykite savo knygų ir straipsnių atsiliepimų erdvėje. Norite – jūsų paslaugoms Forumas http://www.forumas.sarmatas.lt/ , arba rašykite pilnavertį straipsnį.

 26. Titnagas says:

  NE, sekmes, mes jau skirtingi, tai jus istokit is Kataliku SEKTOS atgrezkit akis i Saule o sirdi i Tiesa – kova jau vyksta ir tuomet suprasit mus. SLOVE MUSU DIEVAMS IR PROSENELIAMS

 27. zoot says:

  Kalbate su kosmosu.

 28. Sarmatas says:

  Sarmatai neturi drausti kitiems reikšti savo mintis. Na bet ne visi tai supranta. Palinkėkim visiems daugiau supratimo tarpusavyje.

  Titnagai, rašyk viską, ką nori sarmatas.lt. Gal tik nereikia taip pulti kitų, laikykimės prosenelių priesakų:
  http://www.sarmatas.lt/04/vycio-ir-dvasininko-priesakai/

 29. senis_saltis says:

  Titnagai. Matyt, neperskaitai savo komentarų juos parašęs. Nesunku paskaityti pačio komentarą virš manojo. Kokius ten įžeidimus prirašei atlikdamas neaiškius veiksmus rašydamas. Be to, tas pačio kišimas vedų, kažkoks nesveikas. Primena jahovistų kabinėjimus prie žmonių. Man tavo tikėjimas net nesigilinus tampa atgrasus ir jau savaime sutapatinamas su kitų sektantų brukalais. Išvis nesinorėjo net veltis į kvailas diskusijas. Palikau savo nuomonę toje temoje ir tiek. Gerai, kad vis atsisveikinate su visam.

 30. Sarmatas says:

  Tai, kaip, Titnagai, susigaudyti? Ar tie priesakai ne iš šlovintojų-arijų vedų? Reik suprast, kad nebūtina vadovautis mūsų protėvių išmintimi?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top