Paul Craig Roberts: Vašingtonas prikėlė Branduolinio Karo Grėsmę

2015, 26 vasario, 14:08 | kategorija Ideologija | 8 komentarai | peržiūrų 452 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

(„paulcraigroberts.org„, JAV)

Vašingtonas iš numirusiųjų prikėlė Branduolinio Karo Grėsmę – Paul Craig Roberts

paveikslėlis„Foreign Affairs“ yra elitinis „Council of Foreign Relations“ leidinys, kurio komanda sudaryta iš buvusių ir esamų valdžios pareigūnų, akademikų, korporacijų ir finansų vadovų, manančių jog jie yra JAV užsienio politikos globėjai ir formuotojai. Tarybos publikacijos turi nepaprastai didelį svorį. Nors čia sunku rasti kažką juokingo, tačiau aš negalėjau nenusijuokti, kol skaičiau vasario 5-ąją parašytą straipsnį, kurio autorius Alexander J. Motyl, „Goodbye, Putin: Why the President‘s Days Are Numbered“.

Pamaniau, jog skaitau protingą Vašingtono anti-putinišką propagandą. Absurdiški pareiškimai sekė vieni kitus. Tai buvo geriau nei Kolbertas. Tiesiog negalėjau perstoti juoktis.

Didžiam savo nusivylimui atradau, jog šie svaičiojimai nebuvo Vašingtono propagandos parodija. Motyl, karštasis Ukrainos nacionalistas, Rugers Universiteto profesorius, atrodo nejuokavo, kai rašė, kad Putinas esą pavogė 45 mlrd. dolerių, kad bando prikelti Tarybų Imperiją, kad turi karių ir tankų Ukrainoje, kad Putinas Ukrainoje pradėjo karą, kad Putinas yra autoritariškas vadovas, kurio režimas „labai trapus“ ir bet kada gali būt nuverstas žmonių, kuriuos aukštomis naftos kainomis, vėlgi, papirko tas pats Putinas.

Arba „Oranžinės Revoliucijos“ Maskvoje metu, kai Putinas nuverčiamas Vašingtono diriguojamų demonstracijų, JAV finansuojamų NVO taip, kaip Ukrainoje, arba kariniu perversmu, surengtu Putino Pretorionų sargybinių.

Ir jei niekas, kas jau išvardinta, nepadės atsisveikinti su Putinu, Šiaurės Kaukazas, Čėčėnija, Ingušetija, Dagestanas ir Krymo Totoriai ištrūks iš jo kontrolės ir vykdys Vašingtono valią išverčiant Putiną iš jo kėdės. Tik draugiški Vakarų santykiai su Ukraina, Baltarusija ir Kazachstanu gali būti skydu „visam likusiam pasauliui nuo pragaištingo Putino griuvėsių palikimo“.

Kai susiduriam su tokio lygio nemokšiškomis sapalionėmis, kurios laikomos gerbtina publikacija, mes pamatome pilną Vakarų politikos ir žiniasklaidos elito degradaciją. Beprasmiška ginčyti akivaizdžias nesąmones.

Tai ką mes čia matome rašant Motyl – tai gryniausia triukšmingo propagandinio melo ekspresija, melo, kuris pastoviai sklinda iš tokių šaltinių, kaip Fox „News“ – Sean Hannity neokonų karo šauklio, Baltųjų Rūmų vykdomosios atšakos kongreso personalo dėkingųjų kariniam/saugumo kompleksui.

Šių melagysčių per daug net pačiam Henriui Kisindžeriui.

Kaip ir Styvenui Lendmanui, dokumentuojančiam vis didėjančią anti-rusišką propagandą ir atvirai pareiškiančiam: „Amerikos karai siautėja po pasaulį. Didžiausias iššūkis Žmonijai – tai sustabdyti šitą monstrą, kol jis nesunaikino mūsų visų“.

Absurdiškumo viršūnė! Net ir visiškas idiotas žino, jog, jei Rusija ruoštųsi įvesti savo tankus ir karius į Ukrainą – tai ji įvestų tiek, kiek reikia, kad užduotis būtų įvykdyta.

Karas pasibaigtu per kelias dienas, jei ne per kelias valandas. Kaip Putinas buvo sakęs prieš keletą mėnesių, – jei Rusijos kariuomenė įžengia į Ukrainą, naujienų antraštėse būtų ne Donecko ar Mariupolio likimas, bet Kijevo ir Lvovo užėmimas.

Buvęs JAV ambasadorius Tarybų Sąjungoje (1987-91) Jack Matlock, savo kalboje Valstybiniame Spaudos Klube Sausio 11 dieną, įspėjo nesitaikstyti su pamišusia propagandistų ataka prieš Rusiją.

Matlockas stebėjosi Rusijos nurašymu, lyg ji būtų tik „regioninė jėga“ ir ne tokia jau didelė grėsmė galingajai JAV armijai. Jokia šalis, sako Matlockas, ginkluota skaitlingais, taikliais ir mobiliais ICBMs negali būti neatsakingai vertinama tik kaip regioninė jėga. Tai neapgalvotas apsiskaičiavimas, kuris gali baigtis pasaulio sunaikinimu.

Matlockas taip pat pabrėžia, jog visa Ukraina, kaip ir Krymas, Rusijos dalimi buvo per amžius ir, kad Vašingtonas su NATO neturi jokio reikalo būti Ukrainoje.

Jis taip pat nurodo sulaužytus pažadus, kurie buvo duoti Rusijai, jog NATO nesiplės toliau į Rytus ir kaip šis bei kiti JAV agresijos prieš Rusiją aktai atkūrė nepasitikėjimą tarp šių dviejų jėgų, nepasitikėjimą dėl kurio panaikinimo taip atkakliai dirbo Reiganas.

Reigano mandagumas kreipiantis į Tarybų valdžią ir atsisakant personalizuoti skirtumus sukūrė kooperacijos erą, kurią anuliavo atėję po Reigano kvailiai, vėl atnaujindami branduolinio karo grėsmę, kuriai buvo padėję galą Reiganas ir Gorbačiovas.

Malockas apibrėžia Vašingtono politiką, kaip autistišką, sutrikusią socialinę sąveiką ir komunikaciją, ribotą bei nuolat kartojantį savo klaidas elgesį.

parengė: Alenas Kostiugovas

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 8

 1. Mindaugas says:

  Lietuvos jau senokai nebėra, paliko tik nukvakusi USA vasalo teisėmis (antroje vietoje po Europos) bealsuojanti teritorija. Visus sprendimus įskaitant ir tragikomišką karinės prievolės įsaką priima ne LT “valdžia”, bet jos šeimininkas iš “olimpo”, vietiniams vasalams belieka tik atamsėti duotas komandas iš viršaus. Amerikai reikia rimto preteksto dėl Rusijos kaip agresoriaus įvaizdžio, Ukraina jau paaukota, bet rezultatai mizerni – buvo tikėtasi, kad po sankcijų įvedimo Rusijai, ten žmonės pakels “maidaną” ir į valdžią ateis USA vasalai, bet gavosi atvirkščiai – mąsės palaiko Putiną…Pabaltijo “korta” šiame žaidime labai svarbi – jei rusai atakuotų Lietuvą, Latviją, Estiją….pasaulis turės agresorių ir USA NATO bazės Europoje pradeda savo veiklą….Eilinį kartą Europa kraujuoja – USA turi iš to naudą, tiek politinę, tiek ekonominę. USA neturi kitos išeities. Jie negali prarasti įtakos ir savo NATO bloko Europoje. Jei Rusai – KInija (sąjunga jau sudaryta) ima rimčiau bendradarbiauti su Europa ( energt. resursai) ir tas neišvengiama, USA praranda pasaulio lyderio pozicijas – iš čia ir bėdos, nes USA agonija (jau dabar jų skolos utopinės) gali baigtis visam pasauliui labai skaudžiai…..dabartinėje situacijoje USA skolas “nurašyti” gali tik globalus karas…..ir kontekste jau pasakyto, pabaltijo šalių provokacijos prieš Rusiją – labai pageidautinas reiškinys. Pirmoji dalis beveik ir įvykdyta – stebint LT žmonių nuotaikas, antirusiška propoganda savo pasiekė, laukia sekantis etapas…

 2. tangas says:

  Jei Rusija atakuotų………………….. bet visgi jei
  o šiaip Mindaugai malačius 35 rub atidirbai gal net premija bus :) 

 3. tangui (ar fokstrotui) says:

  Reikia manyti kad ir tu savo centus atsiemei uz trolinima, bent Kaka kolai uzteks?

 4. tangas says:

  žėk zuiki, aš bent visuose komentaruose išlieku savim o pats net to nesugebi sakau ką galvoju ir po skirtingais nikais nesislepiu

 5. Mynde says:

  komuniagos (aka Grybauskaitė su Landsbergiu) beigi komsomolcai (aka Linkevičius su Juknevičiene) beigi kiti postspaliukai (aka tangas) iš idėjos trolina. Krištolinio tyrumo žmonės, sakyčiau, ką be jų darytume…

 6. vienuolis says:

  autorius arba tiesiog anglu kalbos nemoka, arba neskaites raso

 7. Gojus says:

  tangai -> sakydamas ką galvoji ir išlikdamas savimi kažkaip balsu susilieji į tolygų beretinių komentarų ūžimą iš delfių ir kitų šūdasklaidų, kur beretės išmonei ejakuliaciją skatinanti frazė yra apie 30 rublių atidirbimą… Būk savimi …

 8. vienuoliui says:

  Taip, zinoma, autorius (buves Reigano administracijos izdininko pavaduotojas) nemoka anglu kalbos, o va toks „vienuolis“ is Vieksniu moka ne tik anglu, bet turbut ir marsieciu kalbas? Kaip daznai su Marsu kontaktuoji, kloune?

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top