Po Graikijos klaidos, prorusiškos tendencijos Ispanijoje verčia sunerimti tikruosius Lietuvos patriotus

2015, 1 vasario, 7:50 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (5) | peržiūrų 370 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlis

Daugybė Putino suklaidintų ispanų paralyžiavo Madrido centrą ir skleidė promaskvietišką propagandą

„Permainų maršas“, kurį organizavo kairioji opozicinė Ispanijos partija „Podemos“ („Mes galime“) paralyžiavo Madrido centrą, skelbia euronews. Policijos duomenimis akcijoje dalyvavo daugiau nei šimtas tūkstančių žmonių.

Mitingo organizatoriai teigė, kad jie „nebando nei protestuoti, nei kažko prašyti iš vyriausybės“, o paprasčiausiai demonstruoja, kad permainų laikas jau prasidėjo.

„Šiandien mes turime svajonę, kad mūsų tėvynė taptų geresne, – kalbėjo partijos lyderis Pablo Iglesias. – Tačiau mes užpildėme šią aikštę ne tam, kad ir toliau tik svajotume. Mes susirinkome čia, kad įvykdyti mūsų svajonę ir 2015 m. užtikrinti politines permainas. Šiais metais mes pradėsime naują etapą. Šiais metais mes laimėsime prieš „Liaudies partijos“ konservatorius“.
Viena iš penkių užduočių, kurią partija iškėlė per savo suvažiavimą – valstybės skolų restruktūrizavimas. Partijos šalininkai įsitikinę, kad jau šiais metais „Podemos“ pakartos graikų „Syriza“ sėkmę.

„Mes turime susivienyti su graikais ir kitomis Pietų Europos šalimis, su tais, kurie kovoja su „trojka“ ir Merkel. Todėl, kad kapitalizmas pergyveno save ir taip tęstis daugiau nebegali“, – kalbėjo maršo dalyvis.

„Aš manau, kad tai turės milžinišką rezonansą todėl, kad šiek tiek daugiau nei prieš metus, to net nebuvo galima įsivaizduoti“.

Tik metus veikianti „Podemos“ partija tapo antra pagal populiarumą partija Ispanijoje, kol kas nusileidžianti tik „Liaudies partijai“. Daugelis akcijos dalyvių nešė plakatus, kuriuose buvo vaizduojamas laikrodis – permainų simbolis, parodantis, kad valdančiosios partijos laikas baigėsi.

Redakcijos (ekspertai.eu) komentaras:

Reikia atvirai pripažinti, kad įvykiai Europoje kuo toliau, tuo labiau klostosi nepalankiai.

Po neteisingo graikų pasirinkimo, prieštaraujančio nusistovėjusioms europietiškoms vertybėms, kuomet Graikijoje rinkimus laimėjo ultrapopulistinės-ultrakairiosios jėgos, prorusiška bacila persimetė į Ispaniją.

Po demokratijos fiasko Graikijoje, tikrieji Lietuvos patriotai konservatoriai ir nepriklausoma tautinė žiniasklaida iš karto perspėjo, kad „pildosi baisiausias Europos košmaras“, o politikė Rasa Juknevičienė informavo, kad „Kremlius neabejotinai turės draugą prie ES stalo“. Panašios nuomonės laikosi ir daugelis žymiausių Lietuvos politologų bei gyvenimo būdo analitikų.

Dabar jau aiškiai matosi, kad tų Putino draugų prie ES stalo ir toliau daugės.

Mažai kas abejoja, kad panašiai gali atsitikti Italijoje, Prancūzijoje ir net toje pačioje Vokietijoje.

Tikėtina, kad po kiek laiko Lietuva liks vienintelė neprorusiška šalis, ekonominio gerbūvio pavyzdys, absoliutus moralinis autoritetas ne tik Europai, bet ir visam pasauliui.

O tuomet išties pagalbos ranką paklydusioms valstybėms bei tautoms

ekspertai.eu

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 5

 1. PP says:

  Oi, b**t, p****c, rusai puola, jau Ispanijon Putino penkta kolona nusidangino. Dajoš NATO ir JAV bazes Lietuvon! Žodžiu, eilinė „patriotų“ tryda.

 2. MIrga says:

  Komentarai- liuks! Nieko neprikiši :DDDD

 3. Mindaugas says:

  Tikrieji Lietuvos patriotai…..nejuokinkite žmonių…ne, jūs tikrai ne Lietuvos patriotai. Tikrasis jūsų pavadinimas-JANKIŲ ir IMPERIALIZMO PAKALIKAI. Taigi, jūs banalūs penktakolonininkai, kokių pilna Rusijoje, kurie gauna savo judo sidabrinius iš savo šeimininkų…..visada sakiau ir sakysiu-NATO GO HOME!

 4. Šaltinis nurodytas ekspertai.eu , todėl nieko keisto, kad daliai skaitytojų šis straipsnis atrodė arba keistas, arba „proeuropietiškas“. Man pačiam iš pradžių pasirodė, kas čia dabar? Nepagalvojau, kad sarmatuose galima ir kitokių nuomonių paskaityti. Aš taip pat nepritariu NATO, esu už nepriklausomą Lietuvą.

 5. trolis says:

  Žmonės.. juk čia su jumoru rašo – sperkeltine prasme :D Kai sako „patriotai“ tai elementariai šaiposi – negi tą taip sunku suprasti?:)

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top