Prisiminus Overtono langą: LGBT aktyvistai iš gatvių maršų persikelia į tiesioginę politiką

2015, 4 vasario, 10:50 | kategorija LPT | 7 komentarai | peržiūrų 452 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

paveikslėlisŠiandien Facebook socialiniame tinkle mums (sarmatas.lt redakcijai) parašė vienas iš draugų, susirūpinęs tuo, jog LGBT atstovai nesislėpdami stengiasi daryti įtaką lyg ir tradicinės orientacijos partijose, per tų partijų narius. Šiuo atveju turima omenyje buvo valstiečių ir žaliųjų partija (lyg ir tradicinės orientacijos), bei liberalų su socialdemokratais (apie tradicijas duomenų nėra).

Kokios čia sąsajos su Overtono langu? Tiesioginės.

Ir kaip pavyzdį pateikė visų tų pasisakymų-planų Facebook tinkle nuotraukas. Paskaičius susidaro tikrai įdomus vaizdas, kurį įvertinti siūlome ir jums mielieji skaitytojai.

Konstatuodami, jog iki šiol savivaldybėse buvo vagys, melagiai, homofobai ir idiotai (žemiau esančio pasisakymo citata), jie (LGBT?) turi istorinę (!) galimybę … čia frazė nutrūksta taip ir neįvardijus konkrečiai kokią galimybę. Bet, galbūt, perskaičius visą tekstą šis dalykas paaiškės:

Facebook

Romas Zabarauskas:

Help!!! Mielieji, poryt griztu i Vilniu ir absoliuciai nerimstu del savo miesto. Jau kovo 1 bus savivaldybes rinkimai. Man baisu: negi vel isrinksime vagis, melagius, homofobus ir idiotus? Man tikrai baisu… O turime istorine galimybe – kandidatuoja daug LGBT draugisku kandidatu. Turim juos palaikyti ir reitinguoti, kad ir uz kokia partija balsuotume. Ruosiu trumpus interviu su palankiais kandidatais, kuriuos kita savaite publikuosiu (jei yra kandidatu norinciu prisijungti, parasykite – ne visus suspejau patrukdyti). Bet as galvoju… O gal yra savanoriu, norinciu padeti skleisti zinia?! Jei yra zmoniu, galinciu skirti tam laiko nuo kitos savaites, parasykit man zinute. Pasikviesiu i namus ar kur, pagalvosim, gal paprasciausiai verta skambinti kuo daugiau pazistamu zmoniu su atvira diskusija/patarimu ka reitinguoti, gal dar ka sugalvosim… As labai nenoriu, kad sita galimybe tureti normalia Vilniaus valdzia issprustu is ranku… Ir LGBT klausimas nera siauras, tai susije ir su emigracija, ir su turizmu, ir bendrai parodo poziuri i daug ka… Zodziu rasykit ir susirinkime kartu paagituoti, nes papostinti Feisbuke neuzteks!!!

Toliau neperrašinėdami teksto įdėsime visos, toliau sekusios diskusijos fotografijas eilės tvarka:

paveikslėlis

1 foto

paveikslėlis

2 foto

paveikslėlis

3 foto

paveikslėlis

4 foto

paveikslėlius

5 foto

paveikslėlis

6 foto

paveikslėlis

7 foto

Kaip turbūt yra aišku – diskusija tuo nesibaigs, tačiau tam, kad išvengti mūsų dėmesio gali pasislėpt į pogrindį, kas iš esmės nėra svarbu, nes mes tenorėjome tik atkreipti rinkėjų dėmesį į tas visuomenines ir politines struktūras, kuriuos pasinaudodamos jau minėto Overtono lango principu, į visuomenę įkala tokią požiūrių gamą, po ko ji niekaip nebegali būti vieninga kaip vienetas. Ir savaime suprantama nebegali atstovėti savo prigimtinių teisių. Ji tampa silpna kaip kūdikis. Ko pasekoje jai gali vadovauti bet kas.. net ir tos pačios ją suardžiusios struktūros.. ir jų skleidžiamai ideologijai pasipriešinti nebelieka kam.

Ir čia norėtųsi užduoti beveik retorinį klausimą mūsų lyg ir normalios orientacijos politikams.. – gerbiamieji, o jūs turite kažkokius principus, prisilaikote kažkokių tradicijų, kuriomis remiatės priimdami tokius ar kitokius sprendimus – ar jūs turite kažkokias vertybes, kurias jums būtų perdavę jūsų tėvai, o ne aplinka…?

Ar visi jūsų sprendimai remiasi tik asmenine, partine ir klanine nauda, nusispjaunat į tą terpę ir visuomenę, kuri jus išaugino ir suteikė galimybes pakilti iki tokio lygmens kuriame esate dabar? Ar nejaučiate nė mažiausio sąžinės graužimo didindami sau atlyginimus tūkstančiais, kai mūsų šalyje yra pensininkų gaunančių varganą pensiją nesiekiančią nė tūkstančio litų?

Ar jums nesvarbu kas jus išrinks rinkimų metu ir ką jūs realiai atstovausite, ar svarbiausia tiesiog būti išrinktam, kad ir paties velnio, visiškai neatsižvelgiant į tuos, kam jūsų brukama politika yra pasibjaurėtina?

Ar jūs apskritai turite sąžinę?

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

komentarai 7

 1. užslėpta bomba says:

  Po Liberalų, Socdemų ir Žaliųjų sekantys bus Tautininkai.

 2. Vilkai eriuko kailiuose says:

  Deja, deja, bet „gėjizmas“ ir pedofilija yra jau beveik oficiali ES politika naikinant tautas.
  Deja, deja, bet ne tik visokie „liberalai“ neša šią šėtono sėkla ir į Lietuvą. Atkreipkite dėmesį į konservatroius, kurie yra karščiausi jankių ir ES iškrypėlių šalininkai. Jie tik maskuojasi po eriuko kailiais, o iš tikro yra pikčiausi vilkai.

 3. Mindaugas says:

  Liberalizmo politinė ideologija yra kapitalizmo padarinys. Liberalizmas taip pat teigia savo „universalumą“. Liberalizmas, kaip ir kapitalizmas, tautų ir nacijų apsisprendimo teises pakeičia individualistinėmis teisėmis, kurios veda prie išsigimimo ir egoizmo. Taigi, neverta belstis į taip vadinamų „normalių“ politikų sąžinę. Pati sistema juos pagimdė…..Liberalizmas brukamas visoms tautoms ir valstybėms ir visur sėja visuomenės, tradicijų, šeimos ir t.t. mirtį. Todėl bekompromisinė ir visuotina kova prieš jį yra visų bendras reikalas, visų – šeimos, tautos ir valstybės išgyvenimo laidas yra tik pergalė prieš liberalizmą.

 4. Politikas says:

  Logika paprasta kaip aritmetika:
  1. Tam, kad mane išrinktų, turiu pasireklamuoti.
  2. Kad pasireklamuoti reikia pinigų, nes tai kainuoja
  3. Pinigus suaukoja „kažkas“
  4. Reklama ir kitos viešųjų ryšių akcijos pritraukia rinkėjus
  5. Rinkėjai už mane nemokamai balsuoja
  6. Aš laimiu
  O dabar atsakykit, kam aš atstovausiu, rinkėjui, kuriam aš nieko neskolingas, ar „kažkam“, kuris sumokėjo už mano laimėjimą rinkimuose?
  Išvada – reikia balsuoti už tuos, kas mažiausiai pastebimas tarp reklaminių plakatų, jis „kažkam“ įsipareigojęs mažiausiai

 5. ernis says:

  nepriklausau jokia partijai(tiesa sakant priklausau VLKJS nes bilieto neišmečiau), bet kas mažiausiai pastebimas tarp plakatų? Ar ne tas kas mažiausiai skolingas? Mažiausiai turi pinigų?
  Ar neatrodo, kad tie, kuriems labjausiai įdomu nuosavybės klausimai ir pinigų šiek tiek prilaiko? O tie ,kuriems rūpi Lietuvių ateitis yra kažkur gale?
  Yra klausimų dėl balsavimo?
  P.S. Liberalų atstovas Masilionis A.(Panevėžys) labai pasistengė paskusdamas policijai (ir VRK) vieną auto su referendumo „agitaciniu“ plakatu. Ko pasėkoje buvo iškelta administracinė byla, bet tas „uolus pilietis“ net neatėjo į jos nagrinėjimą.
  Galima daryti išvadą, kad lgbt + liberastai = stukačiai? O gal tik jis vienas?

 6. PP says:

  Taigi viena iš Vakarų „vertybių“ yra taip vadinamas pilietiškumas, kuris pasireiškia paprasčiausiu stukačinimu. Ir tie, kurie ilgiau pagyveno Vakaruose, puikiai tai žino…

 7. Joris says:

  Situacija rodo, kad valdžion sulindę ir dar toliau lenda valstybei ir tautai visiškai svetimi ir priešiški „žmonės“. jų doroviniai „principai“ čia matosi kaip ant delno.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top