Putinas paskelbė apie pasiektą Minske susitarimą dėl ugnies nutraukimo

2015, 12 vasario, 14:24 | kategorija Realybė | atsiliepimų (12) | peržiūrų 437 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

bbc.co.uk

paveikslėlisRusijos prezidentas Vladimiras Putinas patvirtino, kad susitarimas dėl ugnies nutraukimo buvo pasiektas po 15 valandų derybų dėl Ukrainos konflikto.

Pasisakydamas spaudos konferencijoje Minske, Putinas pasakė, jog susitarimas dėl ugnies nutraukimo įsigalios sekmadienį, nuo vasario 15-os vidurnakčio. Jis taip pat pakvietė Ukrainą įvykdyti konstitucinę reformą ir gerbti rusų teises Rytų Ukrainoje.

Prancūzijos prezidentas f. Holandas patvirtino, kad buvo pasiektas susitarimas dėl ugnies nutraukimo.

Anksčiau Ukraina skleidė gandus apie tai, jog negalima susitarti dėl ugnies nutraukimo, apkaltinusi Rusiją siūlant nepriimtinas sąlygas.

Derybos Minske vyko daugiau nei 15 valandų, visą naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį. Europiečių lyderiai bandė būti tarpininkais jose, kad nutraukti karo veiksmus.

Reuters agentūra praneša, jog matė dokumentą kur buvo kalbama apie ugnies nutraukimą nuo vasario 14 dienos, taip pat sunkiosios ginkluotės atitraukimą, nepavojingos zonos sukūrimą ir pilnos pasienio zonos tarp Rusijos ir Ukrainos kontrolės atstatymą iki 2015-ųjų pabaigos, o taip pat užsienio ginkluotų pajėgų išvedimą. Tačiau buvo neaišku ar šis dokumentas yra baigtinis, ar tik juodraštis ar dokumento projektas, pranešė agentūra.

susijęs: Minske vyksta aukščiausio lygio susitikimas dėl ugnies nutraukimo Ukrainoje

Sarmatai

Jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba PayPal. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.Naujienos iš interneto

Atsiliepimų 12

 1. Antanas says:

  Valio.Taika.

 2. FB nerijus sk says:

  Antanai Neskubek,yra grupiu kurios nenori taikos,cia dar viskas ant ?

 3. ! says:

  Derasi, kažką pasirašinėja, komentuoja visi kas netingi, tik va pamiršta pasiklausti tų ant kurių bombos krenta. Ugnį nutraukti ten kažkas susitarė, tik va Donbaso atstovai to susitarimo nepasirašė. Sprendžiant iš šitų sušiktų susitarėjų kalbų, jiems visiškai pašvilpt. Jie įsivaizduoja, kad tik jie yra patys svarbiausi, nors vieni pastoviai meluoja, kiti sakosi mes nesikišam, o treti iš viso neaišku ką ten veikia.

 4. Manau says:

  Aciu Dievui, kad Vokietija ir Prancuzija nenori karo Europoje. Karo Europoje labai nori JAV, nes labai pasipelne is I ir II Pasauliniu karu. Jei JAV negali be karo su Rusija, tai tegul kariauja Aliaskoje ir Tolimuose Rytuose, o ne Ukrainoje ir Lietuvoje

 5. Nu jo says:

  Jokios taikos nebus. Kol ruskis negaus į snukį, tol nieko ir nebus…. Ukrainos žydas galėtų sugalvoti, kaip užtvoti rusų žydui ir be bombų…. Ar čia iš serijos „žydas žydo nemuša“? Galėtų pasitelkti amerikoną žydą, nes su prancūzų ir vokiečių nežydais jau viskas aišku….

 6. PP says:

  Iš kur čia tiek delfio amebų priviso? Realiai tas susitarimas yra tualetinio popieriaus galios. Ant jo pasirašė tik Ukrainos ir Novorosijos atstovai. Nei Rusija, nei Vokietija, nei Prancūzija nieko nepasirašė. Jos nėra netgi joks susitarimo vykdymo garantas. Jos tik tarpininkavo derybų metu. Galiausiai internete jau yra pranešimu, kad kai kurie savanoriški banderų daliniai iš po formalio Ukrainos armijos kontrolės perėjo po „Pravyj sektor“ sparnu. O jiems jokie Ukrainos reicho susitarimai ir įsakymai nė motais. Karas ir toliau tęsis, gal tik kiek apsiramins trumpam…

 7. ! says:

  PP ar tik nebūsi kažko sumaišęs? Kada Donbaso atstovai pasirašė susitarimą? Visur paskelbta, kad tik balvonai iš Vokietijos, Prancūzijos ir Rusijos pasirašė, na ir Porošenka padėjo parašą.

 8. PP says:

  Kur visur? Tu delfius ir lietrydžius skaitai, lietuviškas TV žiūri? Dokumentus pasirašė tik DNR, LNR ir Ukrainos atstovai. Iš pradžių novorosai nenorėjo pasirašyti, tai buvo skelbta. Bet galiausiai pasirašė. Po velnių, Rusijos internete jau visas tekstas paviešintas.

 9. algimantas says:

  >>PP

  kažką tamsta jau čia buriate, Rusijos prezidento puslapyje paviešintas pilnas dokumentas, prie ko čia Delfi ar Komjaunimo tiesos? O Rusija nebūtų pasirašiusi, jei nebūtų pasirašę Vakarai, jog sutinka su dokumente išdėstytomis sąlygomis. Tas juk elementaru.

  http://news.kremlin.ru/ref_notes/4804

 10. ! says:

  PP, na iš tiesų, nurodyk aklam kada ir kur Donbaso atstovai pasirašė tą susitarimą.

 11. algimantas says:

  >>!
  Nelabai yra ten ką nurodinėt,
  visos suinteresuotos pusė šį susitarimą pasirašė, tik ne visos tuo pačiu metu.. Europos atstovai pasirašė anksčiau, Lugansko ir Donecko atstovai – vėliau:
  http://www.mk.ru/politics/2015/02/12/glavy-dnr-i-lnr-vsyotaki-podpisali-mirnyy-plan-po-ukraine.html

 12. ! says:

  >>algimantas
  Ačiū. Beveik neabejoju, kad šituos vyrus Kremliaus atstovai gerokai „nuprausė“, kitaip kurių galų jiems pasirašinėt kažkokią popierą net nesiderėjus tiesiogiai su Ukrainos, taip vadinama, valdžia. Gerai dar nors tiek, kad pasakė jeigu Ukrainos pusė susitarimų nesilaikys, daugiau nebus jokių derybų. Gal tie vyrai ir nekvaili, ko gero, žino, kad neverta „kremliniais“ pasitikėt.

Rašyti atsiliepimą

Mums svarbios jūsų nuomonės.
Tuo pačiu norime priminti, kad komentarai nėra tarpusavio rietenų ar keiksmams skirta sritis.
Komentarai nėra cenzūruojami, tačiau programa gali kai kuriuos sulaikyti, jei ras keiksmų, nevartotinų žodžių ar nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "https" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top