Rengiamas protesto žygis: „Didysis šeimos gynimo maršas 2021“

2021, 28 vasario, 8:04 | kategorija LPT | atsiliepimų (2) | peržiūrų 465 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai

Už šeimą, vardan šeimos!

2018 metais vykusio mitingo „Už šeimą“ momentas | nuotr. Gedimino Paplausko

„Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo“ renginio iniciatyvinė grupė išplatino tokio pobūdžio pranešimą, – sutrumpintą vaizdo įrašo pranešimo (matysite žemiau), kurį paskelbė Artūras Orlauskas, versiją:

Dėl ideologinio karo metodais vykdomos agresyvios genderistinės propagandos ir valdančiosios daugumos rengiamų įstatymų, prieštaraujančių Tautos referendumu priimtai Lietuvos Respublikos Konstitucijai,

MES VIENIJAMĖS!

Neabejingi Lietuvos piliečiai ir visuomeninės organizacijos organizacijos rengia DIDĮJĮ ŠEIMOS GYNIMO MARŠĄ. Automobilių kolona važiuosime iš Klaipėdos į Vilnių, pakeliui prisijungiant visų šalies regionų dalyviams. Susirinksime į visos Lietuvos ir už jos ribų esančios Tautos vienybės ir protesto mitingą Vingio parke. Renginys bus visos Tautos, susitelkusios ne TIK Lietuvoje Valios išraiška mūsų valdžiai. Tikėkimės, jog jai užteks proto nedaryti kliūčių, nes rengiame ir alternatyvius variantus šiam atvejui.

Todėl renginys bet kuriuo atveju įvyks vienu ar kitu būdu.

Mūsų šūkis: STIPRI ŠEIMA – STIPRI VALSTYBĖ!

Vieningai paliudysime didžiosios daugumos Lietuvos piliečių ryžtą apginti Lietuvos šeimų teises bei Lietuvos Respublikos Konstitucijoje nustatytą teisinę ir visuomeninę tvarką.

Apginsime savo šeimas, vaikus, jaunimą, vaikų darželius ir mokyklas nuo prievarta brukamos išsigalvotų socialinių lyčių propagandos.
Vieningai pasisakysime prieš rengiamą Stambulo konvencijos ratifikavimą Seime, kuris uždraustų žodžio ir įsitikinimų laisvę, įteisintų totalią visuomenės minčių kontrolę ir bausmes už Konstitucijoje įtvirtintą teisę reikšti savo nuomonę ir tėvams auklėti vaikus pagal savo įsitikinimus.

Lietuva niekada neleis kraštutinėms mažumoms primesti visai visuomenei nepriimtino gyvenimo būdo, paniekinti Tautos tradicijų ir vertybių ir atsisakyti pagarba žmogaus orumui pagrįstos krikščioniškos civilizacijos moralės.

Tai dabar ne tik šeimų, bet ir Lietuvos valstybės ateities ir išlikimo klausimas.

Tik visi kartu apginsime tai, kas mums brangu!

Kviečiame visus neabejingus šalies ateičiai piliečius, visuomenines organizacijas, prisidėti prie renginio organizavimo.

Kreipkitės telefonu 8 650 93100,
rašykite: infoautoridas@gmail.com

Sąskaita norintiems paremti renginį: gavėjas Asociacija Kauno forumas, sąskaita
LT21 7044 0600 0830 0107
SWIFT kodas (BIC), CBVILT2X,
mokėjimo paskirtyje nurodykite: AUKA Šeimos gynimo maršui.

Prašymas visiems rėmėjams neremti vienkartine daugiau kaip 15 000 € suma nes tada atsiranda prievolė jas mėnesį teikti deklaracijas VMI.

Verslą, parėmusį renginį, prašome adresu: infoautoridas@gmail.com su pavedimo kopija išsiųsti įmonės logotipą, kurį įdėsime plakatuose ir nurodysime reklaminėje medžiagoje kaip rėmėją (jei pageidausite).

Iš anksto dėkojame visiems, kuriems brangi Lietuvos ateitis.
Maršas įvyks panaikinus judėjimo tarp savivaldybių apribojimus.
Datą, laiką ir rinkimosi vietas pranešime papildomai.

Šeima, kurią sudaro Mama, Tėtis ir Vaikai, turi būti ir bus apsaugota!

Dalinamės pranešimo nuoroda visuose tinkluose!

Per pirmąją lėšų rinkimo dieną Didžiajam šeimų maršui paaukota – 2 497,93 EUR

Sarmatai

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta sarmatas.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga - jūs galite paremti tinklapį SMS žinute arba piniginiu pavedimu į redaktoriaus sąskaitą. Visos jūsų paaukotos lėšos eis tinklapio plėtrai. Iš anksto dėkojame.

Pasidalinkite su sarmatas.lt savo naujiena ar video siužetu!

Gauti naujienlaiškį per Google FeedBurnerNaujienos iš interneto

Atsiliepimų 2

  1. Vytas says:

    Manau, kad į šiuo maršu keliamų reikalavimų sąrašą derėtų įtraukti ir reialavimą nepriimti dabar prakišinėjamo Neapykantos kalbos įstatymo, nes jis sudarys galimybę bet kurį, pasisakiusį prieš vienalytes šeimas, LGBT propagandą, Stambulo konvenciją ir pan. nuteisti . Ir, praktiškai, be galimybės apsiginti. O visa ši Vakarų „vertybių“ įdiegimo į mūsų gyvenimą vykdoma griežtai pagal „Overtono langų“ teoriją. Aiškiausias to pavyzdys – Stambulo konvebcijos stūmimas, pridengiant tikruosius tikslus moterų teisių gynimu. Nors juos nuo bet kokio smurto gina LR Baudžiamasis Kodeksas.

  2. o buvo taip says:

    kaip iškrypimas tapo ”norma”..maždaug prieš 40 metų iškrypėliai užgrobė Švedijos mokslų akademiją ir laikė įkaitais profesorius ir akademikus,kol anie išbadėję ”pripažino” kad iškrypimai yra visai ne iškrypimai,o ”norma”.šitam TERORISTINIAM įvykiui atminti iškrypėliai pradėjo rengti taip vadinamus ”pasidiidžiavimo paradus”.štai tokia istorija,kurią nutyli LIETUVIŲ PRIEŠŲ valdoma žiniasklaida.

Rašyti atsiliepimą

Paaiškinimas,
Atsiliepimų skiltis skirta pasidalinti savo nuomone straipsnio tema, ir mums svarbios jūsų nuomones.
Tuo pačiu norime priminti, kad tai nėra skaitytojų tarpusavio rietenų sritis, todėl prašome valdyti savo
emocijas ir nepaversti šios vietos balaganu ir/ar keiksmų mokykla. Taip pat bus sulaikomi iš PROXY
serverių rašomi komentarai.
Komentarai nėra cenzūruojami, bet programa gali automatiškai išmesti atsiliepimus, su keiksmažodžiais.
P.S. Siekiant apsisaugoti nuo reklaminių robotų, peržiūrai taip pat bus sulaikomi komentarai, kuriuose
bus rasta nuorodų, tad rekomenduojame jas dėti be pradinių "http" ir "www".

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

top